Персона:

Кирилл Фесенко

Баскетболіст К.Фесенко допоміг "Авелліно" одержав 15-ту перемогу

Після цього матчу "Авелліно" піднявся на друге місце в таблиці Серії А з 15 перемогами і 7 поразками. Unn.com.ua

Результативний матч проти чемпіона Греції провів український свінгмен Трікали Олександр Липовий. Чемпион

"Авеллино" украинца победил "Реджо-Эмилию"

"Тарту" украинца продолжает лидировать в чемпионате с 19 победами в 21 матче. Comments.ua

К.Фесенко і А.Пустовий провели результативні матчі в чемпіонатах Італії та Іспанії

Обрадойро займає передостаннє 16 місце у чемпіонаті Іспанії з 6 перемогами у 22 матчах. Unn.com.ua

Неделя поражений и большой матч Фесенко

Авеллино Кирилла Фесенко удалось прервать затянувшуюся серию неудач важной выездной победой над Реджаной - 90:89. Фесенко стал одним из героев матча, набрав 21 очков Sportgid

Черговий вдалий матч за Туров провів український форвард Денис Яковлєв. Чемпион

Монако Гладыря вышел в 1/4 финала

Українець за 15:24 набрав 11 очок, 2 підбирання. Sportgid

С.Гладир допоміг "Монако" вийти у чвертьфінал Ліги чемпіонів з баскетболу

За підсумком першого (68:69) і другого поєдинку в чвертьфінал змагань пробилися баскетболісти Монако. Unn.com.ua

ЛЧ ФИБА.

Кирилл Фесенко и Авеллино заканчивают турнир, фото basketballcl.com В ответных матчах чемпионской лиги ФИБА итальянскому Авеллино и Кириллу Фесенко не удалось отыграться в дуэли с Венецией, а вот Монако Сергея Гладыря очко гандикапа в дуэли с Арисом отыграл без проблем.Sportgid

Центровий К.Фесенко відзначився дабл-даблом у матчі чемпіонату Італії

Після цієї невдачі "Авелліно" опустився на третє місце в турнірній таблиці. Unn.com.ua

Українець, вийшовши у старті, відіграв 26 хвилин, набрав 14 очок, зробив 15 підбирань, 1 передачу, 1 перехоплення й 1 блок-шот при 2 втратах. Чемпион

Українець Фесенко зробив дабл-дабл у баскетбольній Лізі чемпіонів

Центровий італійського "Авелліно" Кирило Фесенко відзначився корисною грою в першому матчі плей-офф. Зеркало недели (газета)

Украинец Фесенко сделал дабл-дабл в баскетбольной Лиге чемпионов

Центровой итальянского Авеллино Кирилл Фесенко отличился полезной игрой в первом матче плей-офф. Вознесенск Онлайн

Украинец провел на поле 29 минут, за которые набрал 10 очков и сделал 10 подборов. Ответный матч состоится 8 марта. Tribuna.com

Авелліно Кирила Фесенка грало з Венецією, а Монако Сергія Гладиря - з АЕКом. Кирило Фесенко набрав 10 очок і 10 підбирань за 29:21 хвилини. Матчі-відповідь відбудуться 7-8 березня. Чемпион

ЛЧ ФИБА.

Хрвойе Перич и ко огорчили Авеллино и Кирилла Фесенко, фото basketballcl.com Команды украинских легионеров, Монако и Авеллино, не теряют шансов на проход в следующий раунд, однако уступают в непростых дуэлях первого дня. Sportgid

К.Фесенко оформив дабл-дабл у матчі плей-офф Ліги чемпіонів

У першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбулося італійське дербі. Unn.com.ua

БК "Монако" українця С.Гладиря поступився "АЕКу" у Лізі чемпіонів

Примітно, що матч-відповідь пройде на паркеті "Монако" 8 березня. Unn.com.ua

Український баскетболіст К.Фесенко відзначився дабл-даблом в Серії А

Незважаючи на поразку, "Авелліно" посідає друге місце в Серії А з 13 перемогами в 20 матчах. Unn.com.ua