Персона:

Вита Семеренко

Украинские биатлонистки вернулись в Киев

Вита Семеренко Женская сборная Украины по биатлону вернулась в Киев после этапа Кубка мира, который проходил в Антхольце. Уже завтра стартует чемпионат Европы по биатлону. Sportgid

Державний тренер збірної України з біатлону Євген Колупаєв оголосив попередній склад на зимову Олімпіаду-2018. Терноград

Биатлон. Женщины: общий зачет Кубка мира (сезон 2017-2018)

Елена Пидгрушная опустилась в пятый десяток и теперь составляет компанию Ирине Варвинец. Валя Семеренко (Украина) Mig.com.ua

Стала відома остаточна заявка збірної України на Олімпійські ігри-2018. Сумчанка Валентина Семеренко стала кращою з українських біатлоністок у мас-старті. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Второй стала словацкая биатлонистка Анастасия Кузьмина, проигравшая Домрачевой почти 12 секунд. Фатальной для финки стала третья стрельба, где Кайса промахнулась дважды. 1NEWS

В Бердянську завершується благодійний аукціон

Нагадую. що завтра, 22 січня о 18:00 (за київським часом) завершується благодійний аукціон. Mig.com.ua

Федерація біатлону України затвердила склад збірної на Олімпіаду

Серед чоловіків змагатимуться Дмитро Підручний, Сергій Семенов, Артем Прима, Володимир Семаков та Артем Тищенко. UAtoday

Антхольц. Украинки вошли в топ-30 масс-старта, Домрачева победила

Первой финишную линию пересекла представительница Беларуси Дарья Домрачева. Словачка Анастасия Кузьмина стала второй, а тройку лидеров замкнула финка Кайса Макаряйнен. Euro.com.ua

Украинка Вита Семеренко стала второй по скорострельности. Марте Ульсбю (Норвегия) - 1.03,66. Tribuna.com

Назвали биатлонистов на Олимпиаду от Украины

Зимняя Олимпиада пройдет с 9 по 25 февраля 2018 года в корейском Пхенчхане. NewsOboz

Віта Семеренко та Юлія Джима знову пішли на коло штрафу. На фініші українки розташувалися так: Валентина Семеренко - 11, Віта Семеренко - 22 та Юлія Джима - 28. Галас

Результаты женского масс-старта

В итальянском Антхольце завершилась женская гонка с массовым стартом в рамках шестого этапа кубка мира. 2. Анастасия Кузьмина (1+1+0+1) +11.9 3. Кайса Макаряйнен (1+0+2+1) +16.2 11. Валя Семеренко (0+0+0+1) +1:06.4 Спорт.ua

Українська надія: Хто здобуватиме медалі на Олімпійських іграх в Пхьончхані

Варто зазначити, що представництво України на Олімпійських Іграх в Південній Кореї може збільшитись. Галичина спортивная

На жаль українські біатлоністи не потрапили до стартового протоколу. Нагадаємо, що жіночий мас-старт виграла білоруска Дарья Домрачєва. Чемпион

Мас-старти.

Запрошуємо усіх на останній день Кубка світу з біатлону перед Олімпіадою-2018. Сьогодні в італійському Антхольці заплановані дві гонки з масовим стартом. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

В жіночій частині програми візьмут участь три українки - Юлія Джима, Віта Семеренко та Валя Семеренко. Нагадаємо, що напередодні Віта Семеренко посіла 17 місце в гонці переслідквання. Чемпион