Персона:

Владимир Ельченко

Трамп готовий вибудувати сильну позицію у відносинах з Росією - Уолкер

Президент США Дональд Трамп готовий вибудувати сильну позицію у відносинах з Росією, спираючись на загальні принципи безпеки та захист американських національних інтересів. Зеркало недели (газета)

Реформы в Украине были проведены в интересах иностранного капитала - политолог

21 сентября Президент Украины Петр Порошенко встретился с Президентом США Дональдом Трампом на полях Генеральной Ассамблеи ООН в Нью-Йорке. ГолосUA

У Білому домі прокоментували зустріч Порошенка і Трампа

Нагадаємо, 21 вересня президент України Петро Порошенко зустрівся з президентом США Дональдом Трампом на полях Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку. Зеркало недели (газета)

Порошенко назвав блискучою співпрацю України та США у сфері безпеки та оборони

Президент України Петро Порошенко висловив задоволення рівнем співпраці зі США у сфері безпеки і оборони. Зеркало недели (газета)

США полностью поддержали позицию Украины по миротворцам ООН на Донбассе, - Порошенко

США поддержало предложение Украины по размещению миротворческой миссии ООН на всей оккупированной территории Донбасса и неконтролируемом участке российско-украинской границы. UAtoday

Порошенко показав у Радбезі ООН документи російських військовослужбовців

Українська сторона наполягає на розміщенні міжнародного контингенту на всій території ОРДЛО, включаючи неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону. Зеркало недели (газета)

Порошенко і Макрон скоординували позиції щодо розміщення миротворців в ОРДЛО

Порошенко також подякував Макрону за підтримку родини українського журналіста Романа Сущенка, якого незаконно утримують на території Росії. Зеркало недели (газета)

Что стоит за идеей РФ о миссии ООН в Донбассе

Каждый отдельный случай введения миротворцев имеет свои особенности и условия. ЛИГАБизнесИнформ

Канада підтримала розміщення миротворців на всій території ОРДЛО

Канадська сторона висловила повну підтримку зазначеної ініціативи, а також солідарність з Україною в умовах російської агресії. Зеркало недели (газета)

Порошенко та Могеріні скоординували позиції напередодні саміту Східного партнерства

Українська сторона наполягає на розміщенні міжнародного контингенту на всій території ОРДЛО, включаючи неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону. Зеркало недели (газета)

19.09.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий