Персона:

Андрей Нестеренко

Тисячі співвітчизників вишили карту-оберіг

У кулуарах Верховної Ради України відбулася церемонія передачі парламенту вишитої карти-оберегу України. Голос Украины (газета)

«Нехай Хрещення Господнє в хату радості вам принесе багато»

Із цим святом пов'язане хрещення в ріці Йордан Ісуса Христа Іоанном Хрестителем. - Хрещення - дуже важлива подія у житті кожної людини. Голос Украины (газета)

Кому вигідно?

І йде з документами у вагончик, де разом сидять прикордонники і митники. Виходять з авто і біжать до віконця, щоб здати паспорти. Голос Украины (газета)

Зустріч Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Головою Національної Ради Республіки Австрія Вольфгангом Соботкою. фото Андрія Нестеренка Голос Украины (газета)

Неприятные сюрпризы Николая Подгузова

Заявил, что Почта России может создать аналоги Alibaba и Amazon. HP i B LIFE

Томос - другий акт проголошення державної незалежності

З набуттям незалежності Україною на порядок денний знову виноситься питання автокефалії. Голос Украины (газета)

На російській нафтовій голці під час воєнного стану

Україна споживає приблизно 6 млн тонн дизпалива на рік. Голос Украины (газета)

В українському парламенті відбулась церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України та Апаратом Верховної Ради України

Ця допомога пришвидшує наближення України до стандартів Європейського Союзу». «Співпраця Апарату Верховної Ради України і місії Європейсько Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України відбувається на дуже високому рівні». Народна Рада

Звершилося - Українська Помісна Автокефальна Православна Церква є!

Глава держави від усього українського народу подякував Вселенському Патріарху Варфоломію за турботу про Україну. Голос Украины (газета)

Головним храмом єдиної помісної церкви України стане Софійський собор. Голос Украины (газета)

16.12.2018(Ctrl →)

Калейдоскоп событий