Персона:

Александр Бондаренко

Сообщение Воины АТО благодарны херсонцам за продовольственную помощь появились сначала на Новости Херсонщины. Новости Херсонщины

Олександр Бондаренко: На сьогодні, Скіф (Шульгінка) - найсильніша аматорська команда Луганщини

Чемпіонат Луганської області першим поміж інших регіональних аматорських турнірів добіг свого кінця. Sportgid

Також цього сезону футболісти Скіфа взяли участь в аматорському Кубку України. - Минулоріч у чемпіонаті області взяли участь дванадцять команд. HP i B LIFE

ЛАЗ відновлює виробництво?

Пане Олександре, кажуть, інформація про відновлення роботи ЛАЗу передвиборча мулька А згодом львівську поліцію зобовязали затримувати та вилучати львівські комунальні автобуси. Високий замок

Воїни АТО вдячні херсонцям за продовольчу допомогу

Херсонська обласна рада систематично надає транспортні засоби для перевезення допомоги на передову. Херсонцы

Первая лига.

Оболонь-Бровар сенсационно обыграла лидера на его поле. HP i B LIFE

15 сентября 2018 года. [embedded content] HP i B LIFE

У ворота червоно-жовтих гості забили два голи у першому таймі. Олександр Бондаренко з кількох метрів розстрілював ворота Романа Льопки, але влучив у стійку воріт Зірки. Гречка

Гол на 5-й хвилині забив Андрій Мартинюк. Цього разу відзначилися голами Анатолій Миронюк (16), Олександр Бондаренко… Терен

Оболонцы не воспользовались шансом выйти на чистое второе место в турнирной таблице. В разгромном матче с "Горняком-Спорт" дубль оформил Александр Бондаренко - 5:2. Террикон

Підприємство вже виготовило перші автобуси у Львові, повідомляє Tvoemisto.tv. Львівський автобусний завод відновлює свою роботу та вже встиг зібрати перші автобуси у приміщення заводу на вулиці Стрийській, 45. Lviv1256

"Рух" поступається "Колосу"

У Винниках відбувся поєдинок несподіваного аутсайдера проти очікуваного фаворита. Це був перший гол Дениса Костишина в сезоні. Галичина спортивная