depo

Як виглядають українські вболівальники на Кубку світу в Поклюці

В ці хвилини триває чоловічий спринт на другому етапі Кубка світу Про це повідомляє Depo. В українців тут своя підтримка. ДеПо

Гройсман: Будівництво дороги "Одеса - Рені" стане пріоритетним проектом у 2017 році

Прем'єр-міністр України запевнив, що ремонт дороги "Одеса - Рені" буде завершено ДеПо

Як виглядає список усіх учасників Ліги Європи

Напередодні завершилися поєдинки 6-го туру групового раунду Про це повідомляє Depo. "Шахтар" у списку сіяних команд. ДеПо

"Ніцца" зрівняла рахунок в матчі з "Краснодаром" Про це повідомляє Depo. На 64-ій хвилині пенальті реалізував Босетті. ДеПо

Як дружина Акінфєєва тішиться автоголу чоловіка

Катерина Акінфєєва іронічно відреагувала на автогол свого чоловіка Ігора у матчі з "Тоттенхемом" "Автогол рулить, любимо вас", - підписала фото з чоловіком в Instagram Катерина Акінфєєва. ДеПо

Український футболіст зробив круте татуюваня

Захисник "Сталі" Сергій Воронін поділився світлиною в соцмережах Про це повідомляє Depo. "Моє нове тату", - підписав фото футболіст. ДеПо

"Зальцбург" відкрив рахунок у матчі з "Шальке" Про це повідомляє Depo. На 22-ій хвилині відзначився Шлагер. ДеПо

В Одесі триває поєдинок 6-го туру Ліги Європи Про це повідомляє Depo. Ось як футболісти "Зорі" пропустили вдруге. ДеПо

АЗ втретє розписався у воротах "Зеніта" Про це повідомляє Depo. Рахунок 3:1 на користь голландців втсановив Танковіч. ДеПо

Матч "Сассуоло" - "Генк" не відбувся через сильний туман Про це повідомляє Depo. Поєдинок, скоріше за все, відбудеться завтра. Точний час УЄФА оголосить пізніше. ДеПо

Коноплянка потрапив у основу "Шальке" на матч Ліги Європи

Євген Коноплянка вийде в старті в матчі "Зальцбург" - "Шальке" Про це повідомляє Depo. ДеПо

"Зеніт" поступається АЗ після першого тайму з рахунком 0:2 Про це повідомляє Depo. Під завісу першого тайму у воротах "Зеніта" розписався Хапс. ДеПо

АЗ відкрив рахунок в матчі з "Зенітом" Про це повідомляє Depo. Уже на 7-ій хвилині відзначився Рінстра. ДеПо

Як виглядають українські вболівальники "МЮ" в Одесі

В рамках 6-го туру Ліги Європи "Зоря" приймає "Манчестер Юнайтед" Про це повідомляє Depo. Серед вболівальників є і українці, які підтримують англійський клуб. ДеПо

"Шахтар" починає трощити "Брагу" в заключному турі групового турніру ЛЄ Про це повідомляє Depo. На 66-ій хвилині дубль оформив Тайсон. ДеПо

"Шахтар" забив третій гол у ворота "Браги" Про це повідомляє Depo. На 62-ій хвилині рахунок 1:3 зробив захисник Кривцов, для якого цей гол став уже другим у матчі. ДеПо

Поєдинок 6-го туру Ліги Європи розпочнеться о 20:00 Про це повідомляє Depo. До матчу менше години. ДеПо

Став відомий склад "Манчестер Юнайтед" на матч з "Зорею"

Поєдинок 6-го туру Ліги Європи розпочнеться о 20:00 Про це повідомляєDepo. Ось стартовий склад "Зорі". ДеПо

Як винахідливий художник тролить чужі інстаграм-фото

Талановитий художник вирішив розважитися і домалював на інстаграм-фото кумедні ілюстрації. ДеПо

Як виглядають роздягальні "Зорі" та "Манчестер Юнайтед"

Поєдинок 6-го туру Ліги Європи розпочнеться о 20:00 Про це повідомляє Depo. За мить команди прибудуть на стадіон "Чорноморець". ДеПо