Новости по метке:

Economist

Популизм в ЕС еще не побежден и процветает в Восточной Европе - The Economist

Еврофилам время заканчивать преждевременно праздновать победу во Франции и обратить внимание на Польшу. Зеркало недели (газета)

Популізм у ЄС ще не поборений і процвітає у Східній Європі - The Economist

у парламенті. Після того, партія почала демонтаж польських інститутів, лякаючи польських лібералів і дратуючирешту ЄС. Про це сьогодні пише The Economist. Видання нагадує, що після перемоги Еммануеля Макрона в першому турі президентських виборів у Франції Європа видихнула з полегшенням.Зеркало недели (газета)

Шульц хоче скопіювати свого кумира Віллі Брандта - The Economist

він з блиском в очах. Ця подія була піком того, що німці називають "ефект Шульца". Про це сьогодні пише The Economist, нагадуючи, що цей ефект почався 24 січня, коли тогочасний голова СДПН Зігмар Габріель раптом передав лідерство харизматичному екс-президенту...Зеркало недели (газета)

удается разглядеть сквозь ветви. "Около 200 пенсионеров вернулись в села неподалеку, однако сама Припять остается мертвой советской Помпеей", - пишет The Economist. Туристы и журналисты ходят по пустым улицам, на которых гниют пропагандистские стенды. Они фотографируют брошенные противогазы, одежду, игрушки и...UAtoday

Чернобыль стал памятником мертвой советской цивилизации - The Economist

Издание вспоминает, как авария на ЧАЭС подтолкнула лживую систему СССР к краху. Зеркало недели (газета)

Чорнобиль став пам

розгледіти з-за гілок. "Близько 200 пенсіонерів повернулися в села неподалік, однак сама Прип'ять лишається мертвою радянською Помпеєю", - пише The Economist. Туристи і журналісти ходять порожніми вулицями, на яких гниють пропагандистські стенди. Вони фотографують покинути протигази, одяг, іграшки і...Зеркало недели (газета)

Назван предположительно самый часто летающий пассажир в мире

Пассажиром, который летает больше всего в мире, возможно, является Том Стакер (Tom Stuker), пишет The Economist в блоге Gulliver, посвященном деловым путешествиям по миру. Налет Стакера вскоре пробьет отметку в 18 млн миль, которые он преодолел...Центр транспортных стратегий

США нужен подход к Китая для обуздания КНДР - The Economist

Китай не хочет, чтобы американские солдаты оказались возле его границ, и Вашингтону придется убедить, что это не входит в его интересы. Зеркало недели (газета)

США потрібен підхід до Китаю для приборкання КНДР - The Economist

від ядерної програми у обмін на хороші відносини з Заходом, а потім поплатився за це життям. Про це пише The Economist, додаючи, що північнокорейський правитель розглядає ядерну зброю як гарантію виживання свого режиму, попри те, що було б справжнім...Зеркало недели (газета)

Франції настав час зробити свій вирішальний і невизначений вибір - The Economist

двома орієнтованими на ринок реформістами посередині. Не часто європейську демократію так роздирають прогрес і катастрофа. Про це сьогодні пише The Economist. Після Brexit, перемоги Дональда Трампа в США і референдуму в Туреччині, який наділив Раджепа Таїпа Ердогана великою силою,...Зеркало недели (газета)

года банки Европейского союза должны будут с разрешения клиентов делиться данными о счетах с маленькими учреждениями, оказывающими финансовые услуги. Журнал Economist назвал такое изменение настоящим землетрясением для европейской банковской сферы. Если до сих пор у банков по сути была монополия...Банкер

Планы Трампа относительно России сломались быстрее, чем у предшественников - The Economist

Владимиром Путиным. В конце концов, они проговорили два часа. Но атмосфера была совсем не теплой. Об этом сегодня пишет The Economist, напоминая, что взгляды сторон на химические атаки в Сирии и российское вмешательство в американские выборы разошлись. Единственное, о чем...UAtoday

Трамп разочаровался в России быстрее, чем его предшественники, - The Economist

12 апреля главный американский дипломат прибыл в Россию, несмотря на высокое напряжение Ukrainianwall

Плани Трампа щодо відносин з Росією зламалися швидше, ніж у попередників - The Economist

з президентом Володимиром Путіним. Зрештою, вони проговорили дві години. Але атмосфера була зовсім не теплою. Про це сьогодні пише The Economist, нагадуючи, що погляди сторін на хімічні атаки в Сирії і російське втручання в американські вибори розійшлися. Єдине, про...Зеркало недели (газета)

ФБР підозрювала екс-радника Трампа в роботі на Росію - The Economist

Москві, де він провів кілька років в якості представника Merrill Lynch, ледь пам'ятають його ім'я. Про це сьогодні пише The Economist, нагадуючи, що дуже швидко Пейдж випав з кампанії Трампа. Білий дім, без сумніву, буде теж яро заперечувати будь-який...Зеркало недели (газета)

Турция скатывается к диктатуре - The Economist

Но она слишком важна, чтобы Запад от нее отвернулся. Зеркало недели (газета)

13.04.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий