Новости по метке:

Branding Group

Курс на міжбанку зміцнився до 25,46 грн/долар

становив 318,26 млн доларів, тоді як у попередній робочий день - 317,8 млн доларів. Як свідчать дані опитування Research & Branding Group, велика частина дорослого населення України (60% опитаних) упевнені, що на сьогоднішній день на валютному ринку склався несправедливий курс...Зеркало недели (газета)

миграции. Как на самом деле обстоят дела с миграционными настроениями украинцев. Согласно данным одного из последних опросов компании Research & Branding Group, проведенного в июне 2017 года, за последние полгода эмиграционные настроения украинцев не изменились – треть жителей Украины (33%)...Ipnews

Кожен десятий українець хоче найближчим часом поїхати працювати за кордон

регіонах України за виключенням окупованих територій серед 1800 осіб. Похибка вибірки не перевищує 2,3%. Як свідчать дані опитування Research & Branding Group, третина жителів України (33%) при  можливості готові назавжди покинути Україну і переїхати в іншу країну на ПМП, тоді...Зеркало недели (газета)

Стало известно, сколько на самом деле украинцев готовы эммигрировать из страны. Согласно данным одного из последних опросов компании Research & Branding Group, проведенного в июне...УКРОП

53% представителей данной возрастной категории готовы покинуть Украину. Ukrainianwall

Более половины молодых украинцев готовы уехать из страны

Компания Research & Branding Group недавно провела крупный опрос в Украине и установила, что более половины молодых украинцев в возрасте до тридцати лет готовы покинуть...Replyua

Нацбанк зміцнив гривню на 5 копійок

РФ. Повідомлялося, що курс на міжбанку зміцнився до 25,48 грн за 1 $. Нагадаємо, як свідчать дані опитування Research & Branding Group, велика частина дорослого населення України (60% опитаних) упевнені, що на сьогоднішній день на валютному ринку склався несправедливий курс...Зеркало недели (газета)

Согласно данным одного из последних опросов компании Research & Branding Group, проведенного в июне 2017 года, за последние полгода эмиграционные настроения украинцев не изменились - треть жителей Украины (33%) при возможности...1news.info

Курс на міжбанку зміцнився до 25,48 грн/долар

становив 317,8 млн доларів, тоді як у попередній робочий день - 242,58 млн доларів. Як свідчать дані опитування Research & Branding Group, велика частина дорослого населення України (60% опитаних) упевнені, що на сьогоднішній день на валютному ринку склався несправедливий курс...Зеркало недели (газета)

Курс гривні на міжбанку зміцнився до 25,49 грн/долар

становив 242,58 млн доларів, тоді як у попередній робочий день - 373,6 млн доларів. Як свідчать дані опитування Research & Branding Group, велика частина дорослого населення України (60% опитаних) упевнені, що на сьогоднішній день на валютному ринку склався несправедливий курс...Зеркало недели (газета)

Курс гривні на міжбанку зміцнився до 25,52 грн/долар

оборот становив 373,6 млн, тоді як у попередній робочий день - 494,28 млн доларів. Як свідчать дані опитування Research & Branding Group, велика частина дорослого населення України (60% опитаних) упевнені, що на сьогоднішній день на валютному ринку склався несправедливий курс...Зеркало недели (газета)

Курс гривні на міжбанку зміцнився до 25,57 грн/долар

становив 494,28 млн доларів, тоді як у попередній робочий день - 296 млн доларів. Як свідчать дані опитування Research & Branding Group, велика частина дорослого населення України (60% опитаних) упевнені, що на сьогоднішній день на валютному ринку склався несправедливий курс...Зеркало недели (газета)

Курс гривні на міжбанку зміцнився до 25,58 грн/долар

склав 296 млн доларів, тоді як у попередній робочий день - 348,66 млн доларів. Як свідчать дані опитування Research & Branding Group, велика частина дорослого населення України (60% опитаних) упевнені, що на сьогоднішній день на валютному ринку склався несправедливий курс...Зеркало недели (газета)

Більшість громадян вірить у можливість отримати в Україні якісну освіту

надіями, 36% не змогли відповісти, а 12% вважають, що гарну освіта в Україні отримати неможливо, свідчать дані опитування Research & Branding Group. Найчастіше українці вважають, що більш високий рівень професійних знань дає навчання в зарубіжних вузах. Правда, переважання цієї точки...Зеркало недели (газета)

Курс гривні на міжбанку зміцнився до 25,63 грн/долар

становив 348,66 млн доларів, тоді як у попередній робочий день - 346,9 млн доларів. Як свідчать дані опитування Research & Branding Group, велика частина дорослого населення України (60% опитаних) упевнені, що на сьогоднішній день на валютному ринку склався несправедливий курс...Зеркало недели (газета)

к повышению цен и снижению социальных стандартов, политик обратил внимание на тотальное обнищание народа."86% граждан, опрошенных в июне Research & Branding Group, заявили, что вынуждены экономить на тех или иных статьях семейного бюджета. Аналитики указывают, что чаще всего украинцы экономят...Ukraine-Zmi

Чому закарпатці не вірять у майбутнє країни і залишають її

Не спрацювало. Останнє опитування засвідчило, що взагалі вже кожен третій громадянин України готовий залишити Україну.  За дослідженнями компанії Research & Branding Group, 34 % населення були готові назавжди покинути Україну, тоді як 55 % українців сказали, що не хотіли б...ClipNews.info

11.08.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий