ґатунок

О.Костевич виборола срібну нагороду на Кубку світу у Мюнхені

Досвідчена українка посіла другу сходинку у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів. Нагадаємо, що раніше володарем медалі найвищого ґатунку став наш Павло Коростильов (пневматичний пістолет, 10...Unn.com.ua

На Кубку світу у Мюнхені Олена Костевич здобула срібло

України. Досвідчена українка посіла другу сходинку у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів. Нагадаємо, напередодні володарем медалі найвищого ґатунку став Павло Коростильов (пневматичний пістолет, 10 метрів).Громадське телебачення

вперше стартувала під керівництвом дворазового олімпійського чемпіона Юрія Чебана, продемонструвала хороший результат, здобувши 11 нагород, 5 з яких - найвищого ґатунку. Про це повідомляє офіційний сайт Національного олімпійського комітету України. Одразу три золоті медалі на рахунку байдарочника Олега Кухарика, який...Чемпион

27 країн. За підсумками трьох змагальних днів в медальній скарбничці “синьо- жовтої” збірної 11 нагород, пu0027ять з яких - найвищого ґатунку та 2-е місце у загальнокомандному заліку! Успішно у складі національної збірної команди України виступила львівська веслярка Анастасія Горлова, яка...MediaStar

Українці здобули 11 нагород на І етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное

з 27 країн. За підсумками трьох днів змагань в медальній скарбничці “синьо-жовтої” збірної 11 нагород, п'ять з них — найвищого ґатунку, передає «Є!» із посиланням на прес-службу Міністерства молоді та спорту України. Перші перемоги для української команди здобули наші співвітчизники...Єдність

міжнародних турнірах загадувати не буду. Загалом, склад сформований сильний, - розповів Олег Малованюк.Тож, вболівальники боксу можуть чекати вже перемог міжнародного ґатунку від наших...Все

Борці Чернівецької ОДЮСШ здобули 4 медалі на чемпіонаті України серед кадетів

змагання з’їхалися більше 400 кращих спортсменів з усієї України, які виборювали путівки на чемпіонати світу та Європи. 4 медалі різного ґатунку завоювали на цих престижних змаганнях вихованці Чернівецької обласної ДЮСШ, вкотре підтвердивши свій високий рівень спортивної підготовки, розповідає методист ЧОДЮСШ...Погляд

Калуська борчиня Христина Береза здобула "золото" міжнародного турніру

виступили на міжнародному турнірі в Румунії й інші представниці України. Загалом вони вибороли п’ять золотих медалей та одну нагороду бронзового ґатунку. Тож у підсумку українські дівчата в загальнокомандному заліку стали переможцями цього...Галичина спортивная

У Львові визначили володаря Кубка друзів з карате

«Самурай» Сергія Савчука, Ігора Демянчука та новоспеченої чемпіонки Європи Катерини Кривої показали найкращі результати у розділі куміте. Зокрема, нагороди найвищого ґатунку у своїх категоріях традиційно вибороли «самураї» Євген Сендецький, Максим Бегей, Софія Пруц та Яна Білокопита. А от в розділі...Галичина спортивная

Кікбоксери з Тернополя вибороли у Львові 11 медалей чемпіонату України (ФОТО)

збірна команда кікбоксерів КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» та СК «Тернопіль» (РИНГ). Команда здобула на турнірі 11 медалей різного ґатунку. Так, у розділі фул-контакт (бої на рингу) чемпіонами України стали Семенюк Максим (до 45 кг, 2004 р. н.), учень...Газета "Наш ДЕНЬ"

Майстри бойового самбо Кіровоградщини вдало виступили на кубку та чемпіонаті України (ФОТО)

13-14 травня в смт Підгірці Київської області. Команда нашої області, представлена бійцями Кропивницького, Знамянки та Олександрівки здобула сім медалей різного ґатунку та посіла друге командне місце в чоловічому заліку. Обійшли наших самбістів лише спортсмени Київщини.Гречка

Кікбоксери з Тернополя вибороли 11 медалей чемпіонату України

збірна команда кікбоксерів КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» та СК «Тернопіль» (РИНГ). Команда здобула на турнірі 11 медалей різного ґатунку. Так, у розділі фул-контакт (бої на рингу) чемпіонами України стали Семенюк Максим (до 45 кг, 2004 р.н.), учень 7-В...Галичина спортивная

Спортсмени з таїландського боксу привезли до Бердичева 19 медалей

під керівництвом тренера Олега Глінського. Бердичівські спортсмени виступили на турнірі дуже успішно та привезли до рідного міста 19 медалей різного ґатунку, а саме: 8 золотих, 7 срібних, 4 бронзові медалі та кубок, який бердичівська команда здобула по підсумками командного заліку.РІО Бердичів

Кубок Ліги - у сталевих руках

переможця та призерів змагань визначав професійний арбітр з армспорту міжнародного класу. А почесні нагороди переможцям – кубки та медалі різного ґатунку - вручив голова правління Ліги підприємців «Українська справа» Михайло Ратушняк.Газета "Наш ДЕНЬ"

Битва за виживання

полі. Цю роботу виконують його підлеглі, а вони у складі львівської команди, якби їх не рекламувати - далеко не найвищого ґатунку. Попри критику, карпатці уже не раз доводили, що вони спроможні на дива (приємні), то можливо сьогодні стрибнуть вище …планки.Галичина спортивная

Українці виграли п

сумою 1051 кг. На другу сходинку п'єдесталу у цій же ваговій категорії піднявся ще один наш співвітчизник Данило Ковальов.Медалі найвищого ґатунку за сумою трьох вправ здобули Олександр Тітаренко (120 кг) та Андрій Шевченко (+120 кг). У ваговій категорії до 63...1NEWS

Збірна України стала головною сенсацією чемпіонату Європи з карате

Чемпіонат Європи став головним стартом сезону-2017 для українських каратистів. Спорт.ua

Українці здобули сім медалей на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

посиланням на Міністерство молоді та спорту України.У другий день змагань спортсмени нашої збірної здобули сім нагород. Серед юніорів медаль найвищого ґатунку за сумою трьох вправ виборов Володимир Галкін(66 кг). Він показав кращий результат у присіданні та тязі, а жимі лежачи...Unn.com.ua