ґатунок

повідомила заступник міністра агрополітики з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, пише Аgriculture.by. «З 2018 року у нас не буде молока "другого ґатунку" як це називається по-українськи. Я вважаю це рішення правильним, тому що на сьогодні у нас дуже мало молока сорту...Агравері

доїння, є сировиною, яку важко переробляти в якісну продукцію. При цьому, всі сучасні переробники, які оновили устаткування й виробляють молоко екстра-ґатунку, тобто європейських стандартів, не можуть "працювати" з молоком другого сорту. Саме тому, гадаю, що в межах 8-10 років "домашнє"...Агравері

Не чути шуму фонтанів, прийшов час відпочити і їм Піднімаємось вгору. Неможливо не кинути оком на гарно оздоблені пятиповерхівки радянського ґатунку. Вони нагадують казкові замки і заставляють розглядати їх хвилинами, а той годинами. Сонце сідає все нижче й нижче. Наближається...Online.ua

Переломний момент майстер-клас у парку Шевченка на Галицькій дефіляді. У ЗМІ написали замітку. Памятаю, двісті негативних коментарів, майже всі одного ґатунку. Тоді сказала собі: доведу всім це ніякий не стриптиз. Після занять залишалася, тренувалась, вчила нове. Впертість і настирливість доказ...Online.ua

літниська. Літнисько це місце, переважно у Карпатах, куди на літо виїжджали інтеліґенти зі Львова, Франківська, Стрия чи Коломиї. Такий особливий ґатунок туристики і курортології, який практикували уламки галицьких інтеліґентських родин, котрі дивом залишилися суспільно активними у радянській Україні. Ті, котрі...Бліц-інфо

Армійські спортсмени завоювали 6 медалей на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

чемпіонат Європи зі стрибків у воду, участь у якому взяли 124 спортсмени з 23 країн. На цих змаганнях українські спортсмени виступили найкраще. В активі збірної 10 медалей різного ґатунку, 6 з яких здобули саме спортсмени Збройних Сил України. За підсумками змагань з 244-ма заліковими очками збірна України виборола перше місце у командній...Народна Рада

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики молодший лейтенант Олег Верняєв отримав нагороди від НОК України

наставник Геннадій Сартинський. На чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в румунському місті Клуж-Напока представник ЦСК ЗС України Олег Верняєв здобув 3 медалі, 2 з яких — найвищого ґатунку («золото» в індивідуальному багатоборстві та у вправах на брусах, «бронза» в опорному стрибку). Армієць також завоював «золото» у багатоборстві на етапі Кубка світу в Лондоні й став переможцем...Народна Рада

Львівські легкоатлети на командному Чемпіонаті України здобули три "золота"

На цій же дистанції серед жінок «бронзу» здобула Оксана Райта, яка показала на фініші час 10:26.22. Ще одну нагороду найвищого ґатунку приніс команді Дмитро Дем’янюк. Дмитро переміг у стрибках у висоту з результатом 2.24 м. Обидва переможці також увійшли до...Галичина спортивная

яйця курячі, пише Свобода Також передбачено декларування зміни оптово-відпускних цін на товари 13 груп: борошно пшеничне вищого, першого і другого ґатунку, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, мясо птиці (тушка), ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко коровяче питне...Online.ua

Каратистка Катерина Крива - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками травня

найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Вона стала найсильнішою у змаганнях куміте (вагова категорія до 50 кг), після чого здобула медаль найвищого ґатунку у командній першості! Варто зауважити, що «найкращою» Катерина Крива стала і на загальнодержавному рівні згідно визнання Національного олімпійського комітету...Галичина спортивная

Кропивницькі гімнастки були кращими на всеукраїнському турнірі в Білій Церкві (ФОТО)

опорному стрибку і колоді та бронзу у багатоборстві і вільних вправах.Софія стала володаркою Кубку турніру та виборола три нагороди найвищого ґатунку, вигравши багатоборство, бруси та колоду.Дані змагання були заключним стартом для вихованок Надії в нинішньому навчальному році. До нагород спортсменок...Гречка

ОДА відбудеться прес-конференція учасників чемпіонату Європи та Чемпіонату України з вільної боротьби Наші спортсмени завоювали срібну медаль та 9 медалей різного ґатунку Бліц-інфо

В Україні стане менше сортів молока

зміни ДСТУ. Це означає, що в країні залишиться тільки три сорти молока: екстра-клас, вищий і перший. Таким чином молоко другого ґатунку та негатункове не зможе надходити на переробні підприємства. Про це повідомили в Асоціації виробників молока України. У результаті в...Online.ua

кожному міжнародному конкурсі карикатур українські художники стають лауреатами. За час незалежності України нашими художникам було отримано понад семисот призів різного ґатунку на найпрестижніших міжнародних виставках карикатури в різних країнах на всіх континентах. Вхід...Ukraine Art News

Черкащани привезли нагороди із Чемпіонату України з легкої атлетики

з 2 по 5 червня. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон». Спортсмени Черкаської області вибороли 16 нагород різного ґатунку, зокрема: Максим Коваль здобув три «золоті» нагороди у: - штовханні ядра, - метанні спису, - метання диску; Олександр Дріга...Нова доба

черговий раз довів, що українці одні з найкращих кікбоксерів у світі, пише Коло. Команда з України завоювала 61 медаль різного ґатунку (31 золото, 14 срібло, 16 бронза), що є найкращим показником за останні 4 роки участі збірної України на чемпіонатах...Online.ua

З короваєм та піснями зустріли кременчуцьких кікбоксерів з чемпіонату світу

України, в черговий раз довів, що українці - одні з найкращих кікбоксерів у світі. Наша команда завоювала 61 медаль різного ґатунку (31 золото, 14 срібло, 16 бронза), що є найкращим показником за останні 4 роки участі збірної України на чемпіонатах...Кременчугский Телеграф

Українці посіли друге загальнокомандне місце на Континентальному Кубку з дзюдо

Геворг Хачатрян у категорії 66 кг виборов медаль срібного ґатунку. Unn.com.ua

Це була вже друга матчева зустріч українських та угорських однолітків. Online.ua