ґатунок

В США вийшла сенсаційна стаття про корупційний скандал Трампа і Саакашвілі

гроші насправді зібрані, і якщо були, то на що були витрачені, залишається незрозумілим. The New Yorker – це марка найвищого ґатунку. Його головний редактор Девід Ремнік, до речі, більш, ніж добре знає Росію і колишній СРСР. Він був в кінці...Replyua

Стартував Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу

команд першої ліги. Цьогоріч Коломийщину представляє лише одна команда - ФК «Турка». Ще три колективи грають у обласних змаганнях нищого ґатунку. Як стартували команди Коломийщини знає наш Богдан...Телерадіокомпанія РАІ

Чигиринці отримали срібний кубок з пляжного волейболу

За перемогу спортсмени змагалися на центральному міському пляжі Чигирина. Переможців та призерів нагороджено Кубком та медалями різного ґатунку. Ремарка

Керівники області вручили грошову винагороду Чемпіону X Всесвітніх ігор з тайського боксу Олегу Приймачову та його тренеру Олегу Панкратьєву

для «синьо-жовтих». Спільно українські спортсмени вибороли 25 медалей — 10 золотих, 7 срібних та 8 бронзових. Одна із них найвищого ґатунку належить полтавцю Олегу Приймачову. До цієї перемоги він йшов 6 років. І щоденні та наполегливі тренування, як виявилося, не...Интернет-издание «Полтавщина»

Господарство входить до ТОП-100 передових аграрних підприємств України. Середній річний надій на фуражну корову становить 9 000 кг. Агравері

зробити - звернутися до травмпункту за місцем проживання, аби терміново провести вакцинацію від сказу. Не залежить від розміру та соціального ґатунку собаки. А ще піймати пса і відвезти до станції боротьби зі сказом тварин або, як мінімум, до ветеринара", -...ТаблоID

Бійці Кіровоградщини вдало виступили на чемпіонаті світу та Європи

майстрів спорту України міжнародного класу. На чемпіонаті світу з бойового джиу-джитсу наші земляки здобули шість нагород із яких три найвищого ґатунку. Золотим медалістом серед чоловіків став знамянчанин із клубу Pit-Fighter Владислав Ільїн (92 кг). Найвищі нагороди серед молоді вибороли кропивничани...Fotoinform

Золото Пальміри: двоє кременчуцьких боксерів перемогли на міжнародному турнірі

Двоє кременчуцьких боксерів «Легіон-Спорт» Артем Усик та Віталій Покуляк завоювали золото на міжнародному турнірі. Днями в Одесі пройшли фінальні поєдинки міжнародного боксерського турніру присвяченого пам’яті Семена Трестіна-2017. 10 років назад у цьому турнірі свою перемогу святкував легендарний Василь Ломаченко. У...Кременчугский Телеграф

Збірна України тріумфувала в командному заліку ЧЄ з кульової стрільби

стрільців, передає УНН з посиланням на ММСУ. Протягом двох тижнів наші співвітчизники здобули до медальної скарбнички 22 нагороди, з них 10 найвищого ґатунку. Так в індивідуальній першості на рахунку "синьо-жовтої" збірної 11 медалей — чотири "золоті", три "срібні" та дві "бронзові". У...Unn.com.ua

позаду російських та італійських стрільців. Протягом двох тижнів наші співвітчизники здобули до медальної скарбнички 22 нагороди, з них 10 найвищого ґатунку. Так в індивідуальній першості на рахунку “синьо-жовтої” збірної 11 медалей — шість золотих, три срібні та дві бронзові. У...Народна Рада

Спортсмени Кіровоградщини вдало виступили на чемпіонаті світу з бойового джиу-джитсу та чемпіонаті Європи з бойового ...

майстрів спорту України міжнародного класу. На чемпіонаті світу з бойового джиу-джитсу наші земляки здобули шість нагород із яких три найвищого ґатунку. Золотим медалістом серед чоловіків став знамянчанин із клубу Pit-Fighter Владислав Ільїн (92 кг). Найвищі нагороди серед молоді вибороли кропивничани...Гречка

Випічку з Прикарпаття купуватимуть в країнах ЄС

вирішив інвестувати в нову справу. Все починається із доставки борошна до величезного цеху-складу. Щодня сюди поступає приблизно тонна борошна першого ґатунку та близько 900 кг другого (вищого) ґатунку. У цеху печива сучасне обладнання. Коли його купували, двох працівників відправили у...Франківчани

Кропивницькі дефлімпійці отримали від міської та обласної влади майже два мільйони гривень (ФОТО)

відзначили керівники міської та обласної влади. Під час зустрічі усім чотирьом спортсменам, які загалом завоювали в Туреччині 13 медалей різного ґатунку, були вручені грошові сертифікати на загальну суму один мільйон 770 тисяч гривень. Керівництво області та міста вирішило відзначити наших...Гречка

«Доктрина збалансованого розвитку Україна 2030» увійшла в ТОП-5 книг 2017 року про успіх і успішних людей

У цій книжці знову ж демонструється цілком мистецька техніка східного ґатунку з успішної реалізації всіх механізмів збалансованого розвитку України.RegioNews-Суми

танками “Оплот” – перший пріоритет фінансування оборонного сектору. Частину коштів ми спрямуємо на будівництво сучасного заводу, який забезпечить боєприпасами різного ґатунку українські Збройні Сили”, – написав Президент у Facebook. Крім того, за його словами, мінімум 1 мільярд гривень спрямують на...Український Інтерес

Чоловіча збірна України стала чемпіоном ЧЄ з кульової стрільби

серпня. УНН. На чемпіонаті Європи з малокаліберної зброї в азербайджанській столиці (Баку) скарбничка української збірної поповнилася ще однією медаллю найвищого ґатунку, інформує УНН з посиланням на НОК України. «Золото» в активі чоловічої команди у складі Романа Бондарука, Павла Коростильова та...1NEWS

Порошенко піписав закон, яким профінансує оборону за рахунок коштів Януковича

на будівництво заводу із виготовлення боєприпасів. “ "На сьогоднішній день ми маємо будувати сучасний завод, який би забезпечив боєприпасами різного ґатунку українські Збройні Сили", - підкреслив він. Другим напрямком фінансування є забезпечення постановки на озброєння в українську армію декількох надзвичайно...Єдність

Українка Я.Беломоіна стала чемпіонкою Європи з велоспорту

Українка не залишила жодних шансів суперницям й здобула медаль найвищого ґатунку. Відзначимо, що більше 3,5 хвилин Я.Беломоіна виграла у...1NEWS

Національний рекорд - для мами з татом

Андрій Говоров у фіналі 50-метрівки батер- фляєм зумів повторити свій півфінальний час, його дебютна медаль чемпіонату світу могла бути іншого ґатунку. Та все ж бронза у колі найсильніших у світі також заслуговує на компліменти. А в заключний день чемпіонату срібний...Високий замок

Збірна України з вісьмома медалями завершила виступи на ЄЮОФ-2017

дзюдо, веслування на байдарках і каное, велоспорті, гімнастиці спортивній та плаванні і зуміли вибороти 8 нагород, де 3 – найвищого ґатунку, 4 – "срібного" і 1 – бронзового, посівши 13 загальнокомандне місце турніру. До вашої уваги перелік володарів медалей: "Золото"...Unn.com.ua