Італійка

Семеренко фінішувала 17-ою, покращивши стартову позицію на 5 пунктів, а Варвинець прибігла 34-ою. Золото виграла німкеня Лаура Дальмаєр, срібло в італійки Доротеї Вірер, а бронза дісталася білорусці Дар'ї Домрачовій. Нагадаємо, що о 16:00 таку ж гонку побіжать чоловіки.Чемпион

Померла найстаріша в світі олімпійська медалістка

Італійка Карла Маранджоні померла у віці 102 років. Вона виграла срібло Олімпіади 1928 року Интерфакс-Украина

Зараз у його розпорядженні чотири лежанки, а харчується він креветками. The post Італійка залишила у спадок коту 30 тисяч євро appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

Українські біатлоністки не ввійшли в топ-20 спринту Кубка світу в Антхольці

полетить у ранзі третьої команди сезону. Правда, відставання від француженок становить уже майже дві сотні очок, а на п'яти наступають італійки. Додамо також, завтра в Антхольці відбудеться спринт у...Unn.com.ua

Італійці мають плани на гравця "Динамо"

Дівчина зі Львова Софія Чайка у Римі посеред вулиці виконала оперний твір і викликала неабияке захоп... Експрес

на початку другого десятку. Першу стрільбу українка відпрацювала на відмінно. Стійку Меркушина відпрацювала з шести. Переможцем гонки стала команда Німеччини. Італійки зайняли другу сходинку. Бронзову нагороду здобули дівчата зі Швеції. Команда України зайняла лише одинадцятою. Христина Слота The post Жінки...Галас

Італійці відмовились від планів купівлі гравця "Динамо"

Італійський СПАЛ міг відмовитись від ідеї придбання захисника "Динамо" Александра Пантіча. Додамо, раніше в пресі писали, що окрім СПАЛа на Пантіча претендує також італійський "Кротоне". Sportgid

Українки Джима і Валя Семеренко увійшли до топ-5 індивідуальної гонки в Рупольдингу

і Анастасія Меркушина, яка з двома промахами фінішувала 19-ю. Ірина Варвінець закінчила гонку 22-ю (2 промахи). Зазначимо, що перемогу здобула італійка Доротея Вірер, яка зуміла випередити Кайсу Мякяряйнен і Розанну Кроуфорд. Рупольдинг, індивідуальна гонка 1. Доротея Вірер (Італія) – 41.49,0...Зеркало недели (газета)

в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в Рупольдінгу. Юлія зайняла четверте місце, а Валя - п'яту сходинку. Виграла гонку італійка Доротея Вірер, друге місце у Кайси Мякяряйнен, а бронза дісталася канадській біатлоністці Розані Кроуфорд, яка і залишила Джиму без...Чемпион

Українка виборола медаль на Кубку світу з фехтування серед юніорів

Фавр (15:12), після перемогла господарку доріжок Сабрину Пьятті (15:12), а в боротьбі за потрапляння на подіум турніру виграла у інший італійки Андреа Вітторії Рицці ( 15:12). ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українка виборола медаль на молодіжних змаганнях з фехтування в Австрії Дорогу до...Unn.com.ua

Біатлон: Семеренко завоювала "бронзу" у гонці переслідування в Обергофі

фінішувати лише 56-ю. Золоту нагороду попри дві не закриті мішені виборола словачка Анастасія Кузьміна. З чистою стрільбою другою фініш перетнула італійка Доротея Вірер, яка випередила українку тільки на 5,8 с. Примітно, що в історії змагань в Кубку світу було лише...Unn.com.ua