іспанці

звання найсильнішої збірної Європи серед 17-річних добули іспанські футболісти, перемігши у серії пенальті. У серії пенальті фортуна була на боці іспанців, які виявилися точнішими - 4:1.1NEWS

Українські веслувальники виграли повний комплект нагород на Кубку світу в Португалії

на байдарці у складі Ігоря Трунова та Івана Семикіна виборов золото на дистанції 500 метрів, випередивши на пu0027єдесталі угорців та іспанців. На дистанції 1000 метрів перемогу тут відсвяткували Олег Кухарик та Віталій Цуркан. Срібним призером став український дует каноїстів на...Закарпатський Кореспондент

у Португалії. Тандем байдарочників Ігор Трунов і Іван Семикін виграв "золото" на дистанції 500 метрів, випередивши на п'єдесталі угорців та іспанців. Також золоту медаль українці взяли на дистанції 1000 метрів, де Олег Кухарик і Віталій Цуркан були швидше найближчих переслідувачів...Зеркало недели (газета)

У п'ятницю, 19 травня, на чемпіонаті Європи U-17 з футболу визначився переможець. У серії пенальті фортуна була на боці іспанців, які виявилися точнішими - 4:1.Чемпион

господарі паркету "Фенербахче" зустрічалися з "Реалом". Весь поєдинок проходив під контролем турків, які за всю зустріч так і не підпустили іспанців до близькій відстані, оформивши путівку в фінал. Фінал чотирьох. Другий півфінал Фенербахче (Туреччина) - Реал (Іспанія) - 84:75 (21:13,...Зеркало недели (газета)

Олексій Гуцуляк: "Чому не підійшов "Вільяреалу", дізнався з інтернету"

мій агент стверджував, що мова йде про виступ за другу команду Вільяреала в Сегунді. Домовилися, що якщо після оренди у іспанців не буде до мене претензій, то можна буде домовлятися про повноцінний контракт. Спочатку все начебто складалося непогано, я забивав...Галичина спортивная

Перший мяч на 17-й хвилині матчу вдало спрямував у ворота "Сельти" Маруан Феллайні з подачі Маркуса Решфорда. На 85-й хвилині іспанцям вдалося відігратись Факундо Ронкалья зрівняв рахунок після навісу капітана "Сельти" Мальо....1NEWS

У фіналі Ліги Європи зіграють "Аякс" і "МЮ"

Нагадаємо, що у першому матчі "Манчестер" на виїзді мінімально переграв іспанців з рахунком 1:0.Ваші новини

Ліга Європи.

Юнайтед" матчі-відповіді із "Сельтою" повністю контролював хід подій, що відбувалися на "Олд Траффорд" Однак, на останніх хвилинах підопічні Моурінью дозволили іспанцям "розмочити" рахунок.Ліга Європи1/2 фіналуМатчі-відповіді"Манчестер Юнайтед" - "Сельта" - 1:1 (перший матч - 1:0)Голи: Феллаїні, 16 - Ронкалья, 85"Манчестер Юнайтед":...Футбол газета

просить за свого лідера у іспанської "Валенсії" 15 млн євро. Така велика сума може стати перешкодою для трансфера футболіста. Також іспанців відлякує велика зарплата хавбека, який за даними ЗМІ отримує у київському клубі $5 млн на рік. Відомо, що Ярмоленко...Еспресо TV

брав участь у боях на Північно-Західному і Волховському фронтах. У червні 1942 р. опинився в оточенні і в полоні у іспанців, після цього німцями був вивезений в Рур на кам'яновугільні шахти. У квітні 1945 року звільнений англійцями. Після війни працював...Art-news

Малинська РБО "Захист дітей Чорнобиля" зустрічала партнерів з Іспанії

нашим малинським дітям. В Замку володарів наші діти співали українських та іспанських пісень, показували виставку своїх виробів, частину яких подарували іспанцям, провели для наших гостей майстер-клас з...ІнфоМалин

У Лестера була можливість дотиснути Атлетико в другому таймі матчу-відповіді 1/4 Ліги чемпіонів. Про це УЄФА заявив тренер іспанців Дієго Сімеоне. "Я сповнений емоцій та гордості за результати своєї команди. Хочу відзначити відмінну гру Лестера - змагатися з ними...Чемпион

Д.Сімеоне назвав головний компонент для перемоги над "Лестером"

і вийшло, ми повинні якомога частіше володіти м'ячем". Нагадаємо, що у першому протистоянні команд долю зустрічі вирішив єдиний гол нападника іспанців Антуана Грізманна. Як повідомляв УНН, в попередньому турі іспанської Ла Ліги футболісти "Атлетіко" не реалізували два пенальті за дві...Unn.com.ua

Інші матчі Українець Михайлюк подав свою кандидатуру на драфт НБА Новини 18:07Баскетбол. Чоловіча збірна України (U-18) поступилася іспанцям 17:55Футбол. Фюрі: Володимир Кличко намагається копіювати мене 17:33Футбол.1NEWS

Приїзд відомих іспанців у нашу область відбудеться на запрошення голови Федерації футболу Тернопільської області, народного депутата України Тараса Юрика.Гал-info

Жан-Поль Бутьюс вивів бельгійську команду вперед. Однак через 5хвилин Піоне Сісто встановив паритет, ащечерез кілька хвилин форвард Яго Аспас дозволив іспанцям...1NEWS

"Генк" Р.Малиновського мінімально поступився "Сельті"

бельгійську команду вперед. Однак через 5 хвилин Піоне Сісто встановив паритет, а ще через кілька хвилин форвард Яго Аспас дозволив іспанцям вже передувати у рахунку. Йон Гвідетті незадовго до перерви збільшив перевагу Сельти до двох мячів, проте останнє слово залишилося...Unn.com.ua