іспанка

Якщо компанія є успішною на ринку України, це вже значна передумова для виходу на зовнішні ринки. Дуже багато тонкощів ментальних, документальних, які повинні бути і про які ми не знаємо. Житомир.info

Українка завоювала медаль з водних видів спорту на ЧС

це повідомляє ONLINE.UA. Перше місце на змаганнях отримала росіянка Світлана Колесніченко з 96,13 балами, на другому з 95,03 балами опинилася іспанка Она Карбонель Бальестеро, в той час як Волошина замкнула трійку лідерів з 93,3 балами. Крім того, Волошина разом з...Online.ua

Найкрасивіші і бажані іспанки в історії (Фото)

Краси ніколи не буває мало, особливо якщо мова йде про настільки гарячих і сексуальних жінок, як іспанки. UkrMedia

Вімблдон. Яскраві емоції тріумфу Федерера та Мугуруси

Іспанка Гарбіньє Мугуруса несподівано перемогла у фіналі Венус Вільямс, а Роджер Федерер вже восьмий раз став королем Вімблдону. Кращі моменти (ВІДЕО)ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вімблдон. Sportanalytic

Л.Цуренко встановила особистий рекорд в рейтингу WTA

і Йоханна Конта, що піднялася на четверту сходинку, завдяки виходу в півфінал. Також відзначимо ривок на 10 сходинок переможниці Вімблдону іспанки Мугуруси –...Unn.com.ua

Федерер став чемпіоном Вімблдону

Нагадаємо, раніше чемпіонкою жіночого Вімблдону стала іспанка Гарбіньє Мугуруса.Зеркало недели (газета)

Мугуруса - В. Вільямс 7:5, 6:0.

До вашої уваги огляд жіночого фінального поєдинку Вімблдону, в якому іспанка Гарбінья Мугуруса перемогла у двох сетах американку Вінус Вільямс. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

та Ізабелли Арагонської. Змішання різних кровей говорило саме за себе, слід зазначити, що за національністю вона була наполовину італійка та іспанка. Освіту та виховання вона отримала при пишному дворі Людовіко Сфорца. Це була надзвичайно вродлива та розумна жінка, яка мала...Online.ua

На Вімблдоні "порадника" змусили вийти на корт і надіти спідницю

її подачу. Відео забавного інциденту опублікував Кріс Джин на порталі YouTube. Клійстерс грала в парі з австралійкою Ренні Стаббс проти іспанки Кончіти Мартінес і американки Андрія Джегер. Під час гри уболівальник з трибуни порадив спортсменці подавати в корпус. У свою...Ваші новини

матчу легенд на Вімблдоні. Відповідне відео опубліковано на YouTube-каналі, передає УНН. К.Клійстерс грала в парі з австралійкою Ренні Стаббс проти іспанки Кончіти Мартінес і американки Андрії Джегер. Під час цієї гри вболівальник з трибуни порадив...1NEWS

А.Волошина принесла Україні перше медаль на ЧС з водних видів спорту

Перше місце у росіянки Світлани Колесніченко, а на другій сходинці іспанка Она Карбонелл.1NEWS

Іспанка Мугуруса вперше в кар

році їй вдалося завоювати титул в іншому турнірі "Великого шолома", відкритому чемпіонаті Франції ( "Ролан Гаррос"). У першому колі "Вімблдону"-2017 іспанка здобула перемогу над російською тенісисткою Катериною Александровою - 6:2, 6:4. У другому раунді змагання вона з таким же рахунком...Интерфакс-Украина

Іспанка Мугуруса у фіналі «Вімблдону» перемогла американку Вільямс

Іспанська тенісистка Гарбін Мугуруса стала переможницею престижного тенісного турніру «Вімблдон» у жіночому одиночному розряді. Громадське телебачення

Мугуруса обіграла Вінус Вільямс і стала чемпіонкою Вімблдону

Іспанська тенісистка виграла трав'яний турнір. Для іспанки це друга перемога на турнірах "Великого шолома".Зеркало недели (газета)

змаганнях в столиці Угорщини. Волошина посіла третє місце в особистому фіналі технічної програми. Українка отримала від суддів 91.9992. Срібло у іспанки Она Карбонелл (93.6534), золото завоювала Свєтлана Колєсніченко з Россі (95.2036), пише Хsport. Анна Волошина...Чемпион

Американка Вінус Вільямс стала другою фіналісткою тенісного турніру Уїмблдону. Суперницею Вільямс по фіналу стане іспанка Гарбінє Мугуруса (14-й номер посіву), яка...1NEWS

одиночного розряду жіночого турніру Вімблдону, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.   На шляху до фіналу 14-та сіяна змагань іспанка Гарбіньє Мугуруса не залишила жодних шансів 87-й ракетці світу словачці Магдалені Рибарковій — 6:1, 6:1. Поєдинок тривав 1 годину...1NEWS

Вімблдон. Мугуруса вийшла до півфіналу

Третьою півфіналісткою турніру стала іспанка Гарбіньє Мугуруса, оновивши власний рекорд. У Рибарікової зі Словаччини не було жодного шансу.Sportanalytic

Легенди Кременця: в 2017 році виповнюється 790 років від першої писемної згадки про старовинне місто на Тернопільщині (Фото)

та Ізабелли Арагонської. Змішання різних кровей говорило саме за себе, слід зазначити, що за національністю вона була наполовину італійка та іспанка. Освіту та виховання вона отримала при пишному дворі Людовіко Сфорца. Це була надзвичайно вродлива та розумна жінка, яка мала...TeNews

В.Вільямс перемогла кривдницю Е.Світоліної у чвертьфіналі Вімблдону

дісталася до півфіналу Вімблдону, що гарантувало їй збереження місця в топ-10 рейтингу WTA. Додамо, що в іншому матчі 1/4 фіналу іспанка Гарбіньє Мугуруза вибила зі змагань росіянку Світлану Кузнєцову – 6:3, 6:4. Як повідомляв УНН, О.Остапенко перемогла останню представницю України...Unn.com.ua