іранець

бронзову нагороду на Чемпіонату світу. Як коментує новину Федерація греко-римської боротьби України, Олександр Грушин кілька разів блискавично вривався у тулуб іранця Мейсама Делхані і провів ряд яскравих, якісних кидків на чотири бали. Спортсмен здобув впевнену перемогу в боротьбі за «бронзу»...Погляд

Новиков - чемпіон світу!

здобула дві медалі. А у вирішальній сутичці Новиков здолав кубинця Даніеля Грегоріча (10:2). У сутичці за медаль він переконливо переміг іранця Мейсама Карамалі Далхані - 12:4.Голос Украины (газета)

першості у ваговій категорії до 87 кг. Бронзову медаль завоював Олександр Грушин (63 кг), поборовши в сутичці за 3-тє місце іранця Мейсамі Карамалі Далхані (12:4). Першість світу з греко-римської, жіночої та вільної боротьби завершиться 18 листопада. Сообщение Українець виграв “золото”...1NEWS

Українець Чумак виборов "срібло" чемпіонату світу з важкої атлетики

Чемпіоном світу з цієї дисципліни став іранець Алі Хашемі, набравши в сумі 396 кілограмів.5 канал

категорії до 102 кг. За сумою Дмитро Чумак набрав 393 кг і завоював велику срібну медаль. А чемпіоном світу став іранець Алі Гашемі - сума 396 кг.Голос Украины (газета)

але вага не підкорилась. У сумі Дмитро Чумак набрав 393 кг і виборов велику срібну медаль. А чемпіоном світу став іранець Алі Хашемі з сумою 396 кг. Джерело: Укрінформ Сообщение Український важкоатлет завоював срібло чемпіонату світу появились сначала на 1NEWS.COM.UA.1NEWS

Малу "бронзу" Чумаку принесла вдала спроба на позначці у 176 кілограмів. Іранець Алі Хашемі підняв в сумі на три кілограми більше. +Відео...24 канал

стратегічних досліджень Ростислав Павленко на брифінгу зазначив, що угода Петра Порошенка з Варфоломієм є рамковою. Українського моряка звинувачують у смерті іранця. +Відео...24 канал

Іранець прикидався 15-річним підлітком, що б отримати освіту в британській школі. Про це повідомляє Ipswich Star. Однокласники 30-річного чоловіка стверджують, що він брехав про свій вік, щоб отримати британську освіту, оскільки попередні кваліфікації з його рідної країни не були визнані...24 канал

Беленюк пояснив, чому програв у фіналі Чемпіонату світу

Станкевічуса з Литви (4:2), а в 1/8 фіналу - представника Вірменії Артура Шахіняна (4:1). У чвертьфіналі Беленюк був сильнішим за іранця Хоссейна Ахмада Нурі (4:2), а у півфіналі поборов азербайджанця Іслама Аббасова (5:1). Для Беленюка це третя медаль на чемпіонатах...Znaj.ua

Борець Беленюк вибачився перед українцями

фінальні цифри 1:2. До фіналу українець йшов наступним чином: була здобута перемога над литовцем Станкявічюсом 4:2, далі над представником Вірменії Артуром Шахіняном 4:1, іранцем Ахмадом Нурі 4:2, і азербайджанцем Аббасовим 5:1. Зауважимо, що Беленюк є дворазовим чемпіоном Європи (2014, 2016), чемпіоном світу (2015) і віце-чемпіоном Олімпіади в Ріо-де-Жанейро-2016. Сообщение Борець...1NEWS

На шляху до фіналу Беленюк послідовно зупинив латвийца Еівідаса Станкевічуса (4:2), вірменіна Артура Шагіняна (4:1), іранця Хоссейна Ахмад Ноурі (4:2) і азербайджанця Іслама Аббасова (5:1), але в сутичці за золото зазнав мінімальної поразки (1:2) від турка...Ua-football

Беленюк на характері виграв "срібло" чемпіонату світу з боротьби

У півфіналі спортсмен впевнено переміг […] UATV

Жан Беленюк став срібним призером чемпіонату світу з греко-римської боротьби

переміг Ейвілдас Станкевічус з Литви (4:2), в 1/8 фіналу взяв гору над представником Вірменії Артуром Шахіняном (4:1), в чвертьфіналі поборов іранця Хоссейна Ахмада Нурі (4:2), у півфіналі виграв у азербайджанця Іслама Аббасова (5:1), а у вирішальній сутичці за золото поступився...Еспресо TV

Борець Беленюк став віце-чемпіоном світу

До фіналу українець йшов наступним чином: була здобута перемога над литовцем Станкявічюсом 4:2, далі над представником Вірменії Артуром Шахіняном 4:1, іранцем Ахмадом Нурі 4:2, і азербайджанцем Аббасовим 5:1. Зауважимо, що Беленюк є дворазовим чемпіоном Європи (2014, 2016), чемпіоном світу (2015)...Unn.com.ua

Будапешті Беленюк в 1/16 фіналу пройшов литовця Еівідаса Станкевічюса (4:2), потім розібрався з вірменином Артуром Шагіняном (4:1). У чвертьфіналі впав іранець Госсейн Агмад Ноур (4:2), а потім і азербайджанець Іслам Аббасов (5:1). У фіналі Беленюк зійшовся з чинним чемпіоном світу...Голос Украины (газета)

Українець Беленюк завоював "срібло" чемпіонату світу з боротьби

категорії до 87 кілограм у греко-римській боротьбі. У попередніх стадіях Беленюк переміг латвійця Ейвідаса Станкевічуса (4:2), вірменина Артура Шагиняна (4:1), іранця Хоссейна Ахмада Ноурі (4:2) і азербайджанця Ісламу Аббасова (5:1). У фіналі українець поступився Метехану Башару з Туреччини – 1:2.Зеркало недели (газета)

Беленюк став срібним призером чемпіонату світу з греко-римської боротьби

переміг Ейвілдаса Станкевічус з Литви (4:2), в 1/8 фіналу взяв гору над представником Вірменії Артуром Шахіняном (4:1), в чвертьфіналі поборов іранця Хоссейна Ахмада Нурі (4:2), у півфіналі виграв у азербайджанця Іслама Аббасова (5:1), а у вирішальній сутичці за "золото" поступився...День