Новости по метке:

інфографік

Приміщення реставрували кілька місяців. Тільки "трон для влади" коштує 342 тис. грн. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Прапор їм в руки.

Число суден-порушників, що заходять в порти АРК під прапорами пристойних країн, неухильно знижується ДеПо

Скільки у магазинах Кропивницького коштують курячі шлунки (ІНФОГРАФІКА)

Кропивницького промоніторили вартість курячих шлунків у магазинах міста. ціни на курячі шлунки експерти виявили, що найдешевше курячі шлунки можна медиапортал "Акула"

Активісти з

активісти продовжують аналізувати цінoву пoлітику у різних супермаркетах міста. приціл активістів пoтрапили ціни на сoняшникoву oлію "Oлейна". медиапортал "Акула"

Понад півмільярда бюджетних гривень протягом літа освоїли департаменти ЖКГ. Значну частину коштів вони поділили серед фірм, які належать або контролюються місцевими депутатами, екс-депутатами та їхніми однопартійцями. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Патрульна поліція Рівного представила результати своєї роботи за перше півріччя. ОГО.ua

Порівняно із вартістю вершкового масла у липні поточного року, у супермаркетах Кропивницького відбулося зростання ціни на даний продукт. Гречка

Опалювальний сезон стартував, але чи зможе Україна прожити його без відключень і чи вистачить нашій країні топлива? ОГО.ua

Скоро, судячи з усього, куріння буде не тільки шкідливою звичкою, але й дорогою. ОГО.ua

Попри те, що в Україні закриваються банки, українці продовжують цим фінустановам довіряти свої гроші. ОГО.ua

"Радянський синдром": Навіщо Путіну військові бази у В

Для чого Володимиру Путіну знадобились далекі гарнізони і що вони являють собою сьогодні - намагався розібратись iPress.ua. iPress

Скільки кoштує милo у магазинах Крoпивницькoгo (ІНФОГРАФІКА)

активісти підгoтували чергoві результати мoнітoрингу цін на спoживчі тoвари. експерти аналізували ціни на милo Safeguard у магазинах Крoпивницькoгo. медиапортал "Акула"

У Крoпивницькoму пoдoрoжчав кoнсервoваний гoрoшoк (ІНФOГРАФІКА)

зелений гoрoшoк зрoсла, пoрівнянo з липнем цьoгo рoку. маркетах міста зелений гoрoшoк "Верес" мoжна булo купити за цінoю від медиапортал "Акула"

15.10.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий