індивідуальна майстерность

Орест Кузик: "В нижній шістці в комбінаційний футбол грають лише "Сталь" і "Карпати"

львів’яни вимушені будуть діяти по-іншому, доведеться змінювати стиль гри. Для нас це великий плюс, оскільки це хороші футболісти з високою індивідуальною майстерністю. Сподіваюся, це зіграє нам на руку і «Сталь» здобуде важливі три пункти. — Ви є уродженцем Львова і...Галичина спортивная

ЧС-2018 з хокею: фіни розгромили США 6:2 і стали першими в групі В. ВІДЕО

надто радувало, адже в першому раунді плей-оф воно виводить на Чехію. Фінляндія переграла американців повністю в рухливості, міці, організації гри, індивідуальній майстерності. А шайби, які закинув Себастьян Аго в першому періоді наче нагорода за проведену роботу. Обидва голи вийшли курйозними.Ua-football

Експерт: "Шахтар" матиме проблеми в Європі

майбутні перспективи "гірників" в єврокубках в зв'язку з тим, що влітку команду може покинути ряд провідних виконавців."Головна перевага "Шахтаря" - індивідуальна майстерність гравців. При гарній організації гри з таким підбором футболістів можна вирішувати дуже високі завдання. До того ж це...Football-ukraine.com

Сергій Шевченко: Начебто немає в Дніпрі Мессі, але ігрова активність дуже сильна

Головний тренер "Таврії Сімферополь" Сергій Шевченко відповів на питання представників ЗМІ після матчу з "Дніпром". - Ми знали, що поєдинок буде складний, і команда "Дніпро" досить сильна. Начебто немає там Мессі, але ігрова активність дуже сильна. Ми, зрозуміло, теж вибирали...Ua-football

Кубкова дюжина «Шахтаря»

ключі до динамівських воріт. А після перерви мали ще більшу перевагу. Досягли її насамперед за рахунок злагоджених командних дій та індивідуальної майстерності. Одразу після перерви лідер бомбардирських перегонів у чемпіонаті УПЛ Феррейра забив свій фірмовий гол, замкнувши передачу від Бутка...Голос Украины (газета)

Легенда Динамо: Игра Пиварича и Вербича пример того, как не нужно действовать

думкою про гру легендарного екс-захисника "Динамо" Стефана Решко. - Результат по грі. "Шахтар" використовував свої моменти, а це говорить про індивідуальну майстерність, яке у донецьких гравців на даний момент вище. Моменти були в обох команд. Тільки одні забивають, а інші...Ua-football

першому таймі підбирали ключі до динамівських воріт. А після перерви мали ще більшу перевагу: за рахунок злагоджених командних дій та індивідуальної майстерності. Одразу після перерви лідер бомбардирських перегонів у чемпіонаті УПЛ Феррейра забив фірмовий гол, замкнувши передачу від Бутка. А...Голос Украины (газета)

Призетко: В чемпионате от Динамо ничего не зависит, поэтому все силы надо бросить на финал Кубка

Шахтар мають один перед одним? - На початку сезону цікавіше виглядав Шахтар. Але потім підтяглося і Динамо. Якщо в плані індивідуальної майстерності гравців Шахтаря виглядають цікавіше, то в командній грі кияни демонструють солідний рівень, що підтвердив останній матч між цими...Ua-football

ЧС-2018 з хокею.

надто прагнули розгромити суперника не можна. Просто рівень збірної Кореї такий, що дозволяє топ-збірним вигравати з великим рахунком завдяки голій індивідуальній майстерності. Корея Канада 0:10 (0:2, 0:6, 0:2) Шайби: 0:1 Ньюджент-Гопкінс (Джейден Шварц, Коннор Макдевід), 08:41. 0:2 Джост (Еберле, Барзал),...Ua-football

дуже грамотно протидіяла групі атакувальних виконавців Карпат. Щільна гра один в один та перекривання вільних зон позбавили "левів" козирів високої індивідуальної майстерності, а комбінаційний футбол львів'ян залишав бажати кращого. Сьогодні ж Чорноморець не зумів забезпечити подібну протидію. "Морякам" в захисті...24 канал

у грі проти Динамо/ФК Динамо Футболісти Ворскли проявили самовіддачу у поєдинку 29-го туру УПЛ проти Динамо (0:1), але їм забракло індивідуальної майстерності. Таку заяву на післяматчевій прес-конференції 29 квітня зробив керманич ворсклян Василь Сачко. "Хлопці повністю залишили себе на полі...Чемпион

Санжар: Я знав, що ми провалимось

в атаці, ми давно не можемо забити. Навіть по сьогоднішній грі, ми практично не мали моментів. Це говорить про наш індивідуальній майстерності. Але заробити очки ми можемо за рахунок організації гри, над чим ми працюємо. Всі хлопці зі своїми навичками,...Football-ukraine.com

Сергій Нагорняк: "Карраскаль і Швед - це обличчя атаки нинішніх "Карпат"

Зараз ми бачимо зовсім іншу команду. Вони непогано виглядають у нижній шістці. Коли забивали другий гол, то індивідуальну майстерність знову демонстрував колумбієць».Галичина спортивная

Насонов: Скажем честно, Шахтер чуть сильнее Мариуполя

Позначилося індивідуальна майстерність Тайсона. Він забив два дуже хороших голи. Нам було дуже важко прийти до тями після трьох голів у першому таймі.Ua-football

Михайленко: Сьогодні нам не вдалося дати бій супернику

біля чужих воріт, і звичайно, коли ти розкриваєшся, то граєш менш компактно в обороні, і тут на перший план виходить індивідуальна майстерність захисників. Тут, в цілому ми впоралися, хоча пропустили один мяч, але вважаю, що другий тайм провели нормально. Якщо...Неофициальный сайт ФК Днепр

відбувати дискваліфікацію. У другій половині команди ще глибше загрузли в повільному тягучому баскетболі, а виходило забивати частіше всього за рахунок індивідуальної майстерності. Миколаєву довго вдавалося зберігати лідерство, але з дуже невеликою перевагою. Багато в чому ключовим став півторахвилинний відрізок в...UkrBasket

Михайленко: У Першій лізі у нас буде завдання посісти перше місце або те, яке дасть право вийти в УПЛ

в реалізації. Не забив в кінці Войцеховський у нього є з цим проблеми. Те ж стосується і Мемешева. Це питання індивідуальної майстерності. Потрібно більш холоднокровно ставитися до моментів, бити не на силу, а спокійно в кут. Це найскладніший момент у...Ua-football

Іван Яремчук: У Шахтаря більш кваліфіковані, ніж у Динамо, гравці

виглядає сильніше Динамо. До того ж, в складі донецької команди виступають більш кваліфіковані гравці - перш за все з позиції індивідуальної майстерності. Стартовий склад команди Фонсекі стабілізувався, і якщо два-три гравці випадають з різних причин, їх можна фактично безболісно замінити.Ua-football

виглядає сильніше Динамо. До того ж, в складі донецької команди виступають більш кваліфіковані гравці - перш за все з позиції індивідуальної майстерності", - сказав він. "Стартовий склад команди Фонсеки стабілізувався, і якщо два-три гравці випадають з різних причин, їх можна...Чемпион

"Рочин" розгромив нововолинський "Шахтар" у товариському матчі

газоні. Важке від вологи весняне поле не дозволяло продемонструвати нашим футболістам усі свої здібності. Хоча і так було помітно, що індивідуальна майстерність гравців "Рочина" є значно вищою, ніж гравців з Нововолинська. Переважали соснівчани суперників і за тактико-технічними показниками. Було помітним...Галичина спортивная