індивідуальна майстерность

Житомирський ФК «Полісся» продовжив переможну серію до трьох матчів поспіль

хлопців, зробили акцент на помилках. Акцент на тих компонентах, які повинні були нам допомогти. Чи не все вийшло, але завдяки індивідуальній майстерності Коровікова й інших хлопців нам вдалося забити два потрібних і важливих м'яча», - сказав у післяматчевому коментарі головний...Житомир.info

Осічка Шахтаря, перемога Динамо та продуктивність Ярмоленка.

минулому чемпіонаті. Рахунок відкрив Циганков, на що донеччани відповіли точним ударом Мохи. Проте ще до перерви кияни вдруге вийшли вперед індивідуальною майстерністю похвалився Віталій Буяльський, який обіграв чотирьох захисників та пробив в кут. Навіть з урахування технічної поразки з Маріуполь...Ua-football

"Кремінь" - "Рух" 1:1: У Кременчуку обмінялися голами

і заключні хвилини першого тайму жовто-чорні провели біля воріт «Кременя». Класний вийшов слаломний прохід від Григорія Баранця, який за рахунок індивідуальної майстерності увірвався у штрафний майданчик, далі круглого отримав Буй, змістившись дещо в центр, сильно пробив по воротах, голкіпер господарів...Галичина спортивная

Краса та жертви

— очевидно, він вважав, що легіонери відразу ж зрозуміють що він від них хоче і за рахунок свого вищого рівня індивідуальної майстерності дадуть результат, який дозволить дотягнути до зими. А там вже буде досить часу, аби повною мірою втілити в...Новини футболу

В

важким, хоча ми знали, що для німецької збірної Шредер робить абсолютно усе, йому дається карт-бланш, він дуже сильний фізично, відмінна індивідуальна майстерність, з ним ми не впоралися. Хоча у першій чверті стримувати його вдавалося, потім можливо це нас дещо розслабило...Спорт.ua

Прикра поразка "Руху"

в нижній кут від Віктора розгадав воротар Будюк. А потім стався епізод, який і вирішив долю поєдинку. Контратака гостей та індивідуальна майстерність Захаревича призвели до того, що після пострілу Ярослава приблизно з кута штрафного майданчика м’яч залетів у «дев’ятку» воріт...Галичина спортивная

Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «Перемоги - це питання часу»

Другу гру поспіль львівяни розписують безгольову нічию з командою-суперника. При цьому, карпатівці створюють немало гольових епізодів, та чи то брак індивідуальної майстерності, чи нестача футбольного фарту не дозволяє левам пробити ворота опонента. Артем Федецький розбирався у чому причина подібної чорної...Щоденний Львів

Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «Не вистачає останнього пасу»

Другу гру поспіль львів’яни розписують безгольову нічию з командою-суперника. При цьому, карпатівці створюють немало гольових епізодів, та чи то брак індивідуальної майстерності, чи нестача футбольного фарту не дозволяє «левам» пробити ворота опонента. Артем Федецький розбирався у чому причина подібної чорної...Sportgid

Вердер - Баварія 0:2.

сезоні. І тоді на допомогу Карло Анчелотті приходив Роберт Левандовскі, який вирішував долю матчу завдяки своєму феноменальному гольовому відчуттю та індивідуальній майстерності. Так вийшло і цього разу. В середині другого тайму поляк елегантним...Ua-football

реалізувати з різних причин, — почав передматчеву прес-конференцію Олександр Хацкевич. — На результаті в Португалії позначилося і якість поля, і індивідуальна майстерність футболістів. Впевнений, що в поєдинку зіграємо значно краще.- У матчі проти Стали ви дали відпочити Мбокані і надали...Новини футболу

"Сталь" U-19 - "Карпати" U-19: анонс матчу

команду від неминучого голу. А далі моменти створювали лише «зелено-білі». І наприкінці першого тайму «Карпатам» таки вдалося відкрити рахунок завдяки індивідуальній майстерності Остапа Малашевського, який пройшов по центру і наважився на удар з дальньої дистанції. Саме цей влучний постріл приніс...Галичина спортивная

посиланням на сайт команди.   За «Маккабі» 28-річний гравець виступатиме протягом одного сезону. «Норріс великий баскетболіст і він має значну індивідуальну майстерність. Також Коул може виступати на позиції атакуючого захисника і гарно захищатися», — сказав наставник «Маккабі» Невер Спахія....1NEWS

Двократний чемпіон НБА Коул продовжить виступи за Маккабі

посиланням на сайт команди.   За "Маккабі" 28-річний гравець виступатиме протягом одного сезону. "Норріс великий баскетболіст і він має значну індивідуальну майстерність. Також Коул може виступати на позиції атакуючого захисника і гарно захищатися", - сказав наставник "Маккабі" Невер Спахія. Зазначимо,...Unn.com.ua

"Карпати" U-19 - "Чорноморець" U-19 - 1:0

хорошу підтримку позаду від Романа Сливи, який також виконав великий об’єм роботи.Наприкінці першого тайму «Карпатам» таки вдалося відкрити рахунок завдяки індивідуальній майстерності. Остап Малашевський пройшов по центру і наважився на удар з дальньої дистанції. Для воротаря одеситів Ібрагіма Суаіба цей...Галичина спортивная

Арбітр з Данії розсудить поєдинок "Марітіму" - "Динамо"

відбудеться 17 серпня, на "Ештадіу ду Марітіму", початок – о 22:30 за київським часом. Як повідомляв УНН, О.Хацкевич заявив про кращу індивідуальну майстерність гравців "Динамо" порівняно з...Unn.com.ua

О.Хацкевич заявив про кращу індивідуальну майстерність гравців "Динамо" порівняно з "Марітіму"

Видно, що команда навчена, але при цьому індивідуальний клас наших футболістів усе ж вищий». 1NEWS

Нефартовий день для "Руху"

бо скидка головою від Євгена Лозового була ідеальною. Час спливав, а «Рух» атакував і рук не опускав. Заключні хвилини матчу, індивідуальну майстерність проявив Бохашвілі, нападник обіграв кількох опонентів і наважився на удар, цілився у верхній кут, утім знову неточно. Паламарчук...Галичина спортивная

Рятівний досвід

перших хвилин пішли великими силами вперед та навіть створили два потенційно небезпечні моменти біля воріт Пеньков. Але чи то брак індивідуальної майстерності, чи банальний збіг обставин призвів до того, що "Сталь" відкрила рахунок. Лобай на рівному місці не втримав рівновагу,...Галичина спортивная

ПАОК - Олімпік 2:0.

Видно, що група атаки "ПАОКа" вище нас за індивідуальною майстерністю. "ПАОК" дуже хороша команда і я їм бажаю тільки пе...Ua-football