індивідуальна майстерность

посиланням на сайт команди.   За «Маккабі» 28-річний гравець виступатиме протягом одного сезону. «Норріс великий баскетболіст і він має значну індивідуальну майстерність. Також Коул може виступати на позиції атакуючого захисника і гарно захищатися», — сказав наставник «Маккабі» Невер Спахія....1NEWS

Двократний чемпіон НБА Коул продовжить виступи за Маккабі

посиланням на сайт команди.   За "Маккабі" 28-річний гравець виступатиме протягом одного сезону. "Норріс великий баскетболіст і він має значну індивідуальну майстерність. Також Коул може виступати на позиції атакуючого захисника і гарно захищатися", - сказав наставник "Маккабі" Невер Спахія. Зазначимо,...Unn.com.ua

"Карпати" U-19 - "Чорноморець" U-19 - 1:0

хорошу підтримку позаду від Романа Сливи, який також виконав великий об’єм роботи.Наприкінці першого тайму «Карпатам» таки вдалося відкрити рахунок завдяки індивідуальній майстерності. Остап Малашевський пройшов по центру і наважився на удар з дальньої дистанції. Для воротаря одеситів Ібрагіма Суаіба цей...Галичина спортивная

Арбітр з Данії розсудить поєдинок "Марітіму" - "Динамо"

відбудеться 17 серпня, на "Ештадіу ду Марітіму", початок – о 22:30 за київським часом. Як повідомляв УНН, О.Хацкевич заявив про кращу індивідуальну майстерність гравців "Динамо" порівняно з...Unn.com.ua

О.Хацкевич заявив про кращу індивідуальну майстерність гравців "Динамо" порівняно з "Марітіму"

Видно, що команда навчена, але при цьому індивідуальний клас наших футболістів усе ж вищий». 1NEWS

Нефартовий день для "Руху"

бо скидка головою від Євгена Лозового була ідеальною. Час спливав, а «Рух» атакував і рук не опускав. Заключні хвилини матчу, індивідуальну майстерність проявив Бохашвілі, нападник обіграв кількох опонентів і наважився на удар, цілився у верхній кут, утім знову неточно. Паламарчук...Галичина спортивная

Рятівний досвід

перших хвилин пішли великими силами вперед та навіть створили два потенційно небезпечні моменти біля воріт Пеньков. Але чи то брак індивідуальної майстерності, чи банальний збіг обставин призвів до того, що "Сталь" відкрила рахунок. Лобай на рівному місці не втримав рівновагу,...Галичина спортивная

ПАОК - Олімпік 2:0.

Видно, що група атаки "ПАОКа" вище нас за індивідуальною майстерністю. "ПАОК" дуже хороша команда і я їм бажаю тільки пе...Ua-football

На Одещині визначили кращих спецпризначенців ВСП Збройних Сил та Національної гвардії України

Подібні заходи дозволяють військовослужбовцям приймати грамотні і зважені рішення в умовах бойової обстановки. Народна Рада

"Карпати" - "Ворскла" - 1:3

ворота. Повівши у рахунку, ворскляни не стали відсиджуватись в обороні та раз-по-раз навідувались у штрафний майданчик Мисака. Однак, сумніватися в індивідуальній майстерності карпатівського кіпера не довелось — Роман впевнено контролював хід гри. Натомість, львів’янам вдалось знову внести інтригу у матч.Галичина спортивная

та Польщі). Як я вважаю - це суперники нашого рівня. Якщо брати угорців, то ми розуміли загальнокомандну силу і рівень індивідуальної майстерності. Просили хлопців і налаштовували, щоб в першу чергу, не боятися грати. Тому що там такі ж люди. І...Кременчугский Телеграф

Михайленко: Тренерському штабу хотілося б, щоб поменше таких ігор було, як з Металургом

нас завдання розвиватися і рухатися. У нас є хороші моменти, є моменти, в яких потрібно додавати, додавати у взаємодії, в індивідуальній майстерності. Ми спокійно ставимося до цієї перемоги. Це рядовий матч сезону. Техніку включав Кравченко, а решта намагалися включити імпровізацію...Ua-football

"На жаль, рівень майстерності гравців Шахтаря сьогодні вищий, ніж у Ворскли. Усі пропущені голи - наслідок індивідуальної майстерності гравців Шахтаря". Нагадаємо, коуч Шахтаря Фонсека сказав, що довіряє абсолютно всім своїм футболістам.1NEWS

Відкритий турнір з пляжного волейболу пройшов у Гадячі

відділу поліції. Всі гравці під час змагань проявили твердість духу та волю до перемоги, але завдяки самовідданій боротьбі, дисциплінованості та індивідуальній майстерності, перше місце посіла команда Гадяцького відділу поліції. Призерів нагороджено кубком, медалями та грамотою відділу культури Гадяцької районної державної...Online.ua

Збірна Іспанії виграла жіночий Євробаскет-2017

, який проходив у Чехії. У вирішальному поєдинку зустрічалися Іспанія і Франція. Іспанки зуміли нівелювати всі сильні сторони суперниць, продемонструвавши індивідуальну майстерність і класну командну гру. Перша чверть пройшла в рівній боротьбі, але далі Франція почала відчутно поступатися в рахунку...Зеркало недели (газета)

Що потрібно збірній України з футболу для виходу на ЧС-2018

змогли розхитати надійну фінську оборону. Наша команда активізувалася після перерви, коли більшість комбінацій почала розігрувати через Андрія Ярмоленка. Саме завдяки індивідуальній майстерності свого лідера, українці вийшли вперед на 51-й хвилині, коли він відмінним пасом з правого флангу вивів один на...Еспресо TV

Відбір до ЧС-2018. Словенія показує приклад Україні, Словаччина скорочує відставання від Англії

Проте повторити такий трюк зі Словенією мальтійцям не вдалось. Мальта намагалась встояти за будь-яку ціну, але індивідуальна майстерність зіграла свою роль.Ua-football

Швеція - Франція 2:1. Страшний сон Льоріса

ще якоїсь родзинки. Але все ж це не завадило в завершальній третині тайму таки домогтися свого і відкрити рахунок завдяки індивідуальній майстерності Жиру, коториго чи не єдиний раз за матч залишили без нагляду в межах штрафного майданчика. Гол форварда виявився...Ua-football

Збірна України U-18 перемогла Польшу

воріт. Поляки також намагалися не відсиджуватися у захисті. Інша справа, що за щільного захисту «синьо-жовтих» гості могли розраховувати лише на індивідуальну майстерність. Найнаполегливішим був Якуб Модер, але в одному випадку добре зіграв на виході Кожухар, в іншому — форвард «Леха»...Спорт.ua