індивідуальна майстерность

зрівняв рахунок у матчі. А невдовзі постійний тиск на ворота СК Візаж-Полісся призвів до другого голу, автором якого після демонстрації індивідуальної майстерності став Алєксєєв. Якщо у першому таймі юнаки СК Візаж-Полісся намагалися на рівних протистояти супернику, то з плином часу...Спортивний Житомир

Владислав Щербань: від ДЮСШ Темп до Екстра-ліги та Соколу

Якось раз навіть в чемпіонаті України по юнакам грали. - У цьому сезоні команда виступає набагато впевненіше, лідирує в чемпіонаті. Спорт.ua

На льодовій арені в Ужгороді розгорілися захоплюючі хокейні баталії (ФОТО)

і одного разу сам забив шайбу."Чемпіонат Закарпаття з хокею з кожним тижнем набирає усе більших обертів: підсилюються склади команд, покращується індивідуальна майстерність і командні дії. Врешті, будь-які зустрічі стають видовищними і непередбачуваними. Чудовий приклад - сьогоднішні матчі, котрі тримали гравців...Голос Карпат

Напередодні Дня святого Миколая на Сарненщині відбулися спортивні змагання

ж перейшли до обговорення командних стратегій. Краще підготовлені діти, допомагали своїм партнерам по команді, які трішки відставали, тому різниця в індивідуальній майстерності нівелювалася злагодженою командною роботою. Кожна естафета містила в собі елементи з баскетболу, волейболу, флорболу та дартсу. Зі всіма...Сайт міста Рівне

Галанту на чолі з воротарем Крайновим. За схожим сценарієм розпочався і другий тайм: гості знову вийшли вперед, цього разу свою індивідуальну майстерність продемонстрував Сидоренко, якого гості не спромоглися зупинити навіть втрьох. Господарі відігралися після штрафного у виконанні Тарасюка, однак не...Спортивний Житомир

"Шахтаря", трохи розходившись, дав відмашку, мовляв, зі мною все гаразд. Коли вже здавалося, що матч переходить в позиційну стадію, блиснув індивідуальною майстерністю Бернард. 10-й номер "гірників" отримав м'яч на лівому куті штрафного, трохи змістився в центр і завдав божевільний за...Новости Херсонщины

організувала поїздку для його учасників на гру в Загреб, - зазначає Усенко. Не дивлячись на загальний досить високий рівень індивідуальної майстерності гравців збірної, разом вони часто виглядають непереконливо. Хіба можна домогтися результату, не будучи націленим на перемогу? Звідси і...Еспресо TV

Післяматчевий коментар Володимира Шарана

прізвища яких я називати не буду. Ми програли боротьбу в центрі поля, і це було основним фактором нашої поразки. Безперечно, індивідуальна майстерність деяких гравців "Ворскли" теж вплинула на результат, хоча й ми мали достатнню кількість моментів, щоби забити не один...Ua-football

Андрій Чіх: "ФК "Львів" незаслужено програв"

все ж таки вони у минулому році фактично грали в УПЛ. Там виступають більш кваліфіковані футболісти, у яких трохи вище індивідуальна майстерність. Але командною грою ми довели, що можна грати і проти такого суперника і заслуговувати на перемогу. Є у...Галичина спортивная

Чих: ФК Львів незаслужено програв

все ж таки вони у минулому році фактично грали в УПЛ. Там виступають більш кваліфіковані футболісти, у яких трохи вище індивідуальна майстерність. Але командною грою ми довели, що можна грати і проти такого суперника і заслуговувати на перемогу. Є у...Ua-football

Сачко: Команда хотела, но не смогла

у Коломойця з ключицею. І Ребенок себе не дуже добре почував. В цілому гра була непогана по самовіддачі і бажанню. Індивідуальна майстерність футболістів залишає бажати кращого. Якщо так і буде тривати, то будемо приймати більш кардинальні рішення. Не можемо міняти...Ua-football

– далекими влученнями і швидкими контратаками. А Гечим, що просидів на лавці майже обидві стартові чверті, регулярно забивав за рахунок індивідуальної майстерності. При цьому бігмени обох суперників як і раніше найчастіше залишалися поза грою, хоча боротьбу за підбирання почали вигравати...UkrBasket

Реал вырвал победу благодаря прорыву Роналду

обіграв завдяки класу. Такий дивний матч, в якому, з одного боку, відчувалася суттєва перевага мадридців в плані командної гри та індивідуальної майстерності, а з іншого було помітно достатньо старань від "Малаги". І ці старання стримували клас суперника. "Малага" пропустила доволі...Ua-football

До перерви "Олександрія" зуміла вдруге забити діючому чемпіону України. 1:2, Полярус Артем (27). Гречка

відновив статус кво. Обмінявшись голами, команди заграли інтенсивніше в атаці, що невдовзі призвело до чергового голу. Це Майструк продемонстрував свою індивідуальну майстерність, дальній постріл Дениса прийшовся точно у дальній кут воріт Інтертелекому. У другому таймі авіатори серйозніше взялися за справу...Спортивний Житомир

Харжевський і Куртяк зіграли за збірну U-18 проти данців

хвилині, коли Владислав Супряга втік від захисників і поцілив у кут, а за дві хвилини вже Олексій Кащук, виявивши неабияку індивідуальну майстерність, прошив кіпера гостей. Могли українці забити і третій гол, коли на 29-й хвилині Георгій Цитаїшвілі, обігравши двох захисників,...Галичина спортивная

команда повинна розвиватися в напрямку модернізації гри, ми повинні так організувати гравців, щоб змогли протиставити провідним командам систему, а не індивідуальна майстерність. Це наш шанс", - заявив Шева в інтерв'ю виданню Footboom. Нагадаємо, раніше Шевченко гарантував, що збірна України потрапить...Чемпион

"Миная". У нього у зв"язку з виступами в аматорському чемпіонаті України більший досвід виступів із сильними командами плюс загальний рівень індивідуальної майстерності гравців вищий. З іншого, за плечима "Севлюша" минулорічна перемога у фіналі суперкубка, а отже, набуто важливий психологічний досвід.Ужгород.net.ua

Рафаїлов: Будемо спілкуватися з приводу Андрієвського з керівниками Динамо

цих складних протистоянь. Всі розуміли, що Кубкова гра буде дуже складною. Напевно, тут, в більшій мірі, тут сказало своє слово індивідуальну майстерність. Але перед нашою молоддю потрібно зняти шапку. Багато в такому напруженому режимі ще не грали. І Ліга Європи,...Ua-football

Севилья переиграла команду-открытие чемпионата Испании

позиції сили, хоча беззаперечною перевагою не володіла. В першому таймі Бен Йеддер реалізував вихід один на один, а після перерви індивідуальну майстерність проявив Сарабія, завдавши результативного удару з-за меж штрафного майданчика. Між цими голами був гол "Леганеса". Коршья у штрафному...Ua-football