Єгипет

Єгипет вийшов на матч із Мохамедом Салахом у складі. 20 червня у групі А Саудівська Аравія пройде випробування Уругваєм. Чемпион

Поєдинком Росія - Єгипет наприкінці доби 19 червня розпочався другий тур попереднього етапу у групах ХХ чемпіонату світу-2018 з футболу.Западная информационная корпорация

Збірна Росії з футболу обіграла суперників з Єгипту в матчі другого туру групового раунду чемпіонату світу. Це перший вихід в плей-офф мундіалю для збірної Росії в пострадянській історії.Новости Сумм

Тренер Єгипту: Складно сказати, як склався б матч, якби Салах був би в кращій формі

Головний тренер збірної Єгипту Ектор Купер прокоментував поразку від збірної Росії (1:3) в матчі ЧС-2018. "Думаю, у нас було 10-15 негативних хвилин. Не вважаю...Ua-football

Росія - Єгипет 3:1 Відео голів та огляд матчу

Збірна Росії переграла Єгипет і очолює свою групу. До вашої уваги - відеоогляд звітного матчу.Ua-football

ЧС-2018: визначився перший учасник плей-офф та перша збірна, яка припинила подальшу боротьбу

Два абсолютно різних тайми провели збірні Росії і Єгипту на полі стадіону у Санкт-Петербурзі. А потім Росії вдалося забити два важливі голи, які визначили підсумковий результат.Unn.com.ua

ЧС-2018. Фінальний турнір. Груповий етап. 2-й тур.19 червня. РФ – Єгипет. 3:1. Голи: Фатгі, 47 (автогол), Черишев, 59, Дзюба, 62 – Салаг, 73 (п). Це була друга перемога господарів на турнірі...Голос Украины (газета)

ЧС-2018: Росія обіграла Єгипет і першою пробилася в плей-офф

Сьогодні, 19 червня, в Санкт-Петербурзі відбувся перший матч другого туру чемпіонату світу-2018 з футболу, в якому зустрічалися збірні Росії та Єгипту. Господарі турніру здобули впевнену перемогу з рахунком 3:1, завдяки точним ударам Черишева, Дзюби і автоголу у другому таймі. Таким...Зеркало недели (газета)

ЧС-2018.

Збірна Росії перемогла Єгипет та вперше у своїй історії пробилась у плей-офф чемпіонату світу. Росіяни першими на цьому мундіалі вийшли з групи, здолавши сьогодні...Футбол газета

Росія - Єгипет 3:1. Зловісні мерці, або Іноді вони повертаються

Чемпіонат світу. Група А. Другий тур Санкт-Петербург. Стадіон: "Санкт-Петербург" Росія - Єгипет 3:1 Голи: Черишев 59, Дзюба 61 - А.Фатхі 47 (авт.), М.Салах 73 (пен.) Росія: Акінфєєв, Дзюба (Смолов 79), Самедов, Жирков...Ua-football

Збірна Росії стала першим учасником 1/8 фіналу домашнього чемпіонату світу. У стартовому матчі другого туру росіяни здолали Єгипет. Фараони спромоглися відповісти на три голи господарів точним ударом Салаха з пенальті. Зазначимо, що підопічні Станіслава Черчесова забили три м'ячі...Чемпион

Збірна Єгипту зазнала другої поразки на Чемпіонаті світу-2018

Як відомо, у першому турі Росія перемогла Саудівську Аравію. Росія Єгипет 3:1 (0:0)...Главком

Збірна Єгипту забила лише один гол у ворота збірної Росії. До цього росіяни забили тричі. автоголом відзначився Сатхі, а також росіяни Черишев...24 канал

Збірна Росії та Єгипту на Чемпіонаті світу відкривали другий тур. Гол у цьому матчі було забито вже у другому таймі.24 канал

Уругвай - Саудівська Аравія: де дивитися матч чемпіонату світу

Аравії продовжать свій шлях по турнірній дистанції чемпіонату світу 2018. Уругвайці здобули перемогу в першому турі в матчі з командою Єгипту, але ці три очки далися їм вкрай непросто, перемогти вдалося завдяки пізньому голу Хосе Марії Хіменеса. Саудівці ж без...Ua-football

збірна Іспанії намагатиметься забити якомога більше, щоб у плей-оф вийти на друге місце групи А, де може бути Росія чи Єгипет. У той час як друга команда групи B може натрапити на збірну Уругваю у плей-оф. Варто зазначити, що у...24 канал

ЧС-2018: Колумбія вдесятьох програла Японії, Сенегал сильніше за Польщу

Ростов-на-Дону, Єкатеринбург і Сочі. Сьогодні, 19 червня, в Санкт-Петербурзі відбудеться матч другого туру групи A, в якому зіграють Росія і Єгипет. ZN.UA проведе текстову онлайн-трансляцію...Зеркало недели (газета)

з Росією 19 червня о 21:00 у Санкт-Петербурзі у рамках матчу 2-го туру у групі А зустрінуться збірні Росії та Єгипту. Росіяни після розгромної перемоги над Саудівською Аравією вважаються фаворитами протистояння із Мохамедом Салахом. Сам єгипетський фараон очевидно ще не...Чемпион

Стали відомі стартові склади збірних Росії та Єгипта на матч другого туру чемпіонату світу в групі А. Раніше Чемпіон анонсував цю гру. Чемпион

Салах - в стартовому складі на матч з Росією

Збірна Єгипту назвала склад на матч групового турніру ЧС-2018 проти Росії. З перших хвилин на полі з'явиться атакуючий хавбек "Ліверпуля" Мохамед Салах.Ua-football