який посів

у січні 2017-го року. Від партії Шинн Фейн висувався на посаду президента Республіки Ірландія на виборах 2011 року, за результатами яких посів третє місце. Макгіннесс приєднався до ІРА у 1970 році, тоді ж вступив в Шинн Фейн. За участь...Європейська правда

Новий президент Німеччини завтра займе свій пост

лютому Штайнмайер, висунутий правлячою коаліцією, був підтриманий 931 членом Федеральних зборів Німеччини. Крістоф Баттерверг з партії "Альтернатива для Німеччини" (AfD), який посів друге місце, отримав підтримку 128 виборців. Популярне:Гранатомети, ПЗРК, гранати: це та багато іншого знайшли в Запоріжжі (ВІДЕО, ФОТО)...Корупція

М.Рютте про вибори: Нідерланди після Д.Трампа і Brexit сказали: Досить шкідливого популізму

премєр також назвав високу явку на виборах 82% фестивалем демократії. У свою чергу лідер популістської Партії свободи Нідерландів Герт Вілдерс, який посів друге місце на парламентських виборах в країні, повідомив у Twitter, що продовжить боротьбу за владу з премєр-міністром Марком...Unn.com.ua

У Франківську завершився зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби

Соловій у категорії дівчат до 16 років, показавши час 9:53 на 2 км. За крок до нагород зупинився Валерій Літанюк, який посів 4 місце серед чоловіків на дистанції 35 км, пройшовши її за 2:35:35. Із повними результатами змагань можна ознайомитись...Галичина спортивная

Українські виші вибули з рейтингу найкращих у світі

вузів використовували експертну думку тисяч представників академічної спільноти, роботодавців. Всього до рейтингу потрапили вузи 74 країн. Лідером став Гарвардський університет, який посів перше місце з 15 предметів. Друге місце посів Массачусетський технологічний інститут - цей навчальний заклад визнали найкращим за...Unn.com.ua

за межі Дрогобицького району, від 9 жовтня 2015 року, на об'єкті 3 - переможець конкурсу мале приватне підприємство «Транспортник», претендент-перевізник, який посів друге місце, - товариство з обмеженою відповідальністю «Сігма».Дрогобицькі новини

Представники Тернопільського "Інваспорту" здобули дві срібних і дві бронзових медалі на чемпіонаті України з дзюдо

який завоював срібну нагороду; вагова категорія 81 кг — Перхалюк Володимир (Теребовля), який завоював бронзову нагороду; та Юркевич Ігор (Тернопіль), який посів 5 місце; вагова категорія до 100 кг — Горобець Василь смт.Залізців Зборівського району, який завоював срібну нагороду. Тренер...Галичина спортивная

"Галичанка" у Балтійській гандбольній лізі: найсильніший захист, кращі бомбардири

У нас найкращий захист за підсумками п’яти турів. За всі 25-ть ігор ми пропустили 425 м’ячів. Навіть у ГК «Гомель», який посів перше місце у турнірній таблиці, пропущено 448 м’ячів, а в інших команд і того більше. Так що наші...Галичина спортивная

Стало відомо ім

Bloomberg опублікувало список найбагатших людей планети. Зауважимо, до списку з 500 товстосумів потрапив лише один українець – олігарх Рінат Ахметов, який посів 483 сходинку. Його статки оцінюються у 3,66 мільярда доларів. Рейтинг базується на даних Нью-Йоркської фінансової біржі. Зауважимо, що...ILife_News

Російські хокеїсти забили за матч 20 автоголів

попередньою інформацією, команди, що знаходяться в різних частинах турнірної таблиці, вибирали собі найбільш зручного суперника в плей-офф. Завдяки поразці "Водник", який посів шосте місце, не потрапив в 1/4 фіналу на чинного чемпіона Росії - красноярський "Єнісей". "Байкал-Енергія" завершила етап на...Еспресо TV

В обласному центрі завершився етап міжміських замагань з спортивної гімнастики (ФОТО)

дні з 23-24 лютого. У фіналі змагань серед чоловіків відзначився майстерністю та високим професіоналізмом Майстер Спорту Міжнародного класу Віталій Арсеньєв, який посів призове місце і обігнав усіх свої суперників. На разі, Віталій Арсеньєв представляє чоловічу збірну України зі спортивної гімнастики,...медиапортал "Акула"

Вітаємо учня 11-А класу столичної школи № 9 Бутенка Євгена, який посів ІІ місце в категорії «Науки про людину» у Всеукраїнському конкурсі «Intel Еко Україна 2017». За свій проект «Розробка способу ранньої...ПедПресса

оскільки Володимир Дрига, представник Дрижиної Греблі, та Іван Курятник із Підгори показали однаковий результат. Але молодшим і легшим виявився Іван, який посів друге місце в змаганнях. У категорії 60 кілограмів кращим став Віталій Калин із Дашківки. Серед жінок у категорії...Тижневик «ЕХО

На Гусятинщині відбувся чемпіонат району з шахів

6,5 очок із 7 переможцем став кандидат у майстри спорту Михайло Сусла. На 0,5 очка менше у першорозрядника Романа Сороки, який посів друге місце. Третій результат у Василя Кулака. Наступні призові місця — у Миколи Бендаса з Гусятина, Наталі Мельничук...Галичина спортивная

Православні українці люблять свого Митрополита

св. Трійці у Бенсенвілі, Ілиной. Разом з ним приїхав з цієї парафії танцювальний ансамбль «Горлиця» (керівники В’ячеслав і Тетяна Тіхонови), який посів друге місце у недавньому конкурсі українського танцю, у якому брали участь гурти з п’яти штатів. Гості виконали танець...Нова доба

Вінничани привезли шість медалей з міжнародного турніру з греко-римської боротьби (ФОТО)

Вінницькі спортсмени здобули 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. Серед наших спортсменів були представники МКДЮСШ Вінниця: Ігор Бичков, який посів перше місце в категорії 73 кг та Максим Сапун, який здобув срібло в категорії 80 кг. > >...Інформаційна Вінниччина

До топ-10 кращих в Україні ввійшли педагогічні навчальні заклади Черкащини та Кіровоградщини

Кіровоградщини та Черкащини увійшли до рейтингу кращих в Україні, передає УНН-Центр з посиланням на “Освіта.ua”. Так, кращим визнано Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, який посів третю сходинку. До рейтингу також увійшов Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка - сьома щаблина. Серед інших переможців Національний...Вчасно (Черкаси)

Одне срібло та дві бронзи з чемпіонатів України у студентів ЛДУФК

свої результати доклали і студенти ЛДУФК. У ваговій категорії до 74 кг змагався студент першого курсу факультету спорту Марків Володимир, який посів другу сходинку чемпіонату України з пауерліфтингу серед юнаків. У присіданнях зі штангою Володимир підкорив 180 кг, у жимі...Галичина спортивная

топ-20 клубів за доходами очолив МЮ (689 млн євро). Манкуніанці піднялись на два пункти і змістили з першого місця Реал, який посів третю сходинку (620,1 млн євро). Барселона зберегла другу позицію (620,2 млн євро). Новачками у рейтингу стали англійські Вест...Spy-Football

У Хоросткові на Гусятинщині провели чемпіонат міста для риболовів  (ФОТО)

- перше місце з уловом 852 грами, в І. Кормила - друге, улов - 684 грами та у В. Когута, який посів третє місце із 590 грамами. Окрім досвідчених рибалок, змагалися й діти. Першість серед своїх однолітків здобув Максим Процків,...Газета "Наш ДЕНЬ"