який посів

77-річний прикарпатець Іван Файчак став четвертим на чемпіонаті світу з легкої атлетики

чого намагався перелетіти планку на висоті 1,77 м, але цього разу невдало. Ненймовірний результат показав і прикарпатець Іван Файчак (М70-79), який посів четверті місця з п’ятиборства з сумою 3094 очка і з бігу на 60 метрів з бар’єрами (13,61 с...Галичина спортивная

Для студентів оголошено конкурс на краще висвітлення історії Української революції

України, історичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка, інших наукових та освітніх установ різних міст України. Визначення переможців Дипломами нагородять учасника, який посів перше місце, та трьох авторів найкращих робіт. Окрім відповідних грамот/дипломів/відзнак/подарунків переможець отримає додаткову стипендію на навчальний рік, а три інші...Вчасно (Черкаси)

у січні 2017-го року. Від партії Шинн Фейн висувався на посаду президента Республіки Ірландія на виборах 2011 року, за результатами яких посів третє місце. Макгіннесс приєднався до ІРА у 1970 році, тоді ж вступив в Шинн Фейн. За участь...Європейська правда

Новий президент Німеччини завтра займе свій пост

лютому Штайнмайер, висунутий правлячою коаліцією, був підтриманий 931 членом Федеральних зборів Німеччини. Крістоф Баттерверг з партії "Альтернатива для Німеччини" (AfD), який посів друге місце, отримав підтримку 128 виборців. Популярне:Гранатомети, ПЗРК, гранати: це та багато іншого знайшли в Запоріжжі (ВІДЕО, ФОТО)...Корупція

М.Рютте про вибори: Нідерланди після Д.Трампа і Brexit сказали: Досить шкідливого популізму

премєр також назвав високу явку на виборах 82% фестивалем демократії. У свою чергу лідер популістської Партії свободи Нідерландів Герт Вілдерс, який посів друге місце на парламентських виборах в країні, повідомив у Twitter, що продовжить боротьбу за владу з премєр-міністром Марком...Unn.com.ua

У Франківську завершився зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби

Соловій у категорії дівчат до 16 років, показавши час 9:53 на 2 км. За крок до нагород зупинився Валерій Літанюк, який посів 4 місце серед чоловіків на дистанції 35 км, пройшовши її за 2:35:35. Із повними результатами змагань можна ознайомитись...Галичина спортивная

Українські виші вибули з рейтингу найкращих у світі

вузів використовували експертну думку тисяч представників академічної спільноти, роботодавців. Всього до рейтингу потрапили вузи 74 країн. Лідером став Гарвардський університет, який посів перше місце з 15 предметів. Друге місце посів Массачусетський технологічний інститут - цей навчальний заклад визнали найкращим за...Unn.com.ua

за межі Дрогобицького району, від 9 жовтня 2015 року, на об'єкті 3 - переможець конкурсу мале приватне підприємство «Транспортник», претендент-перевізник, який посів друге місце, - товариство з обмеженою відповідальністю «Сігма».Дрогобицькі новини

Представники Тернопільського "Інваспорту" здобули дві срібних і дві бронзових медалі на чемпіонаті України з дзюдо

який завоював срібну нагороду; вагова категорія 81 кг — Перхалюк Володимир (Теребовля), який завоював бронзову нагороду; та Юркевич Ігор (Тернопіль), який посів 5 місце; вагова категорія до 100 кг — Горобець Василь смт.Залізців Зборівського району, який завоював срібну нагороду. Тренер...Галичина спортивная

"Галичанка" у Балтійській гандбольній лізі: найсильніший захист, кращі бомбардири

У нас найкращий захист за підсумками п’яти турів. За всі 25-ть ігор ми пропустили 425 м’ячів. Навіть у ГК «Гомель», який посів перше місце у турнірній таблиці, пропущено 448 м’ячів, а в інших команд і того більше. Так що наші...Галичина спортивная

Стало відомо ім

Bloomberg опублікувало список найбагатших людей планети. Зауважимо, до списку з 500 товстосумів потрапив лише один українець – олігарх Рінат Ахметов, який посів 483 сходинку. Його статки оцінюються у 3,66 мільярда доларів. Рейтинг базується на даних Нью-Йоркської фінансової біржі. Зауважимо, що...ILife_News

Російські хокеїсти забили за матч 20 автоголів

попередньою інформацією, команди, що знаходяться в різних частинах турнірної таблиці, вибирали собі найбільш зручного суперника в плей-офф. Завдяки поразці "Водник", який посів шосте місце, не потрапив в 1/4 фіналу на чинного чемпіона Росії - красноярський "Єнісей". "Байкал-Енергія" завершила етап на...Еспресо TV

В обласному центрі завершився етап міжміських замагань з спортивної гімнастики (ФОТО)

дні з 23-24 лютого. У фіналі змагань серед чоловіків відзначився майстерністю та високим професіоналізмом Майстер Спорту Міжнародного класу Віталій Арсеньєв, який посів призове місце і обігнав усіх свої суперників. На разі, Віталій Арсеньєв представляє чоловічу збірну України зі спортивної гімнастики,...медиапортал "Акула"

Вітаємо учня 11-А класу столичної школи № 9 Бутенка Євгена, який посів ІІ місце в категорії «Науки про людину» у Всеукраїнському конкурсі «Intel Еко Україна 2017». За свій проект «Розробка способу ранньої...ПедПресса

оскільки Володимир Дрига, представник Дрижиної Греблі, та Іван Курятник із Підгори показали однаковий результат. Але молодшим і легшим виявився Іван, який посів друге місце в змаганнях. У категорії 60 кілограмів кращим став Віталій Калин із Дашківки. Серед жінок у категорії...Тижневик «ЕХО

На Гусятинщині відбувся чемпіонат району з шахів

6,5 очок із 7 переможцем став кандидат у майстри спорту Михайло Сусла. На 0,5 очка менше у першорозрядника Романа Сороки, який посів друге місце. Третій результат у Василя Кулака. Наступні призові місця — у Миколи Бендаса з Гусятина, Наталі Мельничук...Галичина спортивная

Православні українці люблять свого Митрополита

св. Трійці у Бенсенвілі, Ілиной. Разом з ним приїхав з цієї парафії танцювальний ансамбль «Горлиця» (керівники В’ячеслав і Тетяна Тіхонови), який посів друге місце у недавньому конкурсі українського танцю, у якому брали участь гурти з п’яти штатів. Гості виконали танець...Нова доба

Вінничани привезли шість медалей з міжнародного турніру з греко-римської боротьби (ФОТО)

Вінницькі спортсмени здобули 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. Серед наших спортсменів були представники МКДЮСШ Вінниця: Ігор Бичков, який посів перше місце в категорії 73 кг та Максим Сапун, який здобув срібло в категорії 80 кг. > >...Інформаційна Вінниччина

До топ-10 кращих в Україні ввійшли педагогічні навчальні заклади Черкащини та Кіровоградщини

Кіровоградщини та Черкащини увійшли до рейтингу кращих в Україні, передає УНН-Центр з посиланням на “Освіта.ua”. Так, кращим визнано Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, який посів третю сходинку. До рейтингу також увійшов Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка - сьома щаблина. Серед інших переможців Національний...Вчасно (Черкаси)

Одне срібло та дві бронзи з чемпіонатів України у студентів ЛДУФК

свої результати доклали і студенти ЛДУФК. У ваговій категорії до 74 кг змагався студент першого курсу факультету спорту Марків Володимир, який посів другу сходинку чемпіонату України з пауерліфтингу серед юнаків. У присіданнях зі штангою Володимир підкорив 180 кг, у жимі...Галичина спортивная