який посів

проходив у рамках Х Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток»: Андрію Кривенко – студенту (м. Нова Каховка), який посів 1 місце з проектом «Пральня», 10 000 грн. Анастасії Лісаковой – студентці (м. Берислав), який посів 2 місце...Новости Херсонщины

Андрій Гордєєв вручив відзнаки мешканцям Херсонщини

проходив у рамках Х Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток»: Андрію Кривенко – студенту (м. Нова Каховка), який посів 1 місце з проектом «Пральня», 10 000 грн. Анастасії Лісаковой – студентці (м. Берислав), який посів 2 місце...Голая Пристань

На Теребовлянщині відбувся фестиваль з лову риби з криги на мормишку

«Спорт для всіх», а також цінними призами від спонсорів змагань. В особистому заліку до трійки призерів увійшли теребовлянці Роман Загородній, який посів перше місце, Любомир Максимчук, який став другим, та Мирослав Легенький, який був третім. Усі вони нагороджені цінними призами...Тернопіль Наживо!

в попередніх змаганнях у гірськолижному спуску Іван став 49-м.Станом на сьогодні найкращий результат серед українських олімпійців показав скелетоніст Владислав Гераскевич, який посів 12-е місце.19-річний спортсмен посідав 15-ту позицію після перших двох заїздів, але піднявся на три рядки за підсумками останнього...Ужгород.net.ua

Плаксюк 8; Хмуленко 12, 17, 23; Прудніков 14; Андрійчук 23; За підсумками другого туру до фінальної стадії Чемпіонату пробився Явір-Олімп, який посів у турнірній таблиці перше місце, другу сходинку втримав за собою житомирський ФК Фенікс-Атлет. Тепер на житомирян очікує плей-офф,...Спортивний Житомир

?Українець ввійшов до ТОП-30 спортсменів з лижного двоєборства на Олімпіаді-2018

скоротився до 2 хвилин та 54.7 секунд. В результаті змагань він замкнув Топ-30 спортсменів. Перемогу у змаганнях здобувнімець Ерік Френцель, який посів п’яте місце в стрибках з трампліну і йшов у гонку з відставанням від лідера більш ніж на 30...Львівські

Віктор Пасічник 12 лютого у Пхенчхані відбулося перше тренування лижників двоборців. У ньому взяв участь українець Віктор Пасічник, який посів 20-ту сходинку з 34. Зимові Ігри XXIII Олімпіади у Пхенчхані Лижне двоборство Стрибки з трампліна 12 лютого 1. Ерік Френзель...Чемпион

Олімпіада-2018: медальний залік очолила Німеччина

Радіо Свобода. У німців дві золоті медалі, які вибороли біатлоністка Лаура Дальмайер в спринті на 7,5 км, та Андреас Веллінгер, який посів перше місце в стрибках на лижах з трампліна. На другій сходинці Нідерланди з однією золотою, двома срібними та...Ракурс

ЗМІ: українці впливають на економіку Польщі більше за президента

з посиланням на ВВС Україна. Зокрема, українці у впливовості на польську економіку у 2017 році обійшли навіть президента Анджея Дуду, який посів третє місце. У рейтингу їх випередив лише прем'єр-міністр країни Матеуш Моравецький. "Колективний герой", як назвали українських трудових мігрантів...Unn.com.ua

Капітан збірної України Дмитро Підручний, який посів восьме місце в спринтерській гонці на чемпіона Європи в Ріднау, в ефірі телеканалу "UA: Перший" заявив, що він погано відстрілявся...Спорт Тернопільщини

За підсумками щорічної премії Traveller's Choice Awards портал TripAdvisor опублікував рейтинг найкращих готелів світу, перше місце в якому посів камбоджійський заклад. Переможців обирали на основі відгуків користувачів ресурсу. Так, готелю Viroth's у Сіємреапі, що опинився на першій сходинці, оцінку...Високий замок

Рівненські спортсмени отримуватимуть президентську стипендію

Михайло Романчук, який посів друге місце на чемпіонаті світу 2017 року з плавання, та його тренер Петро Нагорний удостоєні президентської стипендії. Про це повідомили...Press-Центр

Китайский клуб намерен приобрести главную звезду Реала

"Тяньцзінь Цюаньцзянь" проявляє інтерес до нападаючого "Реала" Кріштіану Роналду, повідомляє Sky Sports. Згідно з інформацією джерела, китайський клуб, який посів за підсумками минулого сезону 3-е місце в Суперлізі, планує придбати 32-річного форварда. Також інтерес до нападаючого мадридського клубу проявляють "ПСЖ"...Ua-football

рейтингу багатіїв світу іспанський підприємець Амансіо Ортега з $76,6 млрд. У рейтингу мільярдерів також опинився один українець - Рінат Ахметов, який посів 393 позицію зі статками у $4,98 млрд. Водночас у рейтингу опинилися 27 мільярдерів-росіян.Еспресо TV

"ВКонтакте" залишається в Топ-10 найпопулярніших сайтів в Україні, - рейтинг

дослідження, грудень продемонстрував стабільність охватов, але деякі зміни все-таки відбулися. Через зниження охоплення на 2% топ-5 сайтів покинула Wikipedia.org, місце якої посів Privatbank.ua.При цьому єдиний сайт, який показав помітне зростання - Novaposhta.ua (+ 4%), що може бути пов'язано з передноворічним...Бизнес UA

у ралі Дакар та посідає 45 місце після двох етапів гонки. Штурманом спеціаліста на ралі є відомий мотогонщик Рубен Фаріа, який посів 2 місце у загальному заліку Дакара у 2013 році, пише Футбол 24. Раніше повідомлялося, що Віллаш-Боаш може очолити...Чемпион

Юрко Юрченко, фронтмен групи Yurcash, який посів друге місце на проекті Х-фактор, що нещодавно закінчився, стверджує, що Михайло Поплавський заборгував йому велику суму грошей. Про це зірка...Народна Правда

Топ-20 найпопулярніших моделей нових легкових автомобілів в Україні у 2017 році

другому місці за результатами 2017 року – Renault, у Топ-20 найпопулярніших легкових автомобілів потравило одразу два представники цієї марки – Duster, який посів 2-ге місце, Logan на 3-му та Sandero на 14-му. На третьому місці за об’ємом продаж – Volkswagen, у Топ-20...Національний Промисловий Портал

Полузащитник Ливерпуля - лучший арабский футболист 2017 года

25-річний півзахисник випередив сирійського нападника Омара Хрібіна, що виступає за "Аль-Хіляль" (Саудівська Аравія) і форварда Умара Аль-Сума ("Аль-Ахлі", Саудівська Аравія), який посів третє місце. Відзначимо, що в ході голосування взяло участь 100 спортивних журналістів з кількох арабських країн. Нагадаємо, що...Ua-football

На першому етапі конкурсу, де трійку переможців визначали саме вболівальники, його робота отримала 1172 голоси, що удвічі більше за варіант, який посів друге місце. Зрештою, як розповів президент «Ниви-В» Василь Вовк, на другому етапі відбору без вагань обрали цей варіант.Vежа