який посів

Любителі пива з "Бюдеріха": Що відомо про клуб, який тренуватиме українець Воронін

трьох очках від другого місця, в шести - від першого. Команда, яка зайняла перший рядок, підвищується в класі безпосередньо, клуб, який посів друге місце, грає перехідні ігри. Як справжні німці, під час командних обідів тут не нехтують пивом. Стадіон "Залізного вогню".ДеПо

Воронін: Буду тренувати Бюдеріх до червня

трьох очках від другого місця, в шести - від першого. Команда, яка зайняла перший рядок, підвищується в класі безпосередньо, клуб, який посів друге місце, грає перехідні ігри. З команди пішов тренер, з яких причин - не знаю, не вникав у...Ua-football

центром спортивних досліджень (CIES). Ціна нападника "Барселони", за даними CIES, досягає 246,8 мільйонів євро. Свого товариша по команді Ліонеля Мессі, який посів друге місце в списку, бразилець обійшов більш ніж на 75 мільйонів. Третє місце укладачі рейтингу віддали французькому півзахиснику...7 днів

17 січня 1773 року Джеймс Кук вперше у світі перетнув Північне полярне коло

Насправді Кука не зїли, а він загинув у сутичці команди мореплавців із місцевими мешканцями Гаваїв. Тіломореплавця викрали тубільці. Чарльз Кларк, який посів місце загиблого капітана, за підтримки корабельної артилерії знищив поселення аборигенів і домігся видачі останків Кука. На борт було...Високий замок

привітань наших колег і бажаємо спортсменці подальших перемог і спортивних звершень. Варто зауважити, що у чоловіків найкращим було визнано Дмитра Барановського, який посів восьме місце на марафоні IAAF Gold Label Road Races у Фукуоці (Японія) з часом 2 години 11 хвилин...Все

Барановський та Котовська - найкращі легкоатлети грудня в Україні!

У чоловіків найкращим було визнано Дмитра Барановського, який посів восьме місце на марафоні IAAF Gold Label Road Races у Фукуоці (Японія) з часом 2 години 11 хвилин 39 секунд.Спорт.ua

Генріх Мхітарян отримав чергову нагороду

що цю нагороду 27-річний хавбек завоював вже сьомий раз і в шостий раз поспіль.Мхітарян випередив півзахисник португальського "Марітіму" Геворг Казаряна, який посів друге місце, і хавбека "Аль-Фуджайра" з ОАЕ Маркоса Піццеллі.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Цю нагороду 27-річний хавбек завоював в сьомий раз і в шостий раз поспіль. Мхітарян випередив півзахисника португальського "Марітіму" Геворга Казаряна, який посів друге місце, і хавбека "Аль-Фуджайра" з ОАЕ Маркоса...ДеПо

Кращий воротар УПЛ першої половини сезону 2016/17.

голкіпер донецького "Шахтаря" і збірної України Андрій П'ятов, який в підсумку з істотною перевагою випередив представника луганської "Зорі" Олексія Шевченка, який посів друге місце. У П'ятова 2810 очок, і на 348 пунктів менше у Шевченка. Результати опитування читачів UA-Футбол по...Ua-football

Друге місце посіли спортсмени ЧІПБ на змаганнях з легкої атлетики

Владислава Хлібодара, Максима Шинкаренка та Олександра Зобенка посіла 2 місце. Також у п’ятірку кращих увійшли курсанти четвертого курсу: Микола Нечипоренко, який посів 4 місце (біг на дистанції 1000 метрів) та Олександр Зобенко – 5 місце (біг на дистанції 200 метрів).Вчасно (Черкаси)

межі Дрогобицького району, сказано: «на об’єкті 2 (тобто, маршрути №150 Борислав-Стебник і №107 Дрогобич-Залокоть) – переможець конкурсу МКП «Транс-Екіпаж», претендент-перевізник, який посів друге місце – ПП «Галич-Авто». І 25 липня, на основі цього рішення, видано розпорядження районної державної адміністрації №...Дрогобицькі новини

Юний виноградівець став чемпіоном України з кікбоксингу

кікбоксингу України. Змагання пройшли нещодавно у Черкасах. Честь Закарпаття на турнірі захищали вихованці виноградівського клубу Спартак. Разом із Федором Чекетою, який посів перше місце, добре виступили й інші члени команди закарпатських кікбоксерів. Всі вони стали призерами, завоювавши пять бронзових,одну срібну...Голос Карпат

Команда керівників сільських рад Львівщини успішно виступила у всеукраїнських змаганнях

Самбірського району Ореста Зварич, яка здобула «бронзову» нагороду в змаганнях жінок та голова Добрянської сільської ради Городоцького району Ярослав Пронько, який посів четверте місце в турнірі з настільного тенісу серед чоловіків. Серед шахістів відзначився голова Свидницької сільської ради Яворівського району...Галичина спортивная

Сумчани вдало виступили на чемпіонаті України з вільної боротьби

Тарабар і Олег Лук'яненко). Олександр Колдовський посів друге місце у вазі до 125 кг (ШВСМ, тренер Юрій Голуб). Дмитро Стриженок, який посів п'яте місце у вазі до 70 кг (СК «B-tone», тренери Руслан Тарабар і Олег Лук'яненко), виконав норматив майстра...RegioNews-Суми

У Черкасах для тренера олімпійця куплять квартиру за півмільйона

гривень. Подати заявку на участь в торгах можна до 8 грудня. Нагадаємо, Віктор Нагній тренер призера олімпіади в Ріо Сергія Куліша, який посів друге місце у змаганнях зі стрільби із пневматичної гвинтівки. Згодом Віктору Нагнію Порошенко присвоїв почесне звання «Заслужений працівник...Про Все

По середній віковій групі серед юнаків: Бублик В.С.), яка посіла І місце...Новини Голої Пристані

Дзюдоїсти з Ужгородської районної федерації взяли участь у Міжнародному турнірі / ФОТО

кольори своєї команди. Що стосується результатів змагань, то особливо потішили виступи Івана Павлючка, який удостоївся бронзової нагороди, та Лева Смагіна, який посів 5-емісце. Вони провели 6 виснажливих поєдинків кожен. Трохи не пощастило СергієвіПишці та Андрієві Тарану, які доволі швидко припинили...Голос Карпат

Честь Закарпаття на турнірі захищали вихованці виноградівського клубу Спартак. Голос Карпат

Учні ЧОДЮСШ стали призерами на V Спортивних іграх школярів

який виступав у ваговій категорії до 42 кг.  За крок до медалі зупинився учень ЧОДЮСШ Едуард Баланішко (тренер-викладач Бушуляк Михайло), який посів 5 місце. В другий день змагань переможну ходу юнаків підтримали наші дівчата -  вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ Соломія...Погляд