який посів

участь шість вихованці спортивної школи під керівництвом тренерів-викладачів з боксу В.П. Кириченка та І.О. Літвінова. Найкращий результат показав В’ячеслав Данко, який посів ІІ місце у своїй ваговій категорії, третіми були Єгор Бараненко, Володимир Обезюк й Микита Черепня. • Розпочалися ігри...Обрії Ізюмщини

Львів

університету фізичної культури. Зокрема, у ваговій категорії понад 120 кг виборов призове місце студент першого курсу факультету спорту Андрій Детко, який посів другу сходинку чемпіонату України з пауерліфтингу серед юнаків. У присіданнях зі штангою йому підкорилась вага 232,5 кг, у...Галичина спортивная

Конкурс прогнозів.

дав такі результати В Лізі Європи перших три місця між собою поділили Кожен переможець отримає в подарунок футбольний мяч. Гравець, який посів друге місце, буде нагороджений футбольною вишиванкою. Бронзовий призер кожного конкурсу отримає книгу на футбольну тематику. В Першій лізі...Ua-football

Великий футбол і велике кохання

найкращі роки виступів на найвищому світовому рівні. Це була така моя політична травма. На моєму нещасті трохи скористав Гжегож Лято, який посів моє місце правого нападника на полі. Він повністю використав свій шанс, ставши найкращим бомбардиром Мундіалю-74. А я мав...Високий замок

Сьогодні стартує новий чемпіонат Екстра-ліги

знати, про новий сезон. ФОРМАТ У поточному розіграші Екстра-ліги, як і рік тому, на старт вийдуть десять учасників. Одеський "Uni-Laman", який посів у минулому регулярному чемпіонаті останнє місце, залишається в елітному дивізіоні. Єдиною втратою став харківський "Локомотив": триразовий чемпіон відмовився...Ua-football

Марк Маркес переміг у Сан-Марино

іспанець взяв гору та фінішував першим з результатом 50:41.565, а от італієць приїхав другим (+1.192). Що ж до Андреа Довіціозо, який посів третю позицію (+11.706), то він схибив на середині заїзду через слабку гуму коліс свого байка. Тож наразі обидва...CARONIT.club

Юні калушани взяли участь у показі моди Ukrainian Kids Fashion Week

У ці дні у Києві триває традиційний Тиждень прет-а-порте Ukrainian Kids Fashion Week, який посів гідне місце на теренах міжнародної фешн-індустрії. У рамках Тижня моди відбувся і показ дитячої моди - Ukrainian Kids Fashion Week...Телерадіокомпанія РАІ

РИГА, 2 сен –. Мер другого за величиною міста Латвії — Даугавпілса — Андрій Элксниньш, який посів цю посаду після пройшли по всій країні муніципальних виборів на початку червня, у суботу на позачерговому засіданні міської думи був...Повінь

Біатлоністи Львівщини - призери юнацького чемпіонату України з літнього біатлону

відбувся чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків і дівчат. З медалями повертаються з Чернігова двоє біатлоністів Львівщини: Василь Копитко, який посів ІІІ місце в суперспринті, та Юлія Городна, яка виборола ІІ місце в суперспринті. Інші спортсмени Львівщини продемонстрували такі...Галичина спортивная

відбувся чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків і дівчат. З медалями повертаються з Чернігова двоє біатлоністів Львівщини: Василь Копитко, який посів ІІІ місце в суперспринті, та Юлія Городна, яка виборола ІІ місце в суперспринті. Інші спортсмени Львівщини продемонстрували такі...lviv.tv

Вінничани здобули перемогу на молодіжному Чемпіонаті Європи з шашок (Фото)

за блискавичною програмою в категорії юні надії (хлопці до 10 років) став Лев Леонтьєв вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи №6, який посів 3-е місце. Тренер юнака Микола Леонов. Серед молоді (юнаки до 26 років) срібло - у Василя Пікіняра, також...Новини Вінниці

чемпіонату Європи за блискавичною програмою в категорії юні надії (хлопці до 10 років) став Лев Леонтьєв — вихованець МДЮСШ №6, який посів 3-е місце! Вітаємо Льва, його батьків і тренера Миколу Леонова! Серед молоді (юнаки до 26 років) срібло -...Моя Вінниця

Володимир Кличко - серед 20 найкращих боксерів світу за всю історію

місці серед 20 найкращих боксерів світу за всю історію. За комп'ютезованим рейтингом BoxRec, Кличко випереджає такого майстра, як Майк Тайсон, який посів в аналогічному рейтингу 73 місце. Перші 5 місць у рейтингу посіли: Флойд Мейвезер, Рей Робінсон, Арчі Мур, Менні...Погляд

Volkswagen і Toyota втратили світове лідерство

місяців поточного року 5 268 079 автомобілів, що на сім відсотків більше, ніж за аналогічний період 2016- го. Концерн Volkswagen, який посів друге місце за підсумками продажів за перше півріччя, реалізував понад 5,15 мільйона автомобілів (+0,8 відсотка).Третє місце у продажах...Бизнес UA

Клуб С.Реброва у спарингу розгромив представника чемпіонату Туреччини

передає УНН з посиланням на сайт команди. Колектив українського фахівця Сергія Реброва на цей раз обіграв клуб турецької суперліги "Аланьяспор", який посів у минулому чемпіонаті 12-е місце. Рахунок у протистоянні відкрив Аль Сомах у першому таймі. На старті наступної 45-хвилинки...Unn.com.ua

в успіх команди, яка в командному заліку посіла ІІ місце та отримала Кубок. Надзвичайно успішними виявились результати Іванова В. І., який посів І та ІІ місця в бігу відповідно на 200 м та 100 м й ІІІ місце за загальним...Бліц-інфо

Глава Вищої ради правосуддя розповів, як розглядатимуть кандидатури до Верховного суду

Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, або їм не надано відповідну оцінку. У такому випадку ВККС може направити до Вищої ради правосуддя нову рекомендацію на кандидата, який посів у рейтингу наступне місце, або провести на незайняту вакансію новий конкурс. Бенедисюк також не виключив можливості відводів членів ВСП при розгляді...Ракурс