юні футболісти

це виховання волі, характеру, віри у власні сили, патріотизму. Це те, що нас об’єднує і загартовує. Спортивний актив міста, батьки юних футболістів, колектив ФК «Агродім» й уболівальники клубу напередодні Нового року висловлюють Валерію Миколайовичу щиру подяку за його активну життєву...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Юрій Шулятицький: "Основне завдання - виховати якнайбільше кваліфікованих футболістів"

прогресували, працювали над собою, виконували ті завдання, які перед ними ставить Анатолій Олександрович. Мені подобається той футбол, якому він навчає юних футболістів, його філософія гри. Основне завдання - виховати якнайбільше кваліфікованих футболістів як для "Прикарпаття", так і для українського футболу...Галичина спортивная

Юні футболісти «Зірки» U-13 стали переможцями турніру «Різдвяні канікули» в Маріуполі (ФОТО)

Голами відзначилися Максим Скороход, який забив двічі, а також Максим Нетребенко, Євген Присяч, Захар Дзядик, Владислав Владіміров й Олександр Жадан. Гречка

70 команд-учасниць. Впродовж трьох днів на спортивних майданчиках коледжу фізичного виховання, КП Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр, спорткомплексу Олімп тривали запеклі змагання юних футболістів. Вже традиційно, географія турніру є дуже широкою і зібрала учасників з усієї України. Переможцями у своїх категоріях стали...Бліц-інфо

Турнір пам

Рідні, друзі, вболівальники та юні футболісти вшанували пам'ять легендарного гравця київського Динамо та збірної України. Ми живі доти, доки нас пам'ятають.Sportgid

Нападник "Вільярреалу" зрадить Україну на користь Білорусі

Український форвард іспанського "Вільярреалу" Данило Воронін готовий грати за збірну Білорусі. Юний футболіст отримав пропозицію грати за юнацьку збірну Білорусі і відповів на неї позитивно.Sportanalytic

У Чорнобаї відбулися змагання за Кубок пам

онучка Семена Дмитровича Пхіденка – Олександр і Марина. Вони подякували учасникам змагання за вшанування пам’яті С. Д. Пхіденка та побажали юним футболістам вдалої гри. За перемогу в турнірі та перехідний кубок змагались 4 міні-футбольні команди вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл: із...Нова доба

Бердичівські юні футболісти взяли участь у Всеукраїнському зимовому фестивалі футболу

народження – Кубок НТК «Тайм». У змаганнях взяли участь 8 команд з Луцька, Києва, Бердичева, Володимир-Волинського та Нововолинського. Бердичів представляли юні футболісти ДЮСШ Бердичів (директор – Олександр Подгорчук), юнаки 2008 року народження (тренер – Юрій Свірський). Наші земляки у груповому...РІО Бердичів

першій грі грали проти ДЮКФП-5 і здобули перемогу 5-2. В другій грі суперником була команда СДЮШОР "Кристал", тут також наші юні футболісти здобули перемогу 11-2. На другий день змагань суперником була команда КДЮСШ "Освіта", яка також здобула дві перемоги, і...Новини Голої Пристані

Різдвяний дитячий Кубок з футболу зібрав найталановитішу молодь

щасливими повертаються додому, і це головне, - зазначив Денис.   Для того, щоб дітлахи набиралися досвіду планують створити лігу з юних футболістів 2009 року народження. За словами Дениса Сухорука, щоб цей процес змагань був майже кожні вихідні планують запросити команди...Кременчугский Телеграф

Напередодні Нового року Надвірнянська районна федерація міні-футболу провела традиційний розіграш кубка Діда Мороза серед юнацьких команд з міні-футболу. Переможцем нинішнього Новорічного турніру і володарем кубка стала команда Коляда. Стик

Юні футболісти «Рочина-ДЮСШ-2» стали переможцями Різдвяного футзального турніру, що завершився у Миколаєві (Львівська область). Команда хлопців 2007 року народження та молодших стала найсильнішою серед інших 12-ти колективів, які також боролися за головний кубок змагань. Гал-info

вручено золоті нагороди. Третє місце посіла команда ДЮСШ «Темп»-школа № 16 2007 р.н. — Турнір став чудовим завершенням року для юних футболістів та їхніх батьків, — сказав тренер з футзалу ДЮСШ «Темп», головний суддя новорічного турніру Олег...Моя Вінниця

У Сумах стартував «Різдвяний турнір» із футзалу. Це відкриті обласні змагання, які 26 раз зібрали юних футболістів у нашому обласному центрі. Цього року за медалі традиційного турніру змагається шість команд із Київської, Луганської та Сумської областей. Вік...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Шепетівської районної ДЮСШ «Колос» Володимир Гнатюк,  голова Хмельницької обласної федерації футболу Ігор Хібін, привітавши з наступаючими святами  та побажавши перемоги юним футболістам перемоги в турнірі. Переможцями змагань стали юні футболісти з Ізяслава, які перемогли усіх своїх суперників. другі – футболісти...Сайт міста Шепетівка

Мешканців Добропілля запрошують на Різдвяний турнір з футзалу

виду спорту. Учасниками турніру 5 січня 2018 року стануть 8 команд Донецької області. У програмі спортивного футбольного свята урочисті привітання юних футболістів, танцювально-хореографічні композиції, конкурсно-розважальна програма для уболівальників з нагородженням спортивною атрибутикою та Різдвяними...Сайт города Доброполье

Першими у змаганнях стартували юні футболісти 2009-2010 року народження.Ужгород.net.ua

і районна федерації футболу ( Петро Мошуманський і Руслан Хомин). Свято футболу продовжилось змаганнями між командами тренерів і їх вихованців-хлопців. Юні футболісти були спритніші і влучали у ворота своїх настаників частіше, за що також отримали солодкі призи. Петро Галушка відзначив,...Жіночий футбол України

випередили ОК ДЮСШ "Україна-1".У першому півфіналі зустрілися ДЮСШ Ужгородського району та ДЮСШ "Колос" с. Оноківці. Перемогу з рахунком 2:0 святкували юні футболісти ДЮСШ Ужгородського району, які забезпечили собі вихід до фіналу. У другому півфіналі команда ДЮСШ №1 Ужгорода в основний...Ужгород.net.ua