юніорський чемпіонат

переслідували проблеми зі здоров'ям. Пара дебютувала на змаганнях у 2011 році. Відтоді вони по три рази вигравали чемпіонат України і юніорський чемпіонат України у змаганнях спортивних пар. Також на рахунку пари з Дніпра перемога на етапі юніорської серії Гран-прі у...Чемпион

Юніорський чемпіонат світу 2017 року з дзюдо перенесений з Пхеньяна у Загреб. Рішення позбавити КНДР права проведення турніру викликано напруженою політичною обстановкою навколо країни. Чемпион

Семеро українців змагатимуться за медалі ЧЄ з бадмінтону

у міксті. Додамо також, змагання на території Данії триватимуть до 30 квітня. Нагадаємо, що українка Марина Ільїнська стала срібною призеркою юніорського чемпіонату світу, що проходив у французькому місті...Unn.com.ua

"Скала" U-19 програла "Волині" U-19

Богдана Гладуна у штрафному майданчику. Футбольний вирок реалізував капітан волинян Ярослав Деда. Цей гол надломав молодих і малодосвідчених на рівні юніорського чемпіонату стриян, у яких гра зовсім розклеїлась. «Скала» у підсумку так і не знайшла контраргументів, щоб протиставити свою гру...Галичина спортивная

П

України U-17 виступ на Sowianka Cup — 2017 у Польщі є одним з етапів підготовки до кваліфікаційного відбірного турніру на юніорський Чемпіонат Європи 2017 року. Жеребкування, яке відбулося у Тбілісі (Грузія), визначило, що українці потрапили у групу «С», матчі якої...Галичина спортивная

Олег Лутков: "По хлопцям було видно, що хотіли перемогти "Зорю"

Перший турнірний бал, здобутий Скалою U-19 у другій частині юніорського чемпіонату трохи підняв настрій новому наставнику стрийської команди. Після двох поразок поспіль нічия з Зорею для Олега Луткова на кшталт маленької...Галичина спортивная

Українські юнаки обіграли поляків у 2-му турі чемпіонату світу з хокею

Збірна України у віці до 18 років обіграла в овертаймі однолітків з Польщі у другому турі юніорського чемпіонату світу в дивізіоні IB.Громадське телебачення

Україна оформила камбек проти Польщі

Збірна України у віці до 18 років в овертаймі обіграла однолітків з Польщі на юніорського чемпіонату світу в дивізіоні 1B. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Програючи на старті 0:2 команда показала характер й очолила свою групу.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЧС...Sportanalytic

Українці перемогли італійців на юніорському чемпіонаті світу з хокею

Українські юніори перемогли італійців у стартовому поєдинку на чемпіонаті світу з хокею у Дивізіоні ІВ. Громадське телебачення

Цей чемпіонат мав статус відбіркового, оскільки за його результатами буде сформована національна збірна команда України для участі у молодіжному чемпіонаті Європи. MediaStar

VII літніх Всеукраїнських Ігри пам’яті М.М. Баки з гирьового спорту. Окрім Ігор пам’яті М.М. Баки, в Хмельницькому проходили паралельно також юніорський чемпіонат і Кубок України серед дорослих. Загалом, гирі піднімали близько трьох сотень спортсменів. Команду Львівської області представляли Заслужений майстер...MediaStar

Міжнародна федерація баскетболу (ФІБА) розглядає можливість зміни місця проведення юніорського чемпіонату світу з баскетболу (U-19), який повинен відбутися в Єгипті з 1 по 9 липня 2017 року. Про це повідомив американський...1NEWS

Але гравцями "Скалия задоволений"

Незважаючи на поразку від Динамо U-19 (0:4) в 19-му турі юніорського чемпіонату країни старший тренер Скали побачив в грі своїх підопічних і позитив. Про що і розповів після матчу з киянами: -...Галичина спортивная

Роман Толочко: "Воротар врятував "Карпати" від голу ціною зламаного носа"

Після поразки від Динамо в 18-му турі юніорського чемпіонату старший тренер Карпат U-19 Роман Толочко був засмучений. Так, програли лідеру і чемпіону, але ж вели в рахунку 1:0, та...Галичина спортивная

"Скала" U-19 весняну частину чемпіонату розпочне виїзним матчем із "Сталлю"

та Ярослав Миронюк хоча й були заявлені, проте на полі ще так і не з`являлися. Шістнадцятеро інших вперше спробують «пороху» юніорського чемпіонату країни в «малиново-зелених» кольорах «Скали». З 16 дозаявлених гравців — 12 є вихованцями Академії футболу «Скала» та восени...Галичина спортивная

набрав рекордні для нього 208,57 балів. Таким чином, Паніот своїм успішним виступом забезпечив участь уже двох українських фігуристів у наступному юніорському чемпіонаті світу. А перемогу здобув американський фігурист Вінсент Джоу. 16-річний фігурист вперше здобув золоту медаль змагань такого високого рангу.Чемпион

Українка здобула медаль на Кубку Європи з фрістайлу

FIS поінтів, українка посіла 3 місце на п'єдесталі пошани. Варто відзначити, що 29-річна О.Полюк у 2007 році ставала бронзовою призеркою юніорського чемпіонату світу з фрістайлу. Додамо, що в минулому році фрісталіст Олександр Абраменко став першим в історії українцем, котрий завоював...Unn.com.ua

Дзюдоїсти з Дніпропетровщини завоювали 11 медалей на юніорському Чемпіонаті України

Золоті нагороди вибороли Микита Матлашевський та Марія Меркулова. Дзюдоїсти з Дніпропетровщини завоювали 11 медалей на юніорському Чемпіонаті України...Дніпропетровська обласна державна адміністрація