юніорський чемпіонат

Студенти ТНЕУ - призери Чемпіонату України (ФОТО)

Тернополяни Мар’яна Брикайло і Руслан Бригадир стали призерами юніорського чемпіонату України з літнього біатлону, що проходив у навчально-спортивній базі «Тис овець», поблизу містечка Сколе Львівської області. Студенти Тернопільського національного економічного...Газета "Наш ДЕНЬ"

У Тисовці завершився юніорський чемпіонат України з біатлону

У Тисовці на Львівщині завершився чемпіонат України з літнього біатлону. Передостання у програмі чемпіонату і дуже ефектна дисципліна біатлону - мас-старт. Літній біатлон спортсмени порівнюють із фундаментом у будинку. Галичина спортивная

...https://static.ukrinform.com/photos/2017_08/thumb_files/630_360_1502089039-3099.jpg Бризгіна пробігла швидше, ніж призерка Ріо-2016 Відео 07.08.2017 10:02 2548 Ukrinform Українська легкоатлетка Анастасія Бризгіна виграла юніорський чемпіонат Європи, але незадоволена своїм виступом на чемпіонаті світу з легкої атлетики. — Тренер переді мною не ставив ніяких завдань, завдання...1NEWS

Анастасія БРИЗГІНА: «Ставила завдання поліпшити особистий рекорд»

52,26 с, то американка свій виграла з 52,44 секундами. Попри те, що основні завдання на сезон Бризгіна вже виконала, вигравши юніорський чемпіонат Європи, своїм виступом вона залишилася дещо розчарованою. - Тренер ніяких завдань не ставив, я більше сама перед собою...Спорт.ua

Українські юніори здобули чотири медалі на ЧС з боротьби

Христина Береза піднялася на другу сходинку п'єдесталу у ваговій категорії 48 кг. Нагадаємо, що українські спортсмени вибороли вісім медалей на юніорському чемпіонаті Європи з...Unn.com.ua

У Словаччині закінчився юніорський чемпіонат Європи U-18 серед чоловічих команд. У семи матчах наші хлопці отримали лише одну перемогу.Sportgid

Юніори: "Ворскла" U-19 - "Карпати" U-19: анонс матчу

полі стадіону «Лтава» у Полтаві нову юніорську команду «Карпати» U-19. Адже з 26-ти гравців, які є в заявці «зелено-білих» на юніорський Чемпіонат України U-19 сезону-17/18 18 чоловік ще місяць тому грали у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Серйозно змінився й тренерський...Галичина спортивная

Харківська велогонщиця Олена Старикова завоювала золоту медаль в жіночому спринті на молодіжному та юніорському чемпіонаті Європи з велоспорту на треку, який пройшов в Португалії.Слободской край

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА. У змаганнях взяли участь збірні команди п'яти областей: Житомирської, Волинської, Харківської, Львівської, Тернопільської та м. Києва. lviv.tv

Каленіченко виграв другий титул у кар

Українки виграли юніорський чемпіонат Європи

Українські тенісистки Марта Костюк і Вікторія Дема здобули золоті медалі чемпіонату Європи U-18. Ястремська та Калініна покинули турнірСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

здобув срібну медаль з результатом 49.33, що є його особистим рекордом. Як повідомляв “Український інтерес”, також нещодавно Михайло Кохан завоював золоту медаль юніорського чемпіонату світу з легкої атлетики, котрий проходив у...Український Інтерес

Ганна Ільїна встановила новий рекорд у стрільбі серед юніорок

Українка Ганна Ільїна стала переможницею юніорського чемпіонату Європи зі стрільби з трьох положень з 50 метрів, - Громадське.Гал-info

Кропивницький волейболіст-пляжник виграв юніорський чемпіонат України (ФОТО)

Владислав Паленко (Запоріжжя) Тимофій Полуян (Харків). Амбіції суперників охололи за дві партії, яких було достатньо, щоб дует Свірідов-Павлюк став переможцем юніорського чемпіонату України, а разом із ним пройти відбір на чемпіонат Європи U-20, що 7-10 вересня пройде в італійському місті...Гречка

Українські легкоатлетки виграли юніорський чемпіонат Європи з естафети

Українки перемогли в естафеті 4х400 метрів. До складу команди увійшли Іванна Аврамчук, Джойс Коба, Ірина Марчак і Анастасія Бризгіна. Громадське телебачення

Турнір пам

стрілецькостендовий комплекс. У 1988 році його було оснащено найкращими на той час метальними машинками «Діана», з нагоди відкриття комплексу провели юніорський чемпіонат України. Того ж року провела свій навчально-тренувальний збір збірна команда УРСР (перед участю в Олімпіаді в Сеулі). З...Бершадь

і Луцька. Чернівчани можуть відвідати концерт 21 липня у пабі Public. З 17 по 23 липня у ФОКу Олімпія проходитиме юніорський чемпіонат України з боксу, на якому будуть представники з усіх областей України. До 28 липня у культурно-мистецькому арт-інфо центрі...Online.ua

У чеському місті Градец-Кралове завершила груповий етап юніорського чемпіонату Європи з хокею на траві (ІІ дивізіон) збірна команда України. «Синьо-жовта» команда (основу якої складають сумчанки) зустрілась з північними сусідками...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

18 липня у Чернівцях урочисто відкриють юніорський чемпіонат України з боксу

З 17 по 23 липня у Чернівцях триватиме юніорський чемпіонат України з боксу. У представницьких змаганнях братимуть участь боксери 2001-2002 років народження. На Буковину завітають представники з усіх областей України.Погляд