юніорський чемпіонат

Історія найуспішнішої спортсменки Рівненщини: від Нагано до Пхенчхану

Якби не фрістайл, яким би спортом зайнялися? На сьогоднішній день всього два спортсмени будуть представляти Україну на Олімпійських іграх. Сайт міста Рівне

Чернівецький лучник став чемпіоном світу

(команд), Чемпіонат України – 2 м (ком.), 3 м (мікс), Юнацький чемпіонат України – 1 м (особ.), 1 м (ком.), Юніорський чемпіонат України – 3 м (мікс), Чемпіонат України серед ДЮСШ, ШВСМ – 1 м (мікс), 5 м (ком.), Юнацький...Буковинська правда

У Сумах 6-7 лютого відбувся юніорський чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.Голая Пристань

Киянин тріумфував на шаховому турнірі в США

очок з 9-ти можливих (5 перемог, 2 нічиї і 2 поразки). На 0,5 очка відстала від нашого співвітчизника трикратна чемпіонка Юніорських чемпіонатів світу Ставрула Цокаліду з Греції. Трійку кращих замкнув філіппінський гросмейстер Марк Парагуа. Відзначимо, що також на змаганнях приймали...Unn.com.ua

Українець став призером юніорського чемпіонату Європи з біатлону

Додамо також, сьогодні європейська першість серед юніорів закінчиться двома гонками переслідування. Unn.com.ua

Україна опинилася за крок від нагород на юніорському чемпіонаті Європи

В одиночній змішаній естафеті українські кольори захищали Валерія Дмитренко та Руслан Бригадир. NewWest Media

Сьогодні, 31 січня, в словенському Поклюку відбудуться дві естафетні гонки на відкритому чемпіонаті Європи з біатлону серед юніорів Спорт Тернопільщини

ніякої відповіді не давала", - цитує Ганну Кривонос Трибуна. Коментарі, як кажуть зайві... Нагадаємор, що Ганна Кривонос виграла золото на юніорському чемпіонаті світу з біатлону 2015 року в Раубічах.Чемпион

Якби не фрістайл, яким би спортом зайнялися? На сьогоднішній день всього два спортсмени будуть представляти Україну на Олімпійських іграх. Новини по-рівненськи

Відбулася презентація юніорського чемпіонату світу

Чемпіонат буде проходити 14-20 квітня 2018 року в київському Палаці спорту. Розповіли про підготовку чемпіонату: Ігор Жданов - Міністр молоді та спорту України; Sportgid

Основний фрагмент тризуба завершується стилізованими пелюстками, що уособлюють розквіт українського хокею. Урядовий Кур'єр

Києві перейшов у власність держави і найближчим часом знову зможе приймати спортивні змагання. Про це стало відомо під час презентації юніорського чемпіонату світу, яка відбулася у столиці напередодні. Як повідомив заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич, у структурі Кабміну...Чемпион

Київський Палац спорту У київському Палаці спорту провели ремонтні роботи у зв'язку із проведенням у квітні юніорського чемпіонату світу. Про це стало відомо під час презентації світової першості, яка відбулася 18 січня у Києві. Зокрема, у Палаці спорту...Чемпион

найближчими роками може з'явитися декілька нових льодових арен. Про це повідомив президент Федерації хокею України у Києві під час презентації юніорського чемпіонату світу. "Мер Києва Віталій Кличко дав відповідне доручення і наступними роками у столиці з'явиться 5 льодових арен", -...Чемпион

У Києві презентували юніорський чемпіонат світу/ФХУ...Чемпион

Для нас це не лише честь та відчуття гордості за довіру, а й величезна відповідальність перед міжнародними партнерами», - заявив Анатолій Брезвін, президент Федерації хокею України. Спорт.ua

6:3). Примітно, що за весь турнір Марта не програла жодного сету. У липні 2017 року Марта завоювала золоту медаль на юніорському чемпіонаті Європи в парному розряді і срібну в одиночному. Марта Костюк і Вікторія Дема - переможниці юніорського чемпіонату Європи...Чемпион

Тернополяни стали героями року

перемогла у номінації «Найкращий тренер». Студент коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ майстер спорту, переможець і призер юнацького та юніорського чемпіонатів України з легкої атлетики в бігу на 100 і 200 метрів, учасник юнацького чемпіонату світу Василь Макух відзначений...Тернопіль Наживо!

Тернопільські біатлоністи здобули 12 медалей на чемпіонатi України (ФОТО)

естафеті серед юнаків і дівчат середньої вікової групи вибороли срібло. Чемпіонат України серед юніорів був відбірковим на юніорські кубки світу, юніорський чемпіонат Європи і юніорський чемпіонат світу. Відтак, завдяки успішному виступу, майстри спорту України Мар’яна Брикайло та Руслан Бригади, вже...Газета "Наш ДЕНЬ"