юніорський чемпіонат

Українка Марина Килипко виграла змагання у Фінляндії

з жердиною. Вона з другої спроби подолала 4,35 метрів. 4,45 цього дня не підкорилися. Другою стала відома фінська спортсменка, медалістка юніорських чемпіонатів світу і Європи Вільма Мурто (4,25...Новини Харкова

стрибків з жердиною. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ. Килипко з другої спроби подолала 4,35 м. Другою стала відома фінська спортсменка, медалістка юніорських чемпіонатів світу і Європи Вільма Мурто.UATV

Українка Килипко стала тріумфаторкою легкоатлетичного турніру у Фінляндії

з жердиною. Вона з другої спроби подолала 4,35 метрів. 4,45 цього разу не підкорилися. Другою стала відома фінська спортсменка, медалістка юніорських чемпіонатів світу і Європи Вільма Мурто (4,25 м). Зазначається, що Катерина Климюк спробувала себе у ролі пейсмейкера на дистанції...Unn.com.ua

Срібні медалі у наймолодшій категорії U-8 та чемпіонський титул у серед юніорів U-10 - такий здобуток підопічних Володимира Смолки у фінальній стадії чемпіонату України з флорболу Спорт Тернопільщини

Міжнародна федерація плавання (FINA) затвердила офіційні логотип і афішу юніорського чемпіонату світу зі стрибків у воду...Голос Украины (газета)

Буковинські лучники тріумфували на юніорському Чемпіонаті України

Пізніше буковинці святкували перемогу в командному виді програми і серед юніорів, і серед юніорок. Погляд

Ременюк і Веремієнко отримали суперників по Євро-2018

У фінському місті Ваасі відбулося жеребкування фінального турніру юніорського чемпіонату Європи 2018 року серед збірних U-19, яке визначило суперників збірної України по груповому етапу. «Синьо-жовті» (головний тренер — Олександр Петраков)...Галичина спортивная

"Скала" U-19 програла "Ворсклі"

дав можливість пограти гравцям з команди U-17 або ж тим, хто нечасто виходив на поле, щоб показати себе на фоні юніорського чемпіонату і претендувати вже у наступному сезоні на місце в команді. Одним вдалося краще, іншим — гірше. Словом ця...Галичина спортивная

Остап Притула: "Кожен з нас має довести керівництву клубу, що він вартий уваги"

Команда Андрія Тлумака впевнено прямує до завоювання призів у юніорському чемпіонаті. Перед матчем у роздягальні завжди слухаємо музику, вона допомагає заспокоїти емоції.Галичина спортивная

Кропивницький волейболіст-пляжник став призером юніорського чемпіонату України (ФОТО)

Віце-чемпіоном України з пляжного волейболу серед юніорів і юніорок до 20 років став спортсмен із Кропивницького. Гречка

Під Києвом відбувся юніорський чемпіонат України з кінного спорту

3 Боярко Костянтин на коні Балісто-10 Київська обл., КСК «Equides Club» Спорт.ua

Переможець юніорського чемпіонату України з футболу серед команд U-19 сезону-17/18 визначився за два тури до завершення турніру.Западная информационная корпорация

Бейсболісти Кіровоградщини виграли юніорський чемпіонат України (ФОТО)

В матчі зі ІІІ місце збірна Рівненської області перемогла команду Києва 14:13. Троє гравців збірної Кіровоградської області вибороли індивідуальні нагороди: Вячеслав Бабій кращий відбиваючий турніру; Гречка

прекрасну гру в Україні люблять і не забувають. Свідчення тому – заповнені трибуни Палацу спорту в Києві в квітні на юніорському чемпіонаті світу в Дивізіоні 1В, котрий яскраво виграла збірна України і дістала підвищення в класі. Сподіватимемося, що це перший...Голос Украины (газета)

Михайло Кохан встановив юнацький рекорд України з метання молота

атлет — угорець Бенсе Халаш (87,16 м, 31 травня 2014 року, Баку). Нагадаємо, у минулому році Кохан здобув золоту медаль юніорського чемпіонату світу. Гліб Піскунов також виступав в Естонії, але змагався вже серед дорослих атлетів. Українець був наймолодшим учасником, проте...Спорт.ua

Чемпіонка світу з біатлону умудрилася втратити 3 золоті медалі

Шведська біатлоністка Ельвіра Еберг втратила три золоті медалі, які здобула на юніорському чемпіонаті світу в Отепя, Естонія. Біатлоністка їхала з одного міста в інший, коли забула на стоянці сумку. У ній Ельвіра везла...Тернопіль Наживо!

У рамках "Сакура фест" в Ужгороді вже втретє відбулися "Стрибки під музику - LONG JUMP & MUSIC"

в Ужгороді відбулося Гран-прі "Стрибки під музику - LONG JUMP & MUSIC". До обласного центру Закарпаття приїхали переможниця командного та юніорського чемпіонатів України-2017 Діана Довгопол із Дніпра, срібний призер чемпіонату Угорщини серед дівчат 2017 р., переможниця міжнародних змагань в Австрії...Ужгород.net.ua

Олег СМАЛІЙЧУК: «Карпати не мають претензій до Шахтаря та Динамо»

допомогти зіграти так, як комусь необхідно, а за це будуть серйозні, як для юніорів, фінансові бонуси. Спершу йшлося про матч юніорського чемпіонату «Динамо» — «Карпати», що відбувся тиждень тому в Києві. Просто так відмовитися було нереально — погрожували, що якщо...Спорт.ua

16-річного українця включили у список топ-проспектів НХЛ на 2021 рік

клуб Списска Нова Веш U18, він з 82-ма очками (37 голів + 45 асистів) у 41-му матчі очолив список бомбардирів юніорського чемпіонату Словаччини-2017/2018. Інша річ, що настільки талановитої дитини не хочуть просто так відпускати й словаки. За інформацією UA-Футбол, самого...Ua-football