юніорський чемпіонат

спостерігали за виступами чоловіків у секторі для метання списа. Вихованець Луцької районної ДЮСШ Павло Палій ще раніше виконав норматив на юніорський чемпіонат Європи, що відбудеться 20-23 липня у італійському Гроссето, а на цих змаганнях йому просто потрібно було потрапити до...Online.ua

Львів

У Німеччині триває юніорський чемпіонат світу зі стрільби, де у швидкісній стрільбі з пневматичного пістолета з 25 метрів перемогу здобув львівянин Павло Коростильов й команда...Щоденний Львів

У Сумах на футбольному полі зустрінуться ветеранські команди Сум і Туреччини. У Луцьку стартував юніорський чемпіонат України з легкої атлетики.Online.ua

серед юніорів, а волинські спортсмени вкотре зуміли потішити успішними виступами. 415 атлетів з 24 регіонів країни таким масовим вийшов черговий юніорський чемпіонат з Королеви спорту, що відбувається у Луцьку на стадіоні Авангард. На цих змаганнях спортсмени не лише визначали кращих...Online.ua

Більярдист із Кропивницького переміг на юніорському чемпіонаті України (ФОТО)

Вихованець більярдого клубу Біток, кропивничанин Андрій Тихий тріумфував у Житомирі на чемпіонаті України з пірамідного багатоборства серед юнаків і юніорів. Гречка

Львів

У Німеччині триває юніорський Чемпіонат світу-2017 зі стрільби, де у швидкісній стрільбі з пневматичного пістолета з 25 метрів перемогу здобув вихованець Львівського училища фізичної культури...Галичина спортивная

У Німеччині триває юніорський чемпіонат світу зі стрільби, де у швидкісній стрільбі з пневматичного пістолета з 25 метрів перемогу здобув Павло Коростильов й команда України...1NEWS

У Німеччині триває юніорський чемпіонат світу зі стрільби, де у швидкісній стрільбі з пневматичного пістолета з 25 метрів перемогу здобув Павло Коростильов й команда України...Чемпион

Українські юніорки стали срібними призерками ЧЄ з синхронного плавання

В Белграді завершився юніорський чемпіонат Європи з синхронного плавання. Українські плавчині фінішували з чотирма срібними нагородами та посіли друге місце із загальним результатом 88,4000 бали...Unn.com.ua

Українки здобули «срібло» на юніорському чемпіонаті Європи із синхронного плавання

Українська команда із синхронного плавання здобула «срібло» в довільній програмі командних змагань юніорського чемпіонату Європи в Белграді.Громадське телебачення

За підсумками чемпіонату визначиться склад збірної України, яка візьме участь в юніорському чемпіонаті Європи з легкої атлетики.Online.ua

26-28 червня у Луцьку на стадіоні Авангард відбудеться чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Online.ua

Марія Гангур виступала у ваговій категорії до 53 кг. на юніорському чемпіонаті в Токіо...Слободской край

Львів прийматиме юніорський чемпіонат України з плавання

21-24 червня у відкритому 50-метровому басейні навчально-спортивної бази літніх видів спорту міністерства оборони у Львові на вулиці Клепарівській, 39-а триватиме чемпіонат України з плавання серед юніорів. Online.ua

Львів

в майстри спорту. Про це повідомляє сайт Федерації гімнастики України. Лідерка юніорської збірної України, багаторазова переможниця міжнародних турнірів і фіналістка юніорського чемпіонату Європи Христина Погранична стала беззаперечною переможницею турніру із загальною сумою балів 64,950. До слова, це вперше в історії...Галичина спортивная

"Скала" U-19 програла "Чорноморецю" U-19

Глущенко (87). Попередження: Владислав Хамелюк (31), Владислав Бобогло(51), Давид Шамугія (77) — Микита Фомін (21), Любомир Равліковський (31). Заключний матч юніорського чемпіонату «Скалі» не вдався. Господарі, провівши в кожному з таймів про три голи, святкували більш ніж впевнену перемогу з...Галичина спортивная

"Арсенал-Київ" U-19 - "Карпати"" U-19 - 0:2

наступному сезоні обов’язково поповнять молодіжний склад «Карпат». Це стосується, насамперед, футболістів 1998 р.н., адже вони уже не зможуть виступати в юніорському чемпіонаті. Натомість у нас перспектива. Я маю на увазі 1999 р.н., вже зараз підпускаємо 2000 р.н. Тому покладаємо ще...Галичина спортивная

Ілона Кушнірук перемогла на національному відборі на ЄЮОФ

У м. Дніпрі 17-21 травня 2017р. у програмі юніорського чемпіонату України з веслування на байдарках і каное відбулися всеукраїнські змагання серед спортсменів віком до 16 років — національний відбір для...Галичина спортивная

Україна отримала право провести юніорський чемпіонат світу 2018 року з хокею у дивізіоні IB. Під час Конгресу Міжнародної федерації хокею українська заявка отримала 14 голосів на...Зеркало недели (газета)