юніорський чемпіонат

Ілона Кушнірук перемогла на національному відборі на ЄЮОФ

У м. Дніпрі 17-21 травня 2017р. у програмі юніорського чемпіонату України з веслування на байдарках і каное відбулися всеукраїнські змагання серед спортсменів віком до 16 років — національний відбір для...Галичина спортивная

Україна отримала право провести юніорський чемпіонат світу 2018 року з хокею у дивізіоні IB. Під час Конгресу Міжнародної федерації хокею українська заявка отримала 14 голосів на...Зеркало недели (газета)

Одеса визначена місцем проведення Чемпіонату світу 2018 року серед юніорів у Дивізіоні ІВ. Гал-info

Одесі довірили проведення юніорського Чемпіонату світу (U-18) з хокею

Одеса вперше обрана місцем проведення офіційного змагання з хокею з шайбою. Unn.com.ua

Завершився чемпіонат Львівської області з веслування на байдарках і каное серед юніорів

Переможці та призери юніорського чемпіонату області нагороджені медалями та дипломами управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.Галичина спортивная

Кушнірук, Сидоренко і Зуб - кандидати на участь у Європейському олімпійському фестивалі

четвертим. Таким чином, Кушнірук, Сидоренко і Зуб набули статусу кандидатів на участь у ЄЮОФ. Другий етап відбору пройде під час юніорського чемпіонату України (м.Дніпро, 17-21...Галичина спортивная

Олег Лутков: "Кинули всі сили на атаку, і "Зірка" не витримала"

Справжнім оракулом проявив себе в 22-му турі юніорського чемпіонату старший тренер Скали U-19. Після першого тайму матчу з Зіркою його команда програвала господарям 0:1, і досвідчений фахівець ризикнув випустити...Галичина спортивная

переслідували проблеми зі здоров'ям. Пара дебютувала на змаганнях у 2011 році. Відтоді вони по три рази вигравали чемпіонат України і юніорський чемпіонат України у змаганнях спортивних пар. Також на рахунку пари з Дніпра перемога на етапі юніорської серії Гран-прі у...Чемпион

Юніорський чемпіонат світу 2017 року з дзюдо перенесений з Пхеньяна у Загреб. Рішення позбавити КНДР права проведення турніру викликано напруженою політичною обстановкою навколо країни. Чемпион

Семеро українців змагатимуться за медалі ЧЄ з бадмінтону

у міксті. Додамо також, змагання на території Данії триватимуть до 30 квітня. Нагадаємо, що українка Марина Ільїнська стала срібною призеркою юніорського чемпіонату світу, що проходив у французькому місті...Unn.com.ua

На юніорському чемпіонаті зі стрільби рівних собі не мали Коростильов та Кізима

У стрільбі по рухомій мішені рівних собі не мав студент ІІІ курсу Ігор Кізима. Галичина спортивная

"Скала" U-19 програла "Волині" U-19

Богдана Гладуна у штрафному майданчику. Футбольний вирок реалізував капітан волинян Ярослав Деда. Цей гол надломав молодих і малодосвідчених на рівні юніорського чемпіонату стриян, у яких гра зовсім розклеїлась. «Скала» у підсумку так і не знайшла контраргументів, щоб протиставити свою гру...Галичина спортивная

П

України U-17 виступ на Sowianka Cup — 2017 у Польщі є одним з етапів підготовки до кваліфікаційного відбірного турніру на юніорський Чемпіонат Європи 2017 року. Жеребкування, яке відбулося у Тбілісі (Грузія), визначило, що українці потрапили у групу «С», матчі якої...Галичина спортивная

Олег Лутков: "По хлопцям було видно, що хотіли перемогти "Зорю"

Перший турнірний бал, здобутий Скалою U-19 у другій частині юніорського чемпіонату трохи підняв настрій новому наставнику стрийської команди. Після двох поразок поспіль нічия з Зорею для Олега Луткова на кшталт маленької...Галичина спортивная

Українські юнаки обіграли поляків у 2-му турі чемпіонату світу з хокею

Збірна України у віці до 18 років обіграла в овертаймі однолітків з Польщі у другому турі юніорського чемпіонату світу в дивізіоні IB.Громадське телебачення

Україна оформила камбек проти Польщі

Збірна України у віці до 18 років в овертаймі обіграла однолітків з Польщі на юніорського чемпіонату світу в дивізіоні 1B. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Програючи на старті 0:2 команда показала характер й очолила свою групу.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЧС...Sportanalytic

Українці перемогли італійців на юніорському чемпіонаті світу з хокею

Українські юніори перемогли італійців у стартовому поєдинку на чемпіонаті світу з хокею у Дивізіоні ІВ. Громадське телебачення

Цей чемпіонат мав статус відбіркового, оскільки за його результатами буде сформована національна збірна команда України для участі у молодіжному чемпіонаті Європи. MediaStar

VII літніх Всеукраїнських Ігри пам’яті М.М. Баки з гирьового спорту. Окрім Ігор пам’яті М.М. Баки, в Хмельницькому проходили паралельно також юніорський чемпіонат і Кубок України серед дорослих. Загалом, гирі піднімали близько трьох сотень спортсменів. Команду Львівської області представляли Заслужений майстер...MediaStar