юніорський чемпіонат

На юніорському чемпіонаті України з біатлону в Сянках сумський квартет Кирило Сергієнко, Євген Івченко, Віталій Демиденко та Антон Дудченко завоював «бронзові» медалі в...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Результаты эстафет у юниоров

области заняли призовые места в обоих гонках Сьогодні в західному реабілітаційно-спортивному центрі (Сянки / Яворів) проходять естафетні гонки в рамках юніорського чемпіонату України з біатлону. Естафета. Юніори 1. Тернопільска - 1 (2) 1:12:41.6 Андрій Підгрушний Назарій Цебрінський Руслан Бригадир Віталій...Спорт.ua

У західному реабілітаційно-спортивному центрі в Сянках відбулись індивідуальні гонки в рамках юніорського чемпіонату України з біатлону. Здобуток збірної Сумщини – дві «бронзові» медалі юніорів сумчанина Антона Дудченка та глуівчанки Христини...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

програми, до якої залучено більше тисячі спортсменів. Раніше було вирішено не проводити етап Кубка світу з біатлону в Тюмені й юніорського чемпіонату світу в Острові, а також фінал Кубка світу з ковзанярського спорту в Челябінську.Високий замок

Про це повідомили в управлінні фізичної культури спорту Львівської ОДА.(...)Read the rest of Жидачів приймає юніорський чемпіонат Львівщини з...lviv.tv

Жидачів приймає юніорський чемпіонат Львівщини та відкритий турнір "Богатирі Жидачева" з важкої атлетики

Змагання відбуватимуться за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, федерації важкої атлетики Львівщини. Початок змагань 4.03.2017 року об 11 годині. Галичина спортивная

У словацькому Осрблі завершилася естафетна гонка у юніорок в рамках юніорського чемпіонату світу з біатлону. Юніорський чемпіонат світу-2017 з біатлону...Чемпион

Юніорський чемпіонат світу-2017 з біатлону Чемпион

Уродженець Чернівецької області, боєць змішаних єдиноборств ММА Віктор Сафронюк переміг росіянина Іллю Іващенка. Буковинець завоював золото на юніорському чемпіонаті світу, який проходив в Ярославлі (Росія), повідомляє «Обозреватель». Загалом збірна України під час чемпіонату завоювала 9 медалей та посіла 2...Чернівці.ТВ

Історична перемога: буковинський боєць виграв чемпіонат світу у Росії

У фіналі чемпіонату світу з єдиноборств, він виграв у росіянина. Український боєць змішаних єдиноборств ММА Віктор Сафронюк завоював "золото" юніорського чемпіонату світу, який проходив в російському Ярославлі. У вирішальній сутичці у ваговій категорії 84 кг уродженець Чернівецької області переміг росіянина...0372.ua

Відбувся перший юніорський чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА. Збірна України завоювала одну золоту, чотири срібні та чотири бронзові нагороди. У загальнокомандному заліку наша...Чемпион

Украина - пятая в женской эстафете

Від нашого фінішера Христини Дмитренко потрібно було спортивне диво. Завтра юніорський чемпіонат світу завершиться естафетами у юніорів та юніорок.Спорт.ua

юніорів. Любов Кип'яченкова, Оксана Коваленко та Христина Дмитренко фінішували на п'ятій позиції. Нагадаємо, що юніорська збірна України взагалі провалила естафету. Юніорський чемпіонат світу-2017 з біатлону Осрблі, Словаччина Естафета Дівчата 27 лютого 1. Росія (1+7) - 59:43.2 2. Норвегія (0+4) -...Чемпион

Юніорська збірна України провально виступила в естафеті юніорів на чемпіонаті світу в словаському Осрблі. Юніорський чемпіонат світу-2017 з біатлону...Чемпион

Українка Христина Дмитренко посіла п'яте місце у гонці переслідування на юніорському чемпіонаті світу, що проходить в словацькому Осрблі. Юніорський чемпіонат світу-2017 з біатлону...Чемпион

У юнаків в гонці переслідування на чемпіонаті світу в Осрблі Сергій Телень фінішував сьомим. Юніорський чемпіонат світу-2017 з біатлону Олександр Пономаренко (Україна) (3+1+3+2) +6:47.5...Чемпион

Телень стал 7-м в гонке преследования

Победу праздновал француз Эмильен Клод На юніорському чемпіонаті світу в Осрблі сьогодні день гонок переслідування. Перемогу ж святкував Емільєн Клод, який виграв другу гонку поспіль.Спорт.ua

У словацькому Осрблі завершилися спринтерські гонки у юніорів та юніорок в рамках юніорського чемпіонату світу з біатлону. На жаль, збірна України в обох гонках залишился без медалей. Юніорський чемпіонат світу-2017 з біатлону...Чемпион

Українець Сергій Телень здобув срібну медаль на юніорському чемпіонаті світу з біатлону у спринтерській гонці серед юнаків. Про це повідомляє Федерація біатлону України.Високий замок