юніорський чемпіонат

Українка Христина Дмитренко посіла п'яте місце у гонці переслідування на юніорському чемпіонаті світу, що проходить в словацькому Осрблі. Юніорський чемпіонат світу-2017 з біатлону...Чемпион

У юнаків в гонці переслідування на чемпіонаті світу в Осрблі Сергій Телень фінішував сьомим. Юніорський чемпіонат світу-2017 з біатлону Олександр Пономаренко (Україна) (3+1+3+2) +6:47.5...Чемпион

Телень стал 7-м в гонке преследования

Победу праздновал француз Эмильен Клод На юніорському чемпіонаті світу в Осрблі сьогодні день гонок переслідування. Перемогу ж святкував Емільєн Клод, який виграв другу гонку поспіль.Спорт.ua

У словацькому Осрблі завершилися спринтерські гонки у юніорів та юніорок в рамках юніорського чемпіонату світу з біатлону. На жаль, збірна України в обох гонках залишился без медалей. Юніорський чемпіонат світу-2017 з біатлону...Чемпион

Українець Сергій Телень здобув срібну медаль на юніорському чемпіонаті світу з біатлону у спринтерській гонці серед юнаків. Про це повідомляє Федерація біатлону України.Високий замок

У словацькому Осрблі триває Юніорський чемпіонат світу з біатлону. Учора у вечірній програмі змагань відбулася індивідуальна гонка серед юніорок.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Сергій Телень завоював срібну нагороду на чемпіонаті світу серед юніорів, який проходить в словацькому Осрблі. У підсумку переможцю - французу Емільену Клоду - українець програв 25 секунд. Читайте також: Українки посіли шосте місце в загальному медальному заліку Znaj.ua

Лардшнайдер побеждает в женском спринте, Дмитренко - десятая

Остальные украинские спортсменки остались за пределами топ-20 Спринт у дівчат в Осрблі, де триває юніорський чемпіонат світу, пройшов при тотальному домінуванні італійської біатлоністки Ірен Лардшнайдер. Навіть допустивши промах на стрільбі стоячи, вона більш ніж на хвилину...Спорт.ua

Першу медаль юніорського чемпіонату світу з біатлону в Осрблі Україні приніс Сергій Телень, який зумів піднятися на "срібну" сходинку п'єдесталу пошани у спринті у...Чемпион

У словацькому Осрблі пройшли індивідуальні гонки у юніорів у рамках юніорського чемпіонату світу з біатлону. Сумчанин Антон Дудченко замкнув десятку кращих у гонці...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Точніше, в одному пострілі від подіуму і в двох - від перемоги. Ще троє українців стріляли занадто неточно, щоб в індивідуальній гонці претендувати на високі місця. Спорт.ua

У словацькому місті Осрблі індивідуальними гонками юнаків стартував Юніорський чемпіонат світу з біатлону. Україну в гонці представляли четверо спортсменів, зокрема і глухівчанин Віталій Демиденко.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

серед юніорів. У складі збірної команди Львівської області у юніорській першості країни змагалися 15 спортсменів.(...)Read the rest of Визначилися переможці юніорського чемпіонату України з легкої атлетики (121 words) kuplovska for Інформаційний портал ТРК ЛЬВІВ - оперативні новини України та Львівщини,...lviv.tv

Визначилися переможці юніорського чемпіонату України з легкої атлетики Нещодавно у Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. У складі збірної...MediaStar

довжину - 7 метрів 68 сантиметрів. Вітаємо наших спортсменів та їх тренера Ігора Лонського з достойним завершенням зимового сезону! Щодо Юніорського чемпіонату України з легкої атлетики, який завершився нещодавно в Сумах, у секторі стрибків у висоту переможцем став студент факультету...Спортивний Житомир

заслуженого тренера України Юліана Германюка, новоселицький дзюдоїст виграв п’ять поєдинків у ваговій категорії до 50 кілограмів, отримавши золоту нагороду на юніорському чемпіонаті України. В цілому, Буковину на чемпіонаті захищали дев’ятеро буковинців, але їм не вдалося дістатися призових місць. На цих...0372.ua

14-15 лютого в Сумах пройшов юніорський чемпіонат України з легкої атлетики в приміщеннях. Другий забіг виграв лідер юніорської збірної України Олексій Овчаренко із Харкова.Днепродзержинский спорт

Юніорський чемпіонат країни з легкої атлетики завершився в сумському манежі. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

На чемпіонаті з лижних перегонів точиться запекла боротьба за три місця у збірній України

готувалися разом. Дуже важко, але треба боротися до кінця. Біль миттєва п’єдестал вічний», стверджує захеканий переможець Владислав Копилов. Срібний призер юніорського чемпіонату Олександр Шиленко зізнається, що відстав у класичній гонці: «На класичному етапі вийшло так, що змазка так трохи погано...Галичина спортивная

Легкоатлети просять допомоги у влади

2016 році легкоатлети області здобули 47 нагород чемпіонатів України у різних вікових групах, метальник молота Гліб Піскунов виграв срібну нагороду юніорського чемпіонату світу, а Андрій Проценко (висота) та Ірина Новожилова (молот) представляли Херсонщину на Олімпійських іграх, - розповів під час...Голая Пристань