юніори

Українські фігуристи перемогли на турнірі в Будапешті

цій позиції учні Галини Чурілової залишилися і за сумою балів, набраних за підсумками двох видів, 128,56. Відзначимо, що у категорії юніори Марія Голубцова/Кирило Бєлобров посіли друге місце із загальним результатом 129,13. Додамо також, завершилися й змагання танцюристів категорії Advanced Novice,...Unn.com.ua

Львівщини у складі національних збірних команд України розпочали змагальну серію виступів в етапах Кубка світу, Кубка Націй серед дорослих та юніорів. Проце повідомили у прес-службі Львівської ОДА.Гал-info

п’єдестал пошани – Ольга здобула «срібло», Юлія – «бронзу». В австрійському місті Обертілласі відбувся перший етап юніорського Кубка світу. Українські юніори залишились без медалей.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

конкурсі взляли участь близько трьох тисяч танцюристів з України та Європи. Танцювальні змагання проходили у наступних категоріях: діти, ювенали1, ювенали 2, юніори. Вінницькі танцюристи Назар та Марія вибороли перемогу в номінації Juvenile 1. В цій категорії за перемогу загалом змагались 70...Моя Вінниця

Львівська гімнастка здобула п

чотири золоті та одну бронзову медалі під час другого міжнародного турніру DuGymCup, який проходив в Обєднаних Арабських Еміратах. У категорії юніорів (спортсмени, народжені у 2003 році) гімнастка виборола золото у багатоборстві, а також їй не було рівних у вправах з...Високий замок

9 грудня кременчуцький боксер Олександр Тарасов став срібним призером Всеукраїнського турніру у Харкові. III Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів на призи клубу Сергія Данильченка тривали протягом 5 днів та зібрали найсильніших боксерів України. Кременчук представив вихованець СДЮШОР Олександр Тарасов...Кременчугский Телеграф

зі стрільби з лука, яка братиме участь в чемпіонаті світу зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів, що відбудеться 14-19 лютого 2018 року в місті Янктон...MediaStar

а провів ролер клуб САМ рейсінг тім. Зимовий Кубок SAM Roller Club зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів, дітей складається з трьох етапів, перший з яких і відбувся сьогодні. Наступні два етапи буде проведено 20 січня...Багнет

В Обухові відбудуться змагання за Кубок Київської області з кікбоксингу ISKA

Про це повідомляє ГО Обухівський Союз Кікбоксингу. Дати проведення змагань: 09-10 грудня 2017 року Зеркало Обухова

Юні тхеквондисти ДЮСШ №2 гідно презентували Кропивницький на чемпіонаті світу в Мінську

п’яти днів, із 30 листопада по 4 грудня в столиці Білорусі Мінську тривав Кубок світу з Тхеквон-до ІТФ серед дорослих, юніорів та кадетів.Змагання світового рівня зібрали близько 1300 учасників із 29 країн. Кропивниицькі спортсмени у складі збірної команди України здобули...Fakel

йти з поля із прикрим рахунком на табло 12:0. Результати решти матчів 4?го туру. Колос Лиман 13:2; Темп Старс 2:7; Полузіря-юніори Ворскла (НС) 1:17; Маяк-2 Оріль (Нех) 2:12; Ветеран (НС) Зоря-2 4:2; Ветеран (Нех) Мажор 2:3; Маяк Кунцеве 11:4; Сокіл...Тижневик «ЕХО

У Житомирі розпочався VI відкритий турнір з боксу серед юніорів до Дня ЗСУ

У Житомирі розпочався VI відкритий турнір з боксу серед юніорів присвячений Дню Збройних Сил України та вшанування памяті майстрів спорту Олега Зубенка та Богдана Брусєнцова, який у цьому році набув...0412.in.ua — сайт города Житомира

У Рівне з

у ДЮСШ №4, що знаходиться на вулиці Фабричній у Рівному, триває відкритий кубок України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів. Організатором змагань виступає Федерація кікбоксингу України.Press-Центр

Петро Харжевський: "Ми дуже швидко стали сім

Гра з «Динамо» стала останньою для юніорів «зелено-білих» перед відпусткою. Тоді, у Раві-Руській, підопічні Андрія Тлумака поступились гостям зі столиці 1:5. Капітан команди «левів» U-19 Петро Харжевський...Галичина спортивная

Боксери з Кропивницького виграли три медалі на всеукраїнському турнірі

третє місце. Нагадаємо, кропивницькі спортсмени у складі збірної команди України здобули сім нагород Кубку світу з тхеквондо ІТФ серед дорослих, юніорів та кадетів у...медиапортал "Акула"

Кропивницькі тхеквондисти здобули сім нагород у Мінську

Кропивницькі спортсмени у складі збірної команди України здобули сім нагород Кубку світу з тхеквондо ІТФ серед дорослих, юніорів та кадетів у Мінську. Про це повідомила прес-служба міськради Кропивницького. Змагання світового рівня зібрали близько 1300 учасників з 29 країн.Україна-Центр

Таеквондисти обласного центру завоювали сім медалей на Чемпіонаті світу в Мінську (ФОТО)

Більш ніж 1300 представників цього виду спорту з 31 країни світу зібрав Кубок світу з таеквон-до ІТФ серед дітей, кадетів, юніорів, дорослих та ветеранів спорту. В складі збірної України від нашої області було троє спортсменів з комплексної ДЮСШ №2, які...Гречка

На відкритій першості області з ММА тріумфували тернополяни

Минулих вихідних у Тернополі відбулася відкрита першість області зі змішаних єдиноборств ММА. Участь у турнірі взяли діти, юнаки, юніори і дорослі. Змагання проходили у спорткомплексі "Політехнік". Близько сотні борців з Тернопільської, Івано-Франківської, Київської, Рівненської, Хмельницької, Закарпатської та Волинської областей...Галичина спортивная

Марта Бугрій (51 кг) — 2, Максим Приймак (37 кг) — 2, Алла Червінська (51 кг) — 1 місце. Серед юніорів (2000-2002 р. н.): Андрій Мостовий (73 кг) — 3, Ілля Бучченко (51 кг) — 3, Артем Гулевич (68 кг)...Новини Ірпеня