юніори

Упродовж шести днів, із 13 по 18 червня у Дніпрі тривав чемпіонат України зі скелелазіння серед юнаків та юніорів у видах програми на швидкість, складність, болдеринг та у багатоборстві.Про це інформує Златопіль із посиланням на офіційний портал міської ради...Златопіль

Черкаський боксер успішно виступив на міжнародному турнірі

Черкащанин Максим Кофан зумів стати бронзовим призером міжнародного турніру з боксу серед юніорів "Кубок Алієва", який днями проходив в Азербайджані. Про це повідомив президент Федерації боксу Черкаської області Сергій Тищенко на своїй сторінці...Online.ua

Черкаський боксер став призером Міжнародного турніру в Азербайджані

Боксер із Черкаської області став призером Міжнародного турніру з боксу серед юніорів "Кубок Алієва", що відбувся в Азербайджані, інформує УНН-Центр. Так, вихованець КДЮСШ "Вікторія" Максим Кофан виборов "бронзу" на змаганнях. Додамо, що в турнірі брало...Про Все

8-15 червня 2017 року в Азейбарджані відбувся XV міжнародний турнір з боксу серед юніорів "Кубок Алієва".Прес-Центр

Буковинські спортсмени зайняли призові місця на турнірі з жиму лежачи

18 червня 2017 року в Чернівцях відбувся турнір з класичного жиму лежачи серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, дорослих, ветеранів, присвячений пам’яті тренера Ю.І.Чурікова. Кіцманський район представляли 22 спортсменів команд тренажерного залу "Максимус" с.Берегомет та "Сила"...Погляд

оксер із Черкаської області став призером Міжнародного турніру з боксу серед юніорів Кубок Алієва, що відбувся в Азербайджані. Про це повідомили в управлінні у справах сімї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Так...Online.ua

Кропивницькі скелелази привезли з юнацького чемпіонату України п

Володарями пяти нагород стали скелелази Кропивницького на чемпіонаті України зі скелелазіння серед юнаків і юніорів, що 13-18 червня проходив у Дніпрі. Змагання проводилися у видах програми швидкість, трудність, болдеринг та багатоборстві. Кіровоградську область представляли вісім...Гречка

Черкащанин здобув «бронзу» міжнародного турніру з боксу

8-15 червня в Азейбарджані відбувся XV міжнародний турнір з боксу серед юніорів «Кубок Алієва». У змаганнях брали участь 150 боксерів з 9-ти країн. Про це «Новій Добі» повідомили в Управлінні у справах...Нова доба

На Алясці ведмідь убив 16-річного бігуна, коли той зупинився написати смс

Про це повідомляє видання Alaska Dispatch News із посиланням на інформацію директора перегонів Бреда Прекоскі, передає «Є!». Хлопець брав участь у перегонах для юніорів, маршрут для яких удвічі коротший, ніж для дорослих. Імовірно, Купер пробіг дистанцію і спускався вниз. Водночас він обмінювався з...Єдність

Куплене дитинство.

Скаут UA-Футбол. Вінісіус Жуніор. За кого Реал не пошкодував 61 мільйон євро? Вже кілька років запрошення в академії юнаків та юніорів введено в законодавче русло, але постійно виникають складнощі, які клуби...Ua-football

На Алясці ведмідь загриз 16-річного учасника масового забігу

проводять на кряжі Берд-Рідж в національному лісі Чугач на півдні Аляски. Дорослі бігуни повинні подолати по схилу близько п'яти кілометрів, юніори обмежуються половиною цієї дистанції. Чорний ведмідь, або барибал, - найбільш поширений в Північній Америці вид ведмедів. Дорослий самець досягає...Єдність

енергію, завдяки якій я продовжу займатися автокросом та підтримувати розвиток автомобільного спорту в Україні, сказав Олександр Салюк. У молодшій групі юніорів, які змагалися на баггі, перше місце посів Микита Ботук. У старшій дитячій категорії переможцем став Тимофій Гонтовий. В одній...Online.ua

Футбольна команда з Черкаського р-ну Чемпіон України серед команд Першої ліги

це Нова Доба дізналася в Черкаській райраді. Як зазначив, Володимир Лашкул ще тиждень тому футбольний клуб проводжав на змагання просто юніорів, сьогодні команда виборола титул Чемпіонів України серед команд Першої ліги (U-19). Позаду вісімнадцять турів чемпіонату, 1980 кілометрів дороги, настанови...Online.ua

Побито недосяжний рекорд Сергія Бубки

долав цю висоту у 1982 році. У 1987 році це зробив Роман Барабашов. А 2002 року 5,55 підкорилися ще двом юніорам – Максиму Мазурику й Владиславу...Infokava.com

Сергія Ретушняка. Збірна команда України повернулась з чемпіонаті Європи з панкратіону, який пройшов в італійському місті Бріндізі. Серед кадетів і юніорів чемпіонами Старого світу стали сумчани Дмитро Коломієць, Альберт Мосьпан, Вячеслав Михайличенко та Владислава Цилуйко. Призерами стали Антон Голомідов, Артем...Online.ua

З 9 по 11 червня в Любліні (Польща) відбувся восьмий кубок Європи з таеквон-до серед дітей, кадетів, юніорів та дорослих. У змаганнях взяли участь близько тисячі учасників, які представляли понад сто клубів з 23 країн. Чернівці представляли два...Українська газета ЧАС

ЮніорБанку та дитячий сміх привертали увагу усіх світловодчан. Гарно вбрані, зі святковим настроєм вони поспішали долучитись до незвичного дійства. Свято юніорів розпочалося з уроку фінансової грамоти, хоча уроком яскраве та веселе дійство, складно і назвати. Усі весело, дружно та швидко...Online.ua

<![CDATA[Мукачівські юніори вдало виступили на футбольному турнірі в Румунії

А її гравець Василь Бундаш був визнаним кращим гравцем у цій віковій групі, повідомивfcmunkach.com. Голос Карпат

та обмін досвідом між спортсменами.Учасники змагань поділяються на 4 категорії:• Любителі (1998 р.н. і старше)• Експерти (1998 р.н. і старше)• Юніори (1999 р.н. і молодше)• Дівчата (без вікових обмежень) Організатори прохають сильних гонщиків реєструватись а категорії єксперти. В категорії «любителі»...Vpoltave.info