штрафний

Омелян наполягає на введенні "драконівських" штрафів за порушення на дорогах

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян наполягає на введенні "драконівських" штрафних заходів за ряд порушень при русі по українським дорогам.iPress

НБА. Фінікс Леня поступився Юті Боломбоя

Алексей Лэнь «Фінікс» українця Олексія Леня програв «Юті» ще одного українського баскетболіста Джоеля Боломбоя в передсезонному матчі НБА - 102:120. Боломбой за 8 хвилин набрав 2 очка (1/2 з гри), Sportgid

Європейський Союз запровадив штрафні мита на імпорт сталі з України, Росії, Бразилії та Ірану. Мито на українську сталь встановлено на рівні 60,5 євро за...DW

Руслан Малиновський відмінно приклався до м"яча зі штрафного Експрес

Єврокомісія розпочала другий етап штрафного процесу щодо польської влади через судову реформу в краї...Експрес

У другому таймі більш імениті і досвідченіші гості змогли відкрити рахунок. На 77 хвилині гравці «Колоса» заробили небезпечний штрафний удар.Футбол Полтавщини

Колишню очільницю Слов'янська Нелю Штепу перевели до штрафного ізолятора Харківського СІЗО.1NEWS

Відому сепаратистку перевели до штрафного ізолятора

Колишня міська голова Слов'янська Неля Штепа переведена до штрафного ізолятора Харківськог...Експрес

Слов'янська Нелю Штепу, обвинувачену в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та участь у діяльності терористичної групи, перевели в штрафний ізолятор Харківського СІЗО.Украинская Правда

Всього з початку року проведено 333 перевірки, донараховано фінансових (штрафних) санкції на суму 1.5 млн. грн., з яких третину уже сплачено. MediaStar

Єврокомісія у суботу, 29 липня, офіційно почала штрафну процедуру у відношенні Польщі.Новости Сумм

Брайтон підписав захисника Інгольштадта

Варто відзначити, що Зуттнер відомий як майстер штрафних ударів.Ua-football

Справа майстра боїться. Красивий гол Кравченка зі штрафного в дебютному матчі за Дніпро-1

Досвідченому хавбеку вдався красивий удар зі штрафного, який зробив рахунок 4:0.Ua-football

Якщо США почнуть вводити штрафні мита на німецькі та європейські товари, то одразу буде відповідь, з...Експрес

Засудженого у "справі Хізб ут-Тахрір" Ферата Сайфуллаєва на півроку помістили в довгостроковий штрафний ізолятор.Украинская Правда

Гріффітс: Треную штрафні кожен день

Я практикую штрафні кожен день на тренуваннях. У наш день, ми можемо грати з ким завгодно. Ми знаємо, наскільки хороша збірна Англії.Ua-football

Вашингтон не скасує і не послабить штрафні заходи відносно Росії.Украинская Правда

Міністр юстиції Павло Петренко повідомляє про стягнення перших сум з ВАТ "Газпром" щодо шт... Експрес

Малиновський забив черговий шедевр зі штрафного

Хавбек відкрив рахунок в матчі внутрішнього чемпіонату проти "Ейпена". Цей гол став для Малиновського вже п'ятим у цьому сезоні. Футбольні трансфери

ЄС хоче ввести штрафи проти Угорщини через загрозу закриття університету Сороса

Євросоюз розпочав штрафну процедуру проти Угорщини через новий закон про вищу совіту, котрий може призвести до закриття Центрально-європейського університету (ЦЄУ), заснованного меценатом Джорджем...Громадське телебачення