штрафний майданчик

"Арсенал-Київ" U-19 - "Карпати"" U-19 - 0:2

«розмочити» рахунок.Той же Ременюк долучився і до другого голу. Партнери вивели вінгера у прорив по лівому флангу. Він увійшов у штрафний майданчик, відтягнувши таким чином на себе увагу захисників, і своєчасно віддав передачу в район 11-метрової позначки. Правому захиснику «зелено-білої»...Галичина спортивная

"Скала" здобула першу весняну перемогу

точним і «Полтава» повела в рахунку. Відігралися господарі через сім хвилин. Артем Челядін з лівого флангу виконував навісну подачу у штрафний майданчик, де воротар гостей кулаком вибив круглого просто на Ігоря Поручинського, який скористався своїм шансом на всі сто, спрямувавши...Галичина спортивная

Виїзний синдром знову забрав очки у "Руху"

доволі міцним «кулаком» креативних півзахисників, узяли м’яч під контроль. Натомість господарі так сам відразу побудували не один «автобус» біля власного штрафного майданчика. Проте гравці винниківської команди таки знаходили шляхи до воріт «Реал Фарми». Зокрема, після масованої атаки пробив у ворота,...Галичина спортивная

Символічна збірна 31-го туру УПЛ за версією UA-Футбол.

навіси, а також показова реакція на "лінії", після ударів Есеоли, Качеренка або Сітало. Інколи надто часто пожежні ситуації виникали в штрафному майданчику "Сталі", воротареві доводилося показувати свою майстерність і крім усього іншого два відмінних сейва на рахунку Юрія. ЗАХИСТ Ігор...Ua-football

першій же хвилині гри запорожці зробили довгу передачу в напрямку воріт суперника, де Онопко, випереджаючи Ковалевського, зіграв руками за межами штрафного майданчика — видалення! На поле довелося готуватися вийти Ленчинкову. Але як тільки резервний голкіпер вступив у гру — «Кремінь»...Кременчугский Телеграф

Кубок Франції.

відверто щастило, але вистояти хоча б до овертайму не вдалося. На першій з двох компенсованих хвилин під час боротьби у штрафному майданчику м'яч відскочив від Сіссоко у ворота "Анже". ПСЖ в третій раз поспіль і в одинадцятий в цілому стає...Ua-football

Друга ліга.

графік", втративши очки у зустрічі з "Реалом Фармою". У компенсований до першого тайму час винниківцям принесла успіх висока свічка у штрафний майданчик одеситів, а в дебюті другої 45-хвилинки "фармацевти" відновили паритет. Ця нічия не тільки практично позбавила "Рух" шансів на...Ua-football

Боруссія виграла Кубок Німеччини

Анте своїм шансом скористався на відмінно. Нічийний рахунок тримався до 67-ї хвилини, поки воротар "Айнтрахта" Градецкі не збив в межах штрафного майданчика Пулішича. Вирок виконав Пєр-Емерік Обамейянг, який пробив легко і по центру, однак воротар кинувся в кут. Перехопити ініціативу...Ua-football

до м’яча не дістали. Свій момент згодом не використав і сам Антон Котляр. Він пробив над воротами з правого кута штрафного майданчика. Гостей цілком влаштовувала нульова нічия у Рівному. Тому, свою гру вони намагалися будувати здебільшого на контратаках та шукаючи...Все

«Волинь» прийматиме «Карпати» у Львові

також перший після повернення з Іспанії, гол забив Олексій Гуцуляк ще в дебюті матчу. Олексій вдало замкнув простріл Гладкого у штрафному майданчику Кичака, тим самим встановивши кінцевий результат протистояння. Саме з мінімальної поразки від Карпат волиняни почали свою безпереможну серію...Щоденний Львів

Ліги Європи. Рахунок у матчі було відкрито на 18-й хвилині. Хавбек “Манчестер Юнайтед” Поль Погба наважився на удар з-за меж штрафного майданчика, м’яч влучив у захисника “Аяксу” Давінсона Санчеса, і рикошетом влетів у сітку...Футбол Полтавщини

Андрій Шевченко: "Потрібно підвищувати якість виконання"

питання. Подивимося, може, трохи змінимо схему гри попереду, поставимо перед футболістами певні завдання. Мене турбує проблема присутності наших гравців у штрафному майданчику під час атаки - занадто мало їх там знаходиться. Над цим і будемо працювати. Плюс, звичайно, потрібно підвищувати...Галичина спортивная

ДЮФЛУ: Огляд перенесених матчів "Карпат" у 18-му турі

Однак обидві команди поставилися до поєдинку серйозно - дербі є дербі. Галичина спортивная

ФК "Тернопіль-Педліцей" святкує чергову перемогу в чемпіонаті області

свій бомбардирський рахунок три забиті м’ячі. Перший гол у матчі стався після помилки оборонців кременецької команди. Пішла проперчена передача біля штрафного майданчика «Трьох валетів». М’яча перехопив Роман Волохатий і не зближуючись з воротарем точний ударом поцілив у нижній кут воріт...Галичина спортивная

Збірна України U-16 розбила Чорногорію у товариському матчі

по рахунку. Тим не менш, українцям було до снаги відзначитися вчетверте у воротах балканців. На 66-й хвилині Завгородній, отримавши у штрафному майданчику передачу від партнера, технічним ударом відправив «сферу» у дальній кут — 4:0. Товариський матч Чорногорія U-16 — Україна...Спорт.ua

голу в кожному з таймів, обіграв Аякс в фіналі Ліги Європи. Вже на 3 хвилині Генріх Мхітарян виявився найспритнішим у штрафному майданчику і подвоїв перевагу манкуніанців.Spy-Football

Манчестер Юнайтед вперше в історії виграв Лігу Європи

на 17-й хвилині гри. Гол забив Поль Погба. Хорошу комбінацію розіграли англійці і вивели Погба на ударну позицію перед лінією штрафного майданчика - м'яч після пострілу француза потрапив в ногу суперника і, зрикошетивши влетів у сітку повз голкіпера "Аякса". Номінальні...Погляд

Команда з Виноградівщини обіграла «Сокола»

Останній із цього тріо увірвався в штрафний майданчик і з 16-ти метрів влучив у ближній правий нижній кут.Голос Карпат

Збірна України U-16 розбила Чорногорію

першими пропустили у власні ворота, і сталося це на 24-й хвилині. Атака лівим флангом із наступною розрізною передачею до району штрафного майданчика завершилася тим, що одразу кілька українських захисників програли позиційну боротьбу, а нападник чорногорців вразив фактично порожні ворота. Ситуація...Спорт.ua

Гравці «Зірки» в символічних збірних туру

участь у пресингу Волині. Павло Полегенько вже традиційно повністю взяв під свій контроль праву бровку й був корисним у власному штрафному майданчику. Хрестоносці програли всю боротьбу Павлові, котрий після відбору миттєво розганяв небезпечну комбінацію Зірки або робив відмінні передачі. Також...Кировоградские новости