штрафний майданчик

Определилась первая сборная, которая заработала повышение в классе в Лиге Наций

Вішчі та на техніку пробив в нижній кут. В другому вже після згадуваного моменту Вайта Едін спочатку ідеально прийняв в штрафному майданчику суперника пас від Пьяніча зі своєї половина поля, а другим дотиком завдав обвідного удару під дальню стійку. Після...Ua-football

Ще одним асистом Кейн відзначився й тоді, коли Стерлінг оформив дубль. Нападник отримав пас на хід, уникнувши офсайду на лінії штрафного майданчика, і без проблем віддав пас на партнера, який перебував у метрі від лінії воріт. Все, що вимагалося від...24 канал

Бойова нічия "Рочина"

команд після важких кубкових ігор минулого тижня. Другу половину матчу активніше розпочали гості. Під час подачі з кутового найспритнішим у штрафному майданчику господарів виявився півзахисник «Рочина» Сергій Мельник, який відкрив рахунок. Після цього футболісти зі Соснівки не скидали обертів, маючи...Галичина спортивная

Кристал у запеклому двобої перемагає Таврію

це вдалося саме херсонцям. Затяжна атака, завершилася вкиданням з-за бокової лінії на Шевцова, проти якого суперник порушив правила у власному штрафному майданчику. Сам постраждалий холоднокровно реалізував пенальті розвівши м'яча та голкіпера по різних кутах - 3:2. Кристал перемагає та продовжує...Мост

Чемпіонат Київської області.

Патріот обіграв юнаків Ставища завдяки голу Килипенка. Яскраве враження справив новачок народної команди камерунець Майкл. HP i B LIFE

"Олександрія" в контрольному матчі здобула розгромну перемогу

Протасов. Не було також і Павла Пашаєва та Максима Задераки. На 17 хвилині після націленої передачі справа, майже з лінії штрафного майданчика Дмитро Шастал поклав м’яч у лівий нижній кут воріт Олега Білика. Незважаючи на пропущений м’яч дублери не знітились, ...Дзеркало Кіровоградщини

У Києві "Інгулець" зіграв внічию

проходу пробив мимо воріт. Слідом за цим небезпечно пробивав Михайло Шишка, після того як партнер скинув йому м’яч п’ятою в штрафному майданчику суперника. На тому до перерви і порішили. Євген Єфремов пробивав, Араміс Кузін опинився на самоті на лінії воротарського...Дзеркало Кіровоградщини

у 21 столітті. Йому знадобилось якихось 4 хвилини, щоб стати автором блискавичного камбеку своєї команди. Бланко Лещук чудово почувається у штрафному майданчику суперника, класно відкривається за спинами захисників та щедро підігрує партнерам. За менерою гри аргентинець нагадує Роке Санта-Круза. Зараз...24 канал

Тернопільська «Нива» програла 3:0

футбольне правило не оминуло увагою ці події і у наступній атаці Минай відкрив рахунок. Василь Пиняшко отримав мяч на куті штрафного майданчика та вистрілив у дальню девятку без шансів для Механіва. Нагоду відновити паритет тернополяни могли наприкінці тайму, коли з-за...TeNews

Олександрія в контрольному матчі розбила дублерів

дублерів. Спаринг завершився з рахунком 3:0, повідомляє офіційний сайт клубу. На 17 хвилині після націленої передачі справа, майже з лінії штрафного майданчика Дмитро Шастал поклав м’яч в лівий нижній кут воріт Олега Білика. Все той же Шастал на 23 хвилині...Sportgid

дублерів. Спаринг завершився з рахунком 3:0, повідомляє офіційний сайт клубу. На 17 хвилині після націленої передачі справа, майже з лінії штрафного майданчика Дмитро Шастал поклав м’яч в лівий нижній кут воріт Олега Білика. Все той же Шастал на 23 хвилині...HP i B LIFE

Післямова

До вашої уваги - післяматчеві коментарі головного тренера "Прикарпаття" Володимира Ковалюка та коуча дніпрян Дмитра Михайленка. Перша ліга цікавіше, бо тут очки люба команда може зібрати. Галичина спортивная

Чичиков: Дніпро-1 - бійцівський команда

"Я б не сказав, що нам не вистачає характеру. У нас бійцівська команда. Просто коли суперник повністю закривається в своєму штрафному майданчику, то важко забити. Тому і йде гра, як то кажуть, до першого гола. Ну а коли ми пропускаємо...Ua-football

Бойова нічия "Руху" у Волочиську

м’яч у сітку) та інших «рухівців». Та свій гол забили «агробізнесівці» – після передачі з флангу Скакун опинився сам у штрафному майданчику винниківської команди та влучно пробив повз воротаря – 1:0. Згодом, натхненні таким успіхом, господарі провели ще одну змістовну...Leopolis

Михайленко: Ми заслужено перемогли

поля, тому просувати мяч до воріт суперника становиться важче. Тут тепер вже треба доставляти мяч з флангу і боротися у штрафному майданчику. Плюс тут важливі дії флангових гравців Чичикова і Мігунова, і такі речі потрібно відпрацьовувати на тренуваннях. Це зовсім...Неофициальный сайт ФК Днепр

"Нива" програла "Минаю" на виїзді

футбольне правило не оминуло увагою ці події і у наступній атаці "Минай" відкрив рахунок. Василь Пиняшко отримав м'яч на куті штрафного майданчика та вистрілив у дальню дев'ятку – без шансів для Механіва. Нагоду відновити паритет тернополяни могли наприкінці тайму, коли...Галичина спортивная

"Енергія" та "Сокіл" переможця не визначили

шукаючи ключів до воріт суперника. Зрештою, це принесло результат на 17 хвилині. Віталій Радевич з лівого флангу віддав передачу у штрафний майданчик, яку вдало замкнув Мар'ян Пелех – 1:0. Відзначимо, що і “Сокіл” відповідав доволі небезпечно, але голкіпер “Енергії” Назар...Галичина спортивная

та зосередитися переважно на захисті. Логічним втіленням ігрової переваги господарів став другий м’яч Зубкова. І хоча Олександр пробив з-за меж штрафного майданчика по центру, безпосередньо в голкіпера, Роббі Маккрорі зіграв украй невдало – від його рук м’яч відлетів за лінію...Нова доба

ФК "Львів-Янтарочка": Поразка, за яку не соромно

голи впродовж 2-ох хвилин. Іще до перерви бразилійка Лідіане де Олівейра отримала пас біля центра поля, на швидкості ввірвалася у штрафний майданчик суперниць і потужно пробила — 1:2. Початок другої половини зустрічі для господарок вийшов невдалим, адже м'яч знову побував...Галичина спортивная

впродовж 2-ох хвилин. І ще до перерви бразилійка Лідіане де Олівейра отримала пас біля центра поля, на швидкості ввірвалася у штрафний майданчик суперниць і потужно пробила – 1:2. Початок другої половини зустрічі для господарок вийшов невдалим, адже м'яч знову побував...Жіночий футбол України