штрафний майданчик

воротах суперників. МЮ ж у першому таймі міг розраховувати на пенальті, однак арбітр не помітив гру рукою Діакабі у власному штрафному майданчику після удару Мати. Також чудову нагоду змарнував Погба, з близької відстані відправивши м’яч мимо рамки воріт. На початку...24 канал

Ліга чемпіонів. «Шахтар» - «Ліон» - 1:1. «Олімпійський» вийшов нефартовим для донеччан (відео)

Тете, але Жуніор поцілив у руку комусь з оборонців. Арбітр пенальті не призначив. Подібний епізод був на початку матчу у штрафному майданчику Шахтаря тоді Хочолава постелився у підкаті під простріл з флангу, і мяч влучив Давиду у руку. Проте і...Главком

"Шахтар" зіграв унічию з "Ліоном" та вилетів з Ліги чемпіонів

чемпіони України припиняли виступи у єврокубках. Команда Паулу Фонсеки реалізувала перший свій небезпечний момент. На 22-й хвилині Ісмаїлі увірвався до штрафного майданчика зліва та відпасував на Жуніора Мораеса, який спрямував м'яч у правий кут воріт. "Ліон" зрівняв рахунок на 65-й...Еспресо TV

Саррі: Кехіллу не вистачає техніки для гри в моїй команді

він не з тих, хто повинен сидіти на лавці. Гарі - найкращий захисник моєї команди, коли справа стосується гри в штрафному майданчику. Але мої захисники повинні бути готові віддавати по 100-110 передач за матч, тому мені потрібні більш технічні футболісти...Ua-football

виграв верх Марсело і пробив головою, але поруч зі штангою пролетів снаряд.55' Накрутив суперника на фланзі Менді і з лінії штрафного майданчика закрутив м'яч у дальній кут, але трохи вище поперечини пролетіла сфера.54'Виявився м'яч у воротах господарів. Менді вирізав на...Чемпион

то після перерви Євген двічі вистрелив з гострого кута в площину. Локомотив врятувався сейвами голкіпера. Це були персональні рейди у штрафний майданчик – Коно отримував м'яч і самотужки виходив (пунктир нижче) на ударну позицію. Шальке – Локомотив – 1:0 –...24 канал

В наслідок ДТП на Літищині загинув чоловік

Поліція веде розслідування Вчора, близько 23 години трапилася ДТП поблизу селища Громадське Літинського району. Як стало відомо з повідомлень Національної поліції Вінницької області трагедія сталася через те, що 67-річний чоловік, водій легковика Mitsubishi L200 не впорався з кермуванням своєї автівки...Главком

голкіпером – 1:0!!! Перший тайм так і завершився. Друга половина гри розпочалась з атак Рівера. Непогано пробивав Фернандес з лінії штрафного майданчика – повз ворота. Перед цим удар Майдани також виявився невлучним. Через кілька хвилин номінальні господарі могли претендувати на...24 канал

У другому таймі клуби обмінялися голами. Спершу господарі зуміли відкрити рахунок завдяки Євгену Пасічу. Він на 60 хвилині увірвався у штрафний майданчик гостей і, отримавши передачу, обіграв захисників "Десни" та відмінним ударом забив гол. Уже через три хвилини чернігівці відновили...24 канал

у ворота Удінезе в 2006 році після чудової комбінації. Пірло відпасував на Шевченка, українець ефектно обігрався з Джилардіно, увірвався в штрафний майданчик та влучно пробив у кут воріт. Від скляра до банкіра Ротшильдів: нафта, газ і гроші нового президента Мілана...24 канал

Мыколенко: Думаю, зрителям понравился открытый футбол

обороні, а теж намагається більше грати на атаку? - В основному, у матчах проти нас суперники удесятьох закриваються на власного штрафного майданчика. Сьогодні ж грати було приємно, і, думаю, глядачам сподобався відкритий футбол. -...Ua-football

Віталій МИКОЛЕНКО: «Це не перший і не останній хет-трик Циганкова»

обороні, а теж намагається більше грати на атаку? — В основному, у матчах проти нас суперники удесятьох закриваються на власного штрафного майданчика. Сьогодні ж грати було приємно, і, думаю, глядачам сподобався відкритий футбол. — Як відзначили хет-трик Циганкова? — Поки...HP i B LIFE

фантастичний камбек, де головним героєм став швейцарець. Після гола Невена Суботіча з кутового Фрай оформив дубль: розкішний удар з-за меж штрафного майданчика та пенальті. Герр Юрген врятувався від ганьби на очах 80 тисяч фанів у дебютному дербі. Рурське дербі. Робітниче...24 канал

м’яч пролетів у дальній кут повз голкіпера. Вийшло і ефектно, і ефективно. Варто зазначити, що під час цього голу у штрафному майданчику "Маріуполя" перебувало аж вісім гравців азовської команди. А вже за дві хвилини рахунок став 0:2. Чергова атака, "Маріуполь"...24 канал

від штатного бомбардира. А ще пам'ятаю його чудовий гол у ворота московського "Динамо" навесні 1977-го — потужним ударом з-за меж штрафного майданчика під самісіньку поперечину. І все це — не на шкоду, так би мовити, прямим обов'язкам. У тому ж...НОВА Тернопільська газета

Феерия Реала в Кубке Испании.

другого тайму Іско класно вліпив здалеку так рахунок став 4:0. А вже на 83-й хвилині капітан ударом з центральної зони штрафного майданчика завершив стрімку контратаку мадридців. Другий цікавий момент це гра Вінісіуса. Ще за рахунку 0:0 бразилець змарнував два шикарних...Ua-football

Яремчук поклав "хижацький" гол в Бельгії

грі 1/8 фіналу національного кубка проти "Берсхот Вілрейка" Яремчук на 17-ій хвилині відкрив рахунок невідпорно побивши з кількох метрів в штрафному майданчику суперника. В підсумку "Гент" впевнено переміг з рахунком 3:0.https://www.youtube.com/watch?v=SDAhmrukflU&fbclid=IwAR3L8uUi9nKREDaZCnCCIelvkBp-Sx--haoSxcwIdSDkxypybdVTub-sfU4Додамо, в поточному сезоні Яремчук забив 6 голів в 21...Sportanalytic

"Орендований у Реала Андрій Лунін став кубковим героєм Леганеса у Вальєкасі. 24 канал