штрафний майданчик

А мав би заплатити «Львівелектротрансу» 3600 гривень

Руській-Підвальній відповідав за свої дії гаманцем, то йому довелося б заплатити не лише за роботу евакуатора та перебування авто на штрафному майданчику, а ще й за півторагодинний простій пятнадцяти трамваїв кількох маршрутів, а це 3 600...Високий замок

Вболівайте українською: 10 слів для правильного перегляду матчів збірної України

Україні достатньо мотивації, і наші хвацькі хлопці (завзяті, запальні) зроблять усе можливе для перемоги. А ось ще: українці подають кутовий, боротьба у штрафному майданчику суперників, і нашого Євгена Селезньова відверто тримають за футболку, при цьому збиваючи з ніг. А іспанський рефері Антоніо...Єдність

"Миколаїв" - "Рочин" 2:2: суперматч без переможця

Юрій Сень. На початку другого тайму гравцям «Рочина» вдалося перевернути усе з ніг на голову. Спочатку більярдним ударом з-за меж штрафного майданчика відзначився Андрій Кохман, а у наступній атаці Кохману асистував уже захисник «Миколаєва» Вербний. М’яч, зрикошетивши від Вербного, залетів...Галичина спортивная

нападі і наполегливість призвели до того, що перший новачок Зірки цього сезону Арман Оганесян вимушений був порушити правила у своєму штрафному майданчику. Але гравець гостей пробив настільки потужно в поперечку, що здавалося, перебє її. Тим не менш, у ворота мяч...Online.ua

Піддубного (Київ) U-17 - 1:4

лік забитим голам у матчі. На 18-й хвилині капітан нашої команди Любомир Степанчук пройшов правим флангом і виконав передачу в штрафний майданчик у район 11-метрової позначки. Далі пішла скидка на Остапа Притулу і нападник метрів з 16-ти лівою влучно пробив...Галичина спортивная

Герой футбольного дня.

двадцятки найкорисніших опорних півзахисників останнього чемпіонату України. Богданов став найліпшим футболістом першості за показником навісів зі штрафних та кутових до штрафного майданчика (в середньому шість за матч), а також увійшов до шестірки найліпших за загальним показником передач до штрафного майданчика.Ua-football

Транспортний засіб доставлено на штрафний майданчик до Борівського відділення поліції.Магнолія-ТВ

Спаринг: "Волинь" - "Карпати" U-21 - 3:3

лідерів нинішньої команди «хрестоносців»: своїми шансами він скористався не лише ефектно, а й ефективно — забив красиві голи з-за меж штрафного майданчика у правий нижній кут воріт Івана Сілецького. Та все ж перша половина зустрічі була за молодими карпатівцями, які...Галичина спортивная

На Харківщині сталася страшна смертельна ДТП, багато потерпілих

Транспортний засіб доставлено на штрафний майданчик до Борівського відділення поліції.Новости Чернигова

під свисток на перерву. На початку другого тайму лучанам вдалося відігратися Владислав Шаповал скористався помилкою захисту суперників та, увійшовши у штрафний майданчик львівян з лівого флангу, реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером 3:3. Як не старалися обидві суперники, змінити рахунок на...Online.ua

ДЮФЛ: "УФК-Карпати" U-14 - "Динамо" U-14 - 1:3

динамівців. Кияни «обрізалися» на лівому фланзі своєї оборони, чим миттєво скористався Максим Хлань. Креативний хавбек «академіків» підхопив м’яча, увірвався в штрафний майданчик і від лицьової лінії викотив круглого під удар Андрію Дурдасу. Центрфорвард з кута воротарського майданчика у дотик пробив...Галичина спортивная

діяли надійно, або удари були не точними. Гості не відсиджувалися в обороні, але їх поодинокі випади нейтралізовувалися на підступах до штрафного майданчика. На 74-й хвилині Олександрія залишилася в меншості за друге попередження з поля був вилучений Андрій Гітченко. Та і...Online.ua

Кременчуцькі футболісти у більшості поступилися «Олександрії»

діяли надійно, або удари були не точними. Гості не відсиджувалися в обороні, але їх поодинокі випади нейтралізовувалися на підступах до штрафного майданчика. На 74-й хвилині «Олександрія» залишилася в меншості — за друге попередження з поля був вилучений Андрій Гітченко. Та...Кременчугский Телеграф

20, 20; Войцеховський 21; Енергетикам вистачило 30 секунд аби відкрити рахунок у матчі: гравці Олесани заметушилися і забули у власному штрафному майданчику Тарасюка. Гості спробували одразу ж організувати гол у відповідь, вивели на ударну позицію Войцеховського, але Артем свій шанс...Спортивний Житомир

2017 року Управління патрульної поліції Львова склало 2700 протоколів за неправильне паркування автомобілів. Ще 184 транспортні засоби були евакуйовані на штрафний майданчик. Про це сьогодні, 22 червня, під час брифінгу повідомив Андрій Богуш, заступник начальника Управління патрульної поліції Львова, передає...Гал-info

і до завершення матчу вже гравці ФК Кобеляки переважали гостей. У другому таймі кобелячанин Владислав Філіпов порушив правила у власному штрафному майданчику, за що був видалений з поля. Первозванці, завдяки влучно пробитому 11?метровому, знову вийшли вперед. Через кілька хвилин Євгеній...Тижневик «ЕХО

ДЮФЛ: "УФК-Карпати" U-14 - "Скала" U-14 - 0:0, пенальті - 5:4

м’яча з правого флангу атаки в центр, а далі пішов пас на 21-го номера «академіків», який на швидкості вривався у штрафний майданчик суперника. Пробивав нападник львів’ян метрів з 14-ти трохи лівіше середини, намагаючись поцілити у ближній кут — круглий пройшов...Галичина спортивная

й вітер тепер підганяв саме їх передачі та удари, за якими не встигали будівельники. Першим дзвіночком став майстерний прохід до штрафного майданчика Олега Марчука: його лише ціною небезпечного стандарту майже з лінії карної зони та жовтої картки зупинив Тимур Романець.Online.ua

ДЮФЛ: "УФК-Карпати" U-16 - "Шахтар" U-16 - 3:2

Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь «УФК-Карпати». Галичина спортивная