штрафний майданчик

Кубок Іспанії.

Неймара. Тут Рульї зіграв надійно. А потім відбувся один з найважливіших епізодів матчу. Неймар на швидкості увійшов з м'ячем до штрафного майданчика сан-себастьянців, перехитрив Елустондо, прибравши м'яча під себе, але тут же отримав удар по ногах. Пенальті сам...Ua-football

середині першого тайму. Але й шансів в атаці "Ейбару" "матрацники" не залишали. Карраско розірвав правий фланг захисту суперника, увійшов до штрафного майданчика, обіграв суперника, пробив.Ua-football

друге взяття воріт довго чекати не довелося: знову капітан нашої збірної Апанащенко розігнала атаку і після прострілу Ольги Овдійчук у штрафний майданчик Ольга Бойченко подвоїла рахунок. Але на цьому підопічні Володимира Реви не зупинилися і ще в першому таймі зняли...Спортивний Житомир

Без офсайду та пенальті.

суперників. "Було б цікаво подивитися за грою без офсайдів. Сьогодні футбол схожий на гандбол, коли одна команда захищається у власному штрафному майданчику в 9-10 гравців. У такій ситуації супернику складно забити. Без правила "поза грою" буде більше гольових моментів, ми...Еспресо TV

Экзотическая победа: женская сборная Украины разгромила Мьянму

друге взяття воріт довго чекати не довелося: знову капітан нашої збірної Апанащенко розігнала атаку і після прострілу Ольги Овдійчук у штрафний майданчик Ольга Бойченко подвоїла рахунок. Але на цьому підопічні Володимира Реви не зупинилися і ще в першому таймі зняли...Спорт.ua

атакувальну ланку «Карпат» та не відпускати їх у швидкі випади вперед. Натомість, самі зловили «зелено-білих» на контратаці, пробивши з лінії штрафного майданчика без шансів для Мисака — 1:3. Саме з таким рахунком матч і завершився. Нагадаємо, що другим спаринг-партнером «Карпат»...Спорт.ua

Спаринг. "Карпати" - "Насаф" - 1:3

атакувальну ланку «Карпат» та не відпускати їх у швидкі випади вперед. Натомість, самі зловили «зелено-білих» на контратаці, пробивши з лінії штрафного майданчика без шансів для Мисака — 1:3. Саме з таким рахунком матч і завершився. Нагадаємо, що другим спаринг-партнером «Карпат»...Галичина спортивная

поля, наші суперники поступово перехоплювали ініціативу, але до небезпечних моментів не доходило. На 23 хвилині захист житомирян фолить у своєму штрафному майданчику. Арбітр призначає пенальті, яке ФК Музичe успішно реалізовує. На 39 хвилині наші суперники після помилки захисту подвоюють рахунок.Спортивний Житомир

туру АПЛ Манчестер Юнайтед зіграв внічию з Ліверулем. Гості вийшли вперед у середині першого тайму. Поль Погба зіграв рукою у штрафному майданчику, в результаті чого арбітр зустрічі Майкл Олівер вказав на точку. Пенальті впевнено виконав Джеймс Мілнер. Манкуніанці змогли зрівняти...Spy-Football

Прімера. Гранада - Осасуна 1:1.

дивідендів з контролю не отримували. "Осасуна" швидко забила гол, скориставшись помилкою суперника в захисті (Оріоль Рієра з вільної зони у штрафному майданчику пробив точно під стійку воріт Очоа), і після того звели ризик до мінімуму. Артем Кравець? Нічого, мовчав. Одного...Ua-football

АПЛ. Ман Сіті розгромно поступається Евертону

то в другий раз все було розіграно як по нотах. Кліші обрізав півкоманди, пішов швидкий випад, який ударом з центру штрафного майданчика завершив Лукаку. Не встигли суперники увійти в гру після перерви, як у ворота Браво зайшов другий гол. Знову...Ua-football

Мадридська відповідь Мессі.

п'ятою віддав м'яча на Каріма Бензему, а той, взявши на себе ініціативу, пройшов кількох суперників і забив ударом з меж штрафного майданчика. Вийшло ефектно та ефективно. Нагадаємо, "Реал" лідирує в чемпіонаті Іспанії, а також зіграє в чвертьфіналі Кубку країни, куди...Ua-football

Радоя з вигідної позиції пробив вище воріт. Забити "Сельта" зуміла вже після перерви. Джузеппе Россі, отримавши м'яча на підступах до штрафного майданчика, наважився на удар з середньої дистанції і не прогадав. М'яч "пірнув" під стійку. Але відразу після того...Ua-football

Луїс Суарес. Ліонель Мессі поборовся в центрі поля, виграв м'яча і віддав передачу на хід Неймару. Бразилець від бічної лінії штрафного майданчика навісив на протилежний край, Суарес згрупувався і точно пробив у падінні. Гол витікав з гри. "Барселона" володіла ініціативою,...Ua-football

Звезда просматривает новичков

кілька хвилин рахунок уже було подвоєно. Руслан Зубков віддав хороший пас на лівий фланг. Звідти була виконана прострільна передача до штрафного майданчика, й Олександр Акименко з близької відстані реалізував гольовий момент — 2:0. Скоротити відставання в рахунку «зеленим» удалось завдяки...Спорт.ua

ще більше. Перший гол відбувся завдяки зусиллям Грізмана. У мадридців пройшла швидка комбінація, на завершальній стадії якої Грізманн отримав в штрафному майданчику передачі з флангу від Гайтана і розстріляв воріт суперника. "Лас-Пальмас" швидко відповів, забивши зусиллями Ліваї. Марко взяв на...Ua-football

"Атлетико" важко провів першу частину чемпіонату Іспанії, напрацювавши лише на шосту сходинку турнірної таблиці. А на початку тайму другого "Атлетико" вийшов вперед, вдало розігравши кутового. Ua-football

Матчі каталонцям даються важко задля результату потрібно пітніти. Кілька кутових, кілька штрафних, гострий удар Неймара з меж штрафного майданчика (Іраісос впорався)...Ua-football

Чачуа: Будемо битися за Львів, за клуб, за наших вболівальників

Маю більше нагод для того, аби вриватися у штрафний майданчик суперника. Хочу, щоб всі ці голи йшли лише на користь нашій команді.Ua-football

Амбросий ЧАЧУА: «Будем биться за Львов и Карпаты»

за минулі 18 турів Ліги Парі-Матч.— Я почав більше грати на атаку. Маю більше нагод для того, аби вриватися у штрафний майданчик суперника. Відповідно з’явилися моменти. І все ж дякувати потрібно партнерам. Хочу, щоб всі ці голи йшли лише на...Галичина спортивная