штрафний майданчик

Коноплянка заробив пенальті і віддав гольовий пас у матчі Бундесліги

збірної України Євгена Коноплянки, передає кореспондент УНН.Українець почав зустріч у стартовому складі і на 16 хвилині, отримавши мяч в куту штрафного майданчику, почав зміщатися в центр, але його зніс з ніг один із футболістів гостьової команди. Пенальті реалізував Ді Санто.Unn.com.ua

Бундеслига. Коноплянка помог Шальке обыграть Гамбург

гостей постала необхідність не зламатися психологічно: Юнг не знайшов іншого способу зупинити прорив Коноплянки до воріт, ніж збити того в штрафному майданчику. Призначений арбітром пенальті спокійно і впевнено реалізував Ді Санто. Повівши в рахунку, Шальке поступово став підтверджувати статус фаворита,...Ua-football

Сергій Зайцев: "Не шукайте логіки у футболі"

тим швидше розвиватимемо наш футбол. — Можливо, ви вже мали можливість передивитись епізод, що стався наприкінці першого тайму, де у штрафному майданчику збили Карраскаля?— Що я можу сказати? Судді молодці. Зі «Сталлю» не дали пенальті, тут не дали... Давайте робити...Галичина спортивная

Зозуля забив красивий гол у чемпіонаті Іспанії

Зозуля вчора забив черговий гол у Сегунді. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У виїзному матчі проти "Реус Депортіу" Роман скористався хаосом у штрафному майданчику суперника і пробив з "двійничка".Так "Альбасете" вийшло вперед, але перемогу не втримало, зігравши внічию 1:1.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Каталонський клуб...Sportanalytic

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" здобув бронзу на "Кубку Патріотів"

Гатала блискучим пострілом зі стандарту відновив інтригу в матчі. А на 80-й хвилині мети досяг удар Івана Когута з лінії штрафного майданчика. Був шанс у чинного чемпіона України вирвати перемогу, втім тернополяни не реалізували вихід віч-на-віч. У серії післяматчевих пенальті...Галичина спортивная

Судья засчитал в чемпионате Украины гол из офсайда и после нападения на вратаря

на 61-й хвилині при взятті воріт "Зорі" одночасно помилилися і асистент, і арбітр в полі. Пройшла передача в ліву зону штрафного майданчика, звідки Адам'юк головою скинув м'яча на...Ua-football

«Зірка» - «Динамо» - 0:2

ж Петрова, котрий пробив злету, метрів із 18-ти, точно в руки Бущану. А ще в одному епізоді Олексій Чичиков перед штрафним майданчиком, перебуваючи на самоті, дуже довго приймав рішення і зробив невдалу передачу на Полегенька, в котрого вже не залишилося...Fotoinform

18 листопада львівські Карпати на власному полі приймали Маріуполь в рамках чемпіонату України. Господарі притисли гравців Маріуполя до власного штрафного майданчика. Високий замок

"Карпати" - "Маріуполь" - 0:1

«зелено-білих» дебютував капітан «молодіжки» Володимир Сениця. Початок матчу був за львів’янами: Гуцуляк активно проривався по лівому флангу та пасом у штрафний майданчик намагався знайти партнера. Оборона маріупольців на початках діяла без помилок, тому всі намагання «зелено-білих» закінчувались стандартами. У гостей,...Галичина спортивная

"Карпати" U-21 - "Маріуполь" U-21 - 3:1

вони створили на 27-й хвилині, коли Саламаха на правому фланзі протягнув круглого до лицьової лінії і віддав пас в центр штрафного майданчика на Перейру. Центрбеку господарів, який опинився на вістрі атаки «левів», залишалося скерувати смугастого в пусті ворота. Однак пробиваючи...Галичина спортивная

Донецький Шахтар занадто багато дозволяє робити суперникам у власному штрафному майданчику. Таку думку після матчу з Олександраєю (1:2) висловив воротар гірників Андрій П'ятов.Чемпион

"Рух" сильніший за "Авангард"

залетів у сітку — 1:0. На друге взяття воріт «Авангарда» довелося почекати рівно 10 хвилин. Чепелюк ледь не від власного штрафного майданчика запустив у стрімкий прорив Лозового, той здійснив простріл на Хомченка, якого в межах карної зони «зрубав» один із...Галичина спортивная

До перерви "Олександрія" зуміла вдруге забити діючому чемпіону України. 1:2, Полярус Артем (27). Гречка

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" декласував суперників з податкової академії

3:0. Як повідомив головний тренер ФК "Тернопіль-Педуніверситет" Василь Івегеш, у тернополян відзначились Артур Дорі (пройшов по правому флангу і з-за штрафного майданчика завдав точного удару), Андрій Різник (взяв ініціативу на себе, протягнув кілька десятків метрів і завдав невідпорного удару) та...Галичина спортивная

Прокуратура Київської області підозрює колишнього керівника держпідприємства Міністерства внутрішніх справ України у спробі заволодіти автомобілями зі штрафного майданчика на суму майже 1 млн грн., інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна. «30-річному колишньому керівникові державного підприємства Міністерства внутрішніх справ...1NEWS

Михайло Гнатишин: "Моя мрія стала реальністю"

Мирослав Думанський і Вадим Кириченко запрошували до "Спартака" футболістів з команд області. Після матчу Кириченко сказав: "Степане, ти все-таки зумів відмазатися, все анульовується". Галичина спортивная

Екс-керівника підприємства МВС України підозрюють у спробі заволодіння автомобілями на штрафмайданчику на суму близько 1 млн грн

Прокуратура Київської області підозрює колишнього керівника держпідприємства Міністерства внутрішніх справ України у спробі заволодіти автомобілями зі штрафного майданчика на суму майже 1 млн грн.Интерфакс-Украина

Молодіжна збірна України перемогла Шотландію у відборі на ЧЄ-2019

Українці зуміли засмутити голкіпера господарів перед кінцівкою першого тайму. Unn.com.ua

Нестандартний опорник.

іспанської "Сельти". Товариський матч його збірної з Норвегією може стати переломним для гравця, адже Лоботка продемонстрував, що прекрасно вривається в штрафний майданчик суперника, при цьому він не обділений вмінням працювати з мячем. Станіслав зробив перехоплення в центрі поля, віддав на...Ua-football

Сборная Нигерии обыграла Аргентину, забив четыре мяча

перевагу в два м'ячі. Прісне початок матчу перервав своєю помилкою кіпер Нігерії Акпей, який взяв м'яч в руки за межами штрафного майданчика. Стандарт реалізував Банега. Через дев'ять хвилин свій гол забив Агуеро, скориставшись пасом Павону. Нігерія практично не загрожувала воротам...Ua-football