штрафний майданчик

моментів Денис у гол так і не перетворив. Тим часом інший Денис Островський підкараулив помилку суперника і пострілом з-за меж штрафного майданчика відкрив рахунок у матчі. Коростенці одразу ж взялися виправляти ситуацію, захопили ініціативу і пропустили. Гравці Грантех-Галанту дочекалися свого...Спортивний Житомир

Меморіал Юста-17: СДЮШОР "Карпати" U-17 - "Гірник" (Н) - 1:1

розгулятися атаці опонента. Тож цілком закономірно, що до гольових ситуацій справа доходила вкрай рідко. Головним чином події розвивалися між двома штрафними майданчиками. Коли ж одній із сторін вдавалося наблизитися до воріт суперника, то починалися проблеми із завершальною стадією атаки: то...Галичина спортивная

Кропивничани розгромили швейцарців

територіальною перевагою. Але довести рахунок до розгромного вдалося лише наприкінці матчу, на 86-й хвилині. На подачу від кутового прапорця до штрафного майданчика суперників підключився центральний захисник, що перебуває в Зірці на перегляді, бразилець Нельсон Фернандо Медейрос і, пробиваючи по воротах,...Fotoinform

"Нива" розгромила "Руданці" та пройшла у наступний етап

П'яте взяття воріт на рахунку Ігоря Гатали. Після грубої помилки гравців ФК "Руданці", м'яч потрапив до Степана Матвійківа на куті штрафного майданчика. Без роздумів форвард відпасував на Гаталу, який, накрутивши оборонця, легко пробив повз кіпера. 6:0. Заслуга шостого голу цілком...Галичина спортивная

За крок від реваншу

це не завадило винниківчанам зі старту піти в атаку. Резонансною виявилася 50-й хвилині. Тоді правий захисник Віталій Романюк увірвався у штрафний майданчик «червоно-чорних» і, на думку багатьох фахівців та вболівальників, упав з допомогою оборонця «Вересу». Свисток арбітра Олександра Шандора промовчав.Галичина спортивная

"Динамо" перемогло "Стремсгодсет" в останньому спарингу в Іспанії

Вже у компенсований час Віталія Буяльського збили у штрафному майданчику. Проте на добиванні Ярмоленко виявився біль успішним 2:0.Unn.com.ua

ситуація помінялася кардинально, тому що Мазейка почав дозволяти гостям надто багато. Вболівальники "селестес" заревіли від ярості, коли Ернандес впав у штрафному майданчику Шахтаря, проте одинадцятиметрового покарання призначено не було. Але ж там важко не помітити порушення правил... Крім того, литовський...Чемпион

"Шахтар" обіграв на виїзді "Сельту"

також створив "Шахтар". Тайсон, якого до гри так боялися іспанські ЗМІ, немов на велосипеді обійшов кількох суперників та з лінії штрафного майданчика не влучив у ворота. Після цього ініціатива перейшла до «Сельти», якій відверто бракувало влучності на завершальній стадії атак.Телерадіокомпанія РАІ

"Динамо" здобуло мінімальну перемогу над датським ФК "Хобро"

прес-службу команди з Києва.Поєдинок розпочався доволі жваво. Вже на 4-й хвилині Жуніор Мораес отримав по ногах від суперника у межах штрафного майданчика, й суддя призначив пенальті. Але самому постраждалому не вдалося переграти воротаря, який відбив мяч у куті. Надалі перший...Unn.com.ua

Донецький "Шахтар" мінімально переміг "Сельту"

половина зустрічі розпочалась із сольного проходу Тайсона бразилець самотужки протягнув мяч по половині поля суперника, втім удар півзахисника з лінії штрафного майданчика прийшовся вище. Після цього вже значно активніше заграла Сельта на 63-ій хвилині Кабраль пробивав після подачі Васса вище...Unn.com.ua

Украинские арбитры поработали над определением оффсайда

та ФФУ щодо ситуацій, пов’язаних з серйозними порушеннями правил гри та агресивною поведінкою, а також прийняття рішень відносно епізодів у штрафному майданчику. Асистенти ж отримували практичні поради від Джованні Стеванато стосовно втручання у гру. Група українських арбітрів у складі Анатолія...Спорт.ua

"Рух" зіграв внічию з тернопільською "Нивою"

флангом не вистачило для досягення цілі. Натомість футболісти «Ниви» пішли в атаку, заробили штрафний і після того, як м'яч погуляв штрафним майданчиком, Шевчук його відбив, а Пікуль опинився першим на добиванні 1:1. Тут очевидне непорозуміння у виннківській обороні, про що...Галичина спортивная

"Динамо" завдало мінімальної поразки ФК "Бейджин Гоань"

згодом сам Андрій не зовсім вдало пробив головою. Також Бєсєдін замикав дальню стійку, але з положення поза грою, з центра штрафного майданчика завдавав удару й Гармаш воротар зреагував. Після добивання Ярмоленко таки спрямував мяча до сітки, але знову ж таки...Unn.com.ua

Канівського нардепа оштрафували за неналежне паркування

А саме - оплатити штраф за порушення ПДР та забрати автомобіль зі штрафного майданчику. Про Все

алкогольного сп’яніння. Водія затримано, обстежено в медичному закладі щодо стану сп’яніння. Автомобіль зі слідами механічного пошкодження затримано та доставлено на штрафний майданчик. За фактом дорожньо-транспортної пригоди відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або...Украина криминальная

Меморіал Юста-2017: "Карпати" U-19 - СФК "Кордія-Муроване" - 4:1

у грі було відкрито доволі швидко, уже на 12-й хвилині. Атака «зелено-білих» лівим флангом завершилася прострілом від Ременюка в центр штрафного майданчика. Першим на м’ячі був центрфорвард нашої команди Кос, який першим дотиком влучно пробив по цілі. З другим взяттям...Галичина спортивная

Кубок ДЮФЛУ-17: ФК "Львів" - "УФК-Карпати" U-16 - 1:0

сферу й через поперечину. А от господарі свій шанс не розтринькали. На 50-й хвилині гри гравець «містян» прийняв м’яча у штрафному майданчику після флангового прострілу і другим дотиком метрів з десяти поцілив у ближній кут. 1:0 — саме з таким...Галичина спортивная

Меморіал Юста-17: СДЮШОР "Карпати" U-17 - "Карпати" СС - 5:1

уже казали, зберігалася майже до самого фінального свистка. Лише на 80-й хвилині, коли Задерецький отримав передачу і справа увірвався в штрафний майданчик та наніс точний удар, стало зрозуміло — два м’ячі відіграти старосельчанам не вдасться. Схоже, в це не вірили...Галичина спортивная

Несподівана поразка "Руху-2"

справа часу. Утім усі карти «рухівцям» сплутав екс-гравець «Руху» Костянтин Деревльов. Після розіграшу штрафного, він наважився на удар з-за меж штрафного майданчика. До такого пострілу наш голкіпер Олександр Дяченко виявився неготовим. 0-1. До речі, слід віддати належне команді з Торчиновичів,...Галичина спортивная

"Динамо" з рахунком 5:0 розгромило ФК "Хебей Чайна Форчун"

дальню стійку. Надалі колектив Сергія Реброва продовжував володіти ініціативою, багато комбінував, граючи у короткий та середній пас, доставляючи мяч до штрафного майданчика суперників, але до ударів по воротах певний час справа не доходила. Нарешті, Циганков виконав кутовий, і Гармаш наважився...Unn.com.ua