штрафний майданчик

60 років тому станіславський «Спартак» зіграв у чвертьфіналі кубку СРСР

СРСР між командами «Крила Рад» (Куйбишев) і «Спартак» (Станіслав), був забитий на другій хвилині спартаківцями. Їх нападник Журавльов пройшов до штрафного майданчика і несподіваним ударом відкрив рахунок. Волжани пішли на штурм, однак їхні нападники діяли вкрай неточно. Характерно, що в...Франківчани

Львівські «Карпати» вдруге в сезоні зіграли внічию

Карпати мали створили кілька хороших можливостей аби першими відкривати рахунок у матчі. Худобяк технічно прибрав суперника та пробивав із-за меж штрафного майданчика, не надто сильний удар капітана зафіксував Леванідов. Одразу ж Ігор намагався вибачитись за змарновану можливість: Худобяк красиво обігрався...Щоденний Львів

другу половину гри розпочали гості. Ніхто не замкнув гостру передачу з флангу від Михайла Сергійчука. А Роман Карасюк з-за меж штрафного майданчика пробив неточно. Знову спробував пробити Валерій Федорчук – у руки Дмитру Безруку. Гра пішла значно швидше. «Верес» знову...Все

Тернопільска "Нива" зіграла внічию з "Агроном"

щоб відзначитися. Рятівником став один з потенційних новачків "Ниви". Він забив після помилки футболіста "Агрону", який втратив м'яч у власному штрафному майданчику. Нагадаємо, що наступний матч у чемпіонаті Другої ліги "Нива" проведе 26 серпня проти чернівецької "Буковини". Прес-служба футбольного клубу...Галичина спортивная

Шахтар - Олімпік 2:0.

У нападі Шахтар також проявив себе відмінно: була величезна кількість шансів. Нелегко розкрити оборону, коли 11 футболістів суперника знаходяться у власному штрафному майданчику. Ua-football

Гол і результативний пас Тащи приносять перемогу Дуйсбургу

в обох голах "Дуйсбурга" - спершу в якості асистента, а потім і забивши гол точним і сильним ударом за межами штрафного майданчика. Для "Дуйсбурга" це перша перемога в чемпіонаті, а у Тащи другий гол у сезоні.Ua-football

"Карпати" U-21 - "Олександрія" U-21: анонс матчу

достатньо моментів для взяття воріт, але реалізували лише один. Вадим Гранчар відкинув м’яч під удар Вадиму Вітенчуку, який з-за меж штрафного майданчика влучно пробив у нижній кут воріт — 1:0. У другому таймі гра вирівнялася і моменти почали виникати вже...Галичина спортивная

Європи. Про це в Twitter повідомляє прес-служба українського клубу. БАТЕ відкрив рахунок вже на 8 хвилині. Мірко Іванич на підході до штрафного майданчика пробив точно в дальній нижній кут Юрія Паньківа. «Олександрія» зрівняла рахунок вже на 19 хвилині зустрічі. Андрій Цуріков...1NEWS

УНН. Після невиразного першого тайму у виконанні записних фаворитів зустрічі, кияни почали активно себе поводити по перерві. Після закидання до штрафного майданчика Гармаш на 48 хвилині скинув м’яча головою в район 11-метрової позначки, й...1NEWS

Підсумки 2-го туру

"Каховка". Особливої уваги вартує другий гол у матчі Андрія Григорика. Після скидки Олександра Прялкіна 29-річний півзахисник класним ударом з-за меж штрафного майданчика відправив м’яч у дальній кут (01:10 на відео). Результати 2-го туру Група 1 "Минай" (Закарпатська обл.) — "Рочин"...Галичина спортивная

впевнену гру екс-голкіпера Дніпра та Шахтаря Яна Лаштувки. На 10-й хвилині кіпріоти подвоїли рахунок – Алонефтіс класним ударом з лінії штрафного майданчика перекинув Лаштувку. Українець Руслан Ротань вийшов в основному складі, але відзначився лише жовтою карткою, яку отримав вже на...Spy-Football

Перша нічия "Руху" у Першій лізі

досягнути позитивного результату. Вже на 3-ій хвилині Борис Баранець віддав на правий край атаки на Буя, той адресував м’яч у штрафний майданчик на Лозового, і Євген завдав першого доволі небезпечного удару по воротах гостей. Гольовою могла виявитися і 13-та хвилина.Галичина спортивная

"Маріуполь" - "Карпати" - 3:0

господарів поля відверто не виходило. Все ж, менше ніж за десять хвилин «Маріуполь» зумів подвоїти свою перевагу. Чурко подавав у штрафний майданчик «левів», але м’яч зрикошетив від голови Лебеденка і дезорієнтував Підківку — 2:0. Бійцівський дух підопічні Серхіо Наварро продемонстрували...Галичина спортивная

Дубль Коноплянки приніс перемогу "Шальке" в матчі Кубка Німеччини

з північно-східної регіональної ліги українець вийшов в основному складі. На 78-й хвилині зустрічі він отримав передачу від партнера, увірвався в штрафний майданчик суперника, прибрав захисника і пробив у дальній кут. Потім, на 90+1-й хвилині українець знову вискочив один на один...Зеркало недели (газета)

Роналду отримав п

після чого зняв футболку і отримав перше попередження. Вже другу жовту картку Роналду побачив перед собою під час падіння у штрафному майданчику "Барселони". На попередження португалець відреагував поштовхом головного судді Рікардо Де Бургоса Пабло Бенгоечеа. Королівська іспанська футбольна федерація дискваліфікувала...Unn.com.ua

Школа великого театру.

матчу "Барселона" - "Реал", в якому не обійшлося без суддівських ляпів. Нападник "Барселони" Луїс Суарес "купив" молодого арбітра падінням у штрафному майданчику "Реала". Уругваєць імітував порушення правил з боку Кейлора Наваса. Імітував майстерно. Проте ця хитрість не допомогла "Барселоні" уникнути...Ua-football

МФК «Кристал Херсон» забив своєму супернику 10 голів

дебютант нашого клубу воротар Микита Крюков відіграв на нуль. Першим у воротах суперника відзначився Барладим. Андрій на швидкості увірвався до штрафного майданчика і, обігравши воротаря, відкрив рахунок. Йшла 14 хвилина матчу. Зазначимо, що саме Барладим і Гливий були найбільшою загрозою...Мост

Форвард Реала Кріштіану Роналду забив гол і заробив вилучення у першому матчі Суперкубка Іспанії проти Барселони. Кріштіану Роналду впав у штрафному майданчику Барселони після боротьби із Самуелем Умтіті і, на думку рефері, почав вимагати пенальті. Арбітр покарав португальця жовтою карткою,...Новости Херсонщины

Рівненський "Верес" програв луганській "Зорю"

помилками. На 51-й хвилині гості все ж таки організували атаку лівим флангом, але рівняни не давали футболістам "Зорі" увійти у штрафний майданчик. Через декілька спроб, наважився увірватись у штрафну Артем Сухоцький, але захисник "Вересу" його заблокував. Сухоцький демонстративно впав, натякаючі...Unn.com.ua

- доволі потужна команда в усіх вікових категоріях. Саме гості створили перший небезпечний момент у матчі.Сергій Майборода ударом з-за меж штрафного майданчика перевірив реакцію Богдана Когута. Голкіпер зіграв надійно. Господарі відповіли дуже неточним ударом з льоту Миколи Гайдучика. На цьому...Все