штрафний майданчик

"Волинь" - "Ворскла" (ВІДЕО)

навісами. Дії Павла принесли "Ворсклі" користь вже після перерви. Хавбек розігнав перспективну атаку і завершив її сильним пострілом з-за меж штрафного майданчика. М'яч влучив у стійку, а першим на добивання встиг Одарюк – 0:1.Sportgid

"Волинь" не подужала молодь "Ворскли"

навісами. Дії Павла принесли "Ворсклі" користь вже після перерви. Хавбек розігнав перспективну атаку і завершив її сильним пострілом з-за меж штрафного майданчика. М'яч влучив у стійку, а першим на добивання встиг Одарюк – 0:1.В останній частині матчу "Волинь" повністю перехопила...Football-ukraine.com

Так, в одеській битві вболівальники «Зорі» блокували проходи на стадіоні та кидали фаєри на поле, один з яких потрапив у штрафний майданчик гостей.Високий замок

"Зоря" поступилася МЮ в Одесі

на стадіоні "Чорноморець" в Одесі (0:2). Першим небезпечним моментом у матчі відзначилися господарі. Ігор Харатін наніс чудовий удар з кута штрафного майданчика, однак Ромеро у красивому стрибку парирував цю спробу. "Манкуніанці" відповіли своїм моментом у середині першого тайму. Поль Погба...Галичина спортивная

Як петарда в Одесі ледь не травмувала голкіпера "Манчестер Юнайтед"

На арені "Чорноморець" триває поєдинок 6-го туру Ліги Європи "Зоря" - "Манчестер Юнайтед" В першому таймі фанати кинули петарду у штрафний майданчик англійців.ДеПо

Героєм зустрічі став Кулібалі, якому вдався неймовірний удар з розвороту з півкола штрафного майданчика. Ua-football

Юрченко забив шалений гол в Лізі Чемпіонів. (ВІДЕО)

Півзахисник леверкузенського Байєра Владлен Юрченко зумів відзначитись красивим голом з-за меж штрафного майданчика в матчі Ліги Чемпіонів проти "Монако".Пропонуємо вам насолодитись цим шедевром:До слова, матч завершився впевненою перемогою фармацевців. "Байєр"-"Монако" - 3:0Голи: Юрченко,30...Sportgid

ЛЧ. Ліон - Севілья 0:0.

після моменту, який виник у "Севільї." Вибігли іспанці в контратаку, Сарабріа на лівому фланзі віддав на Вітоло, той вбіг до штрафного майданчика і пробив повз Антоні Лопеша. Поталанило господарям, що влучив м'яч у стійку. "Ліон" на цей момент відповів з...Ua-football

Байєр - Монако.

етапу Ліги чемпіонів. На 30-й хвилині поєдинку в Леверкузені хавбек завдав влучного удару по воротам Моргана Де Санктіса з-за меж штрафного майданчика. Владлен Юрченко забивает за Байер в Лиге чемпионов pic.twitter.com/aD6V135d95 UA-Футбол (@ua_football) 7 декабря 2016 г. Додамо, що це...Ua-football

Свисток по-українськи.

дуже складних для арбітражу умовах. Йшов сніг, поле було слизьким. Між футболістами відбувалося чимало єдиноборств. Суддя мусив пильнувати, аби в штрафному майданчику не переплутати уявне падіння зі справжнім порушенням правил. Варто сказати, що Вакс відпрацював нормально. У...Ua-football

Відразу після цього Непогодову довелося реагувати на небезпечний удар Морозюка. Після навісу з лівого флангу Турсунов із центру штрафного майданчика в дотик пробив повз Рудька.Урядовий Кур'єр

На останніх, доданих хвилинах до матчу, який вимушено відбувався в Запоріжжі, Бацула, після розіграшу кутового, наважився на удар з-за меж штрафного майданчика - шкіряна сфера затріпотіла в верхньому куті воріт голкіпера Андрія Новака. Це перший гол Бацули в поточному сезоні,...Чемпион

Експерт: Момент з падінням Бесєдіна - складний, але симуляції точно не було

розібрано в "Свистку по-українськи". А зараз про момент на 59-й хвилині, коли в результаті боротьби з Пердутою на газоні в штрафному майданчику "Ворскли" опинився Артем Бесєдін. Арбітр за підсумками того епізоду покарав "динамівця" жовтою карточкою за симуляцію. - На правому...Ua-football

Юніори. "Шахтар" U-19 - "Карпати" U-19 - 1:1

29-й хвилині не зміг допомогти донеччанам. Після подачі з лівого флангу від Володимира Войтовича м’яч кілька секунд не залишав межі штрафного майданчика господарів і зрештою відскочив до лівого захисника Ореста Лебеденка, який не тільки своєчасно підключився до атаки, а й...Галичина спортивная

Евгений ЗАПОРОЖЕЦ: «У команд Первой лиги лучше реализация моментов»

вдалося забити один м’яч. Так, це сталося у матчі проти «Нафтовика-Укрнафта»: після вкидання м’яча з ауту Келвін Нвамора зумів у штрафному майданчику суперника зачепитися за м’яч і виконати передачу, а я в один дотик пробив у ближній кут воріт господарів.Спорт.ua

Але в середині тайму "Дунаївці" лишаються в меншості. Вилучення у господарів! Гравець Дунаївців Наталюк збиває Куделькіна на підступах до власного штрафного майданчика і отримує червону картку. Житомиряни змогли реалізувати численну перевагу і Мухін знову виводить "Атлет-Житомир" вперед - 4:3, а...Спортивний Житомир

Неординарна, відверто скажімо, подія сталася нині в Дрогобичі. По другій годині дня на міському вокзалі, неподалік так званої “Повишеної” активісти місцевого осередку Української галицької партії-захисники лісу зупинили дві великих вантажівки, які перевозили свіжо зрубану деревину без жодного дотримання норм.Як нам...Дрогобицькі новини

Богдан Семенець зіграв за ФК Тернопіль у товариському матчі

свого часу був заявлений за ФК Тернопіль у другій лізі, а останнім часом захищав кольори бережанської Ниви, виявився найспритнішим у штрафному майданчику і з близької відстані переправив м’яча у ворота (4:1). Дубль записав на свій рахунок Богдан Семенець, знову забивши...Галичина спортивная

Пайретс" Як повідомляє Depo.Сектор, за рахунку 0:1 на останніх секундах компенсованого арбітром часу воротар "Бароки" Масулуке Оскаріне відправився в чужий штрафний майданчик на розіграш кутового і неймовірним ударом в падінні через себе зрівняв рахунок.ДеПо

Кубок України: "Дніпро" сильніше за "Ворсклу"

рахунком 1:0. Поєдинок, як і очікувалося, пройшов у рівній боротьбі. Небезпечні моменти виникали як біля воріт "Дніпра", так і поблизу штрафного майданчика "Ворскли". Було видно, що гра йде до забитого м'яча. У підсумку з результативним ударом пощастило господарям. На 73-й...Зеркало недели (газета)