штрафний майданчик

Сізіхін: Задоволений результатом, але не задоволений грою

вийшли на заміну. Не освіжили, програли багато єдиноборств. "Волинь", маючи двох високих нападників, намагалася якомога швидше доставити м'яч вперед, до штрафного майданчика, нав'язати боротьбу, підбори. Ми їх розбирали, бачили, що вони можуть запропонувати. У матчах і з "Миколаєвом", і з...Ua-football

"Рух": Нічия у Миколаєві

атаку, захопивши ігрову і територіальну ініціативу. Уже на 3-ій хвилині чудовий момент виникнув у Григорія Баранця після активних дій поблизу штрафного майданчика господарів Хомченка. Однак зрячий удар від плеймейкера винниківської команди ногою в останній момент відбив голкіпер «Миколаєва» Важинський. Діючи...Галичина спортивная

ФК "Львів" грає внічию з "Поліссям"

3-1. Інтрига в матчі повернулась на 78 хвилині, коли Герич сам собі “приніс” штрафний удар, вибиваючи м’яч, голкіпер перетнув лінію штрафного майданчика. Гравці “Полісся” розігрують стандарт та забивають другий гол, простріл з правого флангу замикав Сергій Дячук. Під кінець другого...Галичина спортивная

ФК «Бердичів» поступається в Андрушівці

привезти з Андрушівки позитивний результат. На початку другого тайму у ворота господарів було призначено пенальті за гру рукою у власному штрафному майданчику, але, на жаль, Денис Павловський не зміг реалізувати вирок арбітра. Проте вже у наступній атаці бердичівляни все-таки забили...РІО Бердичів

"Марсель" потролив "ПСЖ" через конфлікт Неймара та Кавані

Twitter: https://twitter.com/OM_English/status/910870149535805440 Однак, "ПСЖ" не забарився із відповіддю і зробив це дуже оринінально. " Ти вже бачив цих гравців у штрафному майданчику суперників? Ні. А вони ще сподіваються на пенальті." - познущались над футболістами парижани. Twitter: https://twitter.com/PSG_English/status/910901579217285121...NewWest Media

"Карпати" зіграли в нічию з "Чорноморцем"

був ще один 100% момент, але він вдарив вище воріт. Покарання відбулося негайно. Хобленко на фланзі отримав передачу, пройшов до штрафного майданчика, обіграв Перейру і Ксьонза, пробив з гострого кута і рикошетом від Нестерова, влучив у ворота Мисака. Обидві команди...Ваші новини

Геть, безнадія

потрапляли рідко, але від цього футбол не переставав бути цікавим. Львів'яни вийшли вперед невдовзі після стартового свистка. Мамаду Ваг у штрафному майданчику "зніс" Гладкого, який і реалізував пенальті. А перед тим був гострий момент у "Чорноморця" — Васін ледь не...Галичина спортивная

Львівські «Карпати» знову не перемогли

Гості вже на стартових хвилинах заробили штрафний удар. Карпати дедалі частіше навішували у штрафний майданчик одеситів, але гості все контролювали.Щоденний Львів

"Карпати" U-21 - "Чорноморець" U-21 - 4:2

хвилині вони відкрили лік забитим м’ячам у звітній зустрічі. Перехопивши м’яча на половині поля суперника, Акулінін увірвався правіше середини в штрафний майданчик і низом поцілив у дальній нижній кут. На 16-й хвилині мав подвоювати перевагу в рахунку Лебедь, але пробиваючи...Галичина спортивная

ФК «Львів» не зумів «дотиснути» житомирян

Тепер атака зародилася на правому фланзі, де Коблюк видряпав м'яч, Поручинський видав пас на хід Шпирку, а той, увійшовши до штрафного майданчика, виклав м'яч під удар Омельченка 2:1.Тепер ФК Львів міг вдумливо і неквапом розгортати суперників, однак мінімальне відставання ще...Щоденний Львів

Ступар: Було б легше захищати арбітра, якби він призначив пенальті на користь Динамо

в матчі з "Вересом" лише через власну недолугість. Хоча варто приділити увагу моментові за участю Волошиновича, коли той у власному штрафному майданчику рукою підлаштував собі м'яча. Арбітр Труханов, попри апеляції "динамівців", гри не зупинив, викликавши на свою адресу нарікання найвідданіших...Ua-football

Україна стала чемпіоном світу з паралімпійського футболу

паралічу, передає кореспондент УНН. Єдине взяття воріт відбулося на 9-й хвилині другого тайму. Один із гравців "синьо-жовтих" з правого кута штрафного майданчика завдав точний удар у ближній кут воріт іранців – 1:0. Відзначимо, що на шляху до золотих медалей наші...Unn.com.ua

Прімера. 6-й тур.

на початку другого тайму вже сам Іраісос постраждав від автоголу. Захист "Жирони" пропустив стрімкий випад суперника, Відаль кинджально увірвався до штрафного майданчика, прострілив у напрямку Луїса Суареса, а Горка, - в намаганні завадити нападникові, - загубив м'яча...Ua-football

Донецький «Шахтар» у Кропивницькому переміг «Зірку»

– 1:1. Кропивницька «Зірка» наприкінці першого тайму матчу з донецьким «Шахтарем» пропустила два м’ячі. На 44-ій хвилині матчу у власному штрафному майданчику господарі без опіки залишили Марлоса – ударом у дальній нижній кут воріт знову вивів вперед «Шахтар». А через...Дзеркало Кіровоградщини

Василь Білий: "Є три ключові вимоги Мазяра: дисципліна, концентрація і самовіддача"

МИ БУЛИ ГОЛОДНІ ДО ЦЬОГО РЕЗУЛЬТАТУ - МОЖЛИВО, ЦЕ ДАЛОСЯ ВЗНАКИ Ми непогано стартували, вірили тренеру і виконували його установку. Після Охтирки ти знову опинився у команді Володимира Мазяра. Галичина спортивная

ФК "Львів" повторює історичний рекорд Кубка України

проходить вище поперечини. Чудовий шанс випав Володимиру Савошку в кінці другого тайму — Поручинський з лівого фланга робить передачу у штрафний майданчик, Олексій Омельченко з одинадцятиметрової позначки грудьми скидує м’яч на Савошка, який пробив повз стійку воріт “Демні”. На 86...Галичина спортивная

Пента-трик, забіг через все поле та неймовірний камбек Рівер Плейту в Копа Лібертадорес.

Ігнасіо Скокко, який забив пять голів. Проте приз за найкраще взяття воріт забрав Енцо Перес, який протягнув мяч від власного штрафного майданчика та реалізував вихід один на один з воротарем. Is this a potential...Ua-football

Як український футболіст Ярмоленко поставив на вуха всю Німеччину

проти "Гамбурга". На 24-й хвилині українець заробив небезпечний штрафний на правому фланзі, сам його виконав, після чого у боротьбі у штрафному майданчику найспритнішим виявився Сіндзі Кагава. По перерві Ярмоленко зробив свій третій у сезоні асист, увірвавшись справа до карного майданчика...Еспресо TV

Кубок Львову?

й призвела до ігрової катастрофи. На 41-й хвилині Тіссоне дуже довго приймав рішення, що ж робити з м’ячем перед своїм штрафним майданчиком. Володимир Боришкевич цим скористався сповна — обікравши аргентинця, форвард вийшов сам на сам з Мисаком та пробив чітко...Галичина спортивная

Гол Шахова приніс "ПАОК" перемогу у матчі Кубку Греції

Греції проти "Левадіакоса", повідомляє УНН з посиланням на сайт "ПАОКу".   При рахунку 1:1 екс-гравець "Дніпра" ударом зльоту з-за меж штрафного майданчику поцілив у нижній кут воріт – 2:1. Для "ПАОКа" це перша перемога на даній стадії турніру, котрий проходить...Unn.com.ua