штрафний майданчик

збірної Тунісу був призначений пенальті. Суддя його призначив за фол на Едені Азарі. Хоча збивали бельгійця ще до входження в штрафний майданчик, але арбітр вирішив, що порушення було на лінії – а це вже рахується штрафний майданчик. Відеоповтор американський арбітр...24 канал

законно. Найчастіше мова йде про зміну ідентифікаційних номерів вузлів чи агрегатів транспортного засобу. У таких випадках авто далі потрапляє на штрафний майданчик, і забрати його звідти можна тільки за рішенням суду, й не для того, щоб їздити, а лише для...Новини Голої Пристані

зумів дотягнутися до м'яча. Свої голи збірна Швейцарії забивала вже у другому таймі. Спочатку забив Джака, потужно пробивши з-за меж штрафного майданчика. А перемогу швейцарцям принесла разюча контратака, коли Шакірі отримав пас ще на своїй половині поля і зумів втекти...24 канал

повз голкіпера. Другий гол теж авторства Муси. Однак цього разу він сам на швидкості пройшов флангом, обігнавши захисника, увійшов у штрафний майданчик, де обіграв воротаря, і пробив по воротах, на де на лінії стояло двоє гравців збірної Ісландії. Форвард пробив...24 канал

Нігерійцям вдалась швидка контратака, і Мозес отримав пас на хід. Дійшовщи мало не до кінця поля, півзахисник потужно навісив у штрафний майданчик, де м'яч у стрибку зупинив Муса. Опинившись перед воротарем, форвард пробив повз голкіпера. Гол Нігерії у ворота Ісландії...24 канал

майданчик, скидка на Жезуса, який не зумів як слід зупинити м'яч. Саме на цей відскок зреагував Коутіньо, який влетів у штрафний майданчик з шлибини та пробив між ніг воротарю. Другий гол авторства Неймара. Він в дотик замкнув простріл у штрафному...24 канал

Збірна Львівщини: шлях до фіналу

— 1:0. Незадовго до свистка на перерву житомирці провели атаку у відповідь, арбітр побачив порушення правил від Олега Шандри у штрафному майданчику львівського колективу — пенальті. Вирок реалізував Максим Постолатьєв — 1:1. Другу половину зустрічі львів’яни знову розпочали активно, і...Галичина спортивная

того, щоб визначити, чи було порушення, суддя був змушений вдатися до відеоповтору, який засвідчив, що Поульсен зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Єдінак забив за збірну Австралії з пенальті Другий матч у групі С – між збірними Франції та Перу.24 канал

Півфінал

Гереті. Обмінялися суперники гольовими моментами й на останніх хвилинах першої 30-хвилинки. Спочатку змарнували свій шанс галичани, коли після метушні у штрафному майданчику м’яч опинився у Галикіна, але форвард не влучив у ворота з лічених метрів. У відповідь вибачив наших оборонців...Галичина спортивная

Фанаты сборной Колумбии угрожают игроку сборной смертью

Карлос Санчес отримав сотні погроз після матчу групового етапу ЧС-2018 з Японією (1:2). Санчес був вилучений за гру рукою у штрафному майданчику вже на третій хвилині матчу, при цьому суддя призначив пенальті. Як повідомляє The Guardian, після матчу футболіст отримав...Ua-football

з кута воротарського майданчика потужно пробивав. Але саме туди, де стояв Льоріс. Забили ж французи одразу після цього. Погба неподалік штрафного майданчика відібрав м'яч, дав пас на хід Жиру. Олів'є пробивав по воротах, і м'яч від ноги захисника летів повз...24 канал

законно. Найчастіше мова йде про зміну ідентифікаційних номерів вузлів чи агрегатів транспортного засобу. У таких випадках авто далі потрапляє на штрафний майданчик, і забрати його звідти можна тільки за рішенням суду, й не для того, щоб їздити, а лише для...Новости Херсонщины

проходив у рівній боротьбі, хоча в кінці поєдинку австралійці були трішки ближчими до перемоги. На 71-й хвилині удар з лінії штрафного майданчика наносив Арон Муй, але м'яч пройшов в лічених міліметрах над воротами. А на 84-й хвилині вінгер збірної Австралії...Чемпион

Під час навісу до штрафного майданчика Поульсен зіграв рукою після удару головою. Гравці збірної Данії вимагали пенальті у ворота австралійців у другому таймі.24 канал

що отримав підказку від помічника на лінії, який знаходився навпроти і точно бачив, де відбулося падіння. Ще одне падіння у штрафному майданчику росіян трапилося при рахунку 3:1, коли Ілля Кутєпов притримав нападника Марвана Могсена. Правда, єгиптянин теж оборонця притримував, але...Westnews

одна небезпечна атака прийде з під Піке – захиснику прокинуть м'яч між ніг на фланзі, після чого послідує навіс у штрафний майданчик, де Таремі головою замикатиме навіс. Трохи вище воріт. Найактивнішим серед іспанців був Давід Сілва. В одному з моментів...24 канал

таймі. Випадково. На 53 хвилиній під час однієї з атак іспанців, захисник іранців Рамін Резеян невдало вибив м'яч з власного штрафного майданчика – той влучив у ногу Дієго Кости та влетів у кут воріт Аліреза Бейранванда. Голкіпер не зумів вчасно...24 канал

у 1-му турі чемпіонату світу не бракувало. Я б виділив відразу шість. По двох з них, коли були порушення у штрафному майданчику африканців у матчі Туніс – Англія, але рефері не скористався системою VAR, ФІФА вже навіть розпочала розслідування. Іспанець...24 канал

світу. Розпочала Португалія доволі потужно. І забила гол вже на четвертій хвилині. Після розіграшу кутового послідував навіс від Моутіньо у штрафний майданчик, і головою пробив Кріштіану Роналду точно по воротах. Захисник на мить не встиг вибити м'яч ногою. Такий ранній...24 канал