штрафний майданчик

"Зірка" - "Карпати" 3:2: характер, нерви і трошки скандалу

Паста. Філімонов класною передачею відправив у прорив Гладкого. Олександр на досвіді виграв позицію від Перейри, втікав до воріт, але в штрафному майданчику не без допомоги суперника упав на газон. Вже лежачи на ньому, Гладкий ще й отримав ногою по стегні.Галичина спортивная

Київське "Динамо" стало першим фіналістом Кубка України

якого взяття воріт миколаївців стало першим у якості гравця "Динамо". За 10 хвилин до завершення основного часу Ярмоленка збили у штрафному майданчику і сам постраждалий реалізував пенальті. Остаточний рахунок в матчі встановив Ярмоленко - після пасу Морозюка з лівого флангу...1NEWS

ДЮФЛУ: Огляд матчів "Карпат" у 13-у турі

сітки. А за п’ять хвилин таки забив Роман Наконечний. Після прострілу справа, партнер скинув йому круглого під удар на лінію штрафного майданчика і він першим дотиком розстріляв ворота.Триходівка призвела й до голу у ворота гостей на 39-й хвилині. Той таки...Галичина спортивная

дуже симпатичний гол у ворота Зірки. На 81-й хвилині протистояння з візаві да Сілва почав гольову атаку на лівому краю штрафного майданчика, за мить м’яч відскочив до нього від партнера по команді, а ще через якусь миттєвість Леандро завдав потужного...Чемпион

Огляд матчів 14 туру

би засмутити суперника вже на перших хвилинах. Гол прийшов від самого молодого хлопця. Євген Кузнєцов прийняв м'яч, здорово пробив з-за штрафного майданчика. Як то кажуть, виконання було просто майстерним. Кінцівка першого тайму нас трохи потривожила. Команда так «огризнулася» і нам...Житомир.info

неприємності на 90-й хвилині. Пас голкіперу закінчився фатальною помилкою захисника. Врешті шкіряний дістався Тотовицькому. Українець отримав по ногам на лінії штрафного майданчика, проте не став падати. Тотовицький втік від захисника, обіграв голкіпера й, уже отримавши пошкодження, дивився, як м'яч перетинає...Чемпион

Наші в збірній 26-го туру УПЛ

«Олімпік». За підсумками туру була сформована символічна збірна, куди потрапили і наші гравці: Сергій Басов   ua-football.com: "Олімпік" створив в штрафному майданчику "городян" кілька "пожежних" моментів, тиск на ворота Леванідова часом зашкалював та олександрійцям доводилося нелегко. Однак розбирався у всіх...Новости Александрии

заробив штрафний удар на половині поля суперника. Сам же потерпілий виконав стандартне положення мяч від рук голкіпера відлетів у центр штрафного майданчику Вереса, звідки його Олександр Медведєв переправив у сітку воріт 1:1. Перемогу Вересу приніс гол, забитий у компенсовані хвилини...Гречка

"Нива" вдруге у сезоні програла "ОДЕКу"

У першому таймі моменти біля обох воріт можна перерахувати на пальцях однієї руки. На стартових хвилинах Ільчишин пробивав з лінії штрафного майданчика, але удар вийшов не сильним і до того ж влучив у захисника оржівської команди, після чого легко опинився...Галичина спортивная

Цього разу втримали

повели в рахунку. Кінець тайму запам’ятався тим, що Кичак, рятуючи свої ворота, порушив правила проти Гуцуляка. Сталося це на лінії штрафного майданчика, а завершилось невдалим виконанням штрафного удару. І все ж лучани не зупинялися. Роман Никитюк пробив у ворота, але...Галичина спортивная

Український форвард відвантажив у саму "дев

Український нападник угорського МТК Юрій Коломоєць відзначився красивим голом у місцевому чемпіонаті. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Коломоєць прийняв м'яч у штрафному майданчику "Відеотона" і пробив з розвороту у дальній кут.До цього Юрій відзначився за МТК всього раз.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Українець віддав гольовий...Sportanalytic

Шахов влаштував феєрію у чемпіонаті Греції

Український півзахисник грецького ПАОКа Євген Шахов забив вчора гол у місцевому чемпіонаті. Шахов вдало зорієнтувався у штрафному майданчику "Платаніаса" і відправив м'яч у сітку.Sportanalytic

Виїзний синдром "Руху"

нагадали про себе горностаївські футболісти, проте голкіпер «Руху» діяв надійно. А далі гравці «Миру» засіли в захисті, поставивши перед власним штрафним майданчиком великий «автобус». «Рухівці» ж зарадити ситуації не змогли. Тому вирвати перемогу так і не вдалося. На останніх хвилинах...Галичина спортивная

"Барселона" перемогла "Реал" в "Ель Класіко"

кілька гольових нагод і воротарі колективів здійснили ефектні сейви. На 73 хвилині Барселона зуміла вирватися вперед завдяки голу із-за меж штрафного майданчика у виконанні Івана Ракитича. За 13 хвилин до кінця основного часу Серхіо Рамос залишив господарів у меншості через...Unn.com.ua

свої нагоди. Та на 27-й хвилині Реал таки досяг свого, після подачі кутового, Марсело підхопив м'яч та виконав крос у штрафний майданчик,де Рамос поцілив у стійку, а Каземіро вже добивав у вільний кут. Після пропущеного голу Барселона дуже швидко прийшла...Чемпион

"Зоря" програла "Чорноморцю" у Запоріжжі

хвилині господарі зустрічі підійшли до штрафної гостей та спробували нанести удар на заваді стала лінія захисту Чорноморця. Знов увірватись у штрафний майданчик підопічні Юрія Вернидуба спробували лише на 11-й хвилині. Але на лінії майданчика впав Джаба Ліпартія і атака провалилась.Unn.com.ua

"Карпати" - "Волинь" - 1:0

на «побачення» з воротарем: не вдалось приборкати круглого. Та за кілька хвилин той же Гуцуляк вдало замкнув простріл Гладкого у штрафному майданчику Кичака, тим самим відкривши рахунок у західноукраїнському дербі.Кінцівка першого тайму видалась не менш емоційною. Артем Кичак небезпечно зіграв...Галичина спортивная

"Сталь" у більшості вирвала перемогу у "Зірки"

картку. Поступово господарі стали підтискати суперника і на 81-й хвилині після досить довгої атаки Леандро зважився на удар з-за меж штрафного майданчика, і м'яч точно влучив у дальню дев'ятку - 1:0. Зауважимо, що бразилець забив свій дебютний гол за "Сталь".Unn.com.ua

не вистачало різкості і гостроти прийняття рішень, через що всі атаки, яких, до слова, було чимало згасали на підступах до штрафного майданчика опонента. На 15-й хвилині Кочергін кинувся до полтавських воріт, залишив поза справами оборону, і вдало пробив у дальній...Vpoltave.info

ФК "Нікополь" переміг "Тепловик-Прикарпаття" 2:1

у івано-франківців вже не було. Втрачаючи в фізичних силах і просто не встигаючи за своїми суперниками, гості двічі фолили в штрафному майданчику, даючи можливість колективу Григорія Варжеленко пробивати 11-метровий. Обидва заробив відмінно вийшов на заміну Воронін: спочатку нападника явно збили,...Галичина спортивная