штрафний майданчик

свого каналу хлопчина отримав звинувачення у вуличних гонках та порушенні швидкісного режиму та безрозсудному водінні, а машину було вилучено на штрафний майданчик. Також цікаво: Хто сильніший: Чак Норріс чи Toyota Tacoma? Відповідь у відео +Відео...24 канал

влетів у ворота збірної Таїланду був логічним, хоча і опинився у воротах за допомогою суперника Радевич з кутового пробив у штрафний майданчик, і мяч від ноги тайця зрикошетив у ворота. Перший тайм 1:0 за збірною України. Ледь розпочався другий тайм,...20 хвилин

влетів у ворота збірної Таїланду був логічним, хоча і опинився у воротах за допомогою суперника Радевич з кутового пробив у штрафний майданчик, і мяч від ноги тайця зрикошетив у ворота. Перший тайм 1:0 за збірною України. Ледь розпочався другий тайм,...Спортивний Житомир

Бісиклета по-українськи.

вже забив найкращий гол сезону. Орендований у "Шахтаря" нападник влучив у девятку, пробиваючи в падінні через себе майже з лінії штрафного майданчика. Очевидно, що гол вже потрапив до золотого фонду українського футболу. Гол бісиклетою один з найскладніших елементів у грі.Ua-football

зрівняли рахунок коли Сікайло підчатував помилку воротаря Олесани, а за хвилину голкіпер гостей знову був безсилий після удару з-за меж штрафного майданчика у виконанні Черновола. І якщо у першому таймі господарі виглядали впевнено, то у другому їх перевага була не...Спортивний Житомир

«Буковина» зіграла унічию з «Поліссям»

створили гол колишні гравці чернівецької команди Павло Іванов та Євген Немтінов. Павло обіграв Віталія Кузіва та зробив чудову передачу у штрафний майданчик Буковини, а Євген головою переправив мяча у ворота господарів. Можна сказати, що досвідчений захисник Полісся поклав шкіряну кулю...0372.ua

"Чайка" та "Нива" завершили поєдинок без голів

флангу, який замикав головою Слоневський, але у ствір не влучив. Згодом сам Богдан виступив у ролі асистента, виконавши навіс у штрафний майданчик "Чайки". На жаль, кіпер прочитав задум, знявши м'яч з голови Литовченка. Проте найнебезпечніший епізод у першому таймі організували...Галичина спортивная

«Ворскла» вирвала вольову перемогу у матчі із «Маріуполем»

Артур. Але переможний гол забив не він. І взагалі відзначився не гравець із Полтави. На 88-ій хвилині після подачі до штрафного майданчика захисник Маріуполя Павло Полегенько зрізав мяч у власні ворота 2:1. Футболісти Маріуполя у додатковий час створили кілька небезпечних...0532.ua

Новий тренер змушує львів

після подачі кутового в дебюті зустрічі не несли серйозної загрози воротам Максима Кучинського. Чернігівці більше контролювали м’яч, краще підходили до штрафного майданчика, але тривалий час не могли знайти логічне завершення своїм атакам. "Карпати" відповіли на 19-й хвилині, коли своєю технікою...Галичина спортивная

нападник Маріуполя Руслан Фомін вивів приазовців уперед. Проте вже через 6 хвилин Владислав Кулач неймовірним ударом через себе з лінії штрафного майданчика, відновив інтригу в матчі. Друга ліга: неймовірний прохід у стилі Мессі від гравця Кристала Гливого Після першого тайму...24 канал

стійку і покинув межі поля. А після того забили "Карпати". Мірошниченко обігрався "у стіночку" зі Шведом, та потужно з лінії штрафного майданчика пробив по воротах Паста. М’яч полетів під перекладину, і голкіпер до нього не дотягнувся. А коли до кінця...24 канал

Донець: Агробізнес важко входить в сезон

яку ми багато говоримо, адже в цій лізі таких помилок не прощають: при переході з оборони в атаку біля нашого штрафного майданчику втрачати мяч не можна, але ми його втратили і пропустили цей гол. Були у нас можливості забити, але...Ua-football

станом на 18 хвилину вели з рахунком 2-0, на 9 хвилині після прострілу Нехтія, і плутанини наших захисників у власному штрафному майданчику, м'яч опинився у Ільїна, який відправив м'яч у ворота Артура Денчука з лічених метрів, на 18 хвилині знову...Официальный сайт ФК "Авангард" Краматорск

що відзначається 15 сезон поспіль. Лео Мессі пробиває штрафний і ставить рекорд На 83 хвилині Коутіньйо накрутив кількох захисників у штрафному майданчику й без шансів для голкіпера пробив по воротах. Крапку в грі поставив все той же Лео Мессі, який...24 канал

«Олександрія» програла «Динамо» та поступилася лідерством у чемпіонаті (ВІДЕО)

0:1. Єдиний гол у поєдинку було забито на 68-й хвилині Віктором Циганковим. Отримавши гостру передачу від Вербіча, майже з лінії штрафного майданчика, він наніс влучний удар в нижній кут воріт Олександрії. Цей гол став першим пропущеним м'ячем жовто-чорних у поточному...Гречка

Мінімальна поразка "Руху" від "Інгульця"

0:1. Досить довго «рухівці» оговтувалися від такої невдачі. І до перерви можна відзначити хіба що удар Святослав Зубара з-за меж штрафного майданчика, проте воротар «Інгульця» Антон Ситников спіймав м’яч у руки. Зате відразу після перерви, коли гравці винниківської команди значно...Галичина спортивная

який приніс перемогу "Динамо", було забито вже по перерві. автором результативного удару став Циганков. Півзахисник наважився на удар з-за меж штрафного майданчика, коли змішувався з флангу. Паньків у стрибку до м'яча не дотягнувся, пропустивши вперше в сезоні. Одразу після цього...24 канал

власному полі приймало Олександрію. Матч не був легкою прогулянкою для динамівців. А долю матчу вирішив гол Віктора Циганкова з-за меж штрафного майданчика.Таким чином Динамо виграє вчетверте у сезоні з рахунком...Чемпион

ФК "Львів" удома поступилися "Шахтарю"

голкіпер був на місці. Через кілька хвилин 19-й номер львів'ян Аугусто мав божевільну можливість відкрити рахунок. Бруно Дуарте прорвався в штрафний майданчик і прямо з-під воротаря віддав передачу на бразильського нападника. Двоє захисників "Шахтаря" проспали цей момент, однак Аугусто теж...Ваші новини

інша команда могла відзначитися. Гол за "гірників" у цьому матчі забив Марлос. Асистував йому Мораєс, в дотик віддавши пас у штрафний майданчик. Відео голу Марлоса у ворота ФК "Львів" Варто додати, що за мить до цього "городяни" не забили гол...24 канал