шпаги

Национального олимпийского комитета Украины в Днепропетровской области Богдан Никишин - Заслуженный мастер спорта, чемпион мира, участник трех Олимпиад, фехтование на шпагах Анастасия […]...Информатор

та прославляють нашу державу на спортивній арені. Визначали кращих у кожній віковій категорії. У перший день змагань спортсмени фехтували на шпагах, у другий на рапірах. Як зазначають організатори, турнір є дуже престижним, оскільки на ньому спортсмени здобувають очки для власного...Navchas

Харьковчанин Роман Свичкарь выступал в составе сборной Украины по фехтованию на шпагах. Вечерний Харьков (газета)

Харків

Харків'янин Роман Свічкар виступав у складі збірної України з фехтування на шпагах. Новини Харкова

На етапі Кубка світу в Парижі українські шпажисти здобули 2 медалі

Представники України з фехтування на шпагах повертаються додому з двома нагородами етапу світового Кубка, який цими вихідними відбувся у столиці Франції. Про це повідомляє прес-служба Національного...День

Роман Свічкар здобув «бронзу» етапу Кубка світу в Парижі

14 травня 2018 | 11:59 Харків'янин виступав у складі збірної України з фехтування на шпагах. Новини Харкова

Украинские шпажисты завоевали две медали на этапе Кубка мира в Париже

Представители Украины по фехтованию на шпагах возвращаются домой с двумя наградами этапа мирового Кубка, который в эти выходные состоялся в столице Франции. Об этом сообщает пресс-служба...ГолосUA

Збірна України з фехтування на шпагах у складі Богдана Нікішина, Ігоря Рейзліна, Володимира Станкевича і Романа Свічкаря виграла «бронзу» на етапі Кубка світу-17/18 в Парижі.Западная информационная корпорация

Сборная Украины по фехтованию на шпагах в составе Богдана Никишина, Владимира Станкевича, Романа Свичкаря и Игоря Рейзлина выиграла бронзовые медали на этапе Кубка мира в Париже.Prosport

Чоловіча збірна України вперше за рік здобула медаль Кубку світу з фехтування

Збірна України з фехтування на шпагах у складі Богдана Нікішина, Володимира Станкевича, Романа Свичкаря й Ігоря Рейзліна виграла бронзові медалі на етапі Кубка світу в Парижі.Unn.com.ua

Українські шпажисти виграли «бронзу» на етапі Кубка світу в Парижі

Збірна України з фехтування на шпагах уперше в поточному сезоні виграла медаль - бронзову нагороду на етапі Кубка світу в Парижі.Громадське телебачення

Париж (Франція). Етап Кубка світу. Збірна України з фехтування на шпагах у складі Богдана Нікішина, Ігоря Рейзліна, Володимира Станкевича і Романа Свічкара виграла бронзові медалі.                      В 1/8 фіналу українці пройшли...Голос Украины (газета)

Збірна України з фехтування на шпагах у складі Ігоря Рейзліна, Богдана Нікішина, Романа Свичкара і Володимира Станкевича виграла бронзу на етапі Кубка світу в Парижі. В...Чемпион

Украинские шпажисты завоевали бронзу Кубка мира

Сборная Украины по фехтованию на шпагах в составе Игоря Рейзлина, Богдана Никишина, Романа Свичкара и Владимира Станкевича выиграла бронзу на этапе Кубка мира в Париже. В...Tribuna.com

До Ужгорода з

проходить турнір імені заслуженого тренера України Василя Герея. В юності організатори нарахували близько 400 спортсменів, які змагаються перший день на шпагах, другий на рапірах, інформував 21-й канал. Нагадаємо, лідер виноградівсього Севлюша Юрій Чонка: Ми виправдаємо ваші сподівання!.Голос Карпат

Ужгород приймав XIX Всеукраїнський фехтувальний турнір ім В. Герея (ФОТО,ВІДЕО)

та прославляють нашу державу на спортивній арені. Визначали кращих у кожній віковій категорії. У перший день змагань спортсмени фехтували на шпагах, у другий – на рапірах. Як зазначають організатори, турнір є дуже престижним, оскільки на ньому спортсмени здобувають очки для...Новини Закарпаття

Протягом двох днів тут змагатимуться на шпагах та рапірах юнаки і дівчата 2002 року народження та молодші.Трибуна

В Ужгороді стартував дводенний турнір з фехтування: опубліковані ФОТО

турнір країн Карпатського Єврорегіону з фехтування імені нашого земляка, заслуженого тренера України Василя Герея. Протягом двох днів тут змагатимуться на шпагах та рапірах юнаки і дівчата 2002 року народження та молодші. Про це повідомляє ужгородська міська рада. В урочистому відкритті...Сайт міста Ужгорода

Збірна України з фехтування очолила медальний залік Гімназіади

яка пройшла в африканському Марокко, повідомляє УНН з посиланням на сайт НФФУ. Наші спортсмени боролися за нагороди у фехтуванні на шпагах, рапірах і шаблях, і практично у всіх дисциплінах українці змогли потрапити на пєдестал пошани. Найбільша кількість медалей завоювали рапіристи.Unn.com.ua