шосте місце

Анонс, суддя, трансляція

бій іменитому супернику ці хлопці дадуть, а це вже обіцяє видовище."Манчестер Юнайтед"Команда Жозе Моурінью провалила цей сезон. "Манкуніанці" зайняли лише шосте місце у чемпіонаті, тож вони з тріском пролетіли повз Лігу чемпіонів в АПЛ, до того ж нахабно "злили" Кубок...Sportanalytic

Мінрегіон оприлюднив рейтинг областей за минулий рік: Житомирська - в середнячках

регіонів за січень-грудень 2016 року. Як повідомляв Житомир.info, голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич за підсумками січня-березня цього року залишається на шостому місці в рейтингу голів ОДА. Житомир.info...Житомир.info

Лідери чоловічого тенісу України покращили позиції в рейтингу АТР

7 щаблів. Додамо, що найбільший ривок у топ-100 зробив канадець Васек Поспішил +24 (82). Як повідомляв УНН, Е.Світоліна піднялась на шосте місце в рейтингу...Unn.com.ua

кілометрі, тільки в кінці гонки. Результат переможця гонки Банзерука (3:48.15) став восьмим кращим у світовому топ-листі поточного сезону. Також завдяки шостого місця Мар'яна Закальницкого і 12-ому Андрія Гречковського збірна України виграла "золото" в командному заліку, випередивши Італію. Зазначимо, що ходьба...Зеркало недели (газета)

тенісистка раніше не піднімались вище 10-го рядка. Тепер же головна надія українського тенісу разом додала 6 позицій і розташувалася на шостому місці в таблиці WTA. На урочистій церемонії нагородження відбувся невеликий курйоз. Під час своєї промови українська тенісистка випадково впустила...Зеркало недели (газета)

ДЮСШ БК "Говерла-КФВ" відправилися на фінал до Южного!

в чемпіонаті ВЮБЛ, вирушив до Южного, де відбудеться фінальний етап сезону. Нагадаємо, після завершення регулярного чемпіонаті команда з Івано-Франківська посіла шосте місце серед 11 команд. Відтак, «ведмеді» вперше у своїй короткій історії потрапили до всеукраїнського фіналу першості. Вирішальні матчі першості...Галичина спортивная

Е.Світоліна побила рекорд України за кількістю трофеїв за сезон

Нагадаємо, 21 травня українка Еліна Світоліна стала переможницею тенісного турніру WTA серії в Римі. Як повідомляв УНН, Е.Світоліна піднялась на шосте місце в рейтингу WTA.Unn.com.ua

Світоліна, Завацька і Костюк ставлять особисті рекорди

Українська тенісистка Еліна Світоліна значно покращила свої позиції у рейтингу. Еліна зараз посідає шосте місце, що є національним рекордом за всю історію українського тенісу.Sportanalytic

повернулися гімнастки Трохимчук Валерія, Корнійчук Вікторія та В'юн Анна.На п'єдестал піднятися не змогли Савчук Таїсія та Сичінська Юлія, вони п'яті. Шосте місце у Фенюк Анастасії та на дев'ятій сходинці опинилася Лесько Катерина.Готували дівчаток до змагань тренери Болба Марина, Руда Юлія, Верстлер...Все

Інтерес Арсенала до Бакки зростає

россонері 33 матчі, забив 14 голів і віддав 3 гольові передачі. Команда Вінченцо Монтелли за підсумками цього чемпіонату фінішує на шостому місці, що означає кваліфікацію в Лігу Європи. Нагадаємо, що вчора закінчився чемпіонат Англії, за підсумками якого Арсенал вперше за...Ua-football

Бердичівлянин Юрій Кузінський - срібний призер Чемпіонату України з легкої атлетики

Юрій Кузінський. У метанні молота вагою 3 кілограми вихованка Ігоря Лонського – Юлія Шатохіна, яка зараз представляє Київську область, зайняла шосте місце. На жаль, не потрапили до трійки призерів стрибуни у висоту. Серед юнаків вихованець Сергія Шеремета – Нікіта Анчис...РІО Бердичів

Е.Світоліна піднялась на шосте місце в рейтингу WTA

Е.Світоліна піднялась на пять сходинок і наразі посідає шосте місце у рейтингу WTA.Unn.com.ua

Вільярреал і Сосьєдад зіграють у Лізі Європи, а Атлетику залишається сподіватися на Барселону

на останніх секундах поєдинку. Зважаючи на поразки Атлетика в матчі з Матрацниками Реалу вдалося обійти свого суперника і фінішувати на шостому місці, що дозволяє взяти участь в кваліфікації Ліги Європи.Сельта — Реал Сосьєдад 2:2Голи: Аспас, 54 (з пенальті), Хьюлсагер, 90...Новини футболу

Фантастика! Українка Світоліна блискуче перемогла на супертурнірі у Римі

WTA Premier 5. У лютому Еліна виграла супертурнір в Дубаї.Завдяки цій перемозі Світоліна очолила чемпіонську гонку WTA і підніметься на шосте місце у рейтингу WTA.Додамо, що Еліна вперше перемогла Халеп. Два попередні матчі українка програла. У 2013 році тенісистки зустрічалися...Online.ua

«Карпати» прийматимуть «Ворсклу» на «Арені Львів»

пробив ворота Шуста, зрівнявши рахунок у грі 1:1. Полтавчани втратили турнірні пункти, та, як наслідок, відпустили камянську Сталь на чисте шосте місце. Напередодні матчу із зелено-білими стало відомо, що не зможе допомогти полтавчанам капітан команди Володимир Чеснаков. У тому ж...Щоденний Львів

минулого року. Але перші півроку ми проводимо з таким відставанням, що важко уявити, що до кінця року ми опинимося вище шостого місця. Бути до кінця року більш боєздатними, ніж команда з шостого місця в Кубку конструкторів, — це наша мета",...Формула 1 - новости чемпионата 2011

"Оскар" - "Ковель-Волинь": анонс матчу

Павло Дмитрів. На даний момент ком анда Ігоря Клебана займає друге місце в групі 1, а ковельська команда розмістилася на шостому місці. Супернику складно буде піднятися вище за п'ять турів, які залишилися. Водночас, очки "Ковель-Волині" потрібні, щоб не переслідувачів не...Галичина спортивная

Сельта оголосила про відхід Беріццо

покине і весь його тренерський штаб. Беріццо очолив "Сельту" перед сезоном 2014/2015. Найвище досягнення його команди за три сезони - шосте місце в минулому сезоні. До Сельти Беріццо вигравав чемпіонат Чилі з клубом "О'Хіггінс". За відомостями іспанської преси наступним місцем...Ua-football

Вирішальний. Дубль II.

Неділя, 21 травня Хто посяде друге, четверте та шосте місця? Ua-football

Я чув, що пілот може покинути команду, якщо два з трьох пунктів не дотримуються. Макс Ферстаппен на даний момент займає шосте місце в чемпіонаті, а Red Bull — третє місце у Кубку конструкторів. І австрійській команді не виграти гонку, якщо...Формула 1 - новости чемпионата 2011