шосте місце

У рейтингу юніорок українська тенісистка піднялася на шосте місце. Оновлено рейтинг юніорок ITF у віковій категорії 18 років і молодше.Високий замок

є Сбербанк Росії. За даними Нацбанку України, на 1 січня 2017 року за розміром активів (48,356 млрд грн) він посідав шосте місце серед 93 банків, що діяли в країні. Сбербанк, за його даними, обслуговує понад 1 млн фізичних осіб в...Интерфакс-Украина

Раніше була інформація, щоЛомаченко зберіг шосте місце в рейтингу боксерів за версією The Ring. Нагадаємо, ранішеЛомаченко кинув виклик трьом чемпіонам світу у...1NEWS

Озіл проведе чергові переговори з Арсеналом з приводу нового контракту

не зробити це з Арсеналом? Зрозуміло, що зараз у нашої команди не найпростіший період і, звичайно ж, нас не влаштовує шосте місце. Тим не менше, я переконаний, що скоро ми наздоженемо наших...Новини футболу

квітня Василь Ломаченко проведе другий захист титулу у другій напівлегкій вазі за версією WBO. Раніше була інформація, що Ломаченко зберіг шосте місце в рейтингу боксерів за версією The Ring. Василь Ломаченко...Чемпион

"А це значить, що мені потрібно перемогти ще двох-трьох чемпіонів світу", - цитує Ломаченка boxingnews.com.ua. Раніше повідомлялося, що Ломаченко зберіг шосте місце в рейтингу боксерів за версією The Ring. Василь Ломаченко...Чемпион

Тернополянин Тарас Радь - срібний призер Фіналу Кубок Світу з лижних гонок та біатлону

Максим Яровий з результатом 24:13.4 та трьома промахами, німець Фляйг Мартін став другим, а норвежець Ларсен Тригве Стейнар — третім. Шосте місце зайняв Тарас Радь і у змаганнях з лижних перегонів на дистанції 5 км з результатом (15:02.8). Тренує спортсмена...Галичина спортивная

Тріпл-дабл Р.Вестбрука допоміг "Оклахомі" перемогти "Філадельфію"

кидків з гри та стільки ж штрафних. Для лідера "Тандер" даний тріпл-дабл став 35 у сезоні. Додамо також, "Оклахома" займає шосте місце в Західній конференції, здобувши 42-ту перемогу в 71 зустрічі. "Філадельфія" йде на 13-му рядку в турнірній таблиці на...Unn.com.ua

Чемпіон світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко зберіг шосте місце в оновленому рейтингу боксерів незалежно від вагової категорії за версією журналу The Ring.Гал-info

За рівнем демократичного розвитку Черкащина посідає 12 місце

За напрямком "Діяльність державних адміністрацій" Черкаська область посіла шосте місце. Вчасно (Черкаси)

Ломаченко в топ-10 найкращих боксерів світу

Наш боксер посів шосте місце у цьому рейтингу за версією The Ring.Sportgid

Чемпіон світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко зберіг шосте місце в оновленому рейтингу боксерів незалежно від вагової категорії за версією журналу The Ring.Чемпион

Ломаченко зберіг шосте місце в рейтингу боксерів за версією The Ring

з першого місця Романа Гонсалеса. Чемпіон світу за версією WBO в другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко (7-1, 5 КО) зберіг шосте місце в оновленому рейтингу боксерів незалежно від вагової категорії за версією журналу The Ring. Український боксер вперше потрапив у...Зеркало недели (газета)

Ларсен Тригве Стейнар став третім з результатом (40:54.3, 3 промахи). На дистанції спринт 7,5 км у біатлоні наш земляк посів шосте місце з результатом 25:33.6 та одним промахом. До слова, у цьому виді переможцем став український спортсмен Максим Яровий з...Газета "Наш ДЕНЬ"

Департамент економічного розвитку Полтавщини визнали найкращим в Україні

Полтавська область виробляє майже десяту частину всієї реалізованої промислової продукції України — це понад 125 млрд грн — та займає шосте місце в Україні. За даними департаменту, Полтавщина — 4-й регіон за наповнюваністю Держбюджету. За минулий рік область забезпечила 21,2...Интернет-издание «Полтавщина»

Валентин Берестнєв: "Говерла" і "Львівська Політехніка" могли б грати в Суперлізі

з Дніпром у боротьбі за 4-5 місце при рівній кількості перемог розділила різниця в одне очко. А між п’ятим і шостим місце прірва. Теж саме і в іншій підгрупі. До останнього туру Тернопіль і Рівне боролись, а між тернополянами та...Галичина спортивная

підсумками виступів у чемпіонаті «Дніпро» зайняв третє місце в турнірній таблиці і в 1/4 фіналу зустрінеться з командою, що зайняла шосте місце. Суперником «дніпрян» стане «Запоріжжя-ZOG». Плей-офф для «Дніпра» та «Запоріжжя» стартує в неділю, 26 березня, матчем в СК «Шинник».Днепродзержинский спорт

головний тренер Арсеналу Арсен Венгер готовий покинути свою посаду після закінчення нинішнього сезону. Арсенал цього сезону після 27 матчів займає шосте місце в чемпіонаті Англії і вже вилетів з Ліги чемпіонів, поступившись в 1/8 фіналу мюнхенської Баварії із спільним рахунком...Чемпион

У плей-офф "Енергія" зіграє з "Титаном", а "Ураган" з "Локомотивом"

Суперником енергетиків у плей-офф стане «Титан-Зоря» з Покровського, яка не мала особливих проблем із івано-франківським «Ураганом» (6:2). «Дракони» опустились на шосте місце в таблиці та отримали в суперники харківський «Локомотив». У разі, якщо «енергія» пройде далі то вийде на переможця...Галичина спортивная