шосте місце

Тернополянин Михайло Гуменюк - срібний призер чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді

Хмельницькому брали участь майстри спорту з Тернопілля Іванна Павлик та Ірина Копитко, які у своїх вагових категоріях посіли четверте та шосте місця, відповідно. Спортсменки представляють обласну ШВСМ, тренери Віктор Симів та Вікторія Шаймарданова. До речі, Іванна Павлик, Ірина Копитко та...Галичина спортивная

Перша ліга Львова з міні-футболу: п

13-ти зіграних поєдинків. Лише двома пунктами цій команді поступається «GTL», щоправда вони зіграли 14 поєдинків. А далі з третього по шосте місце команди розділяють лише три очки: «Львівські Резерви» (23 очки після 13 матчів), «Unknown» (22 очки, 13), «АК Старява»...Галичина спортивная

Останній сезон Renault - знову без титулів

подарували йому перебування у першій десятці. Яскравими виступами стали Гран-Прі Іспанії та Великої Британії, за що пілот Renault отримав два шостих місця. У Сочі та Монреалі німець був не такий жвавий, тож зайняв лише два восьмих місця. Гран-Прі Бахрейну подарувало...CARONIT.club

Тернопільські велосипедисти повернулись із бронзовими нагородами чемпіонату України

В Хмельницькому завершився чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе серед юнаків та дівчат. Тернопільщину на цих змаганнях представляли вихованці велосипедної бази обласного відділення КФВС МОНУ, тренерів Володимира Павелка та Івана Хоміва. Як інформує офіційний Інтернет-сайт відділення, найуспішніше наші велосипедисти...Галичина спортивная

Сьогодні "Динамо" зіграє перший матч плей-оф у Лізі Європи

Ліги Європи УЄФА, де португальці протистояли "Бордо", "Ньюкаслу" та "Брюгге" й фінішували на третьому місці. Минулий сезон "Марітіму" завершив на шостому місці з показником 13 перемог, 11 нічиїх та 10 поразок (м'ячі – 34:32, 50 очок) та відставанням від чемпіона,...Unn.com.ua

"Марітіму" - "Динамо", БАТЕ - "Олександрія": анонс матчів Ліги Європи 17 серпня

час для підготовки до майбутнього поєдинку. Про силу "Марітіму" важко говорити. Відомо, що команда в минулому сезоні португальської першості посіла шосте місце, проте в новому сезоні клуб з Мадейри покинуло велика кількість футболістів, що, безсумнівно, позначиться на структурі гри. "Олександрія"...Зеркало недели (газета)

Ігор Кутепов: Марітіму - команда загадка, але Динамо зобов

навіть на їхньому полі. Звичайно, Марітіму - це команда загадка, ми знаємо, що вони в минулому чемпіонаті вистрілили, піднялися на шосте місце, але що представляють із себе зараз невідомо. Це не гранд рівня Бенфіки, Порту, Спортинга, і такі команди зазвичай...Ua-football

24 мільйонами. Дженніфер Лоуренс у Топ-5 У першій п’ятірці також знаходяться Мелісса МакКарті (18 мільйонів) та Міла Куніс (15,5 мільйона). Шосте місце розділили Емма Уотсон і Шарліз Терон, котрі стали заможніші на 14 мільйонів доларів. Останні місця в Топ-10 отримали...ТаблоID

Александр ХАЦКЕВИЧ: «Мы не имеем права остаться без еврокубков»

Мадейри стартував у другому за престижністю європейському клубному турнірі в сезоні 2017/2018… Нинішній стан справ Минулий сезон «Марітіму» завершив на шостому місці з показником 13 перемог, 11 нічиїх та 10 поразок (м'ячі – 34:32, 50 очок) та відставанням від чемпіона,...Mig.com.ua

Серед чоловіків сумчанин Олексій Гунбін посів 17-те місце. В міксті Павлова та Івашко посіли шосте місце. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

змусили понервувати тренерів і вболівальників, але втримали переможний рахунок – 4:3 на їх користь. Таким чином «синьо-жовті» завершили турнір на шостому місці (поступившись команді Польщі за додатковими показниками). У фіналі білоруски перемогли (2:1) росіянок. Кольори останніх на турнірі захищала вихованка...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Алексей Касьянов доказал: он - среди сильнейших многоборцев планеты

Касьянов: «Виступав з найближчими людьми у серці» (ВІДЕО) Олексій Касьянов на чемпіонаті світу набрав 8234 очка з десятиборства і посів шосте місце на чемпіонаті світу, тим самим знову довівши, що входить до групи найсильніших багатоборців світу. У другий день змагань...Mig.com.ua

Мелікян: Потрібно поміняти місце і напрям роботи

"У нас мета не тільки провести в Вірменії підготовчу частину. Після чотирьох турів "Сталь" займає шосте місце, маючи в своєму активі шість очок.Ua-football

командами з нижньої частини таблиці. Минулий тур всім їм вдалося пройти без очкових втрат, після чого відрив між п'ятим і шостим місцями вже збільшився до чотирьох очок. Житомирський ФК "Полісся" цього дня на виїзді в Моршині зіграє із стрийською "Скалою".Спортивний Житомир

Олександр Філіппов: «Буду радий закінчити сезон на шостому місці, але вийти в Прем

Минулого сезону у Першій лізі Олександр Філіппов зробив вагомий внесок у вигляді 11 голів у підсумкові срібні нагороди "Десни". Sportgid

Заборонені російські сайти вибули з десятки найпопулярніших в Україні

топ-25 популярних сайтів виглядає так: Зазначимо, у червні ВКонтакте посідав четверту сходинку в українському рейтингу відвідуваності, Yandex - п'яту, на шостому місці перебували Однокласники і на дев'ятому Mail.ru.Високий замок

Марк Маркес переможець Мото Гран-Прі у Брно

Другим фінішував Дані Педроса, а третім - Маверік Віньялес. Алекс Еспарґаро (восьме місце, +30.559); CARONIT.club

та молочних продуктів, картоплі у 2016 році область серед регіонів України традиційно посіла першість, за кількістю спожитих хлібних продуктів - шосте місце, цукру - дванадцяте, плодів, ягід та винограду - тринадцяте, олії - сімнадцяте, овочевої продукції, яєць, м"яса та м"ясопродуктів,...Paralleli.if.ua

Прикарпатці займають перше в країні місце за вживанням картоплі та молочних продуктів

та молочних продуктів, картоплі у 2016 році область серед регіонів України традиційно посіла першість, за кількістю спожитих хлібних продуктів – шосте місце, цукру – дванадцяте, плодів, ягід та винограду – тринадцяте, олії – сімнадцяте, овочевої продукції, яєць, м’яса та м’ясопродуктів,...Франківчани

сподіваюся, ми там будемо переконливі. Особливо в неділю. Я вже бачу, як в суботу ми будемо боротися за п'яте і шосте місце, а в неділю ми будемо краще. Що можна сказати про Спа, так це те, що там є де...Формула 1 - новости чемпионата 2011