шосте місце

Forbes назвав найбільш оплачуваних молодих знаменитостей

заробив за останній рік $92 млн. Примітно, що в списку найбільш оплачуваних зірок року без урахування віку він посів на шостому місці. Слідом з заробітком в $83,5 млн йде виконавець Джастін Бібер, а також співачка Адель з $69 млн. Крім...Online.ua

За кількістю сільських жителів Вінниччина займає четверте місце

селян є актуальною для більшості регіонів України. Серед них і наша область, адже за кількістю сільських населених пунктів ми маємо шосте місце в Україні, а за кількістю сільських жителів четверте, - розповідає директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська. Знайти...Винницкий Бизнес Портал

Президент Чехії: В ЄС боятися визнати Крим російським

Мілош Земан виступив з черговою провокаційною заявою. Раніше він висловив думку, що Україна повинна погодитися з анексією Криму і вимагати за це компенсацію у Росії. Про це він розповів ТАСС напередодні свого візиту в Росію. "Якщо сьогодні Косово вважається незалежною...Ваші новини

Юна ужгородська шахістка перемагає на турнірі у Львові

на початку червня в Мінську. Конкуренція на цих змаганнях була високою, однак Марія показала якісну гру й зуміла посісти високе шосте місце. Вагомий внесок у досягнення юної шахістки зробив її тренер європейський гросмейстер Олег Борічев. Нагадаємо, на Тячівщині відбувся шаховий...Голос Карпат

На даний момент відносно Галкіної ведеться розслідування, пише tribuna.com. Галкіна в складі збірної Росії виступала в Сочі-2014, де команда посіла шосте місце. Раніше була інформація, що WADA отримала нові серйозні докази російської системи допінгу в Сочі-2014. Також була інформація, що...Чемпион

Львівська шпажистка Ксенія Пантелєєва вперше на Кубку світу фінішувала у ТОП-6

на турнірі в китайському Сучжоу бронзова медалістка в особистих змаганнях та чемпіонка у командні Всесвітньої Універсіади-2017 у Тайбеї фінішувала на шостому місці. У груповому раунді галичанка зазнала лише однієї поразки і виграла п’ять поєдинків. У турі прямого вибування Ксенія спочатку...Галичина спортивная

Українці встановили особистий рекорд на етапі Гран-прі з фігурного катання

Українські танцюристи Олександра Назарова та Максим Нікітін на шостому місці завершили свій виступ у "дорослій" серії Гран-прі з фігурного катання, встановивши при цьому власне досягнення, інформує УНН з посиланням на...Unn.com.ua

Місцеві гімнасти вдало виступили на чемпіонаті України у Кропивницькому (ФОТО)

зі СДЮШОР Надія, за яку виступали МС Павло Діденко, КМС Андрій Анікін та другорозрядники Юрій Григорєв і Максим Костенко посіла шосте місце. В індивідуальних змаганнях у дівчат єдиною медалісткою стала Вікторія Іваненко, яка посіла друге місце у багатоборстві за програмою...Гречка

Юна закарпатська шахістка показала високий результат на турнірі у Львові

на початку червня в Мінську. Конкуренція на цих змаганнях була високою, однак Марія показала якісну гру й зуміла посісти високе шосте місце, повідомив КО. Свою майстерність ужгородка продемонструвала і на нещодавньому шаховому турнірі Юні таланти, який пройшов 12 листопада у...Голос Карпат

5 крутих футбольних збірних, які не їдуть на чемпіонат світу-2018 до Росії

та Алексіс Санчес, чилійці вкрай нестабільно провели відбірковий турнір та програвши три з чотирьох останніх матчів скотилися з другого на шосте місце. Вирішальною стала гостьова поразка від невмотивованої Бразилії (0:3), яка вже на той момент вирішила усі питання та достроково...Еспресо TV

, Пілот Red Bull Даніель Ріккардо вже на першому колі постраждав від розвороту. Втім, австралієць зумів зібратися і фінішувати на шостому місці. г, Red Bull, -? Феттель тріумфує в Бразилії, прорив Хемілтона Головні новини Останні новини Powered by...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Рябоконь: Не знаю, чому доля так жорстока до Десни

- сказав тренер "Десни" на післяматчевій прес-конференції. Відзначимо, що три поспіль поразки призвели до того, що чернігівський клуб опустився на шосте місце в таблиці.Ua-football

Світоліна може пропустити матч Кубку Федерацій проти Австралії

на високому рівні, дуже стабільно і для мене було дуже важливо потрапити в Сінгапур. Я це зробила. Закінчити, звичайно, на шостому місці - трошки не так як хотілося, але все одно я провела дуже хороший сезон", - наголосила тенісистка. Нагадаємо,...Unn.com.ua

Хмельниччина у рейтингу областей з найкращим бізнес-кліматом в Україні посіла 6 місце. Незалежний громадський портал

Любенович: Зорі слід увійти до першої шістки

луганської команди. - До зимової перерви залишилося чотири тури, а ми поки що нічого не зробили - знаходимося тільки на шостому місці. До того ж у Маріуполя в запасі гра з Динамо, доля якої залишається невирішеною. Те, що ми стали...Ua-football

У турнірній таблиці команда Лісніченка йде на шостому місці з 12-ти команд. Команда екс-сумчанина, який нещодавно отримав польське громадянство, лідирує в турнірній таблиці першої ліги.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

перенесена гра 7 туру з тією ж "Буковиною", яка запланвана на 12 листопада. У разі перемоги наша команд повернеться на шосте місце, але й у випадку поразки - втратить ще одну позицію і завершить осінню частину на восьмій сходинці. В...Спортивний Житомир

"Арсенал" на виїзді поступився "Ман Сіті" (+ВІДЕО)

"Манчестер Сіті" впевнено обіграв "Арсенал", відкотивши того на шосте місце турнірної таблиці. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Друга ліга.

Поєдинок середняків південно-східної групи Другої ліги завершився нічиєю. Після 20 турів кримчани йдуть на шостому місці в таблиці. Нереалізований пенальті: Коломоєць 65 (воротар)...Ua-football

Анонс матчу

рівної гри енергетики поступились 2:5. А от “ІнБев/НПУ” вдома переграв одеський “Юні-Ламан” – 6:4. Загалом після семи турів “Енергія” поділяє п’яте-шосте місце у турнірній таблиці з «Кардиналом-Рівне», маючи у своєму активі десять залікових балів. “ІнБев/НПУ” має на три очки менше...Галичина спортивная