шосте місце

Наталя Букса: "Результат на чемпіонаті світу і радує, і розчаровує"

-Наталю, які враження від чемпіонату світу? -Наталю, для Вас це був перший командний чемпіонат світу. Сподіваюся, у майбутньому вдасться себе проявити краще. Галичина спортивная

Як врятуватися від хакерів.

Цим хакери і користуються, надсилаючи листи всім знайомим зламаного користувача. Вдруге пошту зламали за допомогою фальшивої форми поштового сервісу. Еспресо TV

У Кременчуі відбувся чемпіонат України зі скелелазіння

З 22 по 25 червня 2017 року в Кременчуцівідбувався чемпіонат України зі скелелазіння серед школярів. Змагання проходили з таких дисциплін:трудність, швидкість, багатоборство повідомляє прес-служба Кременчуцької міської ради. У чемпіонаті взяли участь 100 школярів віком від 10 до 17 років. Вони...Online.ua

Чоловіча збірна України з пляжного гандболу посіла 6 місце на чемпіонаті Європи у Загребі. Гал-info

Львів

Ченга з Китаю, у якого бронзова медаль турніру. Ще один представник України в цьому виді програми Максим Городинець посів останнє шосте місце серед фіналістів — 9 балів. В командному турнірі на рахунку збірної України 1722 очки й одноосібне перше місце.Галичина спортивная

Telegram пізнявся в рейтингу App Store в РФ після загрози блокування

Telegram за пять днів піднявся з 31-го на 20-е місце. За даними аналітичного сервісу App Annie, в червні Telegram посідав шосте місце в рейтингу додатків для комунікації Google Play і знаходився нижче 20 місця в загальному рейтингу програм, поступово втрачаючи...Unn.com.ua

У французькому Ліллі завершився командний чемпіонат Європи з легкої атлетики у Суперлізі. Вдало виступила на ньому збірна України, яка посіла шосте місце серед одинадцяти кращих легкоатлетичних збірних континенту. За ідеєю, на турнірі мало стартувати 12 команд, але через відомий допінговий...Галас

Олександр Степанюк) на Командному чемпіонаті Європи (Лілль, Франція) в бігу на 3000 м з перешкодами з кращими бігунками Європи виборола шосте місце з особистим досягненням 9 хв 44,57 сек. Цим результатом вона виконала норматив майстра спорту міжнародного класу (9.50,00 сек),...Online.ua

Українці вибороли одинадцять медалей на командному ЧЄ з легкої атлетики

Христина Стуй, Яна Качур та Єлізавета Бризгіна вибороли "бронзу" в 4х100м. Варто відзначити, що за підсумками змагань українська збірна посіла шосте місце і на наступному чемпіонаті також виступатиме у найсильнішій лізі. Як повідомляв УНН, українець С.Смелик виборов перше місце на...Unn.com.ua

Чоловіча збірна України з пляжного гандболу посіла шосте місце на чемпіонаті Європи у Загребі. На жіночому чемпіонаті Європи українки посіли 12-те місце.1NEWS

За підсумками змагань збірна України зі 236,50 очками посіла шосте місце. Друге місце і 10 очок до скарбнички України виборола представниця Херсонщини, спортсменка із Олешок Юлія Шматенко.Херсон Daily

Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України. Зазначається, що українська команда отримала дві перемоги, девять призових місць і посіла шосте місце в загальному рейтингу. На наступному чемпіонаті українська збірна також виступатиме у найсильнішій лізі. Першу перемогу Україні на командному...Online.ua

Три команди студентів ТНЕУ змагалися у XIII літній Універсіаді України з регбі в Хмельницькому (ФОТО)

(дві жіночі та одна чоловіча). У підсумку перша жіноча збірна ТНЕУ виборола третє місце (390 очок), друга жіноча команда посіла шосте місце (299 очок). Чоловіча збірна ТНЕУ посіла сьоме місце (273 очки). Загалом три команди набрали 962 очки. Склад бронзових...Газета "Наш ДЕНЬ"

Україна залишилася в елітному дивізіоні командного чемпіонату Європи з легкої атлетики

перемістилася на п'яте місце, але в естафеті 4 по 400 чоловіки виступили набагато слабкіше іспанців, які й замкнули топ-5. Підсумкове шосте місце дозволило Україні залишитися в еліті, тоді як головний дивізіон покинуть Білорусь і Нідерланди. Нагадаємо, раніше українські легкоатлети виграли...Зеркало недели (газета)

Цуренко втратила одну сходинку та тепер 35-а, а Катерина Бондаренко опустилася на 111-у. У першій десятці Каролін Возняцкі піднялася на шосте місце, Свєтлана Кузнєцова — на восьме, а Домініка Цибулкова опустилася на дев’яте. У парному...1NEWS

У боротьбі за шосте місце Марін Чілич випередив Мілоша Раонича.1NEWS

У боротьбі за шосте місце Марін Чілич випередив Мілоша Раонича. У парному рейтингу найкращим з українців є Денис Молчанов, який піднявся займає 117-е місце. Олександр...Чемпион

Цуренко втратила одну сходинку та тепер 35-а, а Катерина Бондаренко опустилася на 111-у. У першій десятці Каролін Возняцкі піднялася на шосте місце, Свєтлана Кузнєцова - на восьме, а Домініка Цибулкова опустилася на дев'яте. У парному рейтингу найкращою з українок є...Чемпион

та четвертою фінішувала на дистанції 1500м ( 4:49.77). Пяте місце у метанні списа посів Іван Лавор ( 41м 49см) та шосте місце у Сергія Марчука у бігу на 2000м з перешкодами ( 7:05.82). Повідомляє прес-служба Рівненської обласної...Online.ua