шосте місце

"Львів

Боротьбу у своєму фінальному матчі розпочали львів'янки. 6. «Львів'яночка», Львів: Галичина спортивная

«Львів'яночка» закінчила дебютний тур Вищої ліги з жіночого футболу на шостому місці +Відео...zaxid.net

Козацькі замість Комсомольських: як пройшла декомунізація вулиць у Полтавській області

закону. За рік на Яндекс.Картах у звязку з декомунізацією було перейменовано біля 700 вулиць Полтавщини. За цим показником вона посідає шосте місце серед регіонів країни, випереджаючи Житомирську область (понад 600 перейменувань) та поступаючись Черкаській (близько 800). Першочергово на Полтавщині перейменовували...Тижневик «ЕХО

Як вчасно виявити хворобу нирок?

середній рівень захворюваності по Україні. Хвороби сечостатевої системи не належать до найбільш поширених і в структурі загальної захворюваності посідають тільки шосте місце, однак існує проблема пізнього їх виявлення. А у разі «запущеної» недуги виникають досить важкі ускладнення. Хронічна хвороба нирок...Нова доба

Руслан Соболевський працював старшим тренером ДЮСШ Фенікс у Житомирі. Нагадаємо, після 14-ти турів чемпіонату ДЮФЛ перша команда Поділля U-15 займає шосте місце у своїй підгрупі. Спортивний Житомир...Спортивний Житомир

очок, 3 підбирання, 2 передачі за 30:37. Однак цієї перемоги виявилося мало для продовження боротьби в турнірі. Лілль посів лише шосте місце в групі і не вийшов до плей-оф Євроліги, повідомляють новини баскетболу.Чемпион

Ігор Юречко: Спочатку завдань не було

Доволі зухвалим виходить у «Балкан» дебют у чемпіонаті другої ліги: за підсумками осінньої частини вона посіла пристойне шосте місце. Її 21-річного захисника Ігоря Юречка можна з упевненістю назвати одним із ключових виконавців амбіційного колективу. Незамінний бек відіграв від свистка...Sportgid

«Випускники», «СНАУ», «Інтайм» і команда «ДЮСШ» міста Зіньків. Після завершення групового турніру пройдуть стикові матчі – треті команди груп розіграють п’яте-шосте місця, другі – зустрінуться в «бронзовому» матчі, а переможці груп розіграють головний трофей турніру. Чинним володарем «Кубку Галеніна» є...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

журі. До слова, ця книга увійшла до довгих списків Книги року ВВС-2016. Серед жанрової літератури (детектив/пригоди/фантастика/любовний роман/історичний роман/молодіжна проза/автобіографії)МирославДочинець зайняв шосте місце із 63-ох за книгуМафтей. Книга написана сухим пером.Голос Карпат

Як збірна України виступила на чемпіонаті світу з біатлону

Найкращий особистий результат серед чоловіків продемонстрував Сергій Семенов — п’яте місце в індивідуальній гонці, серед жінок — Юлія Джима із шостим місцем в мас-старті. Приємним сюрпризом став дебют 22-річної Анастасії Меркушиної, яка двічі потрапила у топ-10 особистих гонок. І хоча...Галичина спортивная

Біатлоністка Юлія Джима фінішувала шостою в останній гонці чемпіонату світу

Попри це, шосте місце у мас-старті стало найкращим особистим досягненням Юлії Джими у Хохфільцені.Галичина спортивная

Львівські каратисти вибороли медалі чемпіонату Європи з карате серед молоді

та молоді, участь у якому взяли 1147 спортсменів із 50 країн старого континенту. У медальному заліку національна збірна України посіла шосте місце. Наші спортсмени здобули при цьому дві золоті, срібну та три бронзові нагороди. Пять зі шістьох медалей вибороли каратисти...Щоденний Львів

Ю.Джима посіла шосте місце у мас-старті чемпіонату світу з біатлону

виграла Кайса Макаряйнен з Фінляндії. А.Меркушина (1+0+0+0) +1:28,7 хвилини відставання посіла високе 14 місце. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловіча збірна України посіла шосте місце в естафеті на ЧС з біатлону Переможницею змагань була німкеня Лаура Дальмайєр (0), срібною призеркою стала американка Сьюзан...Unn.com.ua

в естафеті на ЧС-2017. Про це заявив тренер збірної Юрай Санітра, який в інтерв'ю офіційному сайту Федерації біатлону України прокоментував шосте місце в естафеті на чемпіонаті світу в Гохфільцені. "Перша половина гонки була дуже хороша. У Прими було чотири тижні...Чемпион

Біатлон. Україна посіла шосте місце у чоловічій естафеті

Чоловіча збірна України з біатлону гідно виступила на естафеті чемпіонату світу з біатлону у Гохфільцені.докладніше Стик

Чоловіча збірна України посіла шосте місце в естафеті на ЧС з біатлону

Відбудуться відразу дві гонки жіночий та чоловічий мас-старти. Unn.com.ua

Україна стала шостою в чоловічій естафеті на ЧС з біатлону

взяти медаль. Сьогодні, 18-го лютого, на чемпіонаті світу з біатлону в Хохфільцені відбулася чоловіча естафета, в якій збірна України посіла шосте місце. Україну в гонці представляли Артем Прима, Сергій Семенов, Володимир Семаков і Дмитро Підручний. Прима і Семенов на високому...Зеркало недели (газета)

Топ-8 кращих романтичних десертів з усього світу (фото)

На почесному восьмому місці - червоне на білому>Сьомим став шоколадний торт з малиновим соусом від Андреа Галлі>Шосте місце - серця в Maritozzo>На п'ятому місці - "Малинове серце" від Black Thai>Четверте місце - у "Червоних сердець" з "Dr. Живаго">На...Bilshe.com

А за кількістю стентувань коронарних артерій Черкаський центр взагалі на шостому місці в Україні.Діловий регіон