шокувати

Евеліна Бледанс шокувала знімком свого обличчя

На знімку Бледанс зображена в процесі підготовки до зйомок. UkrMedia

Полтавська "Ворскла" в матчі 17 туру УПЛ проти "Динамо" не знітилася після того, як рахунок став 0:2 Сектор, рахунок 1:2 в полтавському матчі зробив Олександр Кобахідзе. ДеПо

Alyosha шокувала публіку відвертим вбранням

Блогерам не сподобалося оригінальну сукню співачки. UkrMedia

Після модного показу в Парижі "ангели" Victoria's Secret вирушили до ресторану, де зам... Експрес

Ешлі Олсен шокувала шанувальників новим бойфрендом, який старший за неї на 28 років

28 років - різниця, звісно, шокуюча, але сестри Олсен люблять старших.UkrMedia

Камалія шокувала фанатів опухлим обличчям (фото)

Багатьом підписникам здалося, що співачка на фотографії виглядає дещо неприродно. UkrMedia

Побитий чоловік Ксенії Собчак шокував прихильників (фото)

Знімок, який опублікував у своєму Instagram Максим Віторган, неабияк налякав шанувальників актора. UkrMedia

Астаф

Даша Астаф'єва порадувала шанувальників новим знімком. UkrMedia

Ковзанка в одному з парків розваг на півдні Японії опинилась у центрі гучного скандалу. Аби привабити... Експрес

У Севастополі днями пройшло відкриття дитячого парку розваг Патріот, в якому брали уча... Експрес

«Батьку, я буду по полях їжу шукати, тільки не ріж мене» +Відео zaxid.net

"Ворскла" на останніх хвилинах вирвала перемогу в "Сталі" Про це повідомляє Depo. "Сталь" - "Ворскла" - 0:1 Гол: Ребенок, 89 ДеПо

Седокова шокувала образом в стилі Кардашьян (фото)

Анна Седокова для церемонії каналу MusicBox обрала відверте вбрання в стилі Кардашьян. UkrMedia

Збірна України перемогла у відбірковій групі чемпіонату Європи з баскетболу 2017 року серед жінок. В... Експрес

«Це жах, скільки поліетилену в грунті»: результат експерименту калушанки шокував її саму

Калушанка поцікавилась, скільки поліетиленових пакетів можна назбирати, якщо не викидати кожен у смітник. Результат її шокував - за тиждень кілька десятків. Про це Zamay Alla написала на своїй сторінці в Facebook.Press-Центр

"Легія" вийшла вперед у матчі з дортмундською "Боруссією" Про це повідомляє Depo. На 10-ій хвилині відзначився Прійовіч. ДеПо