шкіряна куля

Фактично одразу ковельчанин Іван Данилюк виявився на ударній позиції в карному майданчику, але воротар Луцськсантехмонтаж №536 Дмитро Семченко зумів перевести шкіряну кулю на кутовий. Все вирішилося буквально за пару хвилин на 40-их хвилинах гри. Спочатку господарі врятували мяч від виходу...Online.ua

"ПСЖ" з рахунком 5:0 переміг "Монако" в 1/2 фіналу Кубка Франції

впорався, відбивши мяч перед собою. Далі Едінсон Кавані у боротьбі з оборонцем проштовхнув мяч на вільного Юліана Дракслера, котрий доправив шкіряну кулю до цілі. Через пять хвилин рахунок подвоїв Кавані, переправивши в ефектному стилі мяч у ворота, завдяки прострілу Ді...Unn.com.ua

"Боруссія" зазнала мінімальної домашньої поразки від "Монако"

до голу Сіндзі Кагави японець після передачі Пулішича обробив м'яч у чужому карному майданчику, на замаху прибрав оборонця та відправив шкіряну кулю в ціль, встановивши фінальний результат на табло - 2:3. Примітно, що до цього протистояння в 12 останніх домашніх...Unn.com.ua

У Ярошівці відбувся футбольний турнір на честь земляків, полеглих в Афганістані та в зоні АТО

цього протистояння вирішувала серія пенальті. Доля була прихильною до гравців «Нашої Ряби», які змусили голкіпера тальнівської команди чотири рази витягувати шкіряну кулю із сітки воріт 4 рази, натомість цю неприємну процедуру їхній воротар виконав лише тричі. У матчі за третє...Нова доба

"Оскар" (Підгір

Рахунок на 27-й хвилині відкрив Ігор Цимбалістий, який у міжсезоння повернувся з НФК "Бурштин" до лав "Оскара", ефектно головою закинувши "шкіряну кулю" під поперечку воріт суперника. Не встигли місцеві уболівальники і футболісти "Оскара" як слід відсвяткувати взяття воріт, як вже...Галичина спортивная

"Верес" - "Рух" -1:1. За крок від реваншу

Єрмаченко. У «Руху» чудовий шанс з марнував Олексій Омельченко, коли намагався замкнути передачу від Володимира Садохи елегантним ударом п’яткою. Але шкіряна куля влучила у захисника і зрадницьки пролетіла поруч зі стійкою. Згодом після паса Андрія Кікотя класний момент змарнував Святослав...Галичина спортивная

Садоха: У Донецьку багато росіян, чеченців, відкрито ходили з автоматами, переслідували наш автобус

Він дарував мені форму, мячі, я змалечку ходив з батьками на його матчі. Дуже подобалася футбольна атмосфера на стадіоні. Зі шкіряною кулею змалку не розлучався. Памятаю, у третьому класі до нас прийшов легендарний "карпатівець" Богдан Грещак і запросив до СДЮШОР-4,...Ua-football

Володимир Садоха: вважаю, що ще не розкрив свого таланту

Він дарував мені форму, м’ячі, я змалечку ходив з батьками на його матчі. Дуже подобалася футбольна атмосфера на стадіоні. Зі шкіряною кулею змалку не розлучався. Пам’ятаю, у третьому класі до нас прийшов легендарний «карпатівець» Богдан Грещак і запросив до СДЮШОР-4,...Галичина спортивная

Коли у страху очі великі?

М’яч, немов собачка, оббігав кути, потрапив під ногу Бацули і Андрій з лінії штрафного майданчика пробив на силу і точно. Шкіряна куля, пооббивавши стійки воріт, спочила у сітці. Після перерви керували грою на полі гості, що не завжди вітали господарі...Галичина спортивная

"Шахтар" Донецьк - "Сталь" Кам

не вдавалося Тайсон на 79-й хвилині показав, як треба поступати у подібній ситуації і дальнім ударом в обхід гравців, скерував шкіряну кулю у сітку. Паньків навіть не зрозумів що трапилось, але прийшовши до тями, неквапливо витяг «улов» із воріт, а...Галичина спортивная

«Черкаський Дніпро» програв «Колосу» з Ковалівки

Олексій Савченко, прослизнувши лівим флангом, віддав передачу на Олександра Ковпака, проте нападнику «Черкаського Дніпра» не вдалося на ближній стійці доправити шкіряну кулю до сітки воріт. Гарний шанс відзначитися у матчі під час розіграшу корнера мав і Андрій Скарлош – Литвиненка...Нова доба

На то він і лідер: "Шахтар" Донецьк – "Чорноморець" Одеса – 2:0

чергу, не зумів правильно прийняти м’яча. Чим миттєво скористався Феррейра. Донецький аргентинець вчасно опинився у потрібному місці. Підставив ногу і шкіряна куля опинилась у, ніким не захищених, воротах. Не встигли одесити прийти в себе, як у їхніх воротах опинився другий...Галичина спортивная

А незнайомця й не зауважили. Україна - Косово 3:0

отримали м’яча. Цього разу могло бути все навпаки. Олександр Зінченко мав поуращити українцям настрої, але воротар виявився напоготові і заволодів шкіряною кулею. По перерві, українці не збирались понижувати свого стремління. Невгамовний Кравець, який щоразу оправдовує довіру Шевченка до своєї персони,...Галичина спортивная

«Черкаський Дніпро» зазнав поразки від «Сум»

удари Ігоря Семенини, продовжував творити дива у рамці. Вдруге гості відзначилися на 89-ій хвилині, коли Олександр Ігнатенко із стандарту закинув шкіряну кулю за «комірець» Орестові Будюку. Домашня поразка боляче вдарила по амбіціям ФК «Черкаського Дніпра», на якого вже за тиждень...Нова доба

Відскочили… "Волинь" Луцьк – "Карпати" Львів - 1:1

підсумку втратив м’яча на користь карпатців. Суддя додав кілька хвилин до ігрового часу, які принесли господарям успіх. Капітан Герасимюк подав шкіряну кулю Петрову. І Сергій, у якого зріст під 2 метри, спокійно головою переграв Нестерова. У таких моментах, форварду легше...Галичина спортивная

у каркас воріт «Буковини. На жаль, на 54-й хвилині гри м’яч опинився у воротах «Буковини». Після, ймовірно, навісу Дениса Кожанова шкіряна куля влетіла у ворота нашої команди. А ще через три хвилини у ворота «Буковини» призначили пенальті, яке виконував Руслан...Чернівці.ТВ

Все так, як мало бути: "Шахтар" Донецьк, Україна – "Браґа" Португалія 2:0

свистка німецького судді рушили на ворота Марафона. Напруга зростала як на вольтметрі. І ось на 5-й хв. Степаненко, дослівно, увігнав шкіряну кулю під поперечину. Фред майстерно подав м’яча і Тарас зробив, те чого вимагається від класного футболіста — забив красивий...Галичина спортивная

Ліга Парі-Матч. Дев

свою лінію, а гірницька футбольна пружина кілька разів стискалась так, аби з потужно випустити снаряд у ціль. Цікаво, що тричі шкіряна куля таки влетіла у яблучко. Цей поєдинок для донецької команди мав подвійне завдання: необхідно поповнити скарбницю трьома очками і...Галичина спортивная

«Черкаський Дніпро» поступився «Сталі»

у рахунку. Черкащани спробували врятувати хід поєдинку – після дальнього пострілу Романа Гончаренка голкіпер «Сталі» лише із другої спроби приборкав шкіряну кулю, а Ярослав Ямполь, розкрутивши двох захисників, із кута карного майданчику пробив вище воріт. Третій гол у свої ворота...Нова доба