шкіряна куля

"Буковина" обійшла тернопільську "Ниву" у домашньому матчі

мяч опинився у воротах Ниви. Антон Батрак із лівого флангу зробив подачу у штрафний майданчик гостей, а Олександр Дугієнко переправив шкіряну кулю у власні ворота. У другому таймі збільшити перевагу Буковини у рахункові мав новачок чернівецької команди нападник Віталій Зоря.0372.ua

Два автоголи допомогли "Барселоні" перемогти "Рому" у чвертьфінальній грі ЛЧ

моменті Аліссон впорався з ударом Суареса, але відбив ігровий снаряд прямо на ногу Піке. Оборонцю не залишалося нічого, як переправити шкіряну кулю до сітки. У заключну десятихвилинку команди обмінялися голами. За римлян забив Джеко, а за синьо-гранатових Суарес. 4:1 переконливий...Unn.com.ua

ФК Буковині зіграла внічию з командою Арсенал-Київщина

та Роман Кузіви. Про це повідомляє fcbukovyna.com. Після першого тайму господарі поля вигравали з рахунком 1:0. На 33 хвилині зустрічі шкіряну кулю втратив півзахисник гостей Андрій Шишигін, а Дмитро Мартиненко віддав передачу на Дениса Катрюка, який і забив перший гол...Погляд

Чернівецька «Буковина» зіграла внічию з футболістами команди «Арсенал-Київщина»

Гусін, а також Віталій та Роман Кузіви. Після першого тайму господарі поля вигравали з рахунком 1:0. На 33 хвилині зустрічі шкіряну кулю втратив півзахисник гостей Андрій Шишигін, а Дмитро Мартиненко віддав передачу на Дениса Катрюка, який і забив перший гол...0372.ua

Воротарі провідних збірних світу розкритикували м

що складно передбачити, як себе поведе мяч. Також його складно тримати через покриття, зауважив Рейна. Тер Штеген також залишився незадоволеним шкіряною кулею, але вважає, що потрібно до нього звикати, адже інших варіантів у стражів воріт не буде. Мяч міг би...Unn.com.ua

ФК Буковина виграла контрольний матч з Кристалом

Першими у матчі відзначилися гравці Буковини. Гол на свій рахунок записав Антон Батрак. Незадовго до перерви гравці Кристалу зрівняли результат. Шкіряну кулю у ворота новачка чернівецької команди Богдана Степаненка відправив Андрій Понєдєльнік. Ще до перерви підопічні Віктора Мглинця знову вийшли...0372.ua

ФК Буковина програла контрольний матч Ниві-В

виходив Андрій Королянчук, однак гравці вінницької команди ліквідували загрозу. За п'ятнадцять хвилин до завершення гри воротам Ниви-В загрожував Антон Батрак шкіряна куля оминула ворота суперника. У складі Ниви-В зіграли екс-футболісти чернівецької команди Максим Бабійчук, Дмитро Осадчий, Роман Гудак та Антон...0372.ua

Якісні футбольні м

З кожним роком на ринку з'являється дедалі більше виробників футбольних м'ячів й тому вибрати хорошу шкіряну кулю сьогодні дійсно є з чого. На приклад, останнім часом найбільш популярними не тільки в Україні, а й у всьому світі...Футбол газета

...fcbukovyna.com. Черговим суперником чернівецької «Буковини» у контрольному матчі стала команда другої ліги «Нива» (Тернопіль). У першому таймі чернівчани пропустили тричі. Шкіряна куля у воротах підопічних Віктора Мглинця побувала на 8, 16 та 41 хвилинах зустрічі. Гравці буковинського колективу також мали...Буковинська правда

ФК Буковина поступилася у контрольному матчі тернопільській Ниві

Черговим суперником чернівецької Буковини у контрольному матчі стала команда другої ліги Нива (Тернопіль). У першому таймі наша команда пропустила тричі. Шкіряна куля у воротах підопічних Віктора Мглинця побувала на 8,16 та 41 хвилинах зустрічі. Гравці буковинського колективу також мали шанси...0372.ua

"Борусія" без Ярмоленка перемогла у першій грі 1/8 фіналу Ліги Європи

30 хвилині господарі досягли свого Піщек віддав пас у штрафну на Шюррле, і німець з другої спроби в падінні відправив шкіряну кулю в ціль. Впродовж пяти хвилин на старті другої половини словенський нападник гостей Йосіп Ілічіч оформив дубль. Спочатку прийняв...Unn.com.ua

Манчестер Юнайтед зазнав першої поразки в нинішній Лізі чемпіонів

вибив м'яч з лінії воріт, то бельгійцю не вистачило точності. Також на наддальній удар з метрів 40 наважився Маркос Рохо "шкіряна куля" потрапила до поперечини. По перерві загрозу почали створювати і футболісти "Базелю". Наприклад удар головою Майкла Ланга з кількох...Unn.com.ua

Буковина програла Скалі з рахунком 0:3

однак після подачі кутового Євгеном Заїченком влучного пострілу головою завдав Андрій Маляренко. Згодом футболісти Скали збільшили свою перевагу у рахункові. Шкіряну кулю перехопив Дмитро Полюганич та вивів на побачення з голкіпером Миколою Гоменюком іранського легіонера Скали Сіаваша Хагназарі, який зумів...0372.ua

"Карпати" U-19 - "Скала" U-19 - 1:0

і здавалося, що за мить він оформить «дубль». Та довести справу до взяття воріт 14-му номеру «зелено-білих» не судилося — шкіряна куля пройшла у сантиметрах із стійкою з зовнішньої сторони воріт... А от далі, як і в першій половині гри...Галичина спортивная

«Буковина» у виїзному матчі поступилася супернику з Хмельницького

у воротах Буковини після помилки голкіпера чернівецької команди Дениса Чесановського. На 36 хвилині гри Дениса обікрав Кирило Бабак та відправив шкіряну кулю у порожню рамку. У другому таймі футболісти хмельницької команди провели ще одну результативну атаку. За шість хвилин до...0372.ua

Cпаринг: "Карпати" – "Верес" 0:2

нагод відігратися. Зокрема, після двох стандартів поспіль «леви» пробивали по воротах головою з району 11-метрової позначки, але в обох випадках шкіряна куля проходили повз каркас воріт. А за дві хвилини до фінального свистка швидка контратака «Вереса» завершилася ударом по воротах...Галичина спортивная

мав нападник «Буковини» Руслан Рябий. На жаль, відправити м’яча у ворота суперника Руслан не зміг. Через вісім хвилин міг відправити шкіряну кулю у власні ворота екс-захисник «Буковини» Микола Жовтюк. Цього разу гостям пощастило – рахунок залишився 0:0. А за хвилину...Буковинська правда

Буковина перемогла Полісся з рахунком 2:0

мав нападник «Буковини» Руслан Рябий. На жаль, відправити м’яча у ворота суперника Руслан не зміг. Через вісім хвилин міг відправити шкіряну кулю у власні ворота екс-захисник «Буковини» Микола Жовтюк. Цього разу гостям пощастило – рахунок залишився 0:0. А за хвилину...Погляд

«Альтаїр» виграв у «Росави»

«Черкаський спорт». Відразу після перерви повинен був оформлювати дубль вихованець місцевого футболу Сергій Біда, який опинившись «один в один» катнув шкіряну кулю повз ближню стійку воріт. А після навісу зі стандарту від Владислава Аджубея і удару головою капітана команди драбівчан...Нова доба

"Зоря" U-21 – "Карпати" U-21 – 4:0

Едуарду Сухомлину і «четвірка» господарів у дотик розрядила свою гармату з лінії штрафного майданчика гостей трохи правіше середини. За мить шкіряна куля залетіла до воріт, ледь не порвавши сітку.«Карпати» не стали робити з пропущеного м’яча жодної трагедії, продовжуючи гнути свою...Галичина спортивная