шкіряна куля

«Альтаїр» виграв у «Росави»

«Черкаський спорт». Відразу після перерви повинен був оформлювати дубль вихованець місцевого футболу Сергій Біда, який опинившись «один в один» катнув шкіряну кулю повз ближню стійку воріт. А після навісу зі стандарту від Владислава Аджубея і удару головою капітана команди драбівчан...Нова доба

"Зоря" U-21 - "Карпати" U-21 - 4:0

Едуарду Сухомлину і «четвірка» господарів у дотик розрядила свою гармату з лінії штрафного майданчика гостей трохи правіше середини. За мить шкіряна куля залетіла до воріт, ледь не порвавши сітку.«Карпати» не стали робити з пропущеного м’яча жодної трагедії, продовжуючи гнути свою...Галичина спортивная

На Закарпатті тривають футбольні баталії

і середнянці набрали по 9 очок, по 9 м’ячів забили. Виноградівці на 4 пропустили менше, більше того, лише один раз шкіряна куля побувала у їхніх воротах, та саме в очній зустрічі зазнали поразки від ФК «Середнє» – 0:1. А як-то...Закарпатський Кореспондент

"Прикарпаття" на виїзді громить стрийську "Скалу"

із штрафного удару помилився голкіпер господарів Олег Білик, вибивши м'яч прямо на ногу Василю Дербаху. Півзахисник франківчан з розвороту відправив шкіряну кулю у ворота "Скали" — 0:1. Після цього "Прикарпаття" віддало ініціативу стриянам та перейшло на гру на контратаках. Кілька...Франківчани

Виноградівський "Севлюш" показав клас на виїзді в Ужгороді

Зокрема воротаря суперника турбував усе той же Матвій Бобаль. Отож основні події розгорнулися після перерви, а фактично під завісу другого тайму. Голос Карпат

Буковина на виїзді зіграла внічию

Через дві хвилини небезпечно пробивав по «рамці» нашої команди Євген Котюн. На 65 хвилині гри ударом через себе намагався відправити шкіряну кулю у ворота «Буковини» - м'яч опинився у руках Миколи Гоменюка.Погляд

Нефартовий день для "Руху"

на удар, цілився у верхній кут, утім знову неточно. Паламарчук у цьому епізоді вже був безсилим і лише поглядом проводжав шкіряну кулю. Далі була передача від Заставного у воротарський майданчик, на ударній позиції опинився Григорій Баранець але і йому не...Галичина спортивная

"Черкаський Дніпро" поступився МФК "Миколаїв" 0:2

Сікорський міг виходити один на один з нашим голкіпером, але Орест Будюк спрацював на випередження, вийшов з воріт та забрав шкіряну кулю до рук. До 30-ї хвилини команди провели ще по дві атаки без завершальної стадії, але з небезпечними прострілами.Online.ua

діяв на останньому рубежі своєї команди. На 62-й хвилині матчу Олександр Філіппов зумів втікти в контратаку, проте після завершального удару шкіряна куля розминулася зі стійкою воріт гостей. В другому таймі деснянці не форсували подій, виконавши поставлене перед командою завдання ще...Online.ua

в штрафну, прострілив на дальню штангу. Захисник "Оболоні" встиг зреагувати, але м'яч від нього відскочив на лінію одинадцатиметрової позначки, де шкіряна куля вже чекав Віталій Бойко. Той дуже якісно та хитро пробивав у ближній кут, але кіпера господарів підстрахував ще...Online.ua

вирівняти ситуацію. Перший удар в бік воріт суперника завдавав Руслан Качур з лінії штрафного майданчика на 8-й хвилині матчу, але "шкіряна куля" звалилася з ноги нашого капітана і в підсумку не знайшла ворота голкіпера гостей, який у день матчу святкував...Online.ua

лише карколомний сейв Костянтина Махновського допоміг Десні залишити свої ворота сухими. До фінального свистка арбітра ще не менше ніж тричі шкіряна куля могла побувати в сітці воріт гостей, проте матч так і закінчився з мінімальною перевагою нашої команди. Ця перемога...Online.ua

Фактично одразу ковельчанин Іван Данилюк виявився на ударній позиції в карному майданчику, але воротар Луцськсантехмонтаж №536 Дмитро Семченко зумів перевести шкіряну кулю на кутовий. Все вирішилося буквально за пару хвилин на 40-их хвилинах гри. Спочатку господарі врятували мяч від виходу...Online.ua

"ПСЖ" з рахунком 5:0 переміг "Монако" в 1/2 фіналу Кубка Франції

впорався, відбивши мяч перед собою. Далі Едінсон Кавані у боротьбі з оборонцем проштовхнув мяч на вільного Юліана Дракслера, котрий доправив шкіряну кулю до цілі. Через пять хвилин рахунок подвоїв Кавані, переправивши в ефектному стилі мяч у ворота, завдяки прострілу Ді...Unn.com.ua

"Боруссія" зазнала мінімальної домашньої поразки від "Монако"

до голу Сіндзі Кагави японець після передачі Пулішича обробив м'яч у чужому карному майданчику, на замаху прибрав оборонця та відправив шкіряну кулю в ціль, встановивши фінальний результат на табло - 2:3. Примітно, що до цього протистояння в 12 останніх домашніх...Unn.com.ua

У Ярошівці відбувся футбольний турнір на честь земляків, полеглих в Афганістані та в зоні АТО

цього протистояння вирішувала серія пенальті. Доля була прихильною до гравців «Нашої Ряби», які змусили голкіпера тальнівської команди чотири рази витягувати шкіряну кулю із сітки воріт 4 рази, натомість цю неприємну процедуру їхній воротар виконав лише тричі. У матчі за третє...Нова доба

"Оскар" (Підгір

Рахунок на 27-й хвилині відкрив Ігор Цимбалістий, який у міжсезоння повернувся з НФК "Бурштин" до лав "Оскара", ефектно головою закинувши "шкіряну кулю" під поперечку воріт суперника. Не встигли місцеві уболівальники і футболісти "Оскара" як слід відсвяткувати взяття воріт, як вже...Галичина спортивная

"Верес" - "Рух" -1:1. За крок від реваншу

Єрмаченко. У «Руху» чудовий шанс з марнував Олексій Омельченко, коли намагався замкнути передачу від Володимира Садохи елегантним ударом п’яткою. Але шкіряна куля влучила у захисника і зрадницьки пролетіла поруч зі стійкою. Згодом після паса Андрія Кікотя класний момент змарнував Святослав...Галичина спортивная

Садоха: У Донецьку багато росіян, чеченців, відкрито ходили з автоматами, переслідували наш автобус

Він дарував мені форму, мячі, я змалечку ходив з батьками на його матчі. Дуже подобалася футбольна атмосфера на стадіоні. Зі шкіряною кулею змалку не розлучався. Памятаю, у третьому класі до нас прийшов легендарний "карпатівець" Богдан Грещак і запросив до СДЮШОР-4,...Ua-football