шкіряна куля

"Шахтар" Донецьк - "Сталь" Кам

не вдавалося Тайсон на 79-й хвилині показав, як треба поступати у подібній ситуації і дальнім ударом в обхід гравців, скерував шкіряну кулю у сітку. Паньків навіть не зрозумів що трапилось, але прийшовши до тями, неквапливо витяг «улов» із воріт, а...Галичина спортивная

«Черкаський Дніпро» програв «Колосу» з Ковалівки

Олексій Савченко, прослизнувши лівим флангом, віддав передачу на Олександра Ковпака, проте нападнику «Черкаського Дніпра» не вдалося на ближній стійці доправити шкіряну кулю до сітки воріт. Гарний шанс відзначитися у матчі під час розіграшу корнера мав і Андрій Скарлош – Литвиненка...Нова доба

На то він і лідер: "Шахтар" Донецьк – "Чорноморець" Одеса – 2:0

чергу, не зумів правильно прийняти м’яча. Чим миттєво скористався Феррейра. Донецький аргентинець вчасно опинився у потрібному місці. Підставив ногу і шкіряна куля опинилась у, ніким не захищених, воротах. Не встигли одесити прийти в себе, як у їхніх воротах опинився другий...Галичина спортивная

А незнайомця й не зауважили. Україна - Косово 3:0

отримали м’яча. Цього разу могло бути все навпаки. Олександр Зінченко мав поуращити українцям настрої, але воротар виявився напоготові і заволодів шкіряною кулею. По перерві, українці не збирались понижувати свого стремління. Невгамовний Кравець, який щоразу оправдовує довіру Шевченка до своєї персони,...Галичина спортивная

«Черкаський Дніпро» зазнав поразки від «Сум»

удари Ігоря Семенини, продовжував творити дива у рамці. Вдруге гості відзначилися на 89-ій хвилині, коли Олександр Ігнатенко із стандарту закинув шкіряну кулю за «комірець» Орестові Будюку. Домашня поразка боляче вдарила по амбіціям ФК «Черкаського Дніпра», на якого вже за тиждень...Нова доба

Відскочили… "Волинь" Луцьк – "Карпати" Львів - 1:1

підсумку втратив м’яча на користь карпатців. Суддя додав кілька хвилин до ігрового часу, які принесли господарям успіх. Капітан Герасимюк подав шкіряну кулю Петрову. І Сергій, у якого зріст під 2 метри, спокійно головою переграв Нестерова. У таких моментах, форварду легше...Галичина спортивная

у каркас воріт «Буковини. На жаль, на 54-й хвилині гри м’яч опинився у воротах «Буковини». Після, ймовірно, навісу Дениса Кожанова шкіряна куля влетіла у ворота нашої команди. А ще через три хвилини у ворота «Буковини» призначили пенальті, яке виконував Руслан...Чернівці.ТВ

Все так, як мало бути: "Шахтар" Донецьк, Україна – "Браґа" Португалія 2:0

свистка німецького судді рушили на ворота Марафона. Напруга зростала як на вольтметрі. І ось на 5-й хв. Степаненко, дослівно, увігнав шкіряну кулю під поперечину. Фред майстерно подав м’яча і Тарас зробив, те чого вимагається від класного футболіста — забив красивий...Галичина спортивная

Ліга Парі-Матч. Дев

свою лінію, а гірницька футбольна пружина кілька разів стискалась так, аби з потужно випустити снаряд у ціль. Цікаво, що тричі шкіряна куля таки влетіла у яблучко. Цей поєдинок для донецької команди мав подвійне завдання: необхідно поповнити скарбницю трьома очками і...Галичина спортивная

«Черкаський Дніпро» поступився «Сталі»

у рахунку. Черкащани спробували врятувати хід поєдинку – після дальнього пострілу Романа Гончаренка голкіпер «Сталі» лише із другої спроби приборкав шкіряну кулю, а Ярослав Ямполь, розкрутивши двох захисників, із кута карного майданчику пробив вище воріт. Третій гол у свої ворота...Нова доба

Спарта-Буковина розпочала виступи у чемпіонаті України (U19) з перемоги

після удару гравця буковинської команди Олега Циганчука влучив у стійку воріт закарпатців. Згодом воротам гостей загрожував капітан Спарти-Буковини Олег Добровольський. Шкіряна куля знову оминула рамку Мункача. На 29 хвилині небезпечний штрафний виконував гравець гостей, однак у цьому ігровому епізоді вдало...Погляд

«Черкаський Дніпро» зазнав поразки у Маріуполі

Батальський та Антон Крамар почергово наносили удари, які втім заблокували захисники суперника. На 28-ій хвилині нападник дніпрян Олександр Батальський видряпав шкіряну кулю для Олексія Савченка, який намагався поцілити під поперечку – надійно зіграв голкіпер маріупольців Євген Гальчук. «Іллічівець» у боргу...Нова доба

організувати результативну атаку. Поблизу штрафного майданчика господарів збили Євгена Немтінова, однак м’яч підхопив нападник «Буковини» Владислав Бугай, який зумів відправити шкіряну кулю у ворота «Полтави». Перспективний гравець забив свій перший гол у матчах за чернівецьку команду. Господарі поля зрівняли результат...Чернівці.ТВ

Дитячо-юнацька футбольна ліга України: Огляд матчів другого туру

Кудь скористався неузгодженістю дій голкіпера та захисника ужгородців. Останній невдало віддав м’яча воротарю і форвард карпатівців зумів «вигризти» у нього шкіряну кулю. Тож стражу воріт нічого не залишалося, як завалити Тараса на газон — очевидний 11-метровий. Майстер стандартів Олег Береза...Галичина спортивная

«Черкаський Дніпро» зазнав поразки у протистоянні з «Полтавою»

парирував постріл в притул нападника ФК «Полтава». Відразу після відпочинку Максим Лісовий ударом зі штрафного із лінії карного майданчика увігнав шкіряну кулю в дальню «шістку» воріт своїх колишніх одноклубників. Гол надовго вибив із колії приїжджу команду, яка оговталася лише наприкінці...Нова доба

Питання без відповіді. Україна – Ісландія – 1:1

не відважився ловити, а відбив поперед себе. Тут же намалювався Ярмоленко. Андрій прийнявши м’яча своєю коронною лівою, повторним дотиком відправив шкіряну кулю повз розгубленого Хальдоурссона. Нічия — 1:1. У другому таймі гості відійшли на свою половину поля, в надії тримати...Галичина спортивная

Роман Дацюк, який щойно вийшов на заміну. На 79 хвилині гри м’яч таки опинився у воротах гостей. Після подачі кутового шкіряну кулю у власні ворота зрізав Роман Воробей. А за дві хвилини до завершення основного часу другого тайму на «побачення»...Чернівці.ТВ

Матч Черкаського Дніпра закінчився скандалом (відео)

Дніпряни відігралися на 32-ій хвилині: Ахлідін Ісраілов, обігравшись з Олександром Батальським, викотив м’яча під удар Антону Крамару, який вправно доправив шкіряну кулю за призначенням. У кінцівці поєдинку арбітр матчу протягом чотирьох хвилин цинічно-показово «нарахував» у центрі поля  Олегові Тарасенку два...Вчасно (Черкаси)

Чернівецька Буковина здобула перемогу, обігравши в гостях стрийську Скалу

гол на професійному рівні.  Відзначимо також момент, який створили гравці "Буковини" на 70 хвилині зустрічі. Півзахисник Дмитро Скоблов майстерно закинув шкіряну кулю у штрафний майданчик суперника, однак Тарас Сивка влучити у ворота не зміг. А на 81 хвилині гри третій...Погляд

гол на професійному рівні. Відзначимо також момент, який створили гравці "Буковини" на 70 хвилині зустрічі. Півзахисник Дмитро Скоблов майстерно закинув шкіряну кулю у штрафний майданчик суперника, однак Тарас Сивка влучити у ворота не зміг. А на 81 хвилині гри третій...Буковинська правда