шкіряна куля

У Драбові футболісти зіграли внічию

втім, пробив повз ближню стійку воріт гостей. В одній із наступних атак «Альтаїра» Вадим Гонщик зі свого правого флангу вирізав шкіряну кулю, а Володимир Ординський у високому стрибку наніс удар – голкіпер лебединців Дмитро Козаченко витягнув м’яча із-під поперечки. Біля...Нова доба

«Дніпро» переміг у фіналі літнього чемпіонату Черкас з футзалу

«Шевченків край» побіг на ворота суперника з надією кардинально змінити хід поєдинку, але отримали гол у свої ворота – Лобов шкіряну кулю у ворота запустив між ніг Сорокіна, який замінив на воротах Іщенка – 1:5. Звенигородська команда намагалася відігратися,і...Нова доба

«Епіцентр» переміг «Черкаських зубрів»

зубрам». Щоправда віддавати інціативу у грі їхній суперник не збирався. Та все ж спочатку Шкляр у потрібний момент не запустив шкіряну кулю у пусті ворота, а згодо Глаговський ударом здалеку перевірив на міць стійку воріт «Епіцентра». Розуміючи, що так можна...Нова доба

"Карпати" U-19 - "Маріуполь" U-19 - 7:1

атаки «зелено-білих» захисники гостей не найкращим чином винесли круглого і Рудюк, будучи першим на підборі, класно розрядив свою гармату, але шкіряну кулю прийняла на себе поперечина, а Сільченко, добиваючи м’яча у ціль, пробив поряд із дальньою, правою від кіпера маріупольців...Галичина спортивная

Чернівецька "Буковина" переграла хмельницьке "Поділля"

хвилині зустрічі на ударну позицію виходив Віталій Зоря, який, на жаль, у ворота не влучив. А на 31 хвилині зустрічі шкіряну кулю у ворота Поділля не зміг переправити Антон Батрак. У другому таймі господарі поля таки вразили ворота суперника. Влучного...0372.ua

ворота. На 61 хвилині Василь Дербах поборовся за м'я і з 18 метрів немов би рукою поклав точно в кут шкіряну кулю без шансів для голкіпера. На 69 хв. небезпечно головою з лінії воротарського майданчика пробив Шаврін, але на щастя...Бліц-інфо

До зустрічі в Першій Лізі, Франківськ !

ворота. На 61 хвилині Василь Дербах поборовся за м'я і з 18 метрів немов би рукою поклав точно в кут шкіряну кулю без шансів для голкіпера. На 69 хв. небезпечно головою з лінії воротарського майданчика пробив Шаврін, але на щастя...Галичина спортивная

Чернівецька Буковина здолала на домашньому полі колектив Прикарпаття

гравці чернівецької «Буковини». На 71 хвилині зустрічі один із лідерів «Буковини» Євген Немтінов, який повернувся на поле після травми, перехопив шкіряну кулю та пройшовши вперед, перекинув голкіпера «Прикарпаття» Остапа Вульчина. Гол Євгена Немтінова приніс перемогу «Буковині» з рахунком 1:0. Про це...Погляд

з правого флангу, але м’яч зрізався з ноги гравця Миколаєва і ледь не залетів у ворота Десни – Литовка перевів шкіряну кулю на кутовий. Відповідь Десни була не менш небезпечною – Банасевич вийшов на вільний простір і пробив поруч зі...Чернігівський формат

"Буковина" перемогла команду з Івано-Франківська у домашньому матчі

гравці чернівецької Буковини. На 71 хвилині зустрічі один із лідерів Буковини Євген Немтінов, який повернувся на поле після травми, перехопив шкіряну кулю та пройшовши вперед, перекинув голкіпера Прикарпаття Остапа Вульчина, пише Чернівці.спорт. Гол Євгена Немтінова приніс перемогу Буковині з рахунком...0372.ua

"Манчестер Юнайтед" здолав "Арсенал" у центральній грі туру АПЛ

УНН. У дебюті протистояння навіс Лукаку на дальню стійку ознаменувався ударом Санчеса. У стрибку свою команду врятував захисник Беллерін. Далі шкіряна куля відлетіла у стійку після чого на добиванні вдало спрацював Поль Погба. Пізніше спроба з гострого кута від Ешлі...Unn.com.ua

"Буковина" обійшла тернопільську "Ниву"  у домашньому матчі

мяч опинився у воротах Ниви. Антон Батрак із лівого флангу зробив подачу у штрафний майданчик гостей, а Олександр Дугієнко переправив шкіряну кулю у власні ворота. У другому таймі збільшити перевагу Буковини у рахункові мав новачок чернівецької команди нападник Віталій Зоря.0372.ua

Два автоголи допомогли "Барселоні" перемогти "Рому" у чвертьфінальній грі ЛЧ

моменті Аліссон впорався з ударом Суареса, але відбив ігровий снаряд прямо на ногу Піке. Оборонцю не залишалося нічого, як переправити шкіряну кулю до сітки. У заключну десятихвилинку команди обмінялися голами. За римлян забив Джеко, а за синьо-гранатових Суарес. 4:1 переконливий...Unn.com.ua

ФК Буковині зіграла внічию з командою Арсенал-Київщина

та Роман Кузіви. Про це повідомляє fcbukovyna.com. Після першого тайму господарі поля вигравали з рахунком 1:0. На 33 хвилині зустрічі шкіряну кулю втратив півзахисник гостей Андрій Шишигін, а Дмитро Мартиненко віддав передачу на Дениса Катрюка, який і забив перший гол...Погляд

Чернівецька «Буковина» зіграла внічию з футболістами команди «Арсенал-Київщина»

Гусін, а також Віталій та Роман Кузіви. Після першого тайму господарі поля вигравали з рахунком 1:0. На 33 хвилині зустрічі шкіряну кулю втратив півзахисник гостей Андрій Шишигін, а Дмитро Мартиненко віддав передачу на Дениса Катрюка, який і забив перший гол...0372.ua

Воротарі провідних збірних світу розкритикували м

що складно передбачити, як себе поведе мяч. Також його складно тримати через покриття, зауважив Рейна. Тер Штеген також залишився незадоволеним шкіряною кулею, але вважає, що потрібно до нього звикати, адже інших варіантів у стражів воріт не буде. Мяч міг би...Unn.com.ua

"Буковина" виграла у команди "Кристал" із Чорткова

Першими у матчі відзначилися гравці Буковини. Гол на свій рахунок записав Антон Батрак. Незадовго до перерви гравці Кристалу зрівняли результат. Шкіряну кулю у ворота новачка чернівецької команди Богдана Степаненка відправив Андрій Понєдєльнік. Ще до перерви підопічні Віктора Мглинця знову вийшли...0372.ua

В контрольному матчі чернівецька "Буковина" поступилася супротивнику з Вінниці

виходив Андрій Королянчук, однак гравці вінницької команди ліквідували загрозу. За п'ятнадцять хвилин до завершення гри воротам Ниви-В загрожував Антон Батрак шкіряна куля оминула ворота суперника. У складі Ниви-В зіграли екс-футболісти чернівецької команди Максим Бабійчук, Дмитро Осадчий, Роман Гудак та Антон...0372.ua

Якісні футбольні м

З кожним роком на ринку з'являється дедалі більше виробників футбольних м'ячів й тому вибрати хорошу шкіряну кулю сьогодні дійсно є з чого. На приклад, останнім часом найбільш популярними не тільки в Україні, а й у всьому світі...Футбол газета

...fcbukovyna.com. Черговим суперником чернівецької «Буковини» у контрольному матчі стала команда другої ліги «Нива» (Тернопіль). У першому таймі чернівчани пропустили тричі. Шкіряна куля у воротах підопічних Віктора Мглинця побувала на 8, 16 та 41 хвилинах зустрічі. Гравці буковинського колективу також мали...Буковинська правда