швидкі шахи

Президент привітав Г.Музичук з виходом у фінал чемпіонату світу з шахів

Одеси Ірина Круш, яка виступає під прапором США. Нагадаємо, 28 грудня український гросмейстер Ганна Музичук достроково виграла чемпіонат світу зі швидких шахів. Також вона здобула перемогу у бліці на чемпіонаті...Unn.com.ua

Українська шахістка Г.Музичук перемогла росіянку на чемпіонаті світу

Ганна Музичук стала півфіналісткою Чемпіонату світу з шахів

У Тегерані в другій партії матчів 1/4 фіналу Чемпіонату світу з шахів, в одній з пар українка Ганна Музичук обіграла Антоанетту Стефанову з Болгарії. iPress

Г.Музичук пробилася до чвертьфіналу чемпіонату світу з шахів

Нагадаємо, 28 грудня український гросмейстер Ганна Музичук достроково виграла чемпіонат світу зі швидких шахів. Unn.com.ua

Львів

кожному раунді суперниці грають по дві партії (чорними і білими). Якщо вони не виявляють переможця, то граються додаткові партії в швидкі шахи. Про це повідомили сьогодні, 15 лютого, в інтернет-виданні...Щоденний Львів

Львів

Якщо основні партії завершуються нічиєю, то суперниці грають додаткові партії в швидкі шахи. Галичина спортивная

Анна Музичук вдало стартувала на ЧС з шахів

Росії. Ще дві представниці України зіграли внічию, а одна програла. Нагадаємо, що раніше львів’янин Василь Іванчук став чемпіоном світу зі швидких шахів. Він закінчив турнір перемогою і виграв його за додатковими коефіцієнтами, випередивши зокрема чемпіона світу Магнуса...Ваші новини

– урочиста церемонія нагородження переможців та закриття турніру з класичних шахів; 11 лютого, 10:00 – урочиста церемонія відкриття турніру з швидких шахів (рапід); 11 лютого, 16:00 – урочиста церемонія нагородження переможців та закриття турніру з швидких шахів (рапід); 12 лютого,...Українська газета ЧАС

Якими є шанси Анни Музичук стати наступною чемпіонкою світу з шахів?!

на турнірі в Гібралтарі, випередивши Анну Музичук та Хоу Іфань. «Наприкінці минулого року Анна перемогла під час чемпіонату світу зі швидких шахів і бліцу, що має додати їй впевненості в класичних шахах. У нокаут-турнірах дуже важливо впевнено почувати себе на...Галичина спортивная

Відзначено найкращу спортсменку Львівщини шахістку Анну Музичук та кращих шахістів Львівщини

відзнаку відділення та грошову премію. Варто зазначити, що це визнання Анна Музичук здобула завдяки яскравому виступі в чемпіонаті світу зі швидких шахів (Доха, Катар, 26-30 грудня 2016 року). Анна Музичук в столиці Катару стала дворазовою чемпіонкою світу, виборовши золоту медаль...Галичина спортивная

Ганна Музичук буде відзначена як кращий спортсмен Львівщини

у місті Доха в Катарі, здобула аж два титули чемпіонки світу з шахів. Ганна спершу стала тріумфаторкою світової першості зі швидких шахів (рапід), а по тому перемогла ще й на світовій першості з бліцу. При цьому, у чемпіонаті з рапіду...Щоденний Львів

Чемпіонат України з шахів у Чернівцях

– урочиста церемонія нагородження переможців та закриття турніру з класичних шахів; 11 лютого, 10:00 – урочиста церемонія відкриття турніру з швидких шахів (рапід); 11 лютого, 16:00 – урочиста церемонія нагородження переможців та закриття турніру з швидких шахів (рапід); 11 лютого,...Чернівці.ТВ

12 лютого, 14.30 урочиста церемонія нагородження переможців та закриття турніру з блискавичних шахів (бліц). Погляд

шахіста хотіли виселити, а сам він живе у майже аварійному будинку. Наприкінці року столиця Катару Доха приймала чемпіонати світу зі швидких шахів та бліцу серед жінок та чоловіків. У змаганнях взяли участь найсильніші шахісти планети на чолі з чемпіоном світу...Високий замок

22 січня 2017 року в приміщенні спорткомплексу с. Зоря Рівненського району відбудеться клубний чемпіонат Рівненської області зі швидких шахів 2017 року з нагоди 43-річчя створення шахового клубу "Зоря" та пам’яті його засновника - Жука Миколи Івановича. Про це повідомляє...Все

Нагадаємо, Анна Музичук та Іванчук стали чемпіонами світу 2016 року зі швидких шахів. А потім Музичук захистила титул чемпіонки світу з бліцу.Чемпион

Марія Музичук не захотіла летіти в Катар на чемпіонат світу зі швидких шахів за власні кошти

На цих же змаганнях чемпіоном світу з рапіду став відомий львівський гросмейстер Василь Іванчук. Галичина спортивная

Марія Музичук відмовилась їхати на чемпіонат світу з шахів до Ірану

протистоянні з китайською шахісткою Хоу Іфань. У свою чергу, сестра Марії Анна Музичук наприкінці 2016 року стала чемпіонкою світу зі швидких шахів у рапіді і бліці. Шахістка є фавориткою чемпіонату світу, який в лютому 2017 року відбудеться в Ірані. Раніше...Галичина спортивная

Музичук censor.net. Чемпіонат світу в Ірані відбудеться в лютому 2017 року. Нагадаємо, що Ганна Музичук нещодавно стала чемпіонкою світу зі швидких шахів та бліцу. Марія Музичук...Чемпион