швидкі шахи

Новорічно-різдвяний турнір із шахів пройшов на Рахівщині (ФОТО). У суботу, 13 січня в приміщенні районного шахового клубу відбувся новорічно-різдвяний відкритий турнір з швидких шахів. Закарпаття онлайн

Сестри Музичук увійшли в десятку найсильніших шахісток світу

виявилися семеро українських спортсменів. До цього переліку увійшла також львівська шахістка Анна Музичук, зайнявши 96-у позицію. Раніше чемпіонка світу зі швидких шахів і бліц-шахів 2016 року Анна Музичук відмовилася від участі у чемпіонаті світу в Саудівській Аравії. Предстаниця України заявила,...Ваші новини

Пост Анни Музичук став найпопулярнішим за рік в українському сегменті Facebook

підтримують рішення Анни та її сестри. Нагадаємо, наприкінці грудня шахістки сестри Музичук відмовилися їхати на Чемпіонат світу з бліцу та швидких шахів. Про це рішення Анна Музичук повідомила на своїй сторінці у Facebook. «Я вирішила не їхати до Саудівської Аравії.Галичина спортивная

Сестри Музичук потрапили в топ-10 найкращих шахісток світу

(Україна) - 2571 41. Ганна Ушеніна (Україна) - 2423... Також у жовтні минулого року Ганна Музичук виграла чемпіонат Європи зі швидких шахів. Нагадаємо, в березні 2017 року Ганна Музичук отримала державну нагороду.Зеркало недели (газета)

Шахістка Анна Музичук потрапила до рейтингу ТОП-100 найвпливовіших людей України

боксера Володимира Кличка, поставивши його на 74 місце. Нагадаємо, що у жовтні 2017 року Анна Музичук стала чемпіонкою Європи зі швидких шахів у Монако. А вже у листопаді того ж року, наша шахістка перемогла жіночих змаганнях з рапіду на міжнародному...1news.info

У Чернівцях відбувся новорічний турнір зі швидких шахів

У Чернівцях, у клубі Біла тура відбувся Новорічний турнір зі швидких шахів. 0372.ua

«нагнути систему» не вдасться. Анна Музичук – персона року Спочатку Анна Музичук стала чемпіонкою світу і в бліці, і в швидких шахах. А наприкінці року стала ще й персоною, яку найбільше обговорюють. Вир емоцій викликало її рішення не їхати на...Lviv.com

Українські шахісти без медалей завершили виступи на ЧС з бліцу

Слідом за чемпіонатами світу зі швидких шахів закінчилися чемпіонати світу з бліцу на якому Україну представляли 17 спортсменів, повідомляє УНН з посиланням на ФШУ.Як і в рапід-турнірах...Unn.com.ua

Пост чемпіонки світу зі швидких шахів і бліцу Ганни Музичук став найпопулярнішим серед українського сегмента соціальної мережі Facebook.Politic.kiev.ua

Пост шахістки Анни Музичук став найпопулярнішим в Facebook

Шахістка вирішила не їхати на чемпіонат в Саудівську Аравію через обмеження прав жінок. Більшість коментаторів підтримали чинну чемпіонку світу в бліці й швидких шахах. Ваші новини

Пост львів

Заява української шахістки про бойкот чемпіонату світу викликала неабиякий резонанс. На початку листопада чемпіонка світу зі швидких шахів та шахового бліцу Ганна Музичук заявила, що не збирається захищати свої титули, оскільки турнір проходить в Саудівській Аравії. Тиждень тому...Щоденний Львів

рішення Анни та її сестри", - йдеться у повідомленні. Анна Музичук є чинною чемпіонкою світу і в бліці, і в швидких шахах. 23 грудня вона заявила про рішення не їхати на чемпіонат світу зі швидких шахів, який відбудеться в Саудівській...Високий замок

Пост шахістки Анни Музичук став найпопулярнішим в українському сегменті Facebook

23 грудня Анна Музичук заявила про рішення не їхати на чемпіонат світу зі швидких шахів у Саудівській Аравії.Дзеркало Коломиї

Анна Музичук встановила рекорд в українському сегменті Facebook. Її резонансна публікація про причини відмови від участі на чемпіонаті світу зі швидких шахів у Саудівській Аравії набрала понад 130 тисяч вподобань та 60 тисяч репостів. При цьому користувачі 17 тисяч разів...Чемпион

Ті, ким варто пишатися: 10 успішних людей, які прославили Львівщину у 2017 році

досягнення та принциповість у нашому списку опинилась також одна з найвідоміших шахісток планети, стриянка Анна Музичук. На чемпіонаті Європи-2017 зі швидких шахів у Монте-Карло вона здобула золото, а також посіла цього року почесне друге місце на чемпіонаті світу з класичних...1news.info

Найкращим серед наших співвітчизників став Володимир Онищук Закінчилися чемпіонати світу зі швидких шахів серед чоловіків та серед жінок. На жаль українські шахісти, як чоловіки так і жінки, залишились без медалей. Найкращий результат серед...Спорт.ua

Пост української шахістки Музичук став найпопулярнішим у Facebook

Анни та її сестри, пишн СТИК з посиланням наWatcher. Анна Музичук є чинною чемпіонкою світу і в бліці, і в швидких шахах. 23 грудня вона заявила про рішення не їхати на чемпіонат світу зі швидких шахів, який відбудеться в Саудівській...Стик

Музичук: Я збираюсь втратити 2 титули Чемпіона Світу

Анна Музичук може відмовитись від участі в ЧС через ставлення до жінок. У 2003 та 2014 вона отримала статус чемпіонки України з шахів. Львівські

В Саудівській Аравії розпочався Чемпіонат світу зі швидких шахів 2018 року. Нагадаємо, що діючим чемпіоном світу з рапіду є українець Василь Іванчук.Чемпион