швидкі шахи

світовий топ – 100. У трійку кращих рейтингу входять чинний чемпіон світу, норвежець Магнус Карлсен, чемпіон світу – 2016 зі швидких шахів, українець Василь Іванчук, а також азербайджанський міжнародний гросмейстер Шахріяр...Буковинська правда

Анну Музичук нагородили Орденом княгині Ольги

- українська шахістка, чемпіонка світу серед шахісток віком до 20 років, Чемпіонка світу з бліцу 2014 року, Чемпіонка світу зі швидких шахів (рапід) та бліцу 2016 року, дворазова чемпіонка України з шахів 2003 та 2014 років. Її рейтинг станом на...Галичина спортивная

Львівські шахісти - призери чемпіонату України

швидкій та блискавичній грі. Успішно в цьогорічному чемпіонаті виступили одразу двоє шахістів Львівщини. Зокрема Володимир Ветошко виборов І місце у швидких шахах та ІІІ місце у блискавичній грі, а Данило Сорока посів ІІІ місце у класичних шахах та 5 місце...Галичина спортивная

Спортсмени Львівщини завоювали 120 медалей

двічі стали бронзовими призерками етапу Кубку світу з фехтування. Анна Музичук (шахи) - дворазова чемпіонка світу, виборовши золоту медаль в швидких шахах (рапід) та золоту медаль в блискавичній грі (бліц) на чемпіонаті світу зі швидких шахів в м. Доха...Галичина спортивная

Шахи. Українка стала віце-чемпіонкою світу

Китаю з різницею в одне очко. Для виявлення переможниці знадобився тайбрейк.Анна Музичук (Україна) - Тань Чжуньї (Китай) - 2,5:3,5ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Швидкі шахи. Українець став чемпіоном світуСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

вже кілька років поспіль. Цього року депутат Чигиринської міської ради Олег Бунь став переможцем Кубка району з шахів, турніру з швидких шахів і чемпіоном району з шахів. Про це повідомляють у прес-службі БПП «Солідарність». На чемпіонаті боротьба точилася до останнього...Ремарка

чотирьох партій з класичним контролем часу було зафіксовано нічию 2:2, тож чемпіонка світу визначалася у тай-брейку де шахістки змагалися у швидкі шахи. Попри те, що Музичук є чинною чемпіонкою світу з різновидів швидких шахів - рапіду та бліцу, вправнішою на...Еспресо TV

Музичук зіграла внічию у четвертій партії фіналу ЧС з шахів

свою перевагу. Таким чином, фінал буде продовжено на тай-брейк, який почнеться 3 мара. Українка і китаянка зіграють дві партії у швидкі шахи з контролем часу 25+10 (25 хвилин на партію і 10 секунд після кожного ходу). Нагадаємо, в півфіналі Ганна...Зеркало недели (газета)

Львів

- 4 хвилини, з додаванням 3 секунд після 61-го ходу. Нагадаємо, що Ганна Музичук є чинною чемпіонкою світу з різновиду швидких шахів - бліцу. 1 березня Ганна Музичук виграла третю партію фіналу чемпіонату світу з шахів та зрівняла рахунок у...Щоденний Львів

У Львові відзначили кращих шахістів за результатами 2016 року

технічні моменти, які будуть вирішені невдовзі»,- зазначив Назар Фірман, секретар Львівської обласної шахової федерації, тренер срібний призер чемпіонату Європи з швидких шахів серед юнаків та дівчат 2016 року. За вагомий внесок у розвиток спорту та іміджу міста Львова на світовій...Галичина спортивная

Президент привітав Г.Музичук з виходом у фінал чемпіонату світу з шахів

Одеси Ірина Круш, яка виступає під прапором США. Нагадаємо, 28 грудня український гросмейстер Ганна Музичук достроково виграла чемпіонат світу зі швидких шахів. Також вона здобула перемогу у бліці на чемпіонаті...Unn.com.ua

Українська шахістка Г.Музичук перемогла росіянку на чемпіонаті світу

Чернівецький міжнародний гросмейстер переміг на фестивалі пам

У швидких шахах Віталій Бернадський набрав 9,5 очка з 11 можливих...Молодой буковинец

Ганна Музичук стала півфіналісткою Чемпіонату світу з шахів

У Тегерані в другій партії матчів 1/4 фіналу Чемпіонату світу з шахів, в одній з пар українка Ганна Музичук обіграла Антоанетту Стефанову з Болгарії. iPress

Г.Музичук пробилася до чвертьфіналу чемпіонату світу з шахів

Нагадаємо, 28 грудня український гросмейстер Ганна Музичук достроково виграла чемпіонат світу зі швидких шахів. Unn.com.ua

Львів

кожному раунді суперниці грають по дві партії (чорними і білими). Якщо вони не виявляють переможця, то граються додаткові партії в швидкі шахи. Про це повідомили сьогодні, 15 лютого, в інтернет-виданні...Щоденний Львів

Львів

Якщо основні партії завершуються нічиєю, то суперниці грають додаткові партії в швидкі шахи. Галичина спортивная

Анна Музичук вдало стартувала на ЧС з шахів

Росії. Ще дві представниці України зіграли внічию, а одна програла. Нагадаємо, що раніше львів’янин Василь Іванчук став чемпіоном світу зі швидких шахів. Він закінчив турнір перемогою і виграв його за додатковими коефіцієнтами, випередивши зокрема чемпіона світу Магнуса...Ваші новини

– урочиста церемонія нагородження переможців та закриття турніру з класичних шахів; 11 лютого, 10:00 – урочиста церемонія відкриття турніру з швидких шахів (рапід); 11 лютого, 16:00 – урочиста церемонія нагородження переможців та закриття турніру з швидких шахів (рапід); 12 лютого,...Українська газета ЧАС

Якими є шанси Анни Музичук стати наступною чемпіонкою світу з шахів?!

на турнірі в Гібралтарі, випередивши Анну Музичук та Хоу Іфань. «Наприкінці минулого року Анна перемогла під час чемпіонату світу зі швидких шахів і бліцу, що має додати їй впевненості в класичних шахах. У нокаут-турнірах дуже важливо впевнено почувати себе на...Галичина спортивная