швидкий

Парамедики замість фельдшерів, екстрені техніки з водіїв - ТОП-6 реформ недореформованої "швидкої". Ужгород.net.ua

"Зоря" зуміла розпечатати ворота "Дніпра" Про це повідомляє Depo. На 57-ій хвилині відзначився Безбородько. ДеПо

Потім викликала «швидку» для себе і дітей Радіо Трек

Київське "Динамо" відкрило рахунок в матчі 17 туру УПЛ проти "Ворскли" Як повідомляє Depo. Сектор, автором голу став Сергій Сидорчук. ДеПо

Стан закарпатських швидких - гірший ніж поганий. Наявний автопарк застарів як фізично, так і морально.Ужгород.net.ua

"Наполі" забив два швидкі м'ячі у ворота "Інтера" Про це повідомляє Depo. На 2-ій хвилині відзначився Зелінскі, а уже на 5-ій рахунок подвоїв Гамшік.ДеПо

Смертність від інфарктів можна зменшити на 70%, якщо вчасно приїжджатиме «швидка», - Сисоєнко zaxid.net

BMW, Daimler, Ford і Volkswagen будуть споруджувати зарядні станції уздовж найважливіших автомагістралей Європи. Для цього вони створюють спільне підприємство. DW

У Харкові, на проспеті Науки, 12, близько 21:20 сталася пожежа. Загорілася будівля, на першому поверсі якої знаходиться кафе. Слободской край

У Львові намагались побити рекорд України зі швидкої їзди на велосипеді тандем.Дивись.info

"Інтер" забив два швидкі голи у ворота "Фіорентини" На 3-ій хвилині рахунок відкрив Брозовіч, а на 9-ій подвоїв перевагу міланського клубу Кандрева.ДеПо

Додатковий фірмовий нічний швидкий поїзд №131 / 132 Харків-Львів «Слобожанщина» почне курсувати з 11 грудня.Дивись.info

Доходи українців упали на 19%, у той час як доходи громадян Росії - всього на 15%. За Киев

На "Арені Львів" триває поєдинок 16-го туру УПЛ Про це повідомляє Depo. Швидким голов відзначився Ігор Худоб'як.ДеПо

15 цікавих фактів про Латвію

Ця прибалтійська країна славиться красивими і високими жінками, горами, заповідниками, швидким інтернетом і іншими приємними особливостями...ДеПо

Уже на 3-ій хвилині Білоног розпечатав ворота одеської команди Про це повідомляє Depo. Однак, на 25-ій хвилині одесити зуміли відквитати гол. ДеПо