швейцарці

вихлопів. Варто відмітити, що така політика швейцарських уповноважених пов‘язана з модифікацією кросоверів, оснащених 3,0-літровим дизельним агрегатом стандарту «Євро-6». Отож, для швейцарців екологія — перш за все. Цікаво, що федеральне автомобільне відомство Німеччини знало про те, що Porsche […]...Новини світу та України

можна припаркувати й залишити, а сам на гору. За словами Фаштриги, там всюди чисто й прибрано, хоч і туристів чимало швейцарців, німців, самих румунів. У парку можна розбити табір. От, у них був майже на висоті Говерли 2050 метрів, поруч...Бліц-інфо

Горе-«уболівальники»

так: Я уболіваю за Динамо 10 років (20 років, 30 років, 40 років, 100 років...), а ці казли програли якимось швейцарцям. Тепер не буду дивитися їхні матчі!Динамо Киев от Шурика

Марітіму - Динамо.

падіння в матчі за Суперкубок. Потім був злет у другому Класичному та в першому поєдинку з "Янг Бойз". Матч-відповідь зі швейцарцями, а після нього зустріч з "Ворсклою" і знову летимо донизу. Другий тайм гри з "Зіркою" виглядає як чергове набирання...Ua-football

Анонс, суддя, трансляція

Бойз" і дуже скаржилося на штучний газон, але позавчора ЦСКА вийшов і виграв на тому самому полі. Якщо поразку від швейцарців Ігор Суркіс, журналісти і вболівальники ще якось "ковтнули", то виліт від навіть скромнішого клубу йому навряд чи вибачать. А...Sportanalytic

щодо трьох громадян Швейцарії, яких підозрюють у шпигунстві. Про це повідомляє S?ddeutsche Zeitung з посиланням на джерело Зокрема, прокуратура підозрює швейцарців у їх приналежності Швейцарської секретної служби. Особи підозрюваних не розкриваються. Генеральна прокуратура не стала відповідати на запит стосовно підозрюваних.1NEWS

щодо трьох громадян Швейцарії, яких підозрюють у шпигунстві. Про це повідомляє Sddeutsche Zeitung з посиланням на джерело Зокрема, прокуратура підозрює швейцарців у їх приналежності Швейцарської секретної служби. Особи підозрюваних не розкриваються. Генеральна прокуратура не стала відповідати на запит стосовно підозрюваних.Європейська правда

Знаменні події 8 серпня.

Появою Міжнародного дня альпінізму (або Дня альпініста) ми зобов'язані двом сміливцям-швейцарцям - лікаря Мішелю-Габріелю Паккарду та гірничого провіднику Жак Бальма.Ta4ki.net

Крім швейцарців над киянами познущались власні уболівальники і контролюючі органи...Експрес

Ярмоленко про виліт "Динамо" з ЛЧ: програли справедливо й заслужено

здається, на одному бажанні далеко не заїдеш", - заявив капітан киян. Крім того, капітан "біло-синіх" не став виправдовувати поразку від швейцарців штучним полем. "На ньому грали обидві команди. Зараз не потрібно виправдовувати нашу поразку, тим, що хтось не виспався або...Unn.com.ua

"Янг Бойз" - "Динамо": найкращі фото матчу

- 3:1) і покинула турнір. У першому матчі підопічні Хацкевича впевнено перемогли з рахунком 3:1, проте гол на виїзді залишав швейцарцям певні шанси на підсумковий успіх. Поєдинок проходив на штучному газоні стадіону "Стад де Суїсс", на якому, як і очікувалося,...Зеркало недели (газета)

у плей-офф Ліги Європи. “Янг Бойз” другий рік поспіль стає перепоною для українських клубів у Лізі чемпіонів, адже минулого року швейцарців не зміг пройти “Шахтар”. “Янг Бойз”: Вольфлі – Мбабу, Касім, фон Берген, Беніто – Фасснахт (Сулеймані, 73?), Соу (Мвула...Український Інтерес

Янг Бойз - Динамо 2:0.

відкрив рахунок у матчі, а перед закінченням основного часу Джордан Лотомба, який не пробув на полі і десяти хвилин, приніс швейцарцям перемогу і путівку до раунду плей-оф турніру. Голи і огляд матчу Відео голу Оаро Відео голу Лотомби...Ua-football

"Динамо" поступилося "Янг Бойз" і покинуло Лігу чемпіонів

рахунком 0:2 і покинула турнір. У першому матчі підопічні Хацкевича впевнено перемогли з рахунком 3:1, проте гол на виїзді залишав швейцарцям певні шанси на підсумковий успіх. Поєдинок проходив на штучному газоні стадіону "Стад де Суїсс", на якому, як і очікувалося,...Зеркало недели (газета)

Лга чемпіонів.

"Біло0сині" вилетіли з ЛЧ. Повідомляє Футбол газета. "Динамо" програло "Янг Бойз" на виїзді саме із рахунком 0:2, який влаштовував швейцарців.Вирішальний гол був пропущений на 89-й хвилині після серії помилок захисників.Ліга чемпіонів3-й кваліфікаційний раундМатч-відповідь"Янг Бойз" - "Динамо" - 2:0 (перший матч...Футбол газета

Динамо поступилося Янг Бойз і вибуло з розіграшу Ліги чемпіонів

взяття воріт у першому таймі відбулося у першій 15-хвилинці. За фол Морозюка у своїй карній зоні екс-нападник "ПСЖ" Г.Оаро вивів швейцарців вперед – 1:0. У другому таймі чимало разів рятував киян голкіпер Максим Коваль. Натомість Андрій Ярмоленко вихід віч-на-віч з...Unn.com.ua

Ателькін: Чекаю ще однієї перемоги Динамо, незважаючи на гостьовий статус матчу

розслабилися і розтринькали багато моментів. Пам'ятаю, перший тайм в Берні тоді закінчився нульовою нічиєю. Передбачалося, що Шахтар після перерви зловить швейцарців на контратаці і справу буде зроблено, але реалізація як і раніше кульгала. Думали, що заб'ємо супернику скільки захочемо, а...Ua-football

ЛЄ. Третій кваліфікаційний раунд.

Друге і третє серпня це час матчів-відповіді. Литовці не дозволили більш іменитим швейцарцям насолодитися домашньою перемогою.Ua-football

Янг Бойз - Динамо.

протистояння є віце-чемпіони України. Коефіцієнт на вихід команди Олександра Хацкевича до раунду плей-офф Ліги чемпіонів складає 1.12, на потрапляння туди швейцарців 6.00. Матч між "Янг Бойз" та "Динамо" розпочнеться сьогодні у Берні о 21:15. Тиждень тому у Києві сильнішими були...Еспресо TV

"Янг Бойз" - "Динамо": відео онлайн-трансляція матчу

Ліги чемпіонів. Нагадаємо, в першому матчі "Динамо" впевнено розібралося з "Янг Бойз" з рахунком 3:1, проте гол на виїзді залишає швейцарцям певні шанси на успіх у загальному протистоянні. Також варто відзначити, що поєдинок пройде на штучному газоні стадіону "Стад де...Зеркало недели (газета)