Шведський інститут презентував вінницьким громадським організаціям грантові можливості

Представники ГО також мали можливість розповісти шведам про свою діяльність. Сьогодні, 28 листопада, в офісі міжнародної громадської організації Єврорегіон Дністер відбулася зустріч вінницьких громадських організацій з представниками...Інформаційна Вінниччина

Вінницькі викладачі вчаться у шведів, як зацікавити студентів

Ці навчання стали вже другою зустріччю в рамках проекту зі шведськими координаторами. Інформаційна Вінниччина

Гравці "Мавп" стартували у кваліфікаційних матчах до Чемпіонату світу

Кольченко. Останній провів на майданчику майже п’ять хвилин. На його рахунку два підбирання та одна передача. У підсумку, Україна здолала шведів з рахунком 84:76. А в домашньому матчі збірна не зуміла потішити уболівальників позитивним результатом. У непростій грі з Туреччиною,...ВIККА

Європейські чоловічі збірні з баскетболу зіграли матчі 1 туру кваліфікації чемпіонату світу 2019 року. Наші хлопці впевнено перемогли шведів у першому турі відбору. Головний тренер: Ведран Босніч...UkrBasket

Україна вдома поступилась Туреччині

Після перемоги над шведами, наші баскетболісти програли на власному паркеті Туреччині.Sportanalytic

Україна обіграла Швецію у відборі на баскетбольний ЧС-2019: відеоогляд

командою Швеції. Українська збірна добре провела поєдинок, а на початку четвертої чверті вела +22, але в кінці зустрічі підпустила шведів на вісім очок, здобувши стартову перемогу у відборі. Наступний матч збірна України проведе 26 листопада в Києві, де зустрінеться...Зеркало недели (газета)

Україна з перемоги над Швецією стартувала у відборі на баскетбольний ЧС-2019

виїзді обіграла Швецію. Українська збірна добре провела поєдинок, а на початку четвертої чверті вела +22, але в кінці зустрічі підпустила шведів на вісім очок, здобувши стартову перемогу у відборі. Швеція - Україна 76:84 (22:25, 12:28, 19:16, 23:13) Україна: Лукашов (11...Зеркало недели (газета)

Збірна України розпочала відбір на Кубок Світу з перемоги над Швецією

Україну завдяки вдалій грі на пік-н-ролах. Команда Євгена Мурзіна користувалася перевагою у фарбі, де загравала Кравцова - з українським центровим шведи впоратись не могли. Трьома дальнімі за стартову десятихвилинку відзначився Лукашов, який виконував величезний обсяг роботи. У другій чверті наші...Спорт.ua

Україна на виїзді б

Збірна України з баскетболу стартувала з виїзної перемоги над шведами у відборі на Кубок світу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Команда Мурзіна здобула звитягу в Норчепінгу над збірною Швецією з різницею у...Sportanalytic

і почув там вислів: «Ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі». Потім я часто чув це від німців і шведів. Композитний люк – це гроші на вітер. Кілька мільйонів гривень. Композит прослужить кілька днів, максимум – місяців. По-перше, він...Рідна Черкащина

Чому українські клуби провалились у єврокубках

матчі проти резерву "Манчестер Сіті". Чи вдасться таке? "Шахтар" його знає."Зоря""Не стріляйте в піаніста, він грає як може""Зоря" знову програла шведам, знову з рахунком 0:2, але все ще зберігає шанси на вихід до плей-офф. І схоже, що вдало зіграти з...Sportanalytic

Артем ПУСТОВИЙ: «З літа залишилася лише одна комбінація»

почали бігати нові комбінації - це стало сюрпризом для мене. У збірної Швеції хороші шутери, готуємося їх тримати, великі у шведів теж непогані. Плюс потрібен хороший захист на пік-н-ролі. З турками ми грали товариські матчі цього літа. Думаю, склад у...Спорт.ua

Збірна України з баскетболу сьогодні стартуватиме у відборі на Кубок світу-2019

гри повернулася, однак виграти матч вже не зуміла 71:81. За 10 днів до цього матчу наша національна команда грала проти шведів у Києві і той матч виграла 66:61. Примітно, що у заявці на київський поєдинок у складі України був один...Unn.com.ua

Баскетболісти України вирушили в Швецію на стартову гру відбору до ЧС-2019

будь-хто з них може взяти участь у матчі проти збірної Туреччини, який відбудеться 26 листопада. Варто відзначити, що поєдинок зі шведами відбудеться 24 листопада о 20:00. Додамо також, українцям потрібно зайняти місце в першій трійці задля виходу в друге коло...Unn.com.ua

Заря проигрывает шведам

2017-18, Лига Европы. Голы: Гречишкин, 40-авт. (1:0); Годдос, 78 (2:0) "Эстерсунд": Кейта Али; Геро (Лария Менса, 85); "Заря": Лунин; Андриевский (Бабенко Р., 61); Караваев; Фрейтас (Силас, 72) Ukrainefootball.net

"Естерсунд" - "Зоря" - 2:0

Луганська "Зоря" на виїзді поступилась шведам з "Естерсунда".Sportanalytic

луганців. Нагадаємо, що на 40-й хвилині рахунок було відкрито після автоголу Гречішкіна, а на 78-й хвилині Саман Годдос подвоїв перевагу шведів. Для виходу в 1/16 фіналу Ліги Європи Зорі необхідно обіграти іспанський Атлетик у 6-му турі 7 грудня у Львові.Чемпион

"Зоря" поступилася "Естерсунду" у Лізі Європи

туру групового етапу Ліги Європи і зазнала поразки з рахунком 0:2. Підопічні Юрія Вернидуба в першому турі групового етапу поступилися шведам на своєму полі і тепер хотіли взяти реванш, але зробити цього не вдалося. "Естерсунд" впевнено розпочав поєдинок і більшу...Зеркало недели (газета)

"Зоря" знову програла "Естерсунду"

Луганська "Зоря" вдруге поступилася шведам з "Естерсунда" в груповому етапі Ліги Європи. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Підопічні Вернидуба невпевнено розпочали гру і одразу віддали ініціативу господарям...Sportanalytic

Зальцбург, Естерсунд, Реал Сосьєдад і Ніцца вийшли в 1/16 Ліги Європи

місце в групі. У групі J "Естерсунд" обіграв "Зорю" (2:0) і також забезпечив собі єврокубкову весну, правда яке підсумкове місце шведи займуть у групі, стане відомо лише після останнього туру. У групі L "Реал Сосьєдад" на останніх хвилинах вирвав перемогу...Ua-football