шахіст

15-річний шахіст з Києва став гросмейстером

На конгресі ФІДЕ, який відбувався у Туреччині, 15-річному Кирилові Шевченку присвоїли звання міжнародного гросмейстера. Громадське телебачення

15-річний український шахіст став гросмейстером

Хлопець також має титул чемпіона України до 8 і 14 років. "У 9 років він виконав норму кандидата в майстри спорту. Еспресо TV

через історію однієї людини показує долю всього Закарпаття. У 35-хвилинній документальній стрічці перший оптиміст й останній солдат Другої світової війни, шахіст, бібліотекар, дяк Юрій Куруц оспівує епічну історію свого життя, рідного краю та любовні пригоди. Фільм складається з новел, назви...Zaholovok

Український шахіст тріумфував на юнацькому Гран-прі у Вірменії

Як повідомлялося раніше, представниці України стали призерками змагань у Румунії. Unn.com.ua

Перемогу на юнацькому шаховому Гран-прі в Джермуке (Вірменія) здобув киянин Кирило Шевченко, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію шахів України. Гал-info

Український шахіст Коробов виграв Кубок європейських клубів

Український гросмейстер Антон Коробов у складі команди "Глобус" став переможцем європейського клубного турніру. iPress

Український шахіст здобув перемогу на Кубку європейських клубів з шахів

У Туреччині завершився Кубок європейських клубів з шахів. Володарем Кубка став український гросмейстер Антон Коробов Український шахіст Антон Коробов виборов перемогу на Кубку європейських клубів з шахів в Анталії, передає «Укрінформ». Як відомо, переможцями Кубку стали найтитулованіші шахісти з клубу "Глобус«.Зазначається, що в ході...Ракурс

солдат" через долю однієї людини показує долю всього Закарпаття. У фільмі перший оптиміст і останній солдат Другої світової війни, 92-літній шахіст, бібліотекар, дяк Юрій Куруц оспівує епічну історію свого життя, рідного краю та любовні пригоди.Уже відбулося три покази стрічки у...Ужгород.net.ua

стрічки. Показ відбудеться в Будинку культури в 15:00.У фільмі перший оптиміст і останній солдат Другої світової війни 600-літньої Дубрівки, 91-річний шахіст і бібліотекар Юрій Куруц оспівує епічну історію свого життя, рідного краю та любовні пригоди.Фільм – спроба зафіксувати турбулентну історію...Zaholovok

Завтра презентують фільм про закарпатського оптиміста "Останній солдат"

Показ відбудеться в Будинку культури в 15:00. У фільмі перший оптиміст і останній солдат Другої світової війни 600-літньої Дубрівки, 91-річний шахіст і бібліотекар Юрій Куруц оспівує епічну історію свого життя, рідного краю та любовні пригоди. Фільм спроба зафіксувати турбулентну історію...Голос Карпат

Вітаємо з днем народження (11 жовтня для закарпатців і всього світу)

Також 11 жовтня народилися: 1672 Пилип Орлик, Гетьман Війська Запорізького (1710-42) 1966 Люк Перрі, американський кіноактор. 1983 Руслан Пономарьов, український шахіст, чемпіон світу з шахів (2002, за версією ФІДЕ). Інші події 11 жовтня в історії Закарпаття, України та світу: 1891...Голос Карпат

Український шахіст тріумфував на турнірі в Осло

Як повідомлялося раніше, наш Антон Коробов виграв два розділи на шаховому турнірі в Люксембургу. Unn.com.ua

Срібну нагороду з чергових змагань привіз коломийський шахіст Тарас Стефурак. Читайте також: У Коломиї змагалися шахові родини. ФОТОThe post Шахіст з Коломиї Тарас Стефурак привіз зі Львова срібло.Дзеркало Коломиї

час дводенного перебування обмінювались досвідом та підготували для коломийської публіки показові виступи. Детальніше дивіться у сюжеті НТК. Читайте також: Юний шахіст з Коломиї став срібним призером чемпіонату […]The post У Коломиї відбулися показові виступи і майстер-класи з айкідо. ВІДЕО appeared...Дзеркало Коломиї

Юний шахіст з Коломиї став срібним призером чемпіонату Львівської області.

перше досягнення Тараса у шахах. Читайте також: Коломийське “Покуття” здобуло першу перемогу в чемпіонаті України серед аматорів. ФОТОThe post Юний шахіст з Коломиї став срібним призером чемпіонату Львівської області. ФОТО appeared first on Дзеркало Коломиї.Телерадіокомпанія РАІ

У Кременчуці обрали «Осіннього патріарха»

Шахова зміна стукає в двері На вихідних завершився шаховий турнір «Осінь патріарха», який відбувся у клубі "Каїсса". Змагання присвячені відомому шахісту Юрію Ямпольському. У бліц-турнірі по 5 хвилин в 9 турів грало 40 учасників, з них вісім кандидатів в майстри...Кременчугский Телеграф

Кіномитець і вчений-юрист влаштує кінопоказ до Дня Тячева

автора ідеї Олександра Гавроша та режисера В’ячеслава Бігуна. Перший оптиміст і останній солдат Другої світової війни 600-літньої Закарпатської Дубрівки, 91-літній шахіст і бібліотекар Юрій Куруц оспівує епічну історію свого життя, рідного краю та любовні пригоди (http://www.imdb.com/title/tt7282104).- «Моро» (Україна, док., біографія,...Zaholovok

11 партій. Троє найкращих у кожній віковій категорії (U14, U16, U18) будуть нагороджені медалями та сертифікатами. Бажаємо успіхів нашому юному шахісту! Юлія Оріховська. Спортивний...Спортивний Житомир

Буковинський шахіст змагався в Румунії

Грав у бліці і класичних шахах Молодой буковинец

Гросмейстер зі Львова пройшов у чвертьфінал Кубка світу

Про це повідомили в інформаційній агенції УНН, де також нагадали, що два шахіста, які вийдуть у фінал Кубка світу, отримають право зіграти в турнірі претендентів на звання чемпіона світу, який відбудеться навесні 2018...Щоденний Львів