шахіст

платформу для пропаганди, щоб легітимізувати свою владу і завоювати славу, яку не можуть дати йому вибори і досягнення, – відзначив шахіст-політик. – Кожен політик, який відвідає чемпіонат і з'явиться в компанії Путіна, допоможе йому прикрасити минулих злочинів і стане співучасником...24 канал

Шлюб - то хід пішаком b2 в сициліанці Найдорфа, - жарт легендарного українського шахіста став мемом

Шлюб то хід пішаком b2 в сициліанці Найдорфа, - висмикнена популярним шаховим пабліком MemoryChess з одного із інтервю видатного українського шахіста Василя Іванчука стала мемом у соцмережах. Гумор вельми тонкий. Хід, про який йдеться, вважається непередбачуваним і ризикованим. Білі віддають...Ua-football

здобув друге місце, поступившись киянину на одне очко. Загалом за призові місця в швидкій грі боролося 89 юнаків. Вітаємо юного шахіста, тренера та батьків з достойним результатом! Швидка гра. Юнаки Підсумкова таблиця Спортивний...Спортивний Житомир

Львів

представляли троє спортсменів-ветеранів у віковій групі 65+: Ігор Дідух, Володимир Кишинець та Володимир Салевич. Загалом у змаганнях взяли участь 44 шахіста віком від 54 до 86 років з 10 областей України. Серед них: 7 міжнародних майстрів, 2 майстри спорту України.Leopolis

будинку приурочили до Дня захисту дітей, і організували 1 червня шахово-шашечний турнір, в якому прийняло участь 20 юних ерудитів. Кращим шахістом став переможець турніруМикита Іващенко, в змаганнях з шашок перемігАндрій Савчук. Продовження свята відбулось наступного дня. Дітей порадували ляльковими виставами,...Херсон Daily

Каспаров: Інсценування вбивства Бабченка не можна назвати невиправданим

стримування і залякування, коли покарання за такого роду вчинки стає нестерпно суворим. Жертвами глави Кремля стають не тільки росіяни, зауважує шахіст. Так, 24 травня, коли Спільна слідча група на чолі з Нідерландами оголосила, що Росія відповідальна за збиття літака Малайзійських...Високий замок

Найсильніший шахіст світу шокований, що грає вдома так добре

Норвезький гросмейстер Маґнус Карлсен прокоментував перемогу над вірменським шахістом Левоном Ароняном в 3-му турі турніру в Ставанґері (Норвегія). "Поки що турнір складається настільки добре, наскільки взагалі можливо. Це шок...Ua-football

Талановитий шахіст позашкільного навчального закладу "Багатопрофільний молодіжний центр" Черкаської міської ради - Нікіта Магльований, став головним призером фестивалю "Битва за Черкаси", що...Прес-Центр

У Дніпрі провели перший шаховий турнір серед учасників соціального проекту "Університет третього віку"

департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради Артем Нідєлько.Він також вручив сертифікат 89-річному Леоніду Воловельському як найстаршому шахісту турніру.Змагання розпочалися з бліц-турніру. Його переможці й призери отримали дипломи та подарунки. Євген Каварма посів перше місце. Чоловік грає...Днепропетровская панорама

Друге місце виграв Григорій Давиденко з Китайгорода (6.5 очок). Третя позиція дісталася шахісту з Царичанки Ігору Пилипенку.Тижневик «ЕХО

"Через років 25-30 машинами керуватимуть комп

На новий рівень вийдуть комп'ютерні програми. Це буде великим досягненням, наголошенням нових можливостей людини. Goodnews.ua

Фото з сайта xsport.ua Гросмейстер з Вінниці Сергій Федорчук став переможцем відкритого чемпіонату Франції з рапіду, що відбувався в Орсе. На третьому місці опинився ще один українець - майстер Єгор Богданов з Херсона (10 очок). UATV

уперше вибороли Кубок володарів кубків 14 травня народились:   1627 — гетьман Війська Запорозького Петро Дорошенко 1836 — Вільгельм Стейніц,австрійський шахіст,перший офіційний чемпіон світу 1871 — Стефаник Василь Семенович,видатний український письменник,майстер експресіоністичної новели 1920 — Стецько Ярослава Йосипівна,українська політична діячка,журналістка.Волинська правда

Чернівецький шахіст відзначився на міжнародних змаганнях в Азербайджані.

Чернівецький гросмейстер Віталій Бернадський взяв участь у міжнародному фестивалі Nakhchivan Open 2018, який відбувся в Азербайджані. Шостим став ще один українець Антон Коробов (Харків) 6 очок. 0372.ua

Українська шахіста Анна Музичук користується великою популярністю в іспанських футбольних грандів – "Реалу" та "Барселони". Тепер в її колекції є футболки цих...24 канал

Перша сходинка в активі господарям змагань Себастьяна Феллера - 7 балів. Сообщение Український шахіст посів друге місце на турнірі у Франції появились сначала на 1NEWS.1NEWS

Український шахіст став срібним призером турніру у Франції

Перша сходинка в активі господарям змагань Себастьяна Феллера 7 балів. Unn.com.ua

та дитячого оздоровчого табору Сонячний проходили змагання півфіналу чемпіонату Полтавської області з шахів серед чоловіків. Участь у турнірі взяли 16 шахістів, які представляли міста Полтаву, Кременчук, Горішні Плавні, Лубни, Пирятин, а також Гадяцький, Миргородський та Кобеляцький райони. Серед учасників 1...Тижневик «ЕХО