шахістки

Олег Музичук: Перемога дівчат у Сербії несподіванкою не стала

«Монте-Карло», виграли турнір, залишивши позаду 13 команд-суперниць. Враженнями від турніру у Сербії з кореспондентом Гал-інфо поділився батько та тренер обох шахісток Олег Музичук. За команду «Монте-Карло» Анна грає уже п’ять років, - бере слово Олег Музичук. — Вона уже багато...Галичина спортивная

«Монте-Карло», виграли турнір, залишивши позаду 13 команд-суперниць. Враженнями від турніру у Сербії з кореспондентом Гал-інфо поділився батько та тренер обох шахісток Олег Музичук.Гал-info

Міжнародна федерація шахїів оприлюднила новий рейтинг найкращих гросмейстерів планети. Українська шахістка Анна Музичук займає третю сходинку.Гал-info

Українка Музичук увійшла до трійки кращих шахісток світу

(ФІДЕ) Як повідомляє Спортивний комітет України, напередодні у жінок та чоловіків була рівна кількість представників у топ-100 світу — по сім гравців. Наразі у першій сотні найсильніших шахісток світу шість представниць України (опустилася нижче Ольга Бабій), а до світової сотні чоловіків входять вісім українських шахістів. Окрім того, Анна Музичук...Ракурс

очолює чемпіонка світу китаянка Хоу Іфань (коефіціент 2649). Другий рядок зберегла її співвітчизниця Цзюй Веньцзюнь (2580). У першій сотні найсильніших шахісток світу шість представниць України: 3. Анна Музичук (2561), 8. Марія Музичук (2532), 23. Наталія Жукова (2464), 29. Анна Ушеніна...Чемпион

Кращими за українських шахісток виявилися представниці команд Китаю та Польщі.Щоденний Львів

Шахісти Львівщини – медалісти сорок другої Всесвітньої шахової Олімпіади!

Кращими за українських шахісток виявилися представниці команд Китаю та Польщі.Галичина спортивная

Українські шахісти мають дві медалі на Всесвітній олімпіаді

Загалом цього року у шаховій олімпіаді брали участь 180 чоловічих і 142 жіночих команд. BBC Ukrainian

Переможна шахова хода України

3:1. Знову потішили нас перемогами сестри Музичук, а Анна Ушеніна та Інна Гапоненко завершили свої партії унічию. Попереду у наших шахісток надзвичайно важлива й принципова зустріч із збірною Росії (8 вересня), яка, як і Україна, здобула п’ять перемог у п’яти...Галичина спортивная

Культовий співак після концерту у Баку вирішив підтримати українську шахову збірну на Олімпіаді. Експрес

ФІДЕ оприлюднила рейтинг-лист найсильніших шахістів станом на 1 серпня

Іванчук (2723), Руслан Пономарьов (2709), Юрій Криворучко (2691), Олександр Арещенко (2665), Захар Єфіменко (2661), Антон Коробов (2656). До сотні найсильніших шахісток світу входять 6 представниць України: Анна Музичук (2544), Марія Музичук (2539), Наталя Жукова (2475), Анна Ушеніна (2452), Інна Гапоненко...Галичина спортивная

З нагоди Дня шахів у Львові відбувся цікавий сеанс одночасної гри в шахи

Анна Музичук - народилася 28 лютого 1990 року у місті Стрию. Чемпіонка світу серед шахісток віком до 20 років, чемпіонка світу з бліцу 2014 року.Галичина спортивная

Завершився чемпіонат Закарпаття з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років

Участь у змаганнях прийняло 60 юних шахістів та шахісток. Перемогу у турнірі юнаків здобувВадим Петровський, друге місце Валентин Прокофєв, а бронза Михайло Кучінка, повідомило ЗС. Найсильнішою серед дівчат виявиласьЄвгенія...Голос Карпат

імя, розряд, рейтинг, рік народження та у якому турнірі бажаєте взяти участь. Довідково Мучник Лариса Львівна - однієї з провідних шахісток Радянського Союзу та України, дворазова чемпіонка України, триразова призерка чемпіонатів СРСР, шестиразова учасниця зональних турнірів чемпіонатів світу з шахів...Спортивний Житомир

Українська шахістка Ушеніна стала чемпіонкою Європи

Українку привітав із перемогою президент Петро Порошенко у Facebook. Бронзова медаль дісталася ще одній екс-чемпіонці світу - болгарці Антуанеті Стефановій. Ракурс

Українка виграла чемпіонат Європи з шахів

черговий титул стала чемпіонкою Європи. Тріумфальна для українки першість фінішувала сьогодні в румунському місті Мамай. У змаганнях брали участь 112 шахісток з усіх країн континенту. Ушеніна залишила всіх позаду, набравши 8,5 очка з 11-ти можливих (6 перемог, 5 нічиїх і...Корупція

Марія і Анна Музичук розпочали боротьбу на третьому етапі шахового Гран-прі ФІДЕ

1 по 15 липня та російському Ханти-Мансійську — у листопаді. Для того, щоб провести п’ять етапів, треба було додати ще шахісток. За цим справа не стала. Новими учасницями стали грузинки Бела Хотенашвілі і Лела Джавахішвілі, вірменка Еліна Даніелян та Ольга...Галичина спортивная

Львів

з 1 по 15 липня та російському Ханти-Мансійську - у листопаді. Для того, щоб провести п’ять етапів, треба додати ще шахісток. За цим справа не стала. Новими учасницями стали: грузинки Бела Хотенашвілі, Лела Джавахішвілі, вірменка Еліна Даніелян та Ольга Гиря...Галичина спортивная

Влада Львова: ми виконали усі зобов

у розмірі 60 тисяч євро. «Перед Чемпіонатом світу з шахів Музичук-Хоу Іфань була підписана угода між Федерацією шахів України, двома шахістками та Міжнародною федерацією FIDE, якою і був затверджений бюджет турніру. Розпорядником коштів була Федерація шахів України. Усі зобов’язання з...Галичина спортивная

областей. Шанси вінницьких спортсменів великі. В 2015 році вінничанин Віктор Матвіїшен посів на цих змаганнях друге місце. Ще одна наша шахістка, Надія Шпанко, хоча і не перемогла у своїй віковій категорії, проте стала чемпіонкою серед дівчат до 16 років. Тобто,...Моя Вінниця