шахісти

шаховому відділені ДЮСШ, іншими – у несчислених партіях з татом чи дідусем. У турнірі серед юнаків прийняли участь 24 юні шахісти. Боротьба за призові місця точилася до останнього туру. В підсумку переможцем став учень 8 класу НВК№3 Владислав Поплавський, який...7 днів - життя за тиждень

Визначилися нові чемпіони міста з шахів серед школярів

заняттях у шаховому відділені ДЮСШ, іншими — у нескінченних партіях із татом чи дідусем. У турнірі серед юнаків взяли участь 24 шахісти. Боротьба за призові місця точилася до останнього туру. В підсумку, переможцем став учень 8-го класу НВК №?3 Владислав Поплавський,...День за днем

клубі Гамбіт тривав шаховий турнір серед юнаків, чоловіків та ветеранів, присвячений Новорічним та Різдвяним святам. У турнірі взяли участь 25 шахістів. Про це повідомляє сайт міськради Кропивницького. У змаганні чоловіків перше місце посів Андрій Ломакін. Срібну медаль завоював Антон Петушинський.Гречка

чемпіонат області з шахів до 18 і до 20 років. Місце проведення ДЮСШ №1 (вул. Домбровського, 11-а. До участі допускаються шахісти Житомирської області не старші 1998 р.н., які мають кваліфікацію не нижче 2 розряду та подали заявку, затверджену територіальним підрозділом...Спортивний Житомир

Буковинські шахісти зіграли на Balti Open 2018

Найкраще серед наших земляків виступив Георгій Мінтенко, який на міжнародних змаганнях представляє Угорщину. Олексій став кращим серед шахістів віком до 16 років. Друге та третє місця посіли шахісти з Молдови.Погляд

Сестри Музичук увійшли в десятку найсильніших шахісток світу

опинилася на 76-ому місці. Першим серед чоловіків став чемпіон світу Магнус Карлсен з Норвегії (2834). У ТОП-100 увійшло сім українських шахістів, зокрема, троє представників Львівської області: Василь Іванчук, Юрій Криворучко та Мартин Кравців. Як повідомлялося, раніше видання "Фокус" склало рейтинг...Ваші новини

Сестри Музичук увійшли до десятки найсильніших шахісток світу

ФІДЕ представила оновлений рейтинг найкращих шахістів. ТОП-5 різдвяних концертів у Львові, які варто відвідати...032.ua — сайт города Львова

Львів

серед яких і львівянка Наталія Букса У чоловіків лідирує чемпіон світу норвежець Магнус Карлсен (2834). У світову сотню входять сім шахістів України, з-поміж яких троє представників Львівщини: Василь Іванчук, Юрій Криворучко, Мартин Кравців, поінформували також у прес-службі Львівської...Щоденний Львів

Різдвяний шаховий турнір, організатором якого виступила римо-католицька громада міста Долини на чолі з отцем Кшиштофом Паносовцем. Про це повідомляє сайт шахістів Долинщини Шахова Долина. Турнір відбувався в суботньо-недільній школі при Долинському костелі. В змаганні взяли участь 60 юних шахістів з...Стик

Дані змагання є другими, які проводяться у новому шаховому клубі. Гречка

П

Рейтинг-лист шахістів України очолює Василь Іванчук (2726).Unn.com.ua

Львів

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) представила рейтинг-лист шахістів за минулий рік. У першій сотні найсильніших шахісток світу, крім сестер Музичук, ще шестеро представниць України: 36. Нагадаємо, наприкінці грудня...Галичина спортивная

Львів

У рейтингу ФІДЕ львівянка Анна Музичук зайняла третє місце. Її молодша сестра Марія Музичук посіла сьому сходинку серед найсильніших шахістів світу.Press-Центр

Закарпатські шахісти завершили 2017 рік турніром. Варто згадати такі солідні і масові турніри, як Меморіали Степана Ткаченка та Георгія Кірпи, дитячі змагання...Ужгород.net.ua

Львів

ще одна львівянка Наталія Букса (2357). Серед чоловіків лідирує чемпіон світу норвежець Магнус Карлсен (2834). У світову сотню входять сім шахістів України: 27-й львівянин Василь Іванчук (2726), 38-й Павло Ельянов (2710), 47-й львівянин Юрій Криворучко (2694), 48-й Руслан Пономарьов (2694),...Щоденний Львів

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) представила рейтинг-лист від 1 січня 2018 року. Украинская Правда

У Чернівцях відбувся новорічний турнір зі швидких шахів

У Чернівцях, у клубі Біла тура відбувся Новорічний турнір зі швидких шахів. За перемогу змагалися 34 щахіста з Чернівців, районів області, а також Кам'янця-Подільського (Хмельницька область), Снятинського району (Івано-Франківська область) та Києва. Турнір відбувався за швейцарською системою у 9 турів.0372.ua