шахісти

Продовжуємо розповідати про ті ділянки Луцька, яким надали офіційний статус скверу. Online.ua

Василь Гладій. Нагадаємо, за результатами змагань по видах спорту волейболісти та футболісти вибороли перші командні місця, тенісисти посіли друге місце, шахісти вибороли "бронзу", а шахісти стали сьомими. У спортивних баталіях в Чорноморську Прикарпаття представляли: Волейболісти: - Сич Олександр Максимович -...Paralleli.if.ua

змагань не програли жодного матчу та посіли перші місця у своїх видах спорту. Також достойні результати принесли тенісисти, шашкісти та шахісти. Голова обласної ради Олександр Сич привітав всіх членів команди та тих, хто вболівав за них у Чорноморську та вдома.Бліц-інфо

Українець став переможцем шахових змагань у Болгарії

Дімітрова. Примітно, що замкнути топ-5 вдалося українцю Володимиру Ветошко з 6,5 очками. Додамо також, у даних змаганнях участь взяли 100 шахістів із України, Болгарії, Латвії, Азербайджану, Німеччини, Шотландії, Швеції, Греції, Туреччини, Росії, Молдови, Румунії, Албанії, Словаччини і Казахстану. Як повідомляв...Unn.com.ua

І якщо Мартин Кравців програв чорними, то Руслан Пономарьов поступився своєму візаві білими. У турнірній таблиці українці ділять шосте місце з командою США. 1NEWS

клуб Гамбіт (місто Київ). Головним суддею буде майстер FIDE Сергій Набока (Полтава). До участі у фестивалі організатори запрошують талановитих юних шахістів із Полтавської, Дніпропетровської та інших областей. Під час турніру учасники отримають можливість не лише здобути та покращити національний рейтинг...Тижневик «ЕХО

Надія Самборська (депутат Журавнівської селищної ради Жидачівського району) – 9 місце. - у змаганнях з шахів у командному заліку команда шахістів посіла 5 сходинку. В особистому заліку Любов Орищин (депутат Жовківської райради) виборола 2 місце, Ігор Ільницький (сільський голова с.MediaStar

Шепетівчанин здобув третє місце у шаховому турнірі в Рівному

області Кошмака Юрія Борисовича.  30 квітня 2014 року на 74-му році пішов з життя великий шанувальник шахів, один з кращих шахістів Рівненщини – Саєнко Олег Андрійович. Олег Андрійович очолював обласну федерацію шахів в 90-х роках по 2005 рік. Проводив значну...Сайт міста Шепетівка

області Кошмака Юрія Борисовича.Довідково: 30 квітня 2014 року на 74-му році пішов з життя великий шанувальник шахів, один з кращих шахістів Рівненщини – Саєнко Олег Андрійович. Олег Андрійович очолював обласну федерацію шахів в 90-х роках по 2005 рік. Проводив значну...Все

Жіноча збірна України продовжила переможну ходу на ЧС з командних шахів

жінки: Україна - В'єтнам, Азербайджан - Китай, Грузія - Росія, США - Єгипет, Індія Польща. Як повідомляв УНН, низка українських шахістів потрапила до топ-100 світового рейтингу...Unn.com.ua

Збірна команда депутатів Прикарпаття перемогла на VI Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів всіх рівнів (Фото)

жодного матчу та посіли перші місця у своїх видах спорту. Підсилили лідерські позиції збірної Прикарпаття достойні результати тенісистів, шашкістів та шахістів. Зокрема, в командному рейтингу з настільного тенісу депутати Івано-Франківщини посіли друге місце, у шашках вибороли “бронзу”, а в шахах...Франківчани

У Черняхові відбувся XV-й меморіал з шахів пам

ст. Галина Шлапак та рідні Миколи Арсентійовича. Головний суддя - Павло Добрінецький. У турнірах зіграли 71 учасник, в тому числі шахісти з Коростишева, Малина, Вінниці, Житомира, Бердичева, Києва та Попільні. Всі переможці та призери нагороджені грамотами, медалями, сувенірами та грошовими...Житомир.info

Дніпровський спортсмен Микола Муха завоював бронзову медаль на чемпіонаті світу Про це повідомляє УНН-Центр. У змаганнях взяли участь 40 шахістів з порушенням опорно-рухового апарату з 10 країн Австрії, Ізраїлю, Індії, Польщі, Росії, Словаччини, Хорватії, Чеської Республіки, Естонії та України. У...Online.ua

Віктор Карт працював тренером збірної команди УРСР, ДСТ Авангард та Труд. Online.ua

в мікрорайоні Ювілейний відбувся турнір пам'яті Олега Саєнка. Він очолював обласну федерацію шахів з 90-х по 2005 рік. Із життя шахіст пішов у 2014 році помер у віці 74-х років. Участь у памятному турнірі взяло півсотні шахістів з Рівненської, Хмельницької,...Online.ua

Жіноча команда в стартовому матчі виграла одну партію при трьох нічиїх. 1NEWS

покращили минулорічний результат і вийшли до наступного кола, здолавши команду Чернівецької області з рахунком 4:2. До фінальної частини пробилися також шахісти та майстри настільного тенісу. З самого ранку волейбольна збірна перемогла львівських колег, 2:0, вийшовши до 1/4 фіналу. В цій...Online.ua

Львів

шахів, що дає право нашому земляку взяти участь у Кубку світу. За результатами змагань, в яких взяли участь майже 400 шахістів із 38 країн, до фіналу шахового Кубку світу пройшли троє українських шахістів львів'янин Мартин Кравців, луганчанин Олександр Арещенко й...Щоденний Львів