шахісти

На Закарпатті відбувся товариський бліц-матч шахістів Ужгорода та Мукачева

разу перемогла. Найкращий результат показав десятирічний мукачівець Вадим Петровський, який спромігся набрати 16 очок. На урочистому закритті дипломами нагородили найуспішніших шахістів змагань Вадима Петровського, Андрія Вачилю, Влидислава Тібу з Мукачева та Анатолія Маляра з Ужгорода. Команда Мукачева повезла додому кубок...Голос Карпат

очок з 9 можливих, без жодної поразки, переміг на представницькому турнірі «А» Ризького технічного університету, у якому взяли участь 319 шахістів з 41...1NEWS

разу перемогла. Найкращий результат показав десятирічний мукачівець Вадим Петровський, який спромігся набрати 16 очок. На урочистому закритті дипломами нагородили найуспішніших шахістів змагань – Вадима Петровського, Андрія Вачилю, Влидислава Тібу з Мукачева та Анатолія Маляра з Ужгорода. Команда Мукачева повезла додому...Zaholovok

Сент-Луїсі. У грі з віце-чемпіоном світу, російським гросмейстером Сергієм Карякіним зафіксована нічия. Партія завершилася на 42-му ході. За регламентом турніру, шахісти мали по 25 хвилин на партію плюс 10 секунд на кожен хід. Турнір в Сент-Луїсі пройде з 13 по...Високий замок

Діти з різних районів Житомирщині приїхали відпочивати на Чуднівщину

140 дітей з восьми районів Житомирщини. Окрім цього, два тижні у таборі відпочиватимуть та змагатимуться між собою майже 50 юних шахістів з різних куточків України. Для розвитку творчих здібностей дітей та занять фізичною культурою і туризмом у спортивно-оздоровчому закладі створено...Новини Житомира

Кращі інтелектуальні спортсмени в різних номінаціях отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області.Все

Шахіст Онищук тріумфував на змаганнях у Ризі

очок з 9 можливих, без жодної поразки, переміг на представницькому турнірі "А" Ризького технічного університету, у якому взяли участь 319 шахістів з 41 національної федерації, у тому числі 42 гросмейстери та 55 міжнародних майстрів. Також 7,5 очок (6 перемог, 3...Unn.com.ua

За почесний трофей змагатимуться 128 шахістів на чолі з чинним чемпіоном світу норвежцем Магнусом Карлсеном.Гал-info

У Черкасах відбудеться шаховий турнір за швейцарською системою

шаховий турнір за швейцарською системою. Змагання проводитимуться за швейцарською системою в 11 турів. У змаганнях можуть брати участь усі охочі шахісти, які вчасно подали заявку до оргкомітету змагань.Про Все

Ладижинські шахісти вибороли увесь комплект нагород на всеукраїнському турнірі в місті Бершадь на Вінниччині.Lada.FM

У німецькому Дрездені українські шахісти на турнірі «FIDE-Open Dresden 2017» посіли дві найвищі позиції, - Громадське.Гал-info

Українські гросмейстери посіли перші місця на шаховому турнірі в Німеччині

У німецькому Дрездені українські шахісти на турнірі «FIDE-Open Dresden 2017» посіли дві найвищі позиції...Громадське телебачення

Українські шахісти вибороли перші місця на турнірі в Греції

що грошові призи були розподілені між переможцями і склали 7500 євро. Додамо, що у змаганнях групи А прийняли участь 107 шахістів серед яких представники Індії, Білорусії, Хорватії, Боснії і Герцеговини, Китаю, Сербії, Румунії, Угорщини, Грузії, Болгарії, Росії, Туреччини,США та інших.Unn.com.ua

покажуть свої здобутки. Буде локація рингу, де презентуватимуться бойові мистецтва, такі як карате, кікбоксинг, бокс, ушу і т.д. Буде намет шахістів, які так само представлятимуть свої програму. І дуже багато різних інших локацій. Житомиряни матимуть змогу не лише познайомитися з...Спортивний Житомир

— програєш за партію за партією. Збігає життя, як струмок у ярочок, а не виграно жодної партії… Що ми за шахісти, Господи!.."   Михайло Дяченко автор сотень синонімів (або "братніх словах", як зве він). До березня він записав (а більшість вигадав)...Буквоид

ФІДЕ наразі виступає на престижному коловому гросмейстерському турнірі, який входить до програми шахового фестивалю у Білі (Швейцарія). Ще троє наших шахістів В. Баклан, юний К. Шевченко та легендарний О. Романишин беруть участь у майстерському турнірі цього ж фестивалю.Чемпион

У Житомирі дітей навчатимуть азам шахового спорту

розвитку уваги та аналітичного мислення. Планується, що на факультативних заняттях дітей навчатимуть базовим поняттям та основним правилам гри, стратегії. Юні шахісти братимуть участь у турнірах різного рівня. Діти, які захопляться і виявлять особливу схильність і талант до шахів, зможуть продовжити...Online.ua

Руслан Пономарьов, 33 роки,з міста Горлівка Донецької області Він український шахіст, гросмейстером та чемпіоном світу з шахів 2002 року за версією ФІДЕ. Отримав срібло за командний чемпіонат світу 2015 року.Online.ua

У Житомирі для школярів запровадять факультативні заняття з шахів

6-річний кременчужанин пожертвував турою, щоб захопити короля суперника

Змагання зібрали кращих юних шахістів міста У Кременчуці відбулися змагання з шахів. 20 липня у приміщенні шахово-шашкового клубу «Каїсса» змагалися хлопці та дівчата. Поміж них...Кременчугский Телеграф