шаховий турнір

У «Дебюті» відбувся шаховий турнір

Серед дівчат найсильнішою стала Троханова Марина, друге місце завоювала Антонова Олександра, третє місце посіла Твердохліб Анастасія. Нова доба

У гострій та напруженій боротьбі серед чоловіків перемогу здобув Віктор Штефан. Призери змагань отримали грамоти від міського центра фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Днепродзержинский спорт

Вдома часу ти не гай - на широку Масляну завітай! - миколаївців запрошують на свято

заходу: - виступи художніх колективів, театралізоване дійство народного аматорського колективу молодіжного театру «С.Т.У.К.» Миколаївського міського палацу культури і мистецтв; - шаховий турнір, спортивні змагання; - майстер-класи з хенд-мейду та показові уроки для дітей, аквагрим; - виставка-розпродаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва; -...Миколаївська правда

У Фортечному районі Кропивницького визначилися найсильніші шахісти

призери змагань нагороджені дипломами і медалями відділу фізичної культури та спорту міської ради, а також отримали призи від постійного спонсора шахових турнірів у нашому місті Антона...Fakel

План спортивных соревнований в Каменском на этой неделе

Тараса Шевченка (колишн. вул.Сировця), 14)Шаховий клуб «Юні таланти»(просп. Кстати+

У Львові відбудеться сімейний шаховий турнір

Змагання відбудуться 4-го лютого в суботу. Останній день подачі заявки на участь - 3 лютого, - про це повідомили в прес-службі Львівської міської ради. Львівський портал

Львів'яни мірятимуться інтелектами - в суботу у Львові відбудеться турнір з шахів серед сімей - змагання вже вдруге проводитиме Львівська шахова академія. Гал-info

Змагання вже вдруге проводитиме Львівська шахова академія. Галичина спортивная

праць Григорія Гараса. - Учні розбирались, чому кулаки - не зброя, а крик - не аргумент. - У Чернівцях стартує шаховий турнір найвищого рівня. - Чернівецькі спортсмени вибороли 9 золотих медалей на чемпіонаті України з класичного...Українська газета ЧАС

Троє випускників ЛДУФК змагаються на шаховому турнірі в Гібралтарі

Стартував традиційний шаховий фестиваль в Гібралтарі Tradewise Gibraltar Chess - 2017. Галичина спортивная

Третя позиція дісталася представнику Новомосковського району Олександру Третяку з Перещепиного. Тижневик «ЕХО

У Сумах відбувся шаховий турнір до Дня Соборності

У змаганнях взяли участь майже 60 спортсменів міст Суми, Лебедин, Краснопільського та Сумського районів. SumyToday

Зокрема, напередодні, в партії четвертого туру Ельянов чорними обіграв іншого індійського шахіста Баскарана Адбіхана. Newsru.ua

У Тячеві провели міжрайонний дитячий турнір з шахів /ФОТО

днями у Тячеві, в приміщенні ресторану «Україна» відбулися змагання юних шахістів Тячівщини і Рахівщини. Як пише виданняPMG-Організатори кажуть: вирішили провести шаховий турнір, щоби популяризувати цей інтелектуальний вид спорту та гру королів серед дітей і молоді. Саме з цією метою та...Голос Карпат

Друге місце посів тренер-викладач цієї ж школи - Роєнко Артур, підтвердивши свій клас гри. Моя Вінниця

Шахові змагання відбулись у Камянці

взяли участь 10 осіб, виявив чемпіона — Олега Городиського (9 очок), 2 місце виборов Вячеслав Халудров (6,5 очок), третім став Костянтин Хоменко (6 очок). У 2-му відкритому шаховому турнірі, пам’яті Кам’янських шахістів взяли участь 20 спортсменів. Переможцем змагань став Олег Городиський (6,5 очок), срібний призер — Костянтин Хоменко (5,5 очок) і бронзу...Вчасно (Черкаси)