Новости по метке:

Шамот

скликання позачергової сесії, з метою прийняття питання щодо зниження ставки єдиного податку для підприємців другої групи. Голова фракції СДП Олександр Шамота ініціював збори депутатів міської ради, аби спільними силами звернутися до міського голови Олександра Мамая, щоб мер скликав позачергову сесію. ...Интернет-издание «Полтавщина»

Опозиція в Полтавській міській раді ініціює позачергову сесію, аби таки підтримати малий бізнес

Головний соціал-демократ Полтави Олександр Шамота заявив, що фракція СДП спільно з Об’єднанням «Самопоміч» та ВО «Свобода» розпочали збір підписів за негайне скликання позачергової сесії міськради...Интернет-издание «Полтавщина»

которая имеется на предприятии будет передана на баланс других коммунальных предприятий. Против ликвидации выступил лидер фракции СДП в горсовете Александр Шамота, также против были и представители предприятия. "За" проголосовали 27 депутатов, "против" -...0532.ua

Зустріч Капліна із Порошенком: зниження єдиного податку та підвищення мінімальної пенсії

підтримати цей проект рішення, підтримати ці зміни і підтримати тих підприємців, які за вас в тому числі голосували», — наголосив Шамота. Також Шамота запросив і самих полтавських підприємців завтра під стіни міськради, щоб ті допомогли «простимулювати» обранців.Интернет-издание «Полтавщина»

Держава у 2017 році недофінансує Полтаву на 280 млн гривень

проектів цими 390 млн потрібно «затикати нові діри». Андрій Матковський, Віталій Павлій та Андрій Соколов Володимир Корнійчук, Світлана Бондарєва, Олександр Шамота та Юліан Матвійчук Окрім цього депутати Олександр Шамота та Юліан Матвійчук поскаржилися на те, що вони отримали остаточні документи...Интернет-издание «Полтавщина»

Зустріч тривала понад 2 години

Голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в полтавській міськраді Олександр Шамота вже зареєстрував проект рішення міськради, згідно з яким ставка єдиного податку для підприємців ІІ групи в Полтаві має знизитись удвічі.Интернет-издание «Полтавщина»

Питання ліквідації «ПМШЕДу» розкололо більшість у Полтавській міськраді?

Депутат Олександр Шамота звинуватив владу у вбивстві підприємства, яке було балансоутримувачем доріг.Интернет-издание «Полтавщина»

Полтавский депутат бросил вызов Александру Мамаю

том, чтобы на протяжении 22 дней делать по 22 отжимания, бросил вызов городскому главе Полтавы Александру Мамаю. Видео своего вызова Шамота выложил в соцсети, правда увидит ли его меэ Полтавы, неизвестно, ведь у него нет аккаунта в социальных сетях. Ранее...0532.ua

Депутат Полтавської міської ради запропонував на місцевому рівні зменшити податки

Депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота направив звернення до міського голови Полтави з пропозицією зменшити податкове навантаження на підприємців другої групи. «Міська рада 31 січня має...0532.ua

Шамота: СДП вимагає прозорості полтавського бюджету

і ховає кошторис від депутатів та громадськості. Про це сьогодні з трибуни Парламенту заявив голова фракції СДП в міськраді Олександр Шамота. За словами соціал-демократа, він ще восени звертався до мера та голови бюджетної комісії з проханням розпочати відкритий кошторисний процес,...Интернет-издание «Полтавщина»

Шамота: Полтава не дорахувалась 8 нових снігоприбиральних машин

погану оцінку прибиранню, за даними опитування «Полтавщини».  Це результат знищення КП МШЕД «ширкою», переконаний голова фракції СДП в міськраді Олександр Шамота. Він розповів, що напередодні сезону вимагав комплексної перевірки служб і техніки, однак міський голова запевнив, що все готово. Проміжні...Интернет-издание «Полтавщина»

Новый асфальт в Полтаве не пережил зиму

выдержал испытание снегом. В некоторых местах на отремонтированных в этом году участках дороги уже появились ямы. Депутат Полтавского горсовета Александр Шамота собрал подборку фотографий, где видно разрушение асфальта.     По его словам, он уже готовит заявления в полицию и...0532.ua

создатели. В экспозицию войдут арт-объекты, изготовленные из художественного стекла и керамики, которые дополняет светодиодной подсветкой. "Гутное стекло является символом воды, шамот и майолика похожи на кораллы, а свет - это аура жизни", - объясняют авторы. По их мнению, эти работы...Ukraine Art News

Пропавший глава сельсовета в Одесской области объявился и заявил, что его пытались убить

О появлении Александра Стелюка на работе рассказала деловод сельсовета Алена Шамота. USI.online

Шамота: Кропивка має відповідати за кожну невиплачену людям копійку та кожного незаконно звільненого працівника

злочини, вчинені за час перебування на цій посаді. Про це заявив лідер фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в Полтавській міськраді Олександр Шамота. За його словами прокуратура області відкрила кримінальну справу щодо зловживань начальника шляхово-експлуатаційної дільниці. — Упродовж року незаконно звільнено десятки...Интернет-издание «Полтавщина»

Шамота: Тренери полтавських паралімпійців отримають 50-тисячні премії

збірної із Полтави отримають по 50 тисяч гривень. Таке рішення прийняла Полтавська міськрада за ініціативи голови фракції Соціал-демократичної партії Олександра Шамоти. «Минулої сесії ми прийняли рішення преміювати наших спортсменів-чемпіонів Паралімпійських ігор в Ріо. Тепер ми віддаємо належне тим, хто підготував...Интернет-издание «Полтавщина»

новых киосков, в том числе и в центре. Против такого решения был лидер депутатской фракции в горсовете Социал-демократической партии Александр Шамота. Но большинство депутатов проголосовали за такое решение: «за» - 39, «против» 3. Таким образом, центр Полтавы вскоре пополнится новыми...0532.ua

Шамота: Полтава не готова до прибирання снігу, а «ширка» в міськраді покриває керівника МШЕД

«Місто не готове до зими» — такий вердикт виніс полтавським комунальникам голова фракції Соціал-демократичної партії Олександр Шамота після восьмої сесії міськради. За словами депутата управління ЖКГ та мер котрий рік поспіль провалили підготовку міста до осінньо-зимового періоду...Интернет-издание «Полтавщина»

Соціал-демократи закликають всіх полтавців вийти 17 листопада на протест проти тарифів

Парламентарі мають розслідувати факти зловживань посадовцями підприємств-постачальників тепла та покарати всіх винних», — наголосив Каплін. Голова міської парорганізації СДП Олександр Шамота також наголосив, що нинішня комуналка є завищеною та непосильною як в Полтаві, так і по Україні в цілому. «Завтра...Интернет-издание «Полтавщина»

«Менты тоже люди»: в Полтаве вышли на протест экс-милиционеры

за что же тогда коммунальные платить», - проккоментрировали сегодняшний протест участники митинга. На митинге присутствовали и  представители социал-демократической партии. Александр Шамота рассказал:   «К нашей приемной СДП обратились инициативная группа, которая проводит сегодня митинги, пенсионеры МВД с помощью. По проектом...0532.ua

10.11.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий