Новости по метке:

Шамот

"Штаб сопротивления" покинул сессионный зал Полтавского горсовета. 0532.ua

Каплін: винні в заворушеннях в серці Полтави мають бути покарані, а мер піти у відставку

не їм, а громаді. Громада чітко висловила свою думку щодо рішень цих хапуг-дерибанщіків. Голова фракції СДП в Полтавській міськраді Олександр Шамота уже розпочав збір підписів на дострокове скликання сесії з вимогою проголосувати лише одне питання — скасувати попередні рішення міськради...Интернет-издание «Полтавщина»

Олександр Шамота та СДП - невиліковно хворі на популізм

«Справедливість» вважає, що Олександр Шамота та СДП лише піаряться на проблемах громади Вже минув майже другий рік, як Полтава знаходиться під повним контролем Мамая та...Интернет-издание «Полтавщина»

Полтавська «Батьківщина» - кришка гроба для Юлії Тимошенко

Голова фракції СДП в Полтавській міськраді Олександр Шамота обурений результатами сьогоднішньої сесії. Соціал-демократ переконаний такого свавілля стіни мерії ще не бачили. — Ми давно знали, хто складає широку...Интернет-издание «Полтавщина»

Кандидатура Ляміна на посаду заступника мера вдруге не набрала голосів на депутатській комісії

Денис Поліщук, Юрій Синяк, Олександр Шамота, Андрій Матковський, Віталій Павлій...Интернет-издание «Полтавщина»

нардепа Сергея Каплина и Александра и Мамая. Именно на капоте этой машины с номером 5551 проехал депутат Полтавского горсовета Александр Шамота, пытаясь помешать мэру Полтавы выехать за пределы территории двора админздания. См. видео ниже.  ...Vpoltave.info

Шамота: «Три бандити у полтавській владі вважають себе розумнішими за мерів Одеси та Сум»

ми вимагаємо поставити на голосування на сесії 25 березня зменшення вдвічі ставки для підприємців», — заявив голова фракції СДП Олександр Шамота. Опозиційні фракції, на вимогу яких мер Мамай 24 березня скликав сесію, вкотре закликають підприємців прийти цього дня на 9.00...Интернет-издание «Полтавщина»

СДП оголосила ультиматум «Полтавагазу»: в разі невиконання заблокують підприємство

перекладати свої проблеми на плечі простих полтавців, — заявив голова полтавського осередку Соціал-демократичної партії, голова фракції СДП у міськраді Олександр Шамота. Він також зазначив, що на виконання Закону «Про комерційний облік газу» в Полтавагазу залишилося менше року — до 1...Интернет-издание «Полтавщина»

грн.В  тройке лидеров по экспорту - Италия, Россия и Польша. В основном, это продукция металлургии - чугун, стальные слябы, прокат, шамот, шлак, кварцевый песок,  а также солнечное масло, пшеница, кукуруза.Наибольшее количество товаров в Мариуполь в 2016 пришло из России, США...Новости.dn.ua

скликання позачергової сесії, з метою прийняття питання щодо зниження ставки єдиного податку для підприємців другої групи. Голова фракції СДП Олександр Шамота ініціював збори депутатів міської ради, аби спільними силами звернутися до міського голови Олександра Мамая, щоб мер скликав позачергову сесію. ...Интернет-издание «Полтавщина»

Опозиція в Полтавській міській раді ініціює позачергову сесію, аби таки підтримати малий бізнес

Головний соціал-демократ Полтави Олександр Шамота заявив, що фракція СДП спільно з Об’єднанням «Самопоміч» та ВО «Свобода» розпочали збір підписів за негайне скликання позачергової сесії міськради...Интернет-издание «Полтавщина»

которая имеется на предприятии будет передана на баланс других коммунальных предприятий. Против ликвидации выступил лидер фракции СДП в горсовете Александр Шамота, также против были и представители предприятия. "За" проголосовали 27 депутатов, "против" -...0532.ua

Зустріч Капліна із Порошенком: зниження єдиного податку та підвищення мінімальної пенсії

підтримати цей проект рішення, підтримати ці зміни і підтримати тих підприємців, які за вас в тому числі голосували», — наголосив Шамота. Також Шамота запросив і самих полтавських підприємців завтра під стіни міськради, щоб ті допомогли «простимулювати» обранців.Интернет-издание «Полтавщина»

Держава у 2017 році недофінансує Полтаву на 280 млн гривень

проектів цими 390 млн потрібно «затикати нові діри». Андрій Матковський, Віталій Павлій та Андрій Соколов Володимир Корнійчук, Світлана Бондарєва, Олександр Шамота та Юліан Матвійчук Окрім цього депутати Олександр Шамота та Юліан Матвійчук поскаржилися на те, що вони отримали остаточні документи...Интернет-издание «Полтавщина»

Каплін обговорив із Президентом проблеми полтавських підприємців. Зустріч тривала понад 2 години

Голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в полтавській міськраді Олександр Шамота вже зареєстрував проект рішення міськради, згідно з яким ставка єдиного податку для підприємців ІІ групи в Полтаві має знизитись удвічі.Интернет-издание «Полтавщина»

Питання ліквідації «ПМШЕДу» розкололо більшість у Полтавській міськраді?

Депутат Олександр Шамота звинуватив владу у вбивстві підприємства, яке було балансоутримувачем доріг.Интернет-издание «Полтавщина»

Полтавский депутат бросил вызов Александру Мамаю

том, чтобы на протяжении 22 дней делать по 22 отжимания, бросил вызов городскому главе Полтавы Александру Мамаю. Видео своего вызова Шамота выложил в соцсети, правда увидит ли его меэ Полтавы, неизвестно, ведь у него нет аккаунта в социальных сетях. Ранее...0532.ua

Депутат Полтавської міської ради запропонував на місцевому рівні зменшити податки

Депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота направив звернення до міського голови Полтави з пропозицією зменшити податкове навантаження на підприємців другої групи. «Міська рада 31 січня має...0532.ua

Шамота: СДП вимагає прозорості полтавського бюджету

і ховає кошторис від депутатів та громадськості. Про це сьогодні з трибуни Парламенту заявив голова фракції СДП в міськраді Олександр Шамота. За словами соціал-демократа, він ще восени звертався до мера та голови бюджетної комісії з проханням розпочати відкритий кошторисний процес,...Интернет-издание «Полтавщина»

19.01.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий