шалька терезів

Музичук - за крок до фіналу чемпіонату світу

першості світу з класичних шахів, що зараз проходить у Тегерані. Маючи складну позицію, Музичук дивом вдалось схилити на свій бік шальки терезів у поєдинку проти Олександри Костенюк із Росії. Українка відсвяткувала перемогу, граючи чорними фігурами. Додамо, 24-го лютого шахістки мають...Ваші новини

Ле Пен повторить «подвиг» Трампа?

чи Фійон, має кращі шанси на вихід разом із Ле Пен до другого туру? До виборів часу ще багато, і шальки терезів можуть хитнутися у будь-який бік. Фійону дуже зашкодив корупційний скандал із його дружиною Пенелопою. Та багато років одержувала...Високий замок

"Епіцентр К10" втратив шанси на вихід до плей-офф першої ліги

дивно, що вже на 7-й хвилині зустрічі був зафіксований рахунок 2:2. Звісно, цей рахунок не дуже влаштовував гостей, однак схилити шальки терезів на свою користь І це, можливо, стало однією з причин провалу, який відбувся у другому таймі, коли одесити...Галичина спортивная

він не був легким. По ходу першого тайму «дракони» сенсаційно програвали «Юні-Ламану» з рахунком 1:2. Однак, гості згодом змогли схилити шальки терезів на свою користь завдяки голам Андрія Цілика та Романа Кіндратіва. Проте, цей «камбек» не зламав чорноморців, які продовжували...Spy-Football

Наставник "Сельти": Маємо всі сили, щоб перемогти "Шахтар" в Україні

Спеціаліст переконаний, що його підопічні цілком взяти реванш у Харкові і схилити шальки терезів на власну користь. Беріццо вважає, що "Сельта" вчора грала добре, тільки результат підвів іспанців.Sportanalytic

«Імунодефіцит»: судді вимагають надати їм імунітет

цими правами. Людина, яка одягла мантію судді, яка має право відправити підсудного за ґрати, аж до довічного ув'язнення, має на шальках терезів зважувати з одного боку долю підсудного, а з іншого — свою власну. Так буде справедливо. Водночас було б...Ракурс

стан гроггі обєднану команду, діями якої на тренерському містку в цій зустрічі керував Валерій Директоренко, а Сокіл на куражі схилити шальки терезів на власну користь, активно створюючи моменти для взяття воріт свого суперника. Двічі ЛТК-ІнБев-НПУ рятував Соколовський, рятувавши свою команду...Спортивний Житомир

вилучення спеціальності Правоохоронна діяльність зі сфери вищої освіти цілком зрозуміла. Проте якщо абстрагуватися від емоцій, корпоративних інтересів, які аргументи на шальки терезів покладуть вони в противагу опонентам? Загальну думку колективу Харківського національного університету внутрішніх справ висловив ректор ВНЗ Валерій Сокуренко,...Урядовий Кур'єр

"Відкритий Кубок Львівщини": "ЛЮ-Верест" дотиснув "Меркурій"

було не так багато, а якщо і були, то воротар був на висоті. Гравцям у білій формі таки вдалося схилити шальки терезів на свою користь у другому таймі. Володимир Іляш більярдним ударом метрів з 9-ти таки зумів пробити Віталія Кадиру.Галичина спортивная

після матчу в Рівному. І для цього підопічні Сергія Песоцького мали йти вперед зі стартових хвилин. Скоро наміри сумчан схилити шальки терезів на свою користь за підсумками двох матчів були втілені у гол Максимом Мисловським на 7-й хвилині. Але господарям...SumyToday

доповідь про те, чому вони вважають, що саме Росія відповідальна за втручання у вибори президента США для того, аби схилити шальки терезів на користь Трампа", - цитує видання високопоставленого чиновника розвідки США. Такий обмін є життєво важливим, наполягають головні американські...Європейська правда

Десятий тур: "Епіцентр К10" програє одеситам

та Ярослава Конкольняка. Ще до кінця тайму гості зуміли відновити статус-кво, а на останній хвилині першої половини Олександр Рябоконь схилив шальки терезів на користь "Епіцентру". Другий тайм пройшов в обопільних атаках, та відзначились зуміли лише футболіст "Делівері" Рибак, що оформив...Галичина спортивная

Гороскоп на 5-11 лютого: для Дів все таємне стане явним, а Левам слід подбати про гардероб

Якщо спробуєте стригти під свою гребінку, зробите всім гірше. Зараз на шальках терезів бажання і можливості слід врівноважити.Закарпатський Кореспондент

"Кажани" - "Локо": в перший день перемога, в другий - поразка

матчі не приймав Влад Богатирьов - через застуду. Доля зустрічі вже традиційно вирішувалася в останній п'ятій партії й цього разу шальки терезів похитнулися в сторону Харкова - 17:19. Це перша невдача "Кажанів" у цьому чемпіонаті - до цього львів'яни здобули...Галичина спортивная

Чемпіонат Львівщини з футзалу: друга перемога "Гранд-Галичини"

Ернеста Юста, схоже таки знайшла свою гру і у футзалі. Команда Ігоря Піха у непростому двобої, але таки зуміла схилити шальки терезів на свій бік у поєдинку з «Шипшиною». Втілити свою перевагу у голи команда з Великого Дорошева зуміла у...Галичина спортивная

Кубок Давида Петріашвілі: Україна у фіналі поступилася Грузії

команди по черзі виходили вперед, але в підсумку більш довга лава запасних разом із шаленою підтримкою двох тисяч уболівальників схилили шальки терезів на користь господарів.Sportgid

Угіс Крастіньш: Першого дня перемога далася нам нелегко

захопити ініціативу і впевнено контролювати хід подій. Щоправда, у третьому сеті був момент, коли вінничанам вдалася серія вдалих дій, і шальки терезів захиталися рівномірно. Та ми тут же відповіли своїми вдалими діями, що остаточно зняли всі питання. Хоч як там...Галичина спортивная

Нардеп: проти нас воює Росія, ми захищаємось як можемо

в ефірі Сполучених Штатів з’являється російський опозиційний канал, що зображує, наприклад, Аляску як частину Російської Федерації. У даному випадку на шальках терезів опинилось питання про те, що ми більше поважаємо: голос російської опозиції чи власну територіальну цілісність. Відтак, цього разу...Replyua

Денчук: Найбільшим провалом я вважаю поєдинок з Вересом

У перерві ж відбулася серйозна розмова в роздягальні, яка у підсумку дала свої плоди: у другому таймі ми змогли схилити шальки терезів на свій бік, - сказав Денчук.Ua-football