шалька терезів

В ЄС порівняли Кремль з «Ісламською державою»

В резолюції європейці поставили на одні шальки терезів інформаційні атаки «Ісламської держави» та «русского мира».Replyua

Тарас Клим: "Футбол дав мені ім

було фінансувати федерацію. Чому Віктор Анушкевичус склав свої повноваження? - До нього федерацію очолював Зеновій Шкутяк. І якщо класти на шальки терезів, хто скільки доброго зробив для розвитку масового футболу в області, то, поклавши руку на серце, Анушкевичус не може...Галичина спортивная

чому ж українська влада в українській державі досі не прийняла й належним чином не оцінила жертву тисяч українців, покладеної на шальки терезів, де з іншого боку лежить наша українська національна ідентичність – як це було з Голодомором 1932–1933 років або...Європейська Україна - European Ukraine

Відкрити рахунок у змогли зуміли номінальні господарі. Потім вже Мишенко замикав передачу низом, однак з шести метрів запустив круглого в небеса. Ua-football

Взимку бердичівлянам варто очікувати на епідемію грипу, тому лікарі вже закликають до вакцинації

захворіти. От тільки нині проявляється тенденція зниження кількості щеплень, бо люди просто бояться їх робити. Хоча в цьому випадку на шальках терезів є і «за», і «проти». Робити щеплення варто, як зазначають лікарі, бо це врятує життя, знизить ризик передчасних...РІО Бердичів

Справа про хабар та земельні махінації завершилася виправданням, або Прокурора на мило

епоху, як відомо, функція Феміди полягає не в тому, щоби встановлювати істину у справі, а в тому, щоби оцінювати на шальках терезів вагомість наданих сторонами доказів, і перш ніж приступати до їх оцінки, суддя має перевірити належність і допустимість доказів.Ракурс

до екватору другого тайму вдалося зрівняти цифри на табло Палацу спорту «Галичина». А вже потім гостям і зовсім вдалося схилити шальки терезів на свою користь. У підсумку – поразка «Енергії» з рахунком 2:4, яка відкинула чемпіонів України на п’яте місце,...Spy-Football

Десна включила до складу сина тренера молодіжної збірної України

над Гірником-Спорт (2:0), а 20-річний Олександр Лапін (Нафтовик-Укрнафта) взагалі виявив здібності джокера – за дев’ять хвилин, проведених на полі, схилив шальки терезів на користь господарів поля у грі з Тернополем (2:1). Молоді таланти України U-21. Сезон 26. 1 ліга. 16...Спорт.ua

Чего ждать судебной системе, если чиновники и нардепы не прислушиваются к ее голосу?

дивним. Тобто запевнення, які лунали раніше, про повне розуміння у Мінфіні потреб судової системи виявилися дещо перебільшеними. Адже на одну шальку терезів були покладені науково обгрунтовані нормативи навантаження на суддів, розроблені з допомогою зарубіжних експертних організацій, а на іншу реалістичні...Газета "Закон и Бизнес"

вдалося лише на початку другого тайму - відзначився Логінов. На 66-й хвилині гості зрівняли рахунок. Наші земляки все ж схилили шальки терезів на свій бік - на 89-ій хвилині переможний гол провів Лапін. Після цієї перемоги «Нафтовик» з 27 очками...SumyToday

у матчі полтавці зусиллями Максима Лісового. Після перерви Дмитро Скакун повернув інтригу у протистояння, однак влучний постріл Євгена Трояновського схилив шальки терезів на бік господарів – 2:1.   До вашої уваги кращі світлини матчу, автором яких є Олег Дубина.  ...Vpoltave.info

те, що Естонія і Фінляндія серйозно постраждали від російських санкцій і контрсанкцій в економічному плані, треба пам'ятати, що на іншій шальці терезів лежать людські життя.Європейська правда

хвилину до завершення основного часу зустрічі був призначений сумнівний 11-метровий, який став вирішальним.   Загалом матч пройшов за обопільних атак, шальки терезів переважували то у один, то у інший бік. Здавалося, матч так і завершиться миром, однак на 90-й хвилині...Vpoltave.info

Анонс. Перша ліга. Чотирнадцятий тур: "Інгулець" - "Скала"

нинішнього року в Петрово і який мав дати відповідь на питання: хто здобуде останню третю путівку до першої ліги. Тоді шальки терезів на свою користь перехилили господарі, які в другому таймі провели два голи після стандартів у ворота Романа Герича,...Галичина спортивная

змагань херсонську Автоплазу. Тотальна перевага господарів, судячи з рахунку, панувала у Дніпрі. І лише в одній парі гостям вдалося схилити шальки терезів на свій бік. Миколаївський НІКО-Баскет дотиснув БІПУ-2. Кубок України-2016 з баскетболу Чоловіки Перший етап 12 жовтня Кривбас-2 (Кривий...Чемпион

першу перемогу в кваліфікації до Чемпіонату світу. Рахунок 3:0 говорить сам за себе. Українці мають подякувати Aртему Kрaвцю, який схилив шальки терезів на користь господарів на 31-й хвилині. Цей гол варто вважати ключовим у матчі. Удар нападника прийняла на себе...Чемпион

теж був результативним. Спочатку Едер Ліма на 22-й хвилині зрівняв рахунок. Але вже через 17 секунд Алан Бранці знову схилив шальки терезів на користь збірної Аргентини. А ще через 58 секунд той же Алан Бранді зміцнив перевагу «альбі-селестес» 4:2. Після...Spy-Football

вдала заміна наставника Динамо, який випустив молодого Циганкова, не тільки значно пожвавила гру, а й ледь не дозволила Києву схилити шальки терезів на свій бік. Хлопець зміг лише зрівняти рахунок…" Інший спортивний ресурс, Fotospor, помітно шкодує за втраченими моментами з...Чемпион

Перша ліга ДЮФЛУ. Третій тур: "Тепловик-ДЮСШ-3" вивіз одне очко з Новояворівська

матчі 17-річних суперники по четверговому матчі голів не забивали - 0:0. Натомість у матчі молодших складів єдиний забитий м'яч схилив шальки терезів на користь "Янтарного" - 1:0. ДЮФЛ України. Перша ліга. 2 тур 17.09.2016 (субота), 12:00 (U-17), 14:00 (U-15) "СДЮШОР-4"...Галичина спортивная