шалька терезів

Смертність, пов'язана зі СНІД, за десять років зменшилась вдвічі, свідчить офіційна статистика. Стан, який спричиняв ВІЛ, був однією із десяти найпоширеніших причин смертності у світі. 1NEWS

а кожна з команд виграла по шість поєдинків (різниця мячів 15:19 не на нашу користь). Тож, на чию сторону схиляться шальки терезів історії протистоянь Луцька та Чернігова? Чи все-таки вони залишаться на рівновазі? Відповіді сьогодні увечері на Оболонь-арені. Дмитро...Online.ua

Дах школи протікає два останніх десятиліття. Один мільйон 620 тисяч сільрада просила виділити з Державного фонду регіонального розвитку. Online.ua

Новачок УПЛ розгромив луцьку "Волинь"

Клубу" було дуже непросто пристосуватися до високого і щільного пресингу у виконанні лучан. Втім, зрештою, рівняни почали все більше схиляти шальки терезів у свій бік. Наприклад, наприкінці першого тайму найкращий бомбардир Першої ліги минулого сезону не реалізував чистий вихід тет-а-тет...Unn.com.ua

Верес розгромив Волинь у контрольному поєдинку

«Вересу» було дуже непросто пристосуватися до високого і щільного пресингу у виконанні лучан. Втім, зрештою, рівняни почали все більше схиляти шальки терезів у свій бік. Одразу три чудові нагоди відкрити рахунок втратив Руслан Степанюк. Наприкінці першої третини тайму він класно...Спорт.ua

Долар по 25.

Як пояснює економіст Олексій Геращенко, влітку гривня переважно стабільна або ж сезонно укріплюється. "Із підготовкою до зими, початком учбового року шальки терезів схиляються на користь імпорту (закупівля газу в сховища, купівля для школярів сучасних імпортних гаджетів, пізніше сезон новорічних подарунків).Еспресо TV

Гандболістки Львівського державного університету фізичної культури - чемпіонки Універсіади України

напруженій і безкомпромісній боротьбі. Зокрема, гандболістки ЛДУФК і Тернопілького економічного університету на рівних провели перший тайм, а в другому — шальки терезів на свій бік все ж схилили господарі турніру — 35:26. Ще з більшою перевагою підопічні Віктора Згоби заверили...Галичина спортивная

Штати проти Білого дому: чому не є всесильним Трамп

традиційно голосували або 50/50, або за демократів. За словами екс-мера Нью-Йорка, радника Трампа Рудольфа Джуліані, головною передвиборною  обіцянкою, яка  схилила шальки терезів на його користь, було саме  створення робочих місць у вугільному секторі. Як відповідальний політик, Трамп виконує дані обіцянки.Зеркало недели (газета)

останнім часом німецька команда вже практично нічим не поступається Ferrari, тому саме в Баку Тото Вольфф і компанія постараються схилити шальки терезів на власну користь і вивести Льюїса Хемілтона в лідери чемпіонату. Валттері Боттас та Кімі Райкконен сподіваються на перемогу,...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Україна і Росія не зможуть без США мирно врегулювати конфлікт - Б.Тарасюк

окреслені ще, бо не всі ключові фігури розставлені в новій адміністрації, але в той же час можна сказати однозначно, що шальки терезів схіляються в бік України, що адміністрація Сполучених Штатів дедалі більше заглиблюється в тематику українсько-російського конфлікту. Чого бракує США...Unn.com.ua

ФК "Рочин": завершення чемпіонату - на мажорній ноті

над місцевим футбольним клубом. Команда Володимира Підкіпняка, поступаючись по ходу матчу з рахунком 0:1, зуміла переламати хід поєдинку і схилити шальки терезів на свою користь. У підсумку команда з Соснівки святкувала перемогу з рахунком 3:1, однак через перемоги конкурентів в...Галичина спортивная

ЧС. Жіноча збірна України обіграла Австралію і поступилася Нідерландам

помилятися «жовто-синіх» дівчат. Зарицька результативними діями не давала суперницям піти у відрив, на екваторі матчу встановилася рівновага 8:8. Після цього шальки терезів остаточно схилилися вбік Нідерландів. Долю матчу фактично, було вирішено за рахунку 13:10. Тоді Ганні Зарицькій не вдалося влучити...Спорт.ua

Але з іншої сторони, поганий мир все ж краще доброї війни. А відтак доводиться торгуватися. І торги тривають перманентно, врівноважуючи шальки терезів із взаємними поступками. З останніх обмінів «так на так» можна згадати висунення «фронтовички» Людмили Денисової на посаду омбудсмана...In Kyiv

"ПІттсбург" вдруге обіграв "Нешвілл" у фінальній серії Кубку Стенлі

зустрічі, перекидавши суперника з рахунком 38:27, але Пінгвінс за рахунок трьох голів на початку третього періоду (за 3:18) змогли схилити шальки терезів на свою користь 4:1 і повести у серії 2:0. За господарів крім дубля 22-річного американця Гюнтцеля закинув також...Unn.com.ua

рахунком 25:24. Команди по черзі обмінювались вдалими атаками, але ВК Чуднів, за шаленої підтримки своїх вболівальників, все ж таки схилив шальки терезів на свою користь, партія закінчилась з рахунком 27:29. Досить впевнена перемога ВК Чуднів - 3:0. Інші ігри туру...Спортивний Житомир

програла перший сет, взявши лише два гейми. У другому Бондаренко певний час була попереду, але у вирішальний момент хорватка схилила шальки терезів на власну користь. Нагадаємо, Долгополову вдалося подолати стартовий бар'єр. Roland Garros - 2017 Grand Slams Жіночий тенісний турнір...Чемпион

Вживані авто з Європи: хто на кому насправді заробляє?

Держава має отримати податки за ввезені та нерозмитнені авто. Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Ігор Савицький: "З фінансовими проблемами ми вийшли до Суперліги"

на це, нашій команді можна на рівних грати з «Говерлою». Це і підтвердив матч в Івано-Франківську, до «Говерла» зуміла схилити шальки терезів на свій бік лише наприкінці поєдинку. - Яким буде матч у Львові? - Матч на матч не є...Галичина спортивная

ДЮФЛУ: Огляд матчів "Карпат" в 17-му турі

Володимира Вільчинського та Івана Павлюха. Життя заставляло їх діяти активно і треба віддати їм належне, вони робили усе, аби схилити шальки терезів на свою сторону. Однак оборона і голкіпер СДЮШОР «Карпати» дисципліновано і самовіддано тримали оборону й таки залишили свої...Галичина спортивная