шалька терезів

Валерій Грицовець зрівняв рахунок. Це мало надихнути номінальних господарів майданчику на подальші подвиги. Проте, насправді гравцям Титану не вдавалося схилити шальки терезів на свою користь. Розплата за це прийшла на 32-й хвилині, коли Микитюк вивів Ураган вперед. Але потім прикарпатці...Спортивний Житомир

впорався Гоменюк. А непоганий удар самого Віктора взяли на себе захисники. І саме в той момент, коли житомиряни намагалися схилити шальки терезів на свою користь, "Буковині" вдалося забити надважливий другий м'яч. Почалося все з діагоналі правого захисника Дехтяренко, яку перехопив...Спортивний Житомир

Перше коло регулярного чемпіонату "дракони" завершили поразкою

потім пропустили і самі рівняни. Втім, на характері гри це не позначилось. Обидві команди, при першій ліпшій нагоді, намагалися схилити шальки терезів на свою користь. І вже ближче до перерви реальний шанс це зробити мали підопічні Сергія Піддубного, але Фаренюк...Галичина спортивная

"Рух" вратив перемогу в матчі з "Балканами"

А через 5 хвилин воротар «Руху» Ільющенков врятував після удару Платунова. Галичина спортивная

Проте в державний бюджет стягнуто лише 31 мільйон гривень, або 8,7 %. Акцентую, що проти 8,7% виконаних рішень на іншій шальці терезів 2317 загиблих у ДТП цього року. На жаль, більшість судових рішень залишаються не виконаними, підкреслив Арсен Аваков. Вноситимуть...Урядовий Кур'єр

Швеція вдома приголомшила Італію

але зуміла перемогти вдома Італію."Скуадра Адзурра" поступилася із дуже неприємним рахунком і тепер має докласти всіх зусиль, щоб вдома схилити шальки терезів на власну користь.Відбір ЧС-2018Раунд плей-оффПерший матчШвеція - Італія - 1:0Гол: Йоханссон, 61Швеція: Ольсен - Крафт (Свенссон, 83), Ліндельоф,...Sportanalytic

ВСП посоветовал судьям терпеть гнев граждан и жаловаться

тих, хто не здатен забезпечити порядок у судовому засіданні. Адже жодна реформа не забезпечить громадянам права на справедливий суд, якщо шальки терезів Феміди можна схилити на свій бік за допомогою підтримки активістів. ПРЯМА МОВА Микола ГУСАК, член Вищої ради правосуддя:...Газета "Закон и Бизнес"

Гросмейстери зі Львова здобули бронзові медалі командного чемпіонату Європи

до трьох нічиїх. А Павло винахідливо продовжував шукати шанси, спочатку на рівновагу, а коли його суперник занервував і почав помилятися, шальки терезів хитнулися на бік білих. І українець довів партію до перемоги, а з ним і до виграшу матчу 2,5:1,5.Щоденний Львів

Может ли предприниматель надеяться на эффективную защиту инвестиций?

Для захисту інвестицій краще використовувати голландські структури, де, крім іншого, ще й сприятливі податкові умови. Газета "Закон и Бизнес"

БК "Тернопіль" вибув з Кубку України

господарі — 40:34. А третя чверть завершилася з перевагою у чотири очка "Тернопіль-ТНЕУ". У четвертій чверті буковинський колектив зумів схилити шальки терезів на свій бік. Підсумок матчу — 72:70 на користь БК "StarLife - Чернівці", який продовжує виступи у Кубку...Галичина спортивная

Uno труба і багато probl?my

Чи не так вчинить італійсько-словацький тандем із ГТС України? Зеркало недели (газета)

Результати мітингу під Верховною Радою

Справа в тім, що організатори мітингу, можливо, зробили тактичну помилку, коли вирішили залучити до акції опального Міхеіла Саакашвілі. Зваживши на шальках терезів плюси і мінуси (залучення Саакашвілі значно посилить протестний рух людьми, та приверне додаткову увагу ЗМІ до події. Проте...АСПІ

Закореніла у скандалах: Що робить Україну вогнищем інтриг RedAxe Media

Катя Чілі та кияни вийшли на захист історичної знахідки на Поштовій площі

квадратів. Музей такого типу мусить мати всю необхідну інфраструктуру, що дозволить популяризувати заклад, проводити різноманітні заходи, наприклад, прес-конференції. Тобто на шальках терезів новий торговий центр і унікальний музей, що в майбутньому може стати однією з візиток міста. І найголовніше те,...АСПІ

The New York Times: про полтавські суди, корупцію та Україну

Закореніла у скандалах: Що робить Україну вогнищем інтриг Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Кропивницькі баскетболісти програли в овертаймі стартову гру вищолігового чемпіонату України (ФОТО, ВІДЕО)

подарував господарям шанс поборотися за перемогу в овертаймі. Нажаль, у додатковій п'ятихвилинці влушнішими були баскетболісти з Миколаєва, які зуміли схилити шальки терезів на свою користь та вирвати перемогу 102:95. БК Золотой Век Ніко-баскет 95:102 (17:29, 27:22, 24:14, 21:24, 6:13) Завтра,...Гречка

Справа тернопільської випускниці: суд прийняв рішення щодо підозрюваного Василя Гнатюка

за попередньою інформацією, хлопця не били. Прокуратура ж вимагала продовжити міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Заслухавши обидві сторони шальки терезів Феміди схилилися на сторону обвинувачення. Підозрюваний до 30-го листопада таки […]The post Справа тернопільської випускниці: суд прийняв рішення...Корупція

за попередньою інформацією, хлопця не били. Прокуратура ж вимагала продовжити міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Заслухавши обидві сторони шальки терезів Феміди схилилися на сторону обвинувачення. Підозрюваний до 30-го листопада таки залишиться під вартою. Додамо, за оприлюдненими начальником Нацполіції...Місто Онлайн

ФК Буковина (U19) обіграла Тепловик та очолює турнірну таблицю

за набраними очками. Нам вдалося забити першими, однак господарям вдалося зрівняти результат. Приємно, що у другому таймі хлопцям вдалося схилити шальки терезів на свій бік. 11 жовтня ми прийматимемо команду «Рух» із Винників. Сподіваємося, що нам вдасться продовжити переможну серію». ...Погляд

«Буковина» обіграла свого супротивника на виїзді та очолила турнірну таблицю

за набраними очками. Нам вдалося забити першими, однак господарям вдалося зрівняти результат. Приємно, що у другому таймі хлопцям вдалося схилити шальки терезів на свій бік. 11 жовтня ми прийматимемо команду Рух із Винників. Сподіваємося, що нам вдасться продовжити переможну серію,...0372.ua