шалька терезів

програла перший сет, взявши лише два гейми. У другому Бондаренко певний час була попереду, але у вирішальний момент хорватка схилила шальки терезів на власну користь. Нагадаємо, Долгополову вдалося подолати стартовий бар'єр. Roland Garros - 2017 Grand Slams Жіночий тенісний турнір...Чемпион

Ігор Савицький: "З фінансовими проблемами ми вийшли до Суперліги"

на це, нашій команді можна на рівних грати з «Говерлою». Це і підтвердив матч в Івано-Франківську, до «Говерла» зуміла схилити шальки терезів на свій бік лише наприкінці поєдинку. - Яким буде матч у Львові? - Матч на матч не є...Галичина спортивная

ДЮФЛУ: Огляд матчів "Карпат" в 17-му турі

Володимира Вільчинського та Івана Павлюха. Життя заставляло їх діяти активно і треба віддати їм належне, вони робили усе, аби схилити шальки терезів на свою сторону. Однак оборона і голкіпер СДЮШОР «Карпати» дисципліновано і самовіддано тримали оборону й таки залишили свої...Галичина спортивная

У матчі 30-го туру УПЛ сезону-2016/17 ФК Олександрія та Чорноморець могли схилити шальки терезів на власну користь у боротьбі за останню путівку у Лігу Європи. І перевагу мали підопічні Володимира Шарана, які приймали «моряків»...1NEWS

У матчі 30-го туру УПЛ сезону-2016/17 ФК Олександрія та Чорноморець могли схилити шальки терезів на власну користь у боротьбі за останню путівку у Лігу Європи. І перевагу мали підопічні Володимира Шарана, які приймали "моряків"...Чемпион

перестрілкою обох команд, і в ній переміг ІМС-НУХТ, який повів з рахунком 2:1. І У другому таймі киянкам вдалося схилити шальки терезів на свою користь. Щоправда, багато у чому цьому посприяли три автоголи від футзалісток Злагоди. Останнє слово у цьому...Чемпион

«Я - «хороший поліцейський».

Угорщині виникла конфліктна ситуація, задумалася над пропозицією Кошель. Зателефонувала Остапенку, і він сказав, що готовий співпрацювати зі мною. Це схилило шальки терезів на користь Білорусі. - Які враження залишилися після знайомства з білоруською гімнастикою? - Не варто від білоруської команди...Високий замок

Кам

Підтримав включення питання до порядку денного також голова РДА, очільник фракції БПП Василь Сукач. Незалежний громадський портал

Перещепини Артем Моторний у сутичці з воротарем вибив палець на нозі і не зміг продовжити матч. А Зоря-3 поступово схилила шальки терезів на свою користь. Назар Пятак спочатку рахунок зрівняв, потім вивів свою команду уперед 3:2. А у другому таймі...Тижневик «ЕХО

"Юність" зміцнює лідерство

чемпіон області. У п’ятому турі «Демня» приймала «Самбір». Матч виявився непростим для господарів, хоча й завершився їх розгромною перемогою. Схилити шальки терезів на свою користь підопічним Павла Котовенка вдалося лише наприкінці зустрічі. На 85-й хвилині другий м’яч у сезоні забив...Галичина спортивная

Третій тур Гранд-ліги Львова з міні-футболу: непереможна "Галицька Здоба"

не став. Як і поєдинок «Фуджікура» - ЛМІ «Медик», це був один з найцікавіших матчів ігрового дня. По ходу гри шальки терезів схилялися то на одну, то на іншу сторону, гравці обох команд помітно нервували, багато фолили, заробили на двох...Галичина спортивная

Перша ліга.

Перше взяття воріт відбулося вже в заключній частині першого тайму. Шальки терезів у другій половині могли похитнутися в обидва боки.Ua-football

Доля бердичівських маршруток вирішиться вже сьогодні на засіданні виконкому

Довгоочікуваний день, коли громадськість Бердичева, перевізники та водії міських маршруток нарешті після численних суперечок, обговорень та перевірок пасажиропотоку почують вердикт. У якості так званих «суддів» виступлять члени виконавчого комітету Бердичівської міської ради, засідання якого відбудеться вже сьогодні о 15:00. Зрозуміло,...РІО Бердичів

Джадт, — це "інша країна", каже нам: відтоді минуло багато часу, законодавства й суспільства дуже гуманізувалися. Поставити Україну на одну шальку терезів із власним пережитим досвідом Другої світової й після — болісно неможливо, від цієї травматичної думки Європа рятується втечею...Зеркало недели (газета)

ДЮФЛУ: Дві перемоги "Скали"

вихованці моршинської Академії футболу! У матчі 16-річних команд перший тайм завершився без голів. А от у другій 40-хвилинці «Скала» схилила шальки терезів на свою користь. На голи Павла Козловського та Владислава Мороза господарі відповіли лише одним влучним ударом. У підсумку...Галичина спортивная

У наднапруженій боротьбі шальки терезів схилялися на корить то однієї, то іншої команди.Zaholovok

Юнацька збірна України фінішує другою

на табло — 2:2. Цей «гол у роздягальню» психологічно дуже допоміг гравцям збірної України, які у другому таймі змогли схилити шальки терезів на свою користь. Все почалося з того, що Данило Белан вивів нашу команду вперед. А згодом українці ще...Галичина спортивная