Чорноморець

«Ворскла» (Полтава) - «Маріуполь». Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. Цими поєдинками 5-й тур чемпіонату УПЛ завершився. Голос Украины (газета)

Раванеллі: У нас велике майбутнє

Головний тренер "Арсеналу-Київ" Фабріціо Раванеллі підбив підсумки матчу "Чорноморцем" (1:1). Повідомляє сайт Футбол Україна. "Треба було перемагати. Пропустили гол через одну і ту ж саму помилку, але я задоволений...Football-ukraine.com

1. Антон Яшков (В), 2. Андрій Сахневич(24. Олексій Зозуля, 46), 13. Віталій Гавриш (К), 6. Максим Максименко, 15. Олександр Чорноморець, 14. Вадим Мілько, 99. Євген Задоя, 77. Денис Антюх, 69. Олег Ільїн(10. Євгеній Морозко), 33. Владислав Нехтій, 17. Олександр...Официальный сайт ФК "Авангард" Краматорск

Фани "Чорноморця" поскаржились на ФФУ (ФОТО)

Одесі явно незадоволені календарем для місцевої футбольної команди. Повідомляє сайт Футбол Україна. На матчі 5-го раунду УПЛ з "Арсеналом-Київ" вболівальники "Чорноморця" вивісили банер з написом "Матчі у будні? ФФУ, я не безробітний".Дати 17 і 31 серпня говорять про зустрічі "моряків",...Football-ukraine.com

Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Боси львівського клубу не залишають нудьгувати своїх вболівальників навіть в паузах між матчами. «Десна» - «Карпати» Спорт.ua

ФК "Арсенал-Київ" здобув перше заліковий бал в таблиці УПЛ

Поєдинком Арсенал-Київ Чорноморець на стадіоні ім. Лобановського за присутності 987 уболівальників стартував 5-й тур чемпіонату України, передає кореспондент УНН. Кутовий на 25 хвилині...Unn.com.ua

Черговий, п'ятий тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги сезону-18/19 відкрив поєдинок у п'ятницю, 17 серпня, між ФК «Арсенал-Київ» та одеським «Чорноморцем». Западная информационная корпорация

Денис Фаворов: Попадання в першу шістку - це цілком реальний варіант

ще 3-4 тури і матимемо певний результат. Поразка на старті від чемпіона одна справа, зате невдача у минулому турі з "Чорноморцем", мабуть, вас серйозно засмутила. Долю вашого протистояння з одеситами вирішив один момент, який приніс перемогу "морякам". Програвати образливо завжди.Ua-football

Чемпіонат U-21.

Семенов 59 Львів - Шахтар 1:2 Голи: Приймак 66 - Якимець 42, Кулаков 54 Нагадаємо, що в першому матчі туру "Чорноморець" поступився "Арсеналу-Київ". На даний момент турнірна таблиця має такий вигляд...Ua-football

проти Туреччини в Дніпрі. Динамо оголосило заявку на матч з Аяксом, транслюватимуть поєдинок телеканали "Футбол 1/2". Арсенал – Київ та Чорноморець розписали бойову нічию. Львів підписав чергового бразильця. Трансфери Екс-динамівець Лукаш Теодорчик перейшов в Удінезе. Челсі відмовився від підписання лідера...24 канал

Червенков: Могло бути і гірше

Головний тренер Чорноморця Ангел Червенков прокоментував результат матчу 5-го туру УПЛ проти "Арсенал-Київ (1:1). - Я думаю, що наша команда почала добре, хотіла...Ua-football

Раванелли: Арсеналу надо было побеждать

Головний тренер ФК Арсенал-Київ Фабріціо Раванеллі прокоментував результат матчу 5-го туру УПЛ проти Чорноморця. - Думаю, нам треба було перемагати, адже в першому таймі ми грали дуже добре. Пропустили гол через одну і ту...Ua-football

"Арсенал-Київ" - "Чорноморець" - 1:1

Підопічні Фабріціо Раванеллі нарешті змінили нуль у графі очки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Чемпіонат України5 тур"Арсенал-Київ" - "Чорноморець" - 1:1Голи: Майданевич, 25 - Бабенко, 35Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Арсенал-Киев - Черноморец 1:1.

Київ. Стадіон Динамо ім. Валерія Лобановського Арсенал-Київ - Чорноморець 1:1 Голи: Олексій Майданевич 25 - Руслан Бабенко 35 Арсенал-Київ: Сергій Сітало, Олексій Майданевич, Андрій Домбровський, Павло Оріховський, Юрій Бушман...Ua-football

У Києві на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського відбувся поєдинок 5-го туру УПЛ, в якому столичний "Арсенал" приймав "Чорноморець". Зустріч завершилася внічию - 1:1, - УНІАН.Гал-info

"Арсенал" набрав перші очки в чемпіонаті України

Київський "Арсенал" зіграв внічию з одеським "Чорноморцем" у стартовому матчі п'ятого туру чемпіонату України. Господарі поля відкрили рахунок у середині першого тайму, його автором став Олексій Майданевич.Topnews

Денис Фаворов: Ще 3-4 тури і Десна матимеме певний результат

тури і матимемо певний результат. – Поразка на старті від чемпіона – одна справа, зате невдача у минулому турі з Чорноморцем, мабуть, вас серйозно засмутила. Долю вашого протистояння з одеситами вирішив один момент, який приніс перемогу морякам. – Програвати образливо...HP i B LIFE

Київ. «Динамо» імені Валерія Лобановського. Але щоразу одеситів рятував воротар Сергій Литовченко. А в Києві «Динамо» приймає одноосібного лідера - «Олександрію». Голос Украины (газета)

А воротар "Чорноморця" Литовченко - жовту картку за суперечки. Зрівняв рахунок "Чорноморець" ще до перерви.24 канал

"Арсенал" взяв перше очко УПЛ в матчі проти "Чорноморця"

Сьогодні завершився перший матч 5 туру УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Київський "Арсенал" відкрив рахунок у грі проти "Чорноморця", але вже у першому таймі він став рівним.Таким чином підопічні Раванеллі нарешті зрушили з мертвої точки.Чемпіонат України5 тур"Арсенал-Київ" - "Чорноморець"...Sportanalytic