Новости по метке:

чорне золото

Ціна нафти знижується на побоюваннях навколо угоди ОПЕК

щодо конкретних лімітів для кожної з країн організації домовленостей поки немає. Це перша подібна домовленість країн ОПЕК щодо обмеження видобутку "чорного золота", починаючи з 2008 року. Остаточне рішення має бути прийнято на офіційній зустрічі ОПЕК, яка відбудеться 30 листопада у...Зеркало недели (газета)

Ціни на нафту знижуються на тлі зміцнення долара

інвесторів. Однак зміцнення долара робить покупку сировинних товарів, в тому числі нафти, дорожче для власників інших валют, з-за чого вартість "чорного золота" знижується. "Це (негативна динаміка на ринку нафти — ред.) здебільшого викликано зміцненням долара", — цитує агентство Рейтер слова...Зеркало недели (газета)

Ціни на нафту перейшли до зниження

нафту у четвер перейшли до зниження, після значного зростання днем раніше, викликаного даними міністерства енергетики США про несподіване зниження запасів "чорного золота" в країні за минулий тиждень, свідчать дані торгів. Вартість грудневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася...Зеркало недели (газета)

Світові ціни на нафту зростають в середу, відіграючи позитивні дані статистики Американського інституту нафти (API) щодо запасів "чорного золота" в США.Украинская Правда

Fitch попередила нафтові компанії про загрозу з боку електромобілів - FT

з боку операторів вітрових і сонячних електростанцій. Оскільки ефективні промислові електробатареї можуть вирішити їхню проблему з акумулюванням електроенергії. В понеділок "чорне золото" дешевшало через заяву міністра нафти Ірану Бижана Зангане про намір країни досягти рівня видобутку сировини в 4 мільйони...Зеркало недели (газета)

У понеділок "чорне золото" дешевшало...Infoportal

Вартість нафти зростає після недавнього зниження

ціни на нафту ростуть у вівторок, коректуючи після зниження напередодні; скептицизм щодо укладення угоди ОПЕК заморожування видобутку нафти стримує вартість "чорного золота" від більшого зростання, свідчать дані торгів. Вартість грудневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent збільшилася на 0,60%...Зеркало недели (газета)

Нафта втрачає в ціні на тлі зростання числа бурових установок у США

США, одного з найбільших нафтовиробників в світі. Це, в свою чергу, ускладнить процес досягнення балансу попиту і пропозиції на ринку "чорного золота" і може чинити тиск на світові ціни на нафту. На цьому тлі більшість аналітиків ринку знижують прогнози середньої...Зеркало недели (газета)

Нафта дорожчає на даних із США

Це перша подібна домовленість країн ОПЕК щодо обмеження видобутку "чорного золота", починаючи з 2008 року.Зеркало недели (газета)

Росія буде не довго радіти цінам на нафту

ОПЕК. Крім того, збільшення видобутку нафти в Лівії, Нігерії та Іраку знижують ймовірність відновлення балансу попиту і пропозиції на ринку чорного золота в 2017 році."Ми вважаємо, що угода про скорочення видобутку, хоча його підписання і стало більш ймовірним, є передчасним,...Бизнес UA

Нафта продовжує зростати після заяв Путіна

Після слів президента Володимира Путіна про те, що Росія готова скоротити видобуток нафти, ціни на "чорне золото" підскочили. Після заяви Путіна ціна на нафту пішла вгору. Вартість марки Brent додала більше 2%, сягнувши понад 53 долари за...Бизнес UA

Ціна Brent вперше за рік перевищила $ 53 за барель

Зростання цін на "чорне золото" обумовлено оптимізмом з приводу угоди Росії і ОПЕК щодо обмеження видобутку.Зеркало недели (газета)

Лукашенко заявив, що буде шукати альтернативу Росії в економіці

Нагадаємо, нещодавно Білорусь підвищила ціни на транзит російської нафти своєю територією. Replyua

Нафта дешевшає після значного зростання напередодні

32,5 млн барелів на добу з нинішніх 33,24 млн барелів. Це перша подібна домовленість країн ОПЕК щодо обмеження видобутку "чорного золота", починаючи з 2008...Зеркало недели (газета)

Нафта дешевшає після сильного зростання напередодні

32,5 млн барелів на добу з нинішніх 33,24 млн барелів. Це перша подібна домовленість країн ОПЕК щодо обмеження видобутку "чорного золота", починаючи з 2008...Зеркало недели (газета)

Світові ціни на нафту зберегли тенденцію до зростання

нафту марки Brent з поставкою в грудні піднялися на 1,81%, до 51,79 за барель. Нагадаємо, вранці в середу ціни на "чорне золото" піднялися на фоні даних Американського інституту нафти (API) про несподіване зниження запасів палива в США. Крім цього на...Зеркало недели (газета)

Глава "Сбербанку" оголосив про завершення ери нафти

сказаними в кулуарах Петербурзького міжнародного газового форуму, існуючих запасів нафти і газу Росії вистачить ще як мінімум на 40-50 років.Нагадаємо, чорне золото знову подорожчало до 50 доларів за барель. Подорожчання сталося на тлі повідомлень про попередні домовленості ОПЕК заморозити обсяги...Бизнес UA

Блогер пояснив чому угода про скорочення обсягів видобутку нафти залишається під питанням

Блогер звертає увагу на два основних фактори, які не йдуть на користь дотримання домовленостей ОПЕК. Replyua

Світові ціни на нафту збільшуються в середу, завдяки повідомленням Американського інституту нафти (API) про несподіване зниження запасів "чорного золота" в США.Украинская Правда

05.10.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий