Новости по метке:

чорне золото

Нафта дорожчає на даних про скорочення запасів у США

продовжують демонструвати позитивну динаміку на даних про зниження запасів сировини у США, свідчать дані торгів. Частково стримує зростання цін на "чорне золото" статистика зростання її видобутку. Станом на 6:45 вартість лютневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent піднімалася на...Зеркало недели (газета)

Ціни на нафту зростають на даних API про скорочення запасів у США

збільшилася на 0,58% - до 57,47 доларів за барель. Як свідчать дані API, за тиждень, що завершився 8 грудня, запаси "чорного золота" в країні скоротилися на 7,4 млн барелів - до 440,7 млн. При цьому аналітики прогнозували менше зниження запасів...Зеркало недели (газета)

Путін може відмовитися від домовленості з ОПЕК

Російська влада хоче безкарно приєднувати території сусідніх країн, втручатися у внутрішні справи інших держав і при цьому спокійно торгувати "чорним золотом" без жодних обмежень. Міністр нафти Кувейту Іссам аль-Марзук розповів кореспондентам про те, що Російська Федерація і держави-учасники ОПЕК можуть...Бизнес UA

Ціна на "чорне золото" побила рекорд дворічної давності

В кінці листопада країни ОПЕК + домовилися про продовження договору про скорочення видобутку нафти до кінця 2018 р Бизнес UA

Нафта Brent торгується вище 65 доларів за барель вперше з червня 2015 року

те, що видобуток на родовищі Forties зупинено у зв'язку з позаплановим ремонтом частини трубопроводу. Минулого тижня в трубопроводі Forties, яким "чорне золото" транспортується з родовищ у Північному морі у термінал Kinneil в Шотландії, була виявлена тріщина. У понеділок, 10 грудня,...Зеркало недели (газета)

Вартість нафти коливається на зміцненні долара

піднімався на 0,08% - до 93,83 пункта. Долар зміцнюється на очікуванні статистики щодо безробіття у США, стримуючи зростання цін на "чорне золото". При цьому аналітики прогнозують збереження безробіття у США в листопаді на рівні попереднього місяця - 4,1%. При цьому,...Зеркало недели (газета)

Нафта дешевшає на даних про велике зростання запасів бензину і дистилятів у США

інвестори практично не звернули уваги на зниження запасів нафти у США, зазначає агентство "Рейтер". Так, згідно з даними API, запаси "чорного золота" в країні зменшилися на 5,481 млн барелів, тоді як аналітики чекали меншого зниження - на 4,1 млн барелів.Зеркало недели (газета)

Видобуток ОПЕК впав до найнижчого рівня з травня - Reuters

пише Reuters, додаючи, що прихильність до скорочення видобутку в країнах ОПЕК сильно зросла. Найбільший експортер нафти Саудівська Аравія виробляє "чорного золота" навіть менше, ніж обіцяла, так само як і майже всі інші країни картелю за виключенням Еквадору, Габона і...Зеркало недели (газета)

Нафта корекційно дешевшає після зростання на продовженні угоди ОПЕК

Саудівської Аравії Халід аль-Фаліх. При цьому ОПЕК може переглянути умови угоди в червні наступного року. Крім того, підтримують цін на чорне золото дані американської нафтогазової сервісної компанії Baker Hughes про кількість бурових установок у США. Так, за підсумками тижня, що...Зеркало недели (газета)

Ціни на нафту різко пішли вгору

В четвер, 30-го листопада, світові ціни на чорне золото показують зростання, що пов'язано з очікуваннями трейдерів результатів зустрічі міністрів енергетики і нафти з 24-ох країн. Трейдери повинні прийняти рішення...Ваші новини

Нафта дешевшає на даних API про несподіване зростання запасів сировини у США

за барель. Ціна січневих ф'ючерсів на нафту марки WTI знижувалася на 0,55% - до 57,67 доларів за барель. Ціни на "чорне золото" залишаються під тиском статистики API про несподіване зростання запасів нафти у США. Так, за тиждень, що завершився 24...Зеркало недели (газета)

Ціна на нафту почала падати через можливе засідання ОПЕК+

Засідання відбудеться в четвер, 30 листопада, у Відні. Бизнес UA

Російський рубль може різко "просісти"

від угоди, нафту очікує значне здешевіння. Це стане причиною обвалу рубля.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Луснув" черговий український банкРосійська валюта значно прив'язана до "чорного золота" - чим ціни нижчі, тим рубль дешевший. На початку 2016, коли барель нафти коштував $30, за $1 давали...Бизнес UA

Нафта корекційно дешевшає після ралі на даних про скорочення запасів у США

на найбільшому в країні терміналі в Кушингу знизилися на 1,9 млн барелів – до 61,2 млн барелів. Раніше ціни на "чорне золото" підтримували дані Американського інституту нафти (API). Інститут також прогнозував зниження запасів, називаючи значення у 6,356 млн барелів. Крім...Зеркало недели (газета)

Нафта дорожчає на даних API про скорочення запасів у США

збільшилася на 1,53% - до 57,7 доларів за барель. Як свідчать дані API, за тиждень, що завершився 17 листопада, запаси "чорного золота" у США скоротилися на 6,356 млн барелів - до 452,6 млн. Хоча аналітики прогнозували менше зниження показника –...Зеркало недели (газета)

Ціни на нафту слабко зростають після зниження напередодні

62,30 доларів за барель, ціна січневих ф'ючерсів на нафту марки WTI зросла на 0,12% - до 56,49 доларів за барель. "Чорне золото" корекційно дорожчає після здешевлення на торгах у понеділок, 20 листопада. Напередодні стурбованість трейдерів викликала перспектива продовження угоди зі...Зеркало недели (газета)

Нафта сьогодні подешевшала

Названо закладений у бюджет курс гривні на 2018 рікЗустріч міністрів нафти і енергетики всіх 24 держав угоди про скорочення видобутку "чорного золота" пройде у Відні 30 листопада. Трейдерів хвилює, чи буде на зустрічі прийнято рішення про продовження дії...Бизнес UA

Нафта корекційно дорожчає після зниження на даних про запаси у США

за барель, ціна грудневих ф'ючерсів на нафту марки WTI зросла на 0,05% - до 55,36 долара за барель. Ціни на "чорне золото" на торгах напередодні опинилися під тиском статистики Міністерства енергетики США. Так, за тиждень, що завершився 10 листопада, запаси...Зеркало недели (газета)

Нафта дешевшає на даних про зростання запасів сировини у США

нафти на найбільшому в країні терміналі в Кушингу знизилися на 1,8 млн барелів. Тепер інвестори чекають на дані про запаси "чорного золота" в країні від Міністерства енергетики США, які будуть опубліковані о другій половині доби. Крім того, ринок реагує на...Зеркало недели (газета)

Ціни на нафту знижуються на очікуванні трейдерами даних про запаси у США

даних щодо запасів сировини у США, свідчать дані торгів. Ринок також відреагував на зміну оцінки МЕА щодо зростання цін на "чорне золото". Станом на 6:55 вартість січневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,33% - до 62,95...Зеркало недели (газета)

14.11.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий