Новости по метке:

чорне золото

Ціна нафти знижується

Вартість "чорного золота" знижується 30 січня, продовжуючи відігравати опубліковані в п'ятницю дані про зростання числа бурових установок в США. Про це повідомляє "Прайм".Станом...Ваші новини

Нафта дорожчає на тлі ослаблення долара

нафту ростуть у четвер, 26 січня, на тлі ослаблення долара до світових валют, незважаючи на дані статистики про збільшення запасів "чорного золота", свідчать дані торгів. Станом на 06.45 за київським часом вартість березневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent...Зеркало недели (газета)

банки по всьому світу накопичували гори доларів, тому що вони їм були потрібні для торгівлі нафтою, продовжує видання. При цьому чорне золото до сих пір залишається невід'ємною частиною глобальної економіки. В результаті нафтодоларів швидко став всесвітньо визнаним стандартом. Але у...7 днів

Ціна на нафту росте на даних про скорочення видобутку країнами ОПЕК

Світові ціни на нафту у вівторок, 24 січня, ростуть на тлі даних про скорочення видобутку "чорного золота" країнами-членами ОПЕК, свідчать дані торгів. Станом на 07:08 за київським часом вартість березневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent...Зеркало недели (газета)

Світові ціни на нафту різко пішли вгору

Сьогодні, 20 січня, чергові торги закрилися на нафту. Барель цієї нафти продають за 52,42 долара. Infokava.com

нафти з Росії. Читайте також: Роснефтегаз відмовився звітувати про доходи Лукашенко зазначив, що не зриває подібних планів і зменшення поставок "чорного золота" з території РФ. Він додав, що питання про альтернативні джерела обговорювалися ще в кінці 2016 року. Частина з...Znaj.ua

Ціна на нафту росте на даних про скорочення видобутку

Слабкий долар підтримує нафтові ціни, оскільки "чорне золото" стає дешевшим для власників інших валют.Зеркало недели (газета)

Ціни на "чорне золото" зростають

У той же час, на ринку зберігаються побоювання з приводу збільшення видобутку американськими виробниками сланцевої нафти. Ваші новини

Ціна на нафту росте на даних про сильне скорочення запасів у США

Світові ціни на нафту у четвер, 19 січня, зростають на даних Американського інституту нафти (API) про різке скорочення запасів "чорного золота" в США, свідчать дані торгів. Станом на 06.51 за київським часом вартість березневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки...Зеркало недели (газета)

Нафта дорожчає на заявах Китаю

Світові ціни на нафту у середу, 18 січня, ростуть на заявах влади Китаю про очікуваннях скорочення видобутку і збільшення імпорту "чорного золота" в країну, свідчать дані торгів. Станом на 06.59 за кивскому часу вартість березневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш...Зеркало недели (газета)

Нафта торгується різноспрямовано на заявах міністра енергетики Саудівської Аравії

різноспрямовану динаміку на тлі зроблених у понеділок заяв міністра енергетики Саудівської Аравії Халіда аль-Фалиха і скептицизму щодо ефективності заморозки видобутку "чорного золота", свідчать дані торгів. Станом на 06.47 за київським часом вартість березневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent...Зеркало недели (газета)

Нафта дорожчає на новинах про скорочення видобутку в рамках угод ОПЕК

січня, злегка ростуть на заявах міністра енергетики рф Олександра Новака і міністра енергетики Саудівської Аравії Халіда аль-Фалиха про скорочення видобутку "чорного золота", свідчать дані торгів.Зеркало недели (газета)

Саудівська Аравія скорочує експорт нафти

Саудівська Аравія офіційно заявила про скорочення обсягів експорту нафти в лютому місяці. Rbn.cc

Нафта торгується вище 55 доларів за барель

Чорне золото волатильне через зростання запасів у США і надлишок на світовому ринку. УНИАН (ИА)

Ціни на нафту знижуються на даних про запаси в США

Світові ціни на нафту знижуються через опубліковані дані від міненерго США про збільшення запасів "чорного золота" в країні. Про це свідчать дані торгів. Станом на 7:20 за Києвом вартість березневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки...Ваші новини

Світові ціни на нафту різко зросли

Нинішня ціна за барель «чорного золота» становить 52,10 доларів. Барель цієї нафти продають за 52,19 доларів. Infokava.com

У середу, 11 січня, світові ціни на нафту прискорили зростання сировина подорожчала більш ні... Експрес

Обсяг виявленої в 2016 році в світі нафти є найменшим за останні 65 років

Wood Mackenzie. Дану динаміку дослідники пояснюють зниженням витрат нафтових компаній на розвідку, що, в свою чергу, було викликане падінням вартості "чорного золота". З початку літа 2014 року до кінця 2015 року ціни на нафту впали більш ніж втричі — зі...Зеркало недели (газета)

Ціни на нафту зростають на новинах про скорочення постачань з Саудівської Аравії

- до 50,95 долара за барель. Саудівська Аравія повідомила ряду азіатських покупців про скорочення поставок нафти в лютому. Стримують подорожчання "чорного золота" дані про зростання запасів цієї сировини в США. За даними API, запаси нафти в країні збільшилися на 1,5...Зеркало недели (газета)

Нафта дорожчає на очікуваннях відновлення балансу на ринку

запасів нафти. Світові ціни на нафту ростуть у вівторок, 10 січня, на очікуваннях відновлення балансу попиту і пропозиції на ринку "чорного золота" в результаті обумовленого скорочення видобутку країнами, що входять і не входять в ОПЕК, свідчать дані торгів та коментарі...Зеркало недели (газета)

10.01.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий