чоловіча збірна Україна

Чоловіча збірна України з волейболу перемогла Азербайджан (3:0) в третьому турі відбору на чемпіонат світу Ця перемога стала для українців першою в поточній відбірковій кампанії. Після цієї перемоги Україна набрала три очки і вийшла на чисте четверте місце в турнірній...Чемпион

Легенда українського тенісу А.Медведєв виступить на турнірі ветеранів "Ролан Гаррос"

Капітан чоловічої збірної України Андрій Медведєв візьме участь у змаганнях легенд на Відкритому тенісному турнірі Франції Ролан Гаррос у Парижі, інформує УНН з посиланням...Unn.com.ua

Участь у турнірі брали чоловіча збірна України, молодіжна збірна України U-21 та збірні Латвії і Білорусі.>...Paralleli.if.ua

Франківчанка Ольга Балтажі здобула "срібло"на Чемпіонаті світу з шашок

Збірні Ураїни тріумфально завершили чемпіонат світу з шашок-100 в бліці, який проходив у турецькому Ізмірі. Чоловіча збірна України у складі Юрія Анікєєва і Артема Іванова завоювала перше місце, а Ольга Балтажи і Вікторія Мотричко завершили командні змагання зі...Галичина спортивная

11-13 травня в Івано-Франківську відбудеться великий міжнародний турнір за участі національної чоловічої збірної України та юніорської команди U-21. 11 травня 14:00 Латвія УКРАЇНА U-21 17:00 УКРАЇНА Білорусь 12 травня 13:00 Латвія Білорусь 15:00 УКРАЇНА...Бліц-інфо

Стаховський вийшов до чвертьфіналу турніру в Узбекистані

У другому колі українець розібрався з єгиптянином Карімом-Мохамедом Маамуном. Раніше чоловіча збірна України поступилася Португалії в матчі Кубка Девіса.Зеркало недели (газета)

роки домінували спортсмени Росії. 9 травня, в останній день чемпіонату світу з шашок-100 в бліці, який проходив у турецькому Ізмірі, чоловіча збірна України у складі харківянина Юрія Анікєєва і дніпрянина Артема Іванова завоювала перше місце. Крім...1NEWS

роки домінували спортсмени Росії. 9 травня, в останній день чемпіонату світу з шашок-100 в бліці, який проходив у турецькому Ізмірі, чоловіча збірна України у складі харків'янина Юрія Анікєєва і дніпрянина Артема Іванова завоювала перше місце. Крім того, індивідуальною нагородою в...Чемпион

Україна отримала суперників у кваліфікації

Чоловіча збірна України з баскетболу дізналася імена суперників у відборі на чемпіонат світу 2019 року. Для виходу в наступний раунд відбору українцям потрібно потрапити до трьох кращих команд групи. Sportanalytic

Головний тренер національної чоловічої збірної України Євген Мурзін прокоментував результати жеребкування кваліфікаційного турніру Кубка світу.Sportgid

Чехія Україна 32:25 Турнірне становище: Македонія 4 (3), Чехія 4 (4), Україна 4 (4), Ісландія 2 (3). Источник: champion.com.ua 1NEWS

Георгій Іваницький у склад збірної лучників виборов "золото" на Кубку Європи

Чоловіча збірна України в складі Георгія Іваницького, Віктора Рубана і Олексія Гунбіна виграла золоту медаль Кубка Європи зі стрільби з класичного лука. Як повідомляє Сhampion, у фіналі українська команда виявилася точніше росіян – 5:4. Жіноча збірна України у складі Вікторії...Галичина спортивная

Чоловіча збірна України в складі Георгія Іваницького, Віктора Рубана і Олексія Гунбіна виграла золото Кубка Європи зі стрільби з класичного лука. У фіналі українська команда виявилася точніше росіян 5:4. У свою чергу жіноча збірна України у складіВікторії Дьякової, Олени Борисенко...1NEWS

Чоловіча збірна лучників виборола «золото» на Кубку Європи

Чоловіча збірна України в складі Георгія Іваницького, Віктора Рубана і Олексія Гунбіна виграла золото Кубка Європи зі стрільби з класичного лука. iPress

Чоловіча збірна України в складі Георгія Іваницького, Віктора Рубана і Олексія Гунбіна виграла золото Кубка Європи зі стрільби з класичного лука. У фіналі українська команда виявилася точніше росіян - 5:4. У свою чергу жіноча збірна України у складі Вікторії Дьякової,...Чемпион

Українські лучники завоювали "золото" Кубка Європи

Українські лучники виявилися точнішими за команду Росії Чоловіча збірна України в складі Георгія Іваницького, Віктора Рубана і Олексія Гунбіна виграла «золото» Кубка Європи зі стрільби з класичного лука, повідомляє Національний олімпійський комітет України. У фіналі...Ракурс

До України завітав Кубок чемпіона Європи

команди, а також представниками FIBA. Запрошуємо Вас до Палацу Спорту 01 травня о 15 годині. Додаткова акредитація не потрібна. Нагадаємо, чоловіча збірна України з баскетболу увійшла до когорти найсильніших збірних континенту і успішно кваліфікувалася на Євробаскет 2017. Турнір розпочнеться 31...Єдність

Чоловіча збірна України з дзюдо отримала бронзову нагороду у командних змаганнях чемпіонату Європи-2017 завдяки помилці азербайджанського борця. У поєдинку за третє місце українські борці програли три перші сутички команді Азербайджану, тому наступні дві вже не мали вирішального значення, але за...1NEWS

У командних змаганнях спортсмени вибороли бронзу. Чоловіча збірна України з дзюдо здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи, який відбувається у польському місті Варшава, повідомили у прес-службі Національного олімпійського комітету...Високий замок