чоловіча збірна Україна

Семінар від провідних українських тренерів - відбувся у Сумах. Олександр Лохманчук нині є тренером чоловічої збірної України. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Українці грали у групі з ірландцями, австрійцями й італійцями. За 7-8 місця Україна - Італія 2:4 (Кошеленко А., Онофріюк М.) Чемпион

Чоловіча збірна України посіла 6-те місце

Чоловіча збірна України посіла шосте місце в командному заліку поточного сезону. Кубок націй-2016/17 з біатлону 1. Німеччина - 7448.02. Франція - 7416.03. Норвегія - 7181.05. Україна - 6270.07. Швейцарія - 5395.010. США - 5290.0 Галичина спортивная

189, Яна Бондар - 113. Бронзовий результат дозволив нашій команді завоювати максимальну квоту учасниць на наступний сезон - 6 біатлоністок. Чоловіча збірна України посіла 6 місце Перемогу на Кубку серед жінок здобула збірна Німеччини (7951 очок), "серебро" - у француженок...Високий замок

Реабілітація спортом: АТОвці можуть зміцнити здоров

спортсмени-любителі та поранені бійці АТО. Головне правило – грати сидячи. Хто демонструватиме високі спортивні досягнення, має шанс потрапити до паралімпійської чоловічої збірної України. Долучитися до тренувань можуть всі бажаючі. Набір продовжується», – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. Волейбол сидячи –...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Один з лідерів чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний блискуче виступив на останньому етапі змішаної естафетної гонки на етапі Кубка світу у Фінляндії. Тернополянин завдяки...Галас

Авраменко та разом з подругами по команді Людмилою Василюк та Вікторією Рибаловою у командних змаганнях Галина посіла другу сходинку п'єдесталу. Чоловіча збірна України у складі: Павло Коростильов, Віктор Банкін та Олег Омельчук здобули срібні нагороди у командних змаганнях (10 м...Чемпион

Чоловіча збірна України зберегла 6-ту сходинку

Чоловіча збірна України після спринтерської гонки на етапі Кубка світу в Контіолахті зберегла 6-ту сходинку у заліку Кубка націй. Кубок націй-2016/17 з біатлону 1. Німеччина - 6699.02. Франція - 6630.03. Україна - 5636.07. Швейцарія - 4861.010. США - 4742.0 Галичина спортивная

Чоловіча збірна України після спринтерської гонки в рамках етапу Кубка світу в Пхенчхані зберегла 6-ту сходинку у заліку Кубку націй. Кубок націй-2016/17 з біатлону Чемпион

У Львові відзначили кращих шахістів за результатами 2016 року

світовій арені Подяками Львівського міського голови нагороджуються: 1. Волокітін Андрій — срібний призер Всесвітньої шахової Олімпіади 2016 року у складі чоловічої збірної України 2. Волокітін Олександр — тренер Срібного призера Всесвітньої шахової Олімпіади 2016 року у складі чоловічої збірної України...Галичина спортивная

Евгений МУРЗИН: «У Гладыря есть желание играть за сборную»

© ФБУ Головний тренер національної чоловічої збірної України Євген Мурзін підбив підсумки робочої поїздки до Іспанії та Монако, під час якої зустрівся з кандидатами до головної команди країни.Sportgid

Головний тренер національної чоловічої збірної України Євген Мурзін підбив підсумки робочої поїздки до Іспанії та Монако, під час якої зустрівся з к...Sportgid

Чоловіча збірна України з фехтуванню на шпагах у складі Богдана Нікішина, Володимира Станкевича, Анатолія Герея і Максима Хвороста завоювала срібні нагороди етапу Кубку світу в канадському Ванкувері. В 1/2 фіналі українці здолали збірну Італії - 40: 39. У боротьбі за...Чемпион

Ю.Джима посіла шосте місце у мас-старті чемпіонату світу з біатлону

до бронзової нагороди, яку виграла Кайса Макаряйнен з Фінляндії. А.Меркушина (1+0+0+0) +1:28,7 хвилини відставання посіла високе 14 місце. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловіча збірна України посіла шосте місце в естафеті на ЧС з біатлону Переможницею змагань була німкеня Лаура Дальмайєр (0), срібною...Unn.com.ua

У чоловічої збірної України був трохи не той стан для того, щоб боротися за подіум в естафеті на ЧС-2017. Про це заявив тренер збірної...Чемпион

Біатлон. Україна посіла шосте місце у чоловічій естафеті

Чоловіча збірна України з біатлону гідно виступила на естафеті чемпіонату світу з біатлону у Гохфільцені.докладніше Стик

Чоловіча збірна України посіла шосте місце в естафеті на ЧС з біатлону

Відбудуться відразу дві гонки жіночий та чоловічий мас-старти. Unn.com.ua

Чоловіча збірна України після естафетної гонки в рамках ЧС-2017 піднялася на 6-ту сходинку у заліку Кубку націй. Нашу команда обійшла збірну Чехії. Кубок націй-2016/17 з біатлону Чемпион

Чоловіча збірна України потрапила до шістки найсильніших естафети ЧС з біатлону

Наша команад у другій половині гонки відстала від лідерів більш ніж на півтори хвилини. УНИАН (ИА)

Чоловіча збірна України з біатлону оголосила склад на естафету чемпіонату світу zaxid.net