чисельна перевага

господарів поля, але на 45-й хвилині за грубу гру було вилучено нападаючого римлян Чиро Іммобіле. В другому таймі гості змогли чисельну перевагу матеріалізувати в голи і заслужено перемогли з рахунком 3:1. Чемпіонат Італії 16 тур 11 грудня #LazioTorino #final #score...Чемпион

Гол Ярмоленка допоміг "Борусії" вирвати нічию у грі з "Байєром"

Кевіна Фолланда. Під завершення тайму господарі залишились у меншості - за підкат прямою ногою Венделл отримав червону картку. "Джмелі" скористалися чисельною перевагою на 73-й хвилині. Шюррле увірвався у штрафну "Байєра" та знайшов передачею Ярмоленка. Українець обробив м'яч та з другого...Unn.com.ua

ХК "Анахайм" перервав серію поразок у матчі з одним із лідерів НХЛ

Джона Гібсона і дубль Антуана Верметта. "Дакс" двічі реалізували більшість, а "Сент-Луїс" не зміг використати жоден із чотирьох шансів при чисельній перевазі. За переможців також шайбу закинув Рой, а у складі "Блюз" дубль в активі Бродзяка. Зазначимо, що "Блюз" займають...Unn.com.ua

"Монреаль" перервав виграшну серію "Коламбуса" в НХЛ

серії з п'яти поразок. Примітно, що "Коламбус" не використав жодного з п'яти вилучень і залишвся найгіршою командою ліги з реалізації чисельної переваги (8,9 відсотки). "У нас було 10 гольових моментів у більшості, і ми жодного разу не забили. У нас...Unn.com.ua

Голи: Петренко +13; Господарі спромоглися відігратися на заключних хвилинах першого тайму завдяки пенальті, який реалізував Петренко. Спортивний Житомир

Все про матчі "Динамо" та "Зорі" у Лізі Європи

Букмекери вважають фаворитом матчу "Скендербеу" - "Динамо" український клуб. 23 листопада, Естерсунд, "Естерсунд Арена" Еспресо TV

Голкіпер «Кременчука» вперше оформлює шатаут у матчі з «Динамо»

середини другого періоду команди пожвавилися та стали показувати атакуючий хокей. На 33-й хвилині матчу рахунок відкрив Олександр Бойових, який реалізував чисельну перевагу своєї команди. Третій період став бенефісом «Кременчука» - спочатку Олексій Костюк перехопив шайбу після невдалої передачі виїхав за...Кременчугский Телеграф

– відзначився Віталій Радевич. А після перерви “Енергія” залишилася у меншості. Пряму червону картку отримав Володимир Кардаш. Рівняни одразу використали чисельну перевагу. Рахунок зрівняв Олександр Басич – 1:1. Нині і “Кардинал-Рівне”, і “Енергія” мають […]...В кулуарах

Раціональне Динамо, гарячий Рим, нудний Мадрид.

Морозюк асистував Дьємерсі Мбокані. У Запоріжжі "Зоря" приймала "Верес". Команда Юрія Вернидуба відкрила рахунок в першому таймі зусиллями Громова. Отримала чисельну перевагу після вилучення Іщенка на 57-й хвилині, але пропустила у відповідь від Адамюка 1:1. "Зоря" таким чином не змогла...Ua-football

1-й тур: професіонали серед аматорів

за фол останньої надії з гри було вилучено Юрія Хавера. У чисельній більшості гравці «Кордону» створили мінімум моментів і свою чисельну перевагу реалізувати не зуміли. Більше того, у меншості супершанс забити за «Бастіон» втратив Юрій Кудінов. Він обіграв двох гравців...Галичина спортивная

Молодіжна збірна України з хокею у спарингу мінімально поступилася Литві

зустрічі. У першому періоді дві помилки українців призвели до пропущених шайб. А на старті другої 20-хвилинки команда Бернда Хааке реалізувала чисельну перевагу. Дві шайби в активі Босаса і одна у Кракаускаса. Після цього "синьо-жовті" спочатку вирівняли гру, а в третьому...Unn.com.ua

Збірна України завершила виступ на турнірі в Литві

У заключному поєдинку молодіжна збірна команда України зустрічалась із господарями турніру - литовцями. У першому періоді дві помилки українців призвели до пропущенних шайб. А на старті другої 20-хвилинки команда Бернда Хааке реалізувала чисельну перевагу. Спорт.ua

Прищепи. Протягом двох хвилин воротар ФК ІнБев-2 крутився, як білка в колесі, але втримав свої ворота на замку, а олевчани чисельну перевагу так і не використали. У надії врятувати матч житомиряни влаштували справжній штурм воротам суперника і у підсумку зуміли...Спортивний Житомир

Маріуполь - Шахтар 1:3.

Утім потім ми перехопили ініціативу, що звично для Шахтаря, і домоглися першості. Не очікували, що по перерві пропустимо гол за чисельної переваги, проте слід віддати належне Маріуполю, який продовжував створювати нам певні труднощі. А загалом перемога є цілковито заслуженою. На...Ua-football

"Верес" у Львові зіграв в нічию з кропивницькою "Зіркою"

шанси в Карасюка, який влучив у стійку після сейву голкіпера "Зірки", а Прядун не використав чудову контратаку своєї команди з чисельною перевагою.Таким чином - нічия, яка більше на користь "Зірки", адже підопічним Монарьова очки вкрай потрібні для збереження прописки в...Львівські

від захисників харківської команди і такі змінив на табло «двійку» на «трійку». Через пару хвилин гості залишились у меншості. І чисельну перевагу сумчани швидко перетворили на гол – Ругаль такі записав собі в актив узяття воріт суперника. Цей гол виявився...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Роккі Бальбоа, симулянт Беланда та атака на асистента. Відео чергового стамбульського дербі

В неділю, 22-го жовтня в чемпіонаті Туреччини відбулось своє "класичне" протистояння "Галатасарай" приймав "Фенербахче". Перед початком гри фанати господарів поля вирішили мотивувати свою команду, організувавши перфоманс з легендарним кіногероєм Роккі Бальбао. Koreografi 2. blm pic.twitter.com/SDWJ2ilgkc Sitiv Mekkuin (@sitivmekkuin) 22 жовтня...Ua-football

Суднобудівник зумів зібрати на другий тайм матчу з Дніпро-1 всього 10 гравців

сильну зливу, яка залила поле. Догравання відбулася вчора. І в заявочному протоколі господарів виявилося всього десять прізвищ. "Дніпро-1" миттєво скористався чисельною перевагою, забивши гол вже на 70-й секунді. Матч ж завершився з рахунком 3:0 на користь СК. Всі голи були...Ua-football

Олександр Чижевський: "Ми втратили два очки, але грою я задоволений"

у поперечину. Були й інші у нас моменти, щоб вирвати вольову перемогу. А в кінці гри ми ще й отримали чисельну перевагу. Однак дотиснути полтавчан нам так і не вдалося. Та особливо горювати немає часу — уже наступної суботи на...Галичина спортивная

"Ворскла" U-21 – "Карпати" U-21 – 2:2

ворота Шуста і рахунок став нічийним — 2:2. За двадцять хвилин, отримавши друге попередження, поле залишив Саків і «Карпати» отримали чисельну перевагу. Галичани до самого фінального свистка намагалися дотиснути полтавчан і забити третій гол, який мав би принести їм вольову...Галичина спортивная