чисельна перевага

в більшості, повинні були грати активніше", - цитує тренера Олімпіка ua-football.com. Нагадаємо, що в поєдинку понад 45 хвилин Олімпік мав чисельну перевагу, а з 59-ї хвилини суперники грали у форматі 11 на 9. Спочатку суддя матчу Євген Арановський на 38-й...Чемпион

очки", - цитує тренера Зірки ua-football.com. Нагадаємо, що в поєдинку команд із Донецька та Кропивницького понад 45 хвилин Олімпік мав чисельну перевагу, а з 59-ї хвилини суперники грали у форматі 11 на 9. Спочатку суддя матчу Євген Арановський на 38-й...Чемпион

Кременчуцькі хокеїсти вискочили з «пащі лева»

- 30:55; 3:2 - Карпенко (Бойков, Козачук) - 43:29. З першого вкидання «Леви» заволоділи ініціативою і до 4 хвилині реалізували чисельну перевагу після кидка Іллі Губернаторова, що змістився з правого краю в центр і переграв Віталія Власенка. Кременчужани накрутили темп...Кременчугский Телеграф

Віталій Старинський. Після цього гості залишились у меншості – друга «жовта» картка на червону перетворилась для Захара Нєпомнящего. Але сумчани чисельну перевагу у ще один забитий гол не змогли. Тож фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу підопічних Олександра Хімченка з...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Юніори стрийської "Скали" програли "Олімпіку"

це вже після того, як «олімпійці» залишилися в меншості, адже за друге попередження арбітр вилучив Вадима Коноваленка. Потім втілити свою чисельну перевагу у забитий м`яч могли той же Челядін, а також Ігор Королевич та Сергій Островерх. Однак після їхніх ударів...Галичина спортивная

Черкаський Дніпро 3:2. Цікаво, що черкасці двічі вели в рахунку, а коли сумчанам вдалося вдруге встановити рівновагу, отримали ще й чисельну перевагу - за друге попередження на 65-й хвилині було вилучено хавбека господарів Дмитра Кошелюка. Проте, підопічним Богдана Єсипа вдалося...Чемпион

Білий Барс взяв реванш у Кременчука в матчі УХЛ

секунді матчу шайбу закинув Антон Бойков. Втім, "Білому Барсу" знадобилося не так багато часу, щоб відігратися - через 7 хвилин чисельну перевагу реалізував Данило Печерських. Тільки-но розігравши шайбу в центрі майданчика, Кирило Бондаренко побіг в атаку, і, обігравши голкіпера, вивів...Unn.com.ua

секунді матчу шайбу закинув Антон Бойков. Втім, «Білому Барсу» знадобилося не так багато часу, щоб відігратися — через 7 хвилин чисельну перевагу реалізував Данило Печерських. Тільки-но розігравши шайбу в центрі …...1NEWS

Денис Чесановський, а згодом гості залишилися у меншості. Через друге попередження поле достроково залишив Микола Жовтюк. Наша команда зуміла використати чисельну перевагу. Володимир Найко віддав передачу на Ігоря Бойчука, який увійшов у штрафний майданчик гостей та віддав пас на Євгена...Буковинська правда

Буковина перемогла Полісся з рахунком 2:0

Денис Чесановський, а згодом гості залишилися у меншості. Через друге попередження поле достроково залишив Микола Жовтюк. Наша команда зуміла використати чисельну перевагу. Володимир Найко віддав передачу на Ігоря Бойчука, який увійшов у штрафний майданчик гостей та віддав пас на Євгена...Погляд

Тренер Олимпика: Матч с Мариуполем был триллером

буквально трилер. Слава Богу, що ми змогли перемогти. Матч був з великою кількістю моментів біля воріт обох команд. Ми отримали чисельну перевагу, нам вдалося відкрити рахунок, але потім були дві жовті картки Зураба Очігави, після чого на полі стало більше...Ua-football

"Галицькі Леви" здобули другу перемогу у сезоні

закинув Валентин Сірченко, який успішно зіграв на добиванні. Рахунок подвоїв у другому періоді захисник «Галицьких Левів» Антон Черня, який реалізував чисельну перевагу своєї команди. Після цього обидві команди захлиснули емоції — обопільними вилученнями за грубість відзначилися Віктор Мілінській і Олег...Галичина спортивная

Стало відомо, як клуби Львівщини зіграли в Кубку України

і "Полісся". Аматори дали справжній бій своїм землякам. Основний час поєдинку міг закінчитися з рахунком 1:1, але ФК "Львів" скористався чисельною перевагою (на 86-й хвилині був вилучений гравець "Демні") і дотиснув суперника. Таким чином, в наступному турі Кубка України від...Ваші новини

Головний тренер "Наполі" порівняв "Шахтар" з "Динамо"

Мауріціо Саррі з повагою ставиться до донецькій команді. Колективні дії донеччан дозволяють їм створювати чисельну перевагу в атаці.Зеркало недели (газета)

"Буковина" з боями поступається "Прикарпаттю2

Не допомогла чернівчанам сьогодні відібрати очки навіть чисельна перевага впродовж двох десятків хвилин по ходу другого тайму. Нагадаємо, що інші матчі туру відбулися вчора.0372.ua

Алексанян-Петрович - Кривошапкін - Поліщук, Наливайко - Грицьких; Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький: Кременчугский Телеграф

Штурмовик Андріана Сусак: "Я просто наділа балаклаву і пішла звільняти місто Щастя"

захоплення бойових позицій ворога. Щоб штурм був успішним, штурмовики мають бути оснащені й підготовлені краще, ніж ворог. Або мати значну чисельну перевагу, бо під час штурму сторона, що атакує, як правило, зазнає чималих втрат. Чисельну перевагу зазвичай використовували радянські  командири...Зеркало недели (газета)

На Буковині завдяки перехожим вдалося затримати групу злочинців

перевірку. Під час спілкування незнайомці помітно нервували. А коли поліціянт запропонував оглянути мікроавтобус, накинулися на нього з кулаками, використавши свою чисельну перевагу. На допомогу працівнику поліції прибігли небайдужі жителі Горішніх Шерівців, котрі допомогли затримати нападників. Під час затримання тілесні ушкодження...0372.ua

На Буковині у позаробочий час поліцейський самотужки викрив злочинців (фото)

перевірку. Під час спілкування незнайомці помітно нервували. А коли поліцейський запропонував оглянути мікроавтобус, накинулися на нього з кулаками, використавши свою чисельну перевагу. На допомогу працівнику поліції прибігли небайдужі жителі Горішніх Шерівців, котрі допомогли затримати нападників. Під час затримання тілесні ушкодження...Буковинська правда

Тедеско: Із задоволенням чекаю наступних матчів

Але знову і знову гравцям "Лейпцига" вдавалося створювати чисельну перевагу на окремих ділянках поля. Завдяки цим факторам нам вдалося досягти перемоги.Ua-football