чисельна перевага

Ередивізії. Фейенорд повертає лідерство

Живкович першим встиг на добивання після удару Айюба. Надалі у обох команд були шанси вийти вперед, особливо у Твенте, має чисельну перевагу, але суддя відмовлявся призначати пенальті після падінь Юнала, удари Айера, Цілини і Мокотжо були парировани, і матч закінчився...Новини футболу

Срна, але капітан не зміг переграти Підківку. Після перерви Карпати залишилися в меншості - другу жовту заробив Ксьонз, а Шахтар чисельною перевагою скористався лише раз, коли забив Факундо Феррейра. Ліга Парі-Матч. 15-й тур 19 листопада. Харків. Стадіон Металіст Шахтар (Донецьк)...Ua-football

Анатолий КРОЩЕНКО: «Зинченко пасуется только поперек поля и назад»

Можливо я чогось не розумію, та атакуючий півзахисник повинен обмотувати суперників і своїми діями створювати чисельну перевагу в атаці.Sportgid

хотіли робити з цією рибою (взятою з безгосподарських сіток) невідомо, - йдеться в повідомленні. У рибоохороні заявляють, що активісти користуючись чисельною перевагою психологічно тиснули на рейдову групу, вимагали підтверджень того, що мають справу з працівниками державного органу рибоохорони, хоч серед...Бліц-інфо

Нова перемога «Сталі» і поразка «Дніпра» у видатний день: як виглядає турнірна таблиця

яскравій і цікавій боротьбі - забити могли як господарі, так і гості. Найнебезпечніше атакувала «Сталь», яка з 52-ї хвилини отримала чисельну перевагу - за фол останньої надії був вилучений Романюк. Але до гола так і не дійшла. Підсумковий рахунок 0-1...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

19,7 кг риби. Що вони хотіли робити з цією рибою (взятою з безгосподарських сіток) - невідомо.Як повідомляє прес-служба рибоохорони, користуючись чисельною перевагою (їх було понад 12 чоловік, в т.ч. колишні працівники рибоохорони А.Об'єщик та Л.Стрембіцький), вони психологічно тиснули на рейдову...Paralleli.if.ua

ФК "Тернопіль" грає внічию з "Черкаським Дніпром"

за правилами вихід віч-на-віч з воротарем Артура Дорі), і двічі побачив перед собою «жовте» світло, яке автоматично перетворилося у вилучення. Чисельну перевагу господарі поля реалізували на останній хвилині основного часу. Один захисник - Юрій Соколовський здійснив прохід по правому краю...Галичина спортивная

Сталь мінімально здолала Волинь

ясно,що господарям буде вкрай складно домогтися хоча б одного очка у сьогоднішній зустрічі. Сталь розуміла, що тепер володіє і чисельною перевагою і почали створювати небезпеку біля воріт Неділька. Знову кілька разів небезпечно подавав у штрафну Мисик, однак удача в...Новини футболу

і пішли на перерву з рівним рахунком. У другому таймі йшли вперед, розуміючи, що потрібно забивати, так як були в чисельній перевазі. Створили дуже багато моментів. Потрапили в штангу, гол Владислав Кулач забив, але його не зарахували. Та й на...Ua-football

Брага з труднощами обігрує Коньяспор

що другий гол Каноніри забили вже граючи в меншості. На 38-й хвилині зустрічі другу жовту отримав Мауро. Коньяспор не скористався чисельною перевагою, а на 54-й хвилині матчу і сам награв на видалення. Відзначився Скубиц, отримав другий гірчичник. У другому таймі...Новини футболу

«Зоря» прийняла подарунки від «Динамо» і «Олімпіка»

65-й хвилині все перекреслила. Після того, як господарі поля в Сумах залишилися в меншості, «Зоря» практично відразу почала використовувати отриману чисельну перевагу, розстрілюючи ворота Котлярова. Але забити з гри для підопічних Вернидуба знову виявилося досить складним завданням. У підсумку «Зоря»...Replyua

Тренер Сталі Галл: Тиск на нас перед грою з Карпатами був неймовірним

Ми з командою навіть не говорили про цю гру до сьогоднішнього дня", - сказав він. "Ми хотіли створити на поле чисельну перевагу, щоб відчувалося, ніби нас на одного більше. Намагалися виграти центр поля, що, в принципі, і вийшло. Ми повністю...Ukrainianwall

Виталий ПОНОМАРЬ: «Наша задача — закрепиться в первой шестерке»

одного з гравців суперника вилучили з поля. Можна вважати цей фактор вирішальним для перемоги «Олександрії»? – Звичайно. Ми відчули свою чисельну перевагу, та й «Карпати» втомилися після кубкової гри, тому моя команда не упустила шанс і нав’язала опонентові свою гру.Спорт.ua

«Олександрія» у вольовому матчі перемогла аутсайдера – львівські «Карпати» (ФОТО)

Пономар 2:2.За грубий фол на Василеві Грицуку з поля було видалено автора другого голу карпатівця Чачуа і невдовзі господарі реалізували чисельну перевагу. Атаку, яку розпочав Андрій Запорожан навісом на Цурікова та прострілом останнього до лінії воріт, мав завершувати Віталій Пономар,...Гречка

Товариський матч. Кардинал-Рівне - Ураган - 2:1

до фінальної сирени "ураганівці" вдалися до розіграшу зайвого. Як раз при першій появі на майданчику п'ятого польового івано-франківці зуміли скористатися чисельною перевагою, і Лясковський таки "розмочив" рахунок - 2:1. Наприкінці поєдинку підопічні Івана Скіцка створили ще дві реальні нагоди, проте...Галичина спортивная

За картковим столом

на модуль 4-5-1 або 4-4-1-1. Усе це мало на меті переграти півзахист Старої Синьйори, в тому числі і позбавити її чисельної переваги в центрі поля. Глибокий акцент також робився на роботі Едера з Кандревой в обороні. Ні для кого не...Новини футболу

Серiя А. Фiорентина - Рома 1:0. Два боки стійки

анітрохи не впав. Команди продовжували робити акцент на фланги, крайні захисники продовжували підключатися, і вже на 47-ій хвилині Ілічіч створив чисельну перевагу на правому фланзі, Тельо перевів на лівий і лівий захисник Міліч пробив потужно під поперечину - Щенсни відбив.Ua-football

(15-та хвилина), а згодом ворота Сергія Чернобая вразив Есеола. За 8-й хвилин до завершення основного часу другого тайму «Буковина» отримала чисельну перевагу. Через друге попередження поле достроково залишив захисник столичного колективу Максим Костюченко. На жаль, відзначитися підопічним Сергія Шищенка не...Чернівці.ТВ

в нашій групі (Бенфіка - Бешикташ - 1:1, - прим.ред.). Поки мене все влаштовує. Шкода тільки, що ми не скористалися чисельною перевагою, це дозволило б нам почувати себе упевненіше. В цілому, наш тактичний розрахунок на матч виявився правильним, але трохи...Чемпион

Після поразки від "Наполі" Реброву "нема в чому дорікнути хлопцям"

нашої команди. Голи, забиті Наполі, і моменти, створені сьогодні нашим суперником, - це результат глибокого аналізу гри Динамо. Гості створювали чисельну перевагу в зоні Макаренка, в зонах наших крайніх захисників, знаходили вільні зони, вривалися в них і за рахунок такої...Зеркало недели (газета)