чисельна перевага

Звичаї незаможних студентів старої Київської академії

Збори вчителів ухвалили покарати Ярмоленського різками й вигнати з академії. Зеркало недели (газета)

На дєрєвню к дєдушкє.

Та ж спецбригада у середині другого періоді реалізувала ще одну чисельну перевагу. Ua-football

ЧС-2018 з хокею: Швеція б

Зрозуміло, що така класна команда як Росія настільки тривалою чисельною перевагою скор...Ua-football

лишився лише чоловік на милицях: через завалений потрощеним обладнанням, вихід, він певний час не міг покинути залу. З огляду на чисельну перевагу молоді, охорона та адміністрація зали просто спостерігала за погромом. Приблизно через 40 секунд від початку атаки, координатор групи...Vежа

На минулому тижні перемогли дівчата

160 немовлят. У числі новоспечених одеситів - дві пари близнюків. Про це інформує департамент охорони здоров'я Одеської міськради, повідомляє Главком. Чисельна перевага минулого тижня залишилася за новонародженими дівчатками, яких з'явилося на світ 85, а хлопчиків - 75. Найбільша кількість новонароджених...Главком

"Карпати" в Кропивницькому втримали нічию в матчі з "Зіркою"

Перший тайм матчу в Кропивницькому відбувався зі значною перевагою "Карпат". Однак реалізувати чисельну перевагу на полі команді з Кропивницького так і не вдалося.032.ua — сайт города Львова

У третьому полку спецпризначення провели чемпіонат із жиму лежачи (ФОТО)

пройшли колоною повз секрети на близьку відстань та розпочали бій. Наші військовослужбовці давали відсіч, проте сили були нерівні. Ворог мав чисельну перевагу, а також в озброєнні і техніці. В результаті бою десятеро спецпризначенців загинули.Ярослав Шимчик загинув 29 липня 2014 року...Гречка

овертаймі, реалізувавши більшість на 1:23 хвилині. До цього кожен з періодів закінчувався у нічию, а американці виходили вперед, реалізовуючи свою чисельну перевагу на льоді. США - Латвія 3:2 ОТ (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) Читайте нас у Twitter та Telegram...24 канал

Ребров: Виграти у Зорі і у Шахтаря - хороший стимул

суперника вище, але футболісти Шахтаря виходили зі своєї половини поля за рахунок хороших довгих передач. В атаці у гірників була чисельна перевага, і за рахунок цього вони створювали моменти. Втім, Динамо все одно виглядало гідно, теж могло забити. Але я...Ua-football

Тактичні історії фіналу Кубка України

Кияни часто жертвували флангами, залишаючи там Шахтарю чисельну перевагу. Ua-football

ЧС-2018 з хокею: Фінляндія громить Латвію, Аго знову вражає.

коли його команда грала в меншості. Варто пригадати, що в зустрічі з Кореєю команда Лаурі Марямякі відзначилася, коли суперник мав чисельну перевагу, тричі. Також свої другу і третю шайби на турнірі закинули Велі-Матті Савінайнен і Теуво Терявяйнен. Латвія Фінляндія 1:8...Ua-football

ЧС-2018 з хокею: Чехія вирвала перемогу над словаками, врятувавшись за 9 секунд до кінця.

Данії. Протистояння чехів і словаків вийшло вельми запеклим. Як зазвичай. Словаки двічі виходили вперед, реалізуючи більшість. Причому обидва рази користалися чисельною перевагою дуже швидко і в однаковій манері оборонець Андрей Секера кидав від синьої лінії. В першому випадку шайбу підкоригував...Ua-football

ЧС-2018 з хокею: Завдяки шайбам 20-річного Аго Фінляндія розгромила Корею.

самому дебюті, саме тоді, коли чотирихвилинне покарання за удар суперника високо піднятою ключкою відбував Сакарі Маннінен. Здавалося, маючи таку тривалу чисельну перевагу, корейці можуть подбати про атаку. На ділі ж звязка Теуво Терявяйнен Себастьян Аго перетворила оборону азійців у решето.Ua-football

Чернівецька Буковина (U19) перемогла луцьку Волинь

влучного удару. Вже через одну хвилину гравець Волині Артур Рябов зрівняв рахунок. А вже на 27 хвилині зустрічі Буковина отримала чисельну перевагу. Ліквідуючи небезпеку поблизу власних воріт голкіпер Волині Дмитро Харченко небезпечно зіграв проти результативного нападника Буковини Александру Васілє Мунтяна.0372.ua

Кривдника нардепа Найєма оголосять у державний розшук, - поліція

Депутата Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка Мустафу Найєма 30 квітня у Києві побили "мажори-чеченці", користуючись чисельною перевагою. Про це написав у Facebook головний редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов. Побитий 30 квітня в Києві нардеп від Блоку Петра...Щоденний Львів

як фол останньої надії, однак на повторі епізоду видно, що оборонець Вереса спочатку зіграв у м'яч. Зоря у підсумку використала чисельну перевагу та здобула мінімальну перемогу.24 канал

Перед 3-ім туром

відверто не пощастило в домашньому протистоянні з «Феніксом-Стефано» — підопічні Андрія Шагало не змогли реалізувати гольові моменти і не скористалися чисельною перевагою, поступившись у більшості колективу з Підмонастиря (0:1). Тож тепер «Мостиська» намагатиметься виправити цю сумну статистику. Не пофартило минулого...Галичина спортивная

Чернівецька Буковина поступилася на виїзді житомирському Поліссю

Ладік Мелконян порушив правила проти Дмитра Швеця. Арбітр гри вирішив покарати Ладіка червоною карткою, а Буковина залишилася у меншості. Свою чисельну перевагу підопічні екс-гравця харківського Металіста та київського Динамо Олександра Призетка зуміли реалізувати на 62 хвилині зустрічі. Після подачі кутового...Погляд