чисельна перевага

Ядерна Україна: чи можливо повернути втрачений потенціал

як інші держави не в змозі захистити ці країни, попри гарантії безпеки, які кроки можуть зробити менші країни, аби компенсувати чисельну перевагу великих країн? Один з варіантів – відновити виробництво ядерної зброї. У такому випадку кількісна перевага в звичайному озброєнні...Vse media

Чемпіонат УХЛ:підсумки передолімпійського уїк-енду

Однак через дві хвилини зрівняти рахунок зміг Євген Тимченко. 2:3 Тимченко (Ромащенко, Даниленко, 49:29). 032.ua — сайт города Львова

Спалетті: У вболівальників занадто завищені очікування від Інтера

але потім пропустили. У якийсь момент сьогоднішня гра нагадала мені про минулі зустрічах. Моїм гравцям навіть було складно скористатися чисельною перевагою. Проте, з огляду на нашу минулу серію, команда провела дуже хороший матч. Завдяки сьогоднішній перемозі Інтер зайняв...Ua-football

УХЛ: підсумки матчів ігрового тижня

записав Денис Мостовий, зробивши рахунок 6: 2. Під кінець поєдинку команди потішили вболівальників видовищною бійкою, в результаті якої барси отримали чисельну перевагу і моментально її реалізували - в форматі 5 на 3 відзначився Владислав Герцик. Але, Донбас залишив останнє слово...032.ua — сайт города Львова

Українська хокейна ліга: підсумки матчів 34 турніру

Буценка, що вилилося в ще три шайби, відправлених в ворота Микити Гордюшина. Спочатку Михайло-Максим Ядловський і Олег Гуменюк двічі реалізували чисельну перевагу своєї команди, а за дві хвилини до кінця періоду дубль оформив Євген Тимченко. На 45-й хвилині хокеїсти барсів...032.ua — сайт города Львова

київських курсантів, які у 1918 році дали бій підрозділу Червоної гвардії, затримавши її наступ на Київ. Їх не зупинила значна чисельна перевага ворога, вони мужньо боролися до кінця. Боролися за вільну Україну. Памятаємо! Звернення Премєр-міністра Володимира Гройсмана з нагоди 100-річчя...Урядовий Кур'єр

Бій під Крутами: трагедія добровольців, які воювали проти Росії

червоногвардійцями, - пише Еспресо. Під Крутами загинуло кілька десятків вояків УНР, які були переважно київськими студентами та гімназистами. Червоногвардійці мали чисельну перевагу та в них було більше військового досвіду. Тому вони зуміли захопити станцію Крути, після чого був відкритий шлях...TeNews

Україна розписує мирову з Казахстаном у товариському матчі

на побачення з голкіпером гостей, але Єсенаманов свідомо пішов на порушення, за яке був покараний червоною карткою. Збірна України отримала чисельну перевагу, і хоча в більшості українці діяли не ідеально, свій м’яч забити встигли — на 27-й хвилині Шотурма виправився...Галичина спортивная

меншості. Одесити прогавили контратаку і Олексій Бондаренко був вимушений фолити на Волянюку – пряма червона картка. Господарі дуже швидко реалізували чисельну перевагу, вивівши на ударну позицію Артема Фаренюка – 5:1. Найкращий у нинішньому сезоні бомбардир рівнян міг забивати ще, але...Все

«Донбас» дотиснув «Кременчук» у Броварах

Дуже невдало для номінальних господарів завершилося перша в поєдинку меншість, коли захисник донеччан Філіп Матвієнко під кінець першої двадцятихвилинки скористався чисельною перевагою і вивів свою команду вперед. Перша половина другої двадцятихвилинки пройшла без закинутих шайб, незважаючи на тиск кременчужан. На...Кременчугский Телеграф

Українські юніори обіграли Польщу в овертаймі

Під час чисельної переваги наша команда провалилася у...Sportgid

додатковий час здолавши однолітків з Польщі. «Синьо-жовті» протягом усього матчу володіли ігровою та територіальною перевагою, проте першими пропустили. Під час чисельної переваги наша команда провалилася у обороні і Даміан Тичинскі відкрив рахунок у грі. Відігратися українці змогли лише під завісу...Спорт.ua

До 100 не дотягли: «Кременчук» зіграв останній матч у 2017 році

обмінялися небезпечними атаками, але відкрити рахунок так і не вийшло. Однак на останній хвилині першого періоду Владиславу Луговому вдалося скористатися чисельною перевагою і пробити голкіпера «Кременчука» Микиту Петленка. Ця шайба для Владислава стала першою, закинутою у ворота своєї колишньої команди...Кременчугский Телеграф

"Галицькі Леви" мінімально здолали броварських "Вовків"

цифри на табло протрималися без малого період — в заключній частині другої двадцятихвилинки хокеїсти з Новояворівська змогли вийти вперед, реалізувавши чисельну перевагу своєї команди. В середині третього періоду свій шанс біля воріт «Вовків» реалізував капітан «Галицьких Левів» Всеволод Толстушко, який...Галичина спортивная

«Кременчук» впевнено обіграв «Динамо»

Грицьких і Дмитро Чернишенко. Після перерви, хокеїсти «Динамо» вийшли набагато більш налаштованими на поєдинок, і змогли відіграти одну шайбу - чисельне перевагу своєї команди реалізував Руслан Максименко. Однак надії харків'ян на турнірні бали в сьогоднішньому матчі буквально тут же були...Кременчугский Телеграф

Харківське добросердя. Як заїжджі гастролери посварили більшовиків і українців

Микола Юхимович Чеботарьов увійшов в історію як організатор української контррозвідки. Деловая столица (газета)

Гольова злива в Одесі пройшла не на користь енергетиків: "Епіцентр К-Авангард" (Одеса) – "Енергія" (Львів) 5:4

хвилини Валерій Легчанов випустив п'ятим польовим Віталія Танського замість Володимира Кардаша, який кількома хвилинами раніше зайняв місце у воротах. Свою чисельну перевагу енергетики реалізували на 37 хвилині – комбінацію львів'ян вдало завершив Ярослав Писько. “Енергія” продовжувала атакувати, хороших ударів завдавали...Галичина спортивная

господарів поля, але на 45-й хвилині за грубу гру було вилучено нападаючого римлян Чиро Іммобіле. В другому таймі гості змогли чисельну перевагу матеріалізувати в голи і заслужено перемогли з рахунком 3:1. Чемпіонат Італії 16 тур 11 грудня #LazioTorino #final #score...Чемпион

Гол Ярмоленка допоміг "Борусії" вирвати нічию у грі з "Байєром"

Кевіна Фолланда. Під завершення тайму господарі залишились у меншості - за підкат прямою ногою Венделл отримав червону картку. "Джмелі" скористалися чисельною перевагою на 73-й хвилині. Шюррле увірвався у штрафну "Байєра" та знайшов передачею Ярмоленка. Українець обробив м'яч та з другого...Unn.com.ua

ХК "Анахайм" перервав серію поразок у матчі з одним із лідерів НХЛ

Джона Гібсона і дубль Антуана Верметта. "Дакс" двічі реалізували більшість, а "Сент-Луїс" не зміг використати жоден із чотирьох шансів при чисельній перевазі. За переможців також шайбу закинув Рой, а у складі "Блюз" дубль в активі Бродзяка. Зазначимо, що "Блюз" займають...Unn.com.ua