чисельна перевага

Тедеско: Із задоволенням чекаю наступних матчів

Але знову і знову гравцям "Лейпцига" вдавалося створювати чисельну перевагу на окремих ділянках поля. Завдяки цим факторам нам вдалося досягти перемоги.Ua-football

поля вийшли вперед на 11-тій хвилині зустрічі. На 67-мій гості залишились у меншості – на другу жовту награв Максим Корж. Чисельну перевагу в гол «сонячні» перетворили на 82-ій хвилині зустрічі, коли вдруге змусили охтирчан розпочинати з центру поля. Програли свій...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Кехілл отримав першу червону картку сезону АПЛ 2017/2018

на хавбеці "Бернлі" Дефурі. Незабаром після того Антоніо Конте замінив вінгера Бога на захисника Крістенсена, але "Бернлі" все ж реалізував чисельну перевагу. Забив Воукс.Ua-football

«Олександрія» і «Чорноморець» в Одесі зіграли в бойову нічию (ВІДЕО)

Хобленка, який увірвався у штрафний майданчик олександрійців і пробив низом під дальню стійку воріт Владислава Леванідова 2:0.Маючи прийнятний рахунок і чисельну перевагу, господарі самі створили собі проблеми, чим команда Володимира Шарана скористалася. Максим Третьяков на 70-й хвилині отримав друге попередження,...Гречка

«Карпати» здобули першу перемогу в сезоні

вже за 10 хвилин Голодюк був вилучений, отримавши другу жовту за грубий фол в центрі поля. Сталь не змогла скористатись чисельною перевагою, навіть більше пропустила втретє. За фол на Дебелко арбітр призначив пенальті і постраждалий реалізував одинадцятиметровий удар. Сталь же...Щоденний Львів

Статистики підрахували, кого на Миколаївщині більше

років на 1000 жінок припадало 797 чоловіків, 60–69 років – 666, понад 69 років – лише 440. Серед міських жителів чисельна перевага жінок настає вже з 35 років, а в сільський місцевості – з 43. Середній вік населення Миколаївщини на...Миколаївська правда

змушений покинути поле, а суперник отримав право на штрафний удар. Небезпечний штрафний удар, скористатись яким команда сумського не змогла. Маючи чисельну перевагу команда Сумського району продовжила атакувати і, зрештою, заробили право на пенальті. Але і цю чудову нагоду зрівняти рахунок...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

другого тайму. Через десять хвилин сумчани відновили рівновагу гол зі штрафного забив Юрій Бушман. На 80-тій хвилині зустрічі Суми отриммали чисельну перевагу, але реалізувати її в гол не змогли. Після двох турів без втрат очок йдуть Геліос, Інгулець та Полтава.Online.ua

Тоттенхем обіграв ПСЖ в результативному матчі

Реалізувати чисельну перевагу команда Почеттіно змогла в кінці поєдинку. Спочатку дальній удар вдався Алдервейрелду, а потім з пенальті свій гол забив Кейн.Ua-football

В 2017 році в загальній структурі населення Житомирщини за статтю відзначається чисельна перевага жінок. Їх частка складає 54 % від загалу. Тобто, на кожну одну тисячу жінок припадає 868 чоловіків. Разом з тим...ІнфоМалин

Статистики розповіли, в яких районах Житомирщини жителі найстарші за віком, а в яких - наймолодші

В 2017 році в загальній структурі населення Житомирщини за статтю відзначається чисельна перевага жінок. Їх частка складає 54 % від загалу. Тобто, на кожну одну тисячу жінок припадає 868 чоловіків. Разом з тим...Online.ua

У Житомирі проживає 58 людей у віці 100 років і старше, - статистики

це повідомляє головне управління статистики у Житомирській області. «Склад населення обласного центру за статтю, як і області в цілому, характеризується чисельною перевагою жінок: у загальній кількості населення вони складають майже 54%. Збалансованість статей у вікових межах різниться. У новонароджених зазвичай...Житомир.info

майданчику й чітко пробивши по воротах 1:0. Друге взяття воріт Адерінсола провів на 44-й хвилині. Тоді в нашої команди виникла чисельна перевага на лівому фланзі. Арман Оганесян обіграв опонента й віддав націлену передачу в штрафний майданчик на Есеолу. Наш форвард...Online.ua

Дубль Есеоли допоміг зірці обіграти Волинь

майданчику й чітко пробивши по воротах — 1:0. Друге взяття воріт Адерінсола провів на 44-й хвилині. Тоді в команди виникла чисельна перевага на лівому фланзі. Арман Оганесян обіграв опонента й віддав націлену передачу в штрафний майданчик на Есеолу. Форвард витримав...Спорт.ua

Як легенди Динамо феєрили на "Арені Львів", згадували Андрія Баля і протистояли команді зі 100 дітей

Стартовим свистком він розпочав матч між ветеранською командою і юними футболістами ЗОШ Розділ, містечка, звідки походив Андрій Баль. Хлопчаки, маючи чисельну перевагу, кілька разів потурбували Шовковського несміливими ударами. А от Ігор Бєланов не став кремпуватися і реалізував вихід сам на...Галичина спортивная

Німеччина стала третім півфіналістом Кубка Конфедерацій-2017

Німеччина миттєво реалізувала чисельну перевагу: відзначився Тімо Вернер після флангової передачі Йозуа Кімміха. Unn.com.ua

ФК "Рочин": завершення чемпіонату – на мажорній ноті

від тренерського штабу «Рочина» суттєво вплинули на гру на самісінькому початку другого тайму. Юрій Яструб після передачі Андрія Кохман матеріалізував чисельну перевагу «Рочина» у забитий гол. До завершення гри Яструб після передачі Кохмана ще оформив дубль, а Кохман на свій...Галичина спортивная

Провал третьої чверті: "Слобожанець" – "Динамо" – 6:3

так і закінчився за мінімальної переваги харків’ян — 1:0. Хоча цілком могло бути й 2:0. Адже отримавши другу в матчі чисельну перевагу після вилучення Бабаєнка, підопічні Сергія Колточихіна та Сергія Столярова влаштували справжній штурм воріт гостей, який продовжувався навіть після...Галичина спортивная

центр і лівий фланг московської першої лінії, але контратака піхоти другої лінії та успіх московської кінноти на флангах вирішили справу. Чисельна перевага відіграла свою роль, і близько 11 години шведи почали спочатку відступати, а потім бігти до свого табору. Хоча...Online.ua