чисельна перевага

змушений покинути поле, а суперник отримав право на штрафний удар. Небезпечний штрафний удар, скористатись яким команда сумського не змогла. Маючи чисельну перевагу команда Сумського району продовжила атакувати і, зрештою, заробили право на пенальті. Але і цю чудову нагоду зрівняти рахунок...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

другого тайму. Через десять хвилин сумчани відновили рівновагу гол зі штрафного забив Юрій Бушман. На 80-тій хвилині зустрічі Суми отриммали чисельну перевагу, але реалізувати її в гол не змогли. Після двох турів без втрат очок йдуть Геліос, Інгулець та Полтава.Online.ua

Тоттенхем обіграв ПСЖ в результативному матчі

Реалізувати чисельну перевагу команда Почеттіно змогла в кінці поєдинку. Спочатку дальній удар вдався Алдервейрелду, а потім з пенальті свій гол забив Кейн.Ua-football

В 2017 році в загальній структурі населення Житомирщини за статтю відзначається чисельна перевага жінок. Їх частка складає 54 % від загалу. Тобто, на кожну одну тисячу жінок припадає 868 чоловіків. Разом з тим...ІнфоМалин

Статистики розповіли, в яких районах Житомирщини жителі найстарші за віком, а в яких - наймолодші

В 2017 році в загальній структурі населення Житомирщини за статтю відзначається чисельна перевага жінок. Їх частка складає 54 % від загалу. Тобто, на кожну одну тисячу жінок припадає 868 чоловіків. Разом з тим...Online.ua

У Житомирі проживає 58 людей у віці 100 років і старше, - статистики

це повідомляє головне управління статистики у Житомирській області. «Склад населення обласного центру за статтю, як і області в цілому, характеризується чисельною перевагою жінок: у загальній кількості населення вони складають майже 54%. Збалансованість статей у вікових межах різниться. У новонароджених зазвичай...Житомир.info

майданчику й чітко пробивши по воротах 1:0. Друге взяття воріт Адерінсола провів на 44-й хвилині. Тоді в нашої команди виникла чисельна перевага на лівому фланзі. Арман Оганесян обіграв опонента й віддав націлену передачу в штрафний майданчик на Есеолу. Наш форвард...Online.ua

Дубль Есеоли допоміг зірці обіграти Волинь

майданчику й чітко пробивши по воротах — 1:0. Друге взяття воріт Адерінсола провів на 44-й хвилині. Тоді в команди виникла чисельна перевага на лівому фланзі. Арман Оганесян обіграв опонента й віддав націлену передачу в штрафний майданчик на Есеолу. Форвард витримав...Спорт.ua

Як легенди Динамо феєрили на "Арені Львів", згадували Андрія Баля і протистояли команді зі 100 дітей

Стартовим свистком він розпочав матч між ветеранською командою і юними футболістами ЗОШ Розділ, містечка, звідки походив Андрій Баль. Хлопчаки, маючи чисельну перевагу, кілька разів потурбували Шовковського несміливими ударами. А от Ігор Бєланов не став кремпуватися і реалізував вихід сам на...Галичина спортивная

Німеччина стала третім півфіналістом Кубка Конфедерацій-2017

Німеччина миттєво реалізувала чисельну перевагу: відзначився Тімо Вернер після флангової передачі Йозуа Кімміха. Unn.com.ua

ФК "Рочин": завершення чемпіонату - на мажорній ноті

від тренерського штабу «Рочина» суттєво вплинули на гру на самісінькому початку другого тайму. Юрій Яструб після передачі Андрія Кохман матеріалізував чисельну перевагу «Рочина» у забитий гол. До завершення гри Яструб після передачі Кохмана ще оформив дубль, а Кохман на свій...Галичина спортивная

Провал третьої чверті: "Слобожанець" - "Динамо" - 6:3

так і закінчився за мінімальної переваги харків’ян — 1:0. Хоча цілком могло бути й 2:0. Адже отримавши другу в матчі чисельну перевагу після вилучення Бабаєнка, підопічні Сергія Колточихіна та Сергія Столярова влаштували справжній штурм воріт гостей, який продовжувався навіть після...Галичина спортивная

центр і лівий фланг московської першої лінії, але контратака піхоти другої лінії та успіх московської кінноти на флангах вирішили справу. Чисельна перевага відіграла свою роль, і близько 11 години шведи почали спочатку відступати, а потім бігти до свого табору. Хоча...Online.ua

Військова допомога США: новий підхід Трампа?

вдається заповнити, попри чималі кошти, що їх виділяє Москва на утримання окупаційної армії. Українські війська на даний момент мають певну чисельну перевагу на фронті й значну перевагу в мотивації та якості бійців. Слід відзначити непопулярність війни в Росії, різке зниження...Зеркало недели (газета)

Мандрівка вихідного дня: в гості до князя Василька

Від 1199 року Теребовля належала до Галицько-Волинської держави. TeNews

Відбір до ЧС-2018.

У рідних стінах казахи нічого не змогли протиставити гостям з Данії, ще до перерви "червоно-білі" вийшли вперед і отримали чисельну перевагу. Іслемхан отримав червону картку і залишив поле завчасно. У другому таймі данці ще двічі вразили ворота господарів поля, на...Ua-football

Завершився 10 тур чемпіонату Шепетівки з футболу 8х8

не полишає бажання досягти перемоги. В одній з атак Шанхаю, гравець цукровиків фолить та заробляє видалення з поля. На тлі чисельної переваги та того, що цукровики не перестроїлися на гру від оборони, Шанхай все-таки зумів провести свій переможний гол. Остаточний...Сайт міста Шепетівка

ЗСУ здатні звільнити Донбас за 5-6 днів, - нардеп

зможуть провести успішну наступальну операцію без допомоги російських кадрових військ. Він додав, що в зоні АТО українська армія вигідно вирізняється чисельною перевагою. "Якщо говорити про баланс сил, ЗСУ мають, я би сказав, надлишкові сили, навіть за тактичним нормативами - 1...Еспресо TV

Бойовики побоюються, що ЗСУ "двома ударами" витіснять їх на територію Росії - Тимчук

не зможуть провести успішну наступальну операцію без допомоги російських кадрових військ, та додав, що в зоні АТО українська армія має чисельну перевагу. "Якщо говорити про баланс сил, то ЗСУ мають, я б сказав, надлишкові сили, навіть за тактичним нормативами 1:3...Online.ua