четверте місце

трофеї. До того ж, добули путівку в Лігу чемпіонів за рахунок перемоги в турнірі, а не зайнявши друге, третє чи четверте місце. Для нас честь взяти участь в Суперкубку Європи і протистояти переможцю Ліги чемпіонів. Тому вважаю нинішній сезон успішним.Зеркало недели (газета)

Cезон-2017 чемпіонату UASBK почався першим етапом у Полтаві

третю позицію у класі Аматор-600 вибороли Даніїл Вишемірський та Роман Рогожа відповідно. Ярмольчук повернувся на трасу, але встиг дістатися лише четвертого місця, поступившись лідеру більше хвилини. Другими на стартову решітку виїхали класи Леді та Майстер. Чотири дівчини та чотири найдоросліших...Спорт.ua

Легендарний Блохін зробив важливу заяву щодо свого майбутнього

Блохін працював у 2012-2014 роках. Під його керівництвом команда показала найгірші результати в історії, посівши спочатку третє, а згодом і четверте місця у чемпіонаті...Online.ua

Тенісисти "Нафтохіміка" завершили сезон в клубному чемпіонаті України іграми в Калуші

Після першого туру, який проводився в Чернівцях, тенісисти «Нафтохіміка» посідали серед команд другого фіналу четверте місце. Галичина спортивная

змагань, перемогу в обласному турнірі здобула команда Житомир-1, друге місце також дісталося житомирянам, бронза - у команди з Одещини, а четверте місце має команда з Ємільчиного. Спортивний...Спортивний Житомир

майданчику. Згідно з Регламентом чемпіонату, перші два матчі плей-оф проводяться на полі команд, які займуть у регулярній першості друге і четверте місця. Третій і четвертий поєдинки, відповідно, пройдуть на майданчиках першої і третьої команд турнірної таблиці. Ці ж команди будуть...MediaStar

Скелелази з Кропивницького на чемпіонаті України відзмагалися впритул до п

обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.В командному заліку серед регіонів збірна нашої області посіла в швидкості та багатоборстві четверті місця, а в трудності й болдерингу пяті. До числа кращих спортсменів України в швидкості на трасі рекорд (висота 15...Гречка

"Нива" - "Рочин" 0:1: переламали гру і здобули перемогу

матчу. Здобувши непросту перемогу в Теребовлі, «Рочин» обійшов оржівський ОДЕК в турнірній таблиці. В активі «Рочина» 30 очок і підсумкове четверте місце. У неділю, 28 травня, «Рочин» вдома в рамках 19 туру першості прийме аутсайдера чемпіонату «Чортків-Педуніверситет». Матч відбудеться у...Галичина спортивная

Шахтар - Олімпік 1:1.

своєму посту був відсутнім, в останніх матчах сезону перевірятиме наявні резерви, то Роману Санжару потрібно вирішувати одразу два завдання і четверте місце зберегти (а по можливості замахнутись на третє), і зрозуміти, хто з нинішнього складу готовий до виступів на міжнародній...Ua-football

Ліверпуль обіграв Міддлсбро і фінішував на четвертому місці

Для того, щоб фінішувати на четвертому місці, що дозволяє взяти участь у кваліфікації Ліги чемпіонів, Ліверпулю в останньому турі АПЛ потрібно було зіграти не гірше Арсеналу.Сьогодні на...Новини футболу

Кремінь виходить до першої ліги

з "Балканами" (1:1), проте і одного очка кременчужанам вистачило, щоб забезпечити собі місце дивізіоном вище. "Реал Фарма", який йде на четвертому місці, тепер відстає на десять очок, що одесити не зможуть відіграти за три гри, які їм залишилося провести до...Ua-football

Сампаолі: Радий, що був частиною Севільї

Сампаолі після матчу з "Осасуною" фактично визнав, що покидає "Севілью" заради роботи в збірній Аргентини. "Після того, як ми посіли четверте місце і набрали 72 очки, я радий, що був частиною цього проекту". На стадіоні було чутно освистування на адресу...Ua-football

Вперше за історию Рівненської легкої атлетики, збірна юнацька команда області посіла командне четверте місце на командному Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат. Про це повідомляє спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ".Всього у змаганнях брало...Все

втратив шанси на потрапляння в Лігу Європи - перемога в заключному турі в Самарі навряд чи дозволить команді піднятися на четверте місце. Екс-наставник Краснодара Олег Кононов вже провів переговори з новими роботодавцями і почав комплектацію нового тренерського штабу грозненцев, повідомляє...Чемпион

Український хокеїст Е.Захарченко продовжить кар

EIHL, в якій беруть участь 10 команд. Домашньою ареною клубу є 8-тисячний "National Ice Centre". Минулий сезон "Пантерс" завершили на четвертому місці в регулярному чемпіонаті, а в плей-оф вибули на стадії чвертьфіналу. Проте, "Пантерс" вдалося виграти другий за значимістю хокейний...Unn.com.ua

Вчені назвали найбільший небезпечну для здоров

Остаточні результати показали, що найменша шкода для здоров’я користувачів від YouTube, друге місце займає Twitter, а трійку лідерів закриває Facebook. Четверте місце дісталось Snapchat, а найбільше шкоди зазнають затяті користувачі Instagram, Саме ця соцмережа, на думку респондентів, викликає у користувачів...Replyua

от на другу сходинку окрім вихованців Юрія Стрихарчука ще претендує інша київська команда КДЮСШ Чемпіон. Старші юнаки Полісся U-17 нижче четвертого місця вже не опустяться, але позмагатися з черкаським ФК СДЮШОР-Чайка і київським Атлетом за другу-третю сходинку житомирянам до снаги.Спортивний Житомир

EIHL, в якій беруть участь 10 команд. Домашньою ареною клубу є 8-тисячний Національний льодовий центр. Минулий сезон «Пантерс» завершили на четвертому місці в регулярному чемпіонаті, а в плей-офф вибули на стадії чвертьфіналу. «Пантерс» вдалося виграти другий за значимістю єврокубок –...Vpoltave.info

Лаціо пропонує Індзагі новий контракт

то контракт 41-річного фахівця автоматично продовжується до літа 2019 року. Хоч "Лаціо" і програв у фіналі Кубка Італії, а з четвертого місця "орлів" теоретично може посунути "Аталанта", Клаудіо Лотіто в найближчим часом зустрінеться з тренером, щоб обговорити новий довготривалий контракт,...Ua-football

EIHL, в якій беруть участь 10 команд. Домашньою ареною клубу є 8-тисячний National Ice Centre. Минулий сезон «Пантерс» завершили на четвертому місці в регулярному чемпіонаті, а в плей-офф вибули на стадії чвертьфіналу. Проте, «Пантерс» вдалося виграти другий за значимістю хокейний...Кременчугский Телеграф