четверте місце

біженців виявилися сирійці - 47 434 шукачі притулку. На другому місці вихідці з Іраку, яких нарахували 21 043. Третє та четверте місце посідають вихідці з Афганістану та Еритреї, яких налічувалося 12 346 та 9524 осіб відповідно. Разом зі скороченням кількості...Європейська правда

Затриманий на хабарі війт Ямниці немає жодного майна 4. І знову Пімахова, і знову НАБУ. Скандальна чиновниця міграційної служби на четвертому місці нашого рейтингу. За паспорт громадянина України Діна Пімахова оголосила детективу НАБУ під прикриттям ціну у 30 тисяч доларів.Бліц-інфо

вдалося стати чемпіоном! Друге місце посів минулорічний переможець Дмитро Кожокарь (Молдова), третє багаторазовий чемпіон Молдови серед юніорів Владлен Шевчук. Високе четверте місце посів кандидат у майстри спорту з Вінниці Георгій Галич. Торік у цьому змаганні я став срібним призером. Приємно,...Винницкий Бизнес Портал

Цукерберг втратив мільярди через зміни в Facebook

Цукерберга впали до $ 74,4 млрд. “ "Якщо тенденція зниження вартості акцій збережеться до кінця торгової сесії, то Цукерберг втратить четверте місце в рейтингу найбагатших людей світу за версією Bloomberg, поступившись ним власнику Zara Амансіо Ортезі", - йдеться в повідомленні.Єдність

ТОП-5 найпопулярніших смартфонів у Китаї

пам’яті та 64 Гб постійної, перетворює цей смартфон у справжню потужну кишенькову машину для будь-яких завдань. Huawei Honor V9 На четвертому місці ще один представник китайської компанії Huawei, тільки цього разу це вже їхній підбренд – Honor V9. В Китаї...Pingvin.pro

Кроос: Должны думать о том, чтобы Реал попал в Лигу чемпионов

в турнірній таблиці змушує команду підкоригувати цілі на сезон, вважає хавбек "бланкос" Тоні Кроос. Після 18 зіграних матчів, "Реал" займає четверте місце в Ла Лізі, програючи лідеру 16 очок. "Ми добре грали, але не забили. Потрібні голи, потрібні очки, потрібні...Ua-football

Криза Реала, відступ Шальке та наполегливий Тоттенхем.

а ось тепер поразка від "Вільярреала". Долю зустрічі вирішив пізній гол у виконанні Пабло Форнальса. Таким чином, "Реал" залишився на четвертому місці, при цьому "Вільярреал" відстає всього на одне очко. Однак Marca миттєво повідомила, що Зінедін Зідан має повну довіру...Ua-football

Еліна Світоліна/Twitter Українка Еліна Світоліна взяла участь у традиційній вечірці напередодні старту Відкритої першості Австралії у Мельбурні. Світоліна виклала фото процесу підготовки до урочистого заходу у своєму Twitter, здивувавши не тільки красивим вбранням, а й відповідним макіяжем та зачіскою. "Це...Чемпион

Українець націлився на потрапляння в Прімеру

вийти до Сегунди, а потім, можливо, і до Прімери" Нагадаємо, нещодавно Зотько перейшов з "Валенсії" в "Ельче",яке наразі посідає четверте місце в третій групі третього дивізіону.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українець змінив клуб в Іспанії.Ці та інші події про український футбол читай...Sportgid

Наразі "Ельче" йде на четвертому місці в третій групі третього дивізіону. Контракт гравця розрахований до кінця сезону з можливістю продовження ще на один.Спортивний Житомир

Зотько: Хочу допомогти Ельче вийти до Сегунди, а потім, можливо, і до Прімери

до Сегунди, а потім, можливо, і до Прімери", - наводить слова Зотько Mundo Deportivo. Нагадаємо, що "Ельче" зараз йде на четвертому місці в третій групі третього дивізіону. Контракт гравця розрахований до кінця сезону з можливістю продовження ще на один.Ua-football

Микола Просторов. Він переможець командного чемпіонату України, чемпіон України в синхронних стрибках, срібний призер Х Всесвітніх ігор та виборов четверте місце на Кубку світу Віталій Дубина. А «Кращим спортсменом року» з неолімпійських видів спорту став Віталій Дубина. Він...Новости Херсонщины

Підпорядковані Полтавській ОДА дороги будуть безпечними у сніжну погоду

складе близько 646 млн грн. План ремонтних робіт формуватиметься згідно з обсягом коштів на кожен район.  — Полтавська область посідає четверте місце в Україні за обсягом коштів, які виділяють на ремонт доріг. Тому впевнений, що всі необхідні роботи виконають швидко...Интернет-издание «Полтавщина»

Юлія зайняла четверте місце, а Валя - п'яту сходинку. Раніше повідомлялося, що Віта Семеренко пропустить індивідуальну гонку в Рупольдінгу.Чемпион

Футболісти Херсонщини здобувають перемогу

зайнявші перші місця в своїй групі грали за перше та друге, команди зайнявші в групі другі місця виборювали бронзу та четверте місце і.т.д., пишет «ХерсонДейли».До групи “А” потрапили команди ФК “Гопри”, КДЮСШ “Освіта”, СДЮШОР “Кристал”, ДЮКФП “Мастер-С”. В перший день...Голая Пристань

Змагання дієт: яка краще спалює жири і більш ефективна

білків. Це в основному вегетаріанське харчування, проте при ньому дозволено з'їдати дуже маленьку порцію м'яса або риби. Weight Watchers посіла четверте місце, MIND – п'яте (комбінація середземноморської і дієти DASH).Здоров'я в Україні та світі

Український тренер Вернидуб пройшов стажування в клубах англійської Прем

путівку в Лігу Європи, де команда вже завершила боротьбу. Після 19-ти зіграних турів нинішнього сезону української Прем'єр-ліги "Зоря" знаходиться на четвертому місці в турнірній таблиці. Раніше повідомлялося, що Юрій Вернидуб може очолити казахстанський "Кайрат"...Зеркало недели (газета)

107 штук. Знаменитий Tesla Model S в нашій країні займає лише третю сходинку. Його український тираж склав 73 моделі. На четверте місце потрапила електрична версія Ford Focus. Таких машин у 2017 році було продано в кількості 59 штук. Замикає п’ятірку...Український автомобільний ресурс

Заміна Зідану, претендент на Гонсалеса та полювання на Ікарді.

клуб грав у Прімері, але нині виступає в третьому за рангом дивізіоні. Щоправда, є претендентом на підвищення в класі, посідаючи четверте місце в третій групі Сегунди В. Зоря повернула з Португалії Дмитра Литвина Юрій Вернидуб продовжує збирати свою чергову нову...Ua-football

Українка Еліна Світоліна сфотографувалася на одній із трьох головних арен турніру Australian Open у Мельбурні. Фото з майже 10-тисячної Арени Гісенс вона виклала на своїй сторінці в Instagram. "Тиха Арена Гісенс. До старту - усього чотири дні", - підписала фото...Чемпион