Новости по метке:

Чернігівщина

Політв

Акція «#LetMyPeopleGo», приурочена до Дня Криму стартувала в Чернігівському обласному молодіжному центрі. Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Іноземним громадянам - біометричні посвідки на проживання

На Чернігівщині постійно проживає 6581 іноземний громадянин, тимчасово - 749. Крім того, рішення про примусове повернення прийнято у понад 200 випадків.Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

"Всі заходи, визначені Планом розмінування Ічнянського району, виконано своєчасно та в повному обсязі", - Олег Мельчуцький

18 грудня відбулася робоча поїздка Першого заступника Голови ДСНС України Олега Мельчуцького на Чернігівщину, де спільно з Головою Чернігівської ОДА Олександром Мисником він оглянув ділянки розмінування і очищення територій області від боєприпасів. По завершенню...Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

На Чернігівщині розпочав роботу новий відділ прикордонної служби "Леонівка"

Чернігівський прикордонний загін зробив черговий крок на шляху посилення безпеки та удосконалення охорони державного кордону. Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

На подібні ситуації поліція Чернігівщини завжди реагувала і реагуватиме миттєво.Чернігівський формат

Чотирьох нагороджено державними нагородами, а загалом керівництвом держави відзначено 856 прикордонників. Высокий вал (газета)

Як повідомила керівник центру Ірина Сімонова, зібрані листи мають бути написані російською. Опісля спілкування та написання листів охочі мали змогу переглянути фільм Процес. Высокий вал (газета)

Про це повідомляє Людмила Житнікова у спільноті ЄДИНА РОДИНА ЧЕРНІГІВЩИНИ у Facebook.Высокий вал (газета)

Як інформують у прес-службі ДПСУ, 18 грудня на Чернігівщині пройшло відкриття відділу прикордонної служби "Леонівка".Гал-info

Про це Високому Валу повідомили у Секторі комунікації поліції Чернігівської області. Высокий вал (газета)

18 грудня відбулася робоча поїздка Першого заступника Голови ДСНС України Олега Мельчуцького на Чернігівщину, де спільно з Головою Чернігівської ОДА Олександром Мисником він оглянув ділянки розмінування і очищення територій області від боєприпасів. Про це...Высокий вал (газета)

У КМЦ "Інтермеццо" було організована зустріч з Романом Бжеським для дітей Чернігівщини

Чернігів провели зустріч з дітьми Чернігівського притулку, під час якої було презентовано книгу «Чернігівці - учасники Української Революції». Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

8 жителів Чернігівщини стали переможцями цьогорічного диктанту національної єдності, який 9 листопада провело Українське радіо. Вони написали диктант без жодної помилки, повідомляє UA:Чернігів.Высокий вал (газета)

піднято теми злочинів комуністичного режиму. Достатньо погортати шпальти тогочасних видань, зініційованих німецькою владою і підтриманих патріотично налаштованою українською інтелігенцією. На Чернігівщині тоді видавався часопис «Українське Полісся». Ось деякі інформації на тему Голодомору. 30 листопада 1941 р. (№ 10). В листі...Чернігівський формат

У Сновську реконструюють нежитлове приміщення та створять там публічний багатофункціональний комунікативний центр розвитку (Лофт-центр). Чернігівський формат

следующая(Ctrl →)

Калейдоскоп событий