Новости по метке:

Чернігівський

Устеленцев відомий тим, що в дніпровській амбулаторії створив умови для повного обстеження пацієнта. Gorod.cn.ua

Репертуар музично-драматичного театру ім.

Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка повідомляє свій репертуар на травень місяць 2018 року. Svoboda FM

У Чернігові відзначається 110 років Чернігівської музичної школи № 1 ім.

Урочистості відбудуться сьогодні, 23 квітня, у Великій залі Чернігівської музичної школи № 1 ім. Вільконського (вул. Шевченка, 23).Svoboda FM

Такі дані повідомляє відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради.Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

21 квітня у Чернігові розпочався фестиваль Chernihiv Fest. В урочистому відкритті фестивалю взяв участь Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

У Чернігові горів СІЗО, було евакуйовано 70 осіб

У Чернігові сталася пожежа в побутовому приміщенні корпусу державного закладу "Чернігівський слідчий ізолятор" на вул. Ремісничій, 2.Интерфакс-Украина

На стадіоні «Юність» з 19 квітня працює важка техніка. Реконструкцію реалізує Чернігівська облдержадміністрація коштом державного фонду регіонального розвитку на Чернігівщині.Gorod.cn.ua

У Чернігівському слідчому ізоляторі сталася пожежа, через яку евакуювали 70 осіб. Про це повідомила п...Експрес

Сталася пожежа у Чернігівському СІЗО: евакуювали 70 людей

Вогнем пошкоджено внутрішнє облицювання стін та стелі приміщення Громадське радіо

У чернігівському СІЗО сталася пожежа: евакуювали 70 осіб

У Чернігові виникла пожежа в побутовому приміщенні одного з режимних корпусів Державної установи "Чернігівський слідчий ізолятор".iPress

Четверте засідання комісії з вивчення стану прибудови до школи №10 відбулося 20 квітня в Чернігівській міській раді.Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Урочистим мітингом на Красній площі обласного центру, сьогодні, 20 квітня, відзначив своє 25-річчя Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Протягом першого кварталу Чернігівською митницею ДФС перераховано до держбюджету близько 1,3 млрд. гривень.Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Чернігівський автобус презентували в Житомирі, але місцеві сумніваються

Короткий фотоогляд автобуса пропонує Дмитро Ткачук - заступник міського голови Житомира. Svoboda FM

Операція з ендопротезування колінного суглоба відбулася вперше в умовах Чернігівського обласного онкологічного диспансеру. Тут 13 квітня 60-річній онкохворій пацієнтці замінили колінний суглоб на штучний ендопротез (імплант).Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Старовинне місто ще не зовсім прокинулось від ночі, а на території Чернігівського обласного збірного пункту завмерли в однострої молоді чоловіки.Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Запись Чернігівські художниці презентували свої роботи в Сумах впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

18 квітня Чернігівське регіональне відділення Асоціації міст України організувало прес-тур до Сосницької об'єднаної територіальної громади на тему: «Перші кроки розвитку Сосницької селищної ОТГ».Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

19.04.2018(Ctrl →)

Калейдоскоп событий