Новости по метке:

черепок

Вчені розповіли про неземне походження давніх залізних виробів

яким чином древні люди могли використовувати його для своїх виробів. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили в Китаї одну з найдавніших меліоративних систем

метровим шаром глини; місто і села навколо були назавжди покинуті. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Всередині іспанської статуї Христа виявлено послання священика XVIII століття

як вони розважалися (наприклад, грали в карти або ганяли м'яч). Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили у Франції більше двох тисяч монет ХІІ століття

абатства", в якому на той час проживали близько 200 мешканців. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили незвичайну печатку в похованні давньогрецького воїна

На думку вчених, знахідка дозволить переглянути історію розвитку мистецтві Греції. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили у похованні вікінгів шовкову стрічку з ім

виявлена одяг могла бути виготовлена в Персії або Центральної Азії. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Ученые расшифровали загадочный текст о завоевательной войне принца из Трои

Миры позиционировал себя не как царь Трои, а ее защитник. Ранее сообщалось о том, что ученые обнаружили в Израиле глиняный черепок 2700-летней давности, на котором видна печать царя Езекии, который правил Иудеей в VIII веке до н. э. Согласно Библии,...Телеграф

Вчені розшифрували загадковий текст про завойовницьку війну принца з Трої

Мири позиціонував себе не як цар Трої, а її захисник. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили уламки статуй і бронзовий диск на дні Середземного моря

зі вбудованим в нього зубчастим колесом. Артефакт назвали "антикітерським механізмом". Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили у Туреччині можливу могилу Санта-Клауса

Це стало основою для традиції вручення подарунків від його імені. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Вчені виявили першу в історії згадку нуля

ця форма нуля потім стала основою сучасного розуміння цього числа. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

В Египте ученые обнаружили удивительную находку

21 и 22 династий. По мнению исследователей, ювелира звали Амунхат. Ранее сообщалось о том, что ученые обнаружили в Израиле глиняный черепок 2700-летней давности, на котором видна печать царя Езекии, который правил Иудеей в VIII веке до н. э. Согласно Библии,...Телеграф

У Єгипті знайдена гробниця ювеліра фараонів

21 і 22 династій. На думку дослідників, ювеліра звали Амунхат. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Відомий вікінг Х століття виявився жінкою

стати причиною її смерті, ймовірно, вона загинула від інших причин. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи обнаружили затонувший во время цунами древнеримский город

до нашей эры. Его название на греческом означает "Новый город". Ранее сообщалось о том, что ученые обнаружили в Израиле глиняный черепок 2700-летней давности, на котором видна печать царя Езекии, который правил Иудеей в VIII веке до н. э. Согласно Библии,...Телеграф

Археологи виявили затонуле під час цунамі давньоримське місто

столітті до нашої ери. Його назва грецькою означає "Нове місто". Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили на Сицилії вино віком шість тисяч років

стародавні люди почали займатися виноробством ще 10 тисяч років тому. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи назвали вавилонську глиняну табличку найдавнішою "тригонометричною таблицею" у світі

кута — замість цього він враховував співвідношення довжин сторін трикутника. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи знайшли в Туреччині найдавніший смайлик

метою зображення було нанесене на глечик, дослідники пояснити не можуть. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

У Великобританії знайдені давньоримські особисті листи

матеріал дозволяв зберегти написане довше і використовувався для важливої кореспонденції. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

11.07.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий