Новости по метке:

черепок

Археологи обнаружили в Мексике древний дворцовый комплекс

то, что в подчинении его владельца было много рабочей силы. Ранее сообщалось о том, что ученые обнаружили в Израиле глиняный черепок 2700-летней давности, на котором видна печать царя Езекии, который правил Иудеей в VIII веке до н. э. Согласно Библии,...Телеграф

Археологи виявили в Мексиці стародавній палацовий комплекс

те, що в підпорядкуванні його власника було багато робочої сили. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

У Китаї виявлена гробниця з муміями віком 500 років

в гробниці не було цінностей, що представляли інтерес для злодіїв. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи обнаружили в Италии неизвестный римский храм

амфитеатром. От городских укреплений до нашего времени сохранились только ворота. Ранее сообщалось о том, что ученые обнаружили в Израиле глиняный черепок 2700-летней давности, на котором видна печать царя Езекии, который правил Иудеей в VIII веке до н. э. Согласно Библии,...Телеграф

Археологи виявили в Італії невідомий римський храм

амфітеатром. Від міських укріплень до нашого часу збереглися тільки ворота. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили на дні річки в Китаї скарб з 10 тисячами монет часів династії Мін

заявив професор інституту археології та музеології Пекінського університету Лі Боцянь. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

10 интересных фактов о Пасхе

сбрасывать с окон глиняные горшки. Таким образом, жители страны празднуют победу добра над злом. При этом каждый прохожий может взять черепок от разбитого горшка на...Индустриальное Запорожье

Археологи виявили череп найдавнішого європейця

анатомічну різноманітність відомих викопних гомінідів і допоможе простежити еволюцію неандертальців. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили статую Рамзеса Другого

висотою 80 сантиметрів збереглася набагато краще гігантського пам'ятника Рамзесу Другому. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Всё. Отказался от оригинального чехла Apple, ношу этот

не скажешь) серия с черепами – Calavera. Якобы навеяна мотивами индейцев. Я их не знаю, но могу точно сказать, что черепок получился знатный. Как уже заметили, чёрная модель меня покорила.Почему я так тащусь от чехла Calavera из Glueskin>В серии Calavera...NewsOne

У Великобританії знайдені кельтські прикраси віком 2,5 тисячі років

Європи, які вступили в шлюб з кимось із місцевих жителів. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Високий замок

В Іспанії виявлено місто часів Римської імперії

IV століттями до н. е. і II століттям н. е. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи розкрили подробиці незвичайних ритуальних практик кроманьйонців

його дух відправлявся в загробний світ разом з душею померлого. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили в Єгипті гробницю королівського писаря

самого Хонсу і його дружини, які поклонялися Осірісу і Ісіді. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи закончили исследование "Кельтской плиты"

позволили установить возраст погребения – 583 год до нашей эры. Ранее сообщалось о том, что ученые обнаружили в Израиле глиняный черепок 2700-летней давности, на котором видна печать царя Езекии, который правил Иудеей в VIII веке до н. э. Согласно Библии,...Телеграф

Археологи завершили дослідження "Кельтської плити"

дозволили встановити вік поховання – 583 рік до нашої ери. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили на дні Середземного моря корабель часів Римської імперії

ньому, вважають археологи, перевозили гарум — рибний соус давньоримської кухні. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Обнаружена стоянка древнего человека возрастом два миллиона лет

всех, известных науке, специалисты не ожидали обнаружить что-то подобное в Закавказье. Ранее сообщалось о том, что ученые обнаружили в Израиле глиняный черепок 2700-летней давности, на котором видна печать царя Езекии, который правил Иудеей в VIII веке до н. э. Согласно Библии,...Телеграф

У Вірменії виявлена стоянка давньої людини віком два мільйони років

відомих науці, фахівці не очікували виявити щось подібне в Закавказзі. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили в Ізраїлі фортецю часів царя Соломона

високоякісним сіном і виноградною макухою, які явно доставлялися з Середземномор'я. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

19.01.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий