Новости по метке:

черепок

Археологи виявили хроніки ассірійського царя в гробниці святого Іони

сподіваються, що їм скоро вдасться отримати відповідь на це питання. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

осколки глины. Юрий Викторович поднимает их с земли и говорит, что это, мол, Турция 17-18 век. Дальше идет, находит какой-то черепок глины а это крымскотатарский период 18 век, а этот кусочек стекла позапрошлый век украинского периода. Здесь очень много интересной...Херсон Daily

Научные открытия, которые изменили мнение археологов о древнем мире

Для археолога нет ничего более радостного, чем найти первую кость или черепок древних останков.Телеграф

осколки глины. Юрий Викторович поднимает их с земли и говорит, что это, мол, Турция 17-18 век. Дальше идет, находит какой-то черепок глины — а это крымскотатарский период 18 век, а этот кусочек стекла — позапрошлый век украинского периода. Здесь очень...Новости Херсонщины

делили на две неравные части: меньшую клали на стол, а из большей делали стог под столом. Сверху на сене ставили черепок с тлеющим огоньком, где курился ладан. Хозяин и хозяйка с новоиспеченным праздничным хлебом, медом и маком обходили двор и...Первый городской

Празднование Рождественского сочельника: приметы и обряды

делили на две неравные части: меньшую клали на стол, а из большей делали стог под столом. Сверху на сене ставили черепок с тлеющим огоньком, где курился ладан. Хозяин и хозяйка с новоиспеченным праздничным хлебом, медом и маком обходили двор и...06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

Перший імператор Китаю намагався знайти еліксир безсмертя – вчені

по всій країні в ті часи були потрібні величезні сили. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили в Сирії військові укріплення віком чотири тисячі років

або диму і оперативно передавати інформацію між регіонами, що охоронялися. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Вчені розповіли про неземне походження давніх залізних виробів

яким чином древні люди могли використовувати його для своїх виробів. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили в Китаї одну з найдавніших меліоративних систем

метровим шаром глини; місто і села навколо були назавжди покинуті. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Всередині іспанської статуї Христа виявлено послання священика XVIII століття

як вони розважалися (наприклад, грали в карти або ганяли м'яч). Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили у Франції більше двох тисяч монет ХІІ століття

абатства", в якому на той час проживали близько 200 мешканців. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили незвичайну печатку в похованні давньогрецького воїна

На думку вчених, знахідка дозволить переглянути історію розвитку мистецтві Греції. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили у похованні вікінгів шовкову стрічку з ім

виявлена одяг могла бути виготовлена в Персії або Центральної Азії. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Ученые расшифровали загадочный текст о завоевательной войне принца из Трои

Миры позиционировал себя не как царь Трои, а ее защитник. Ранее сообщалось о том, что ученые обнаружили в Израиле глиняный черепок 2700-летней давности, на котором видна печать царя Езекии, который правил Иудеей в VIII веке до н. э. Согласно Библии,...Телеграф

Вчені розшифрували загадковий текст про завойовницьку війну принца з Трої

Мири позиціонував себе не як цар Трої, а її захисник. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили уламки статуй і бронзовий диск на дні Середземного моря

зі вбудованим в нього зубчастим колесом. Артефакт назвали "антикітерським механізмом". Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Археологи виявили у Туреччині можливу могилу Санта-Клауса

Це стало основою для традиції вручення подарунків від його імені. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

Вчені виявили першу в історії згадку нуля

ця форма нуля потім стала основою сучасного розуміння цього числа. Раніше повідомлялося про те, що  вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно...Зеркало недели (газета)

В Египте ученые обнаружили удивительную находку

21 и 22 династий. По мнению исследователей, ювелира звали Амунхат. Ранее сообщалось о том, что ученые обнаружили в Израиле глиняный черепок 2700-летней давности, на котором видна печать царя Езекии, который правил Иудеей в VIII веке до н. э. Согласно Библии,...Телеграф

09.09.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий