червоні дияволи

"Манчестер Юнайтед" купить зірку збірної Франції

Форвард ПСЖ Кіліан Мбаппе перебуває на прицілі МЮ. Повідомляє Футбол газета. "Червоні дияволи" бачать у молодому французі підсилення атаки і лише після його придбання готові продати АНтоні Марсіаля.Напарник Мбаппе по збірній Поль Погба...Футбол газета

Росію, але за рівнем гри набагато перевершили господарів. До речі, Ромелу Лукаку наздогнав Криштіану Роналду у бомбардирській гонці. Цікаво, що червоні дияволи грали тим же складом, що обіграв Панаму 3:0. Але у той же час у першому поєдинку бельгійці почали...Чемпион

ЧС-2018.

Повідомляє Футбол газета. Команда Бельгії не збавляє обертів і здобула вже другу розгромну перемогу на турнірі. Цього разу під каток "червоних дияволів" потрапили тунісці. За команду Мартінеса дублями відзначились Азар і Лукаку ще один гол на рахунку Бачуаї.Для збірної Тунісу...Футбол газета

футболісти просили його це зробити. Сам Еден Азар чітко реалізував пенальті. Гол Азара з пенальті у ворота Тунісу Подвоїв перевагу "червоних дияволів" Ромелу Лукаку. Бельгійський форвард закінчив атаку, яка розпочалася з перехоплення на своїй половині поля. Отримавши пас поблизу штрафного...24 канал

Бельгія - Туніс: коли і де дивитися онлайн матч ЧС-2018

фаворитом не тільки в Групі G, а й Чемпіонату взагалі - талановитому поколінню бельгійців пора б вже щось виграти. Зупинити червоних дияволів спробують тунісці, які не такі прості як здаються. У першому турі збірна Англії з величезним трудом вирвала перемогу...Ua-football

Бельгія - Туніс.

хоч підопічним Роберто Мартінеса не вдалося забити в першому таймі - Панама протрималася до 47-ї хвилини, - тим не менш, червоні дияволи після перерви тричі вразили ворота латиноамериканців. Положення бельгійців можна назвати впевненим і відповідним статусу одного з фаворитів турніру,...Ua-football

Манчестер Юнайтед офіційно оголосив про трансфер Фреда. Бразилець підписав 5-річний контракт з можливістю продовження ще на рік. За словами наставника "червоних дияволів" Жозе Моурінью, Фред може вивести гру команди на новий рівень. Втім, Манчестер Юнайтед не обмежується цим трансфером та...24 канал

Фред продемонстрировал мастерство чеканки мяча

21-го червня Манчестер Юнайтед представив півзахисника Фреда в якості гравця червоних дияволів. Британська преса оцінила цей трансфер в 52 млн фунтів.Ua-football

Англійський Манчестер Юнайтед офіційно представив екс-гравця Шахтаря Фреда в статусі новачка команди. Про це повідомляє офіційний сайт червоних дияволів. Нагадаємо, що Фред пропустив тренування збірної Бразилії через травму.Чемпион

Фред Манчестер Юнайтед чекає дозволу на роботу для півзахисника Фреда. Про це повідомляє Sky Sports. Відзначається, що після всіх формальностей червоні дияволи все ж представлять свого новачка. Це може статися вже цього тижня, пише ua-football.com. Нагадаємо, що про перехід Фреда...Чемпион

Манчестер Юнайтед ожидает разрешения на работу для Фреда

Манчестер Юнайтед чекає дозволу на роботу для півзахисника Фреда, повідомляє Sky Sports. Відзначається, що після всіх формальностей червоні дияволи все ж представлять свого новачка.Ua-football

Голкипер Манчестер Юнайтед станет самым высокооплачиваемым вратарем в мире

є воротар "Баварії" Мануель Нойєр, який заробляє близько 15 мільйонів євро в рік. Раніше повідомлялося, що де Хеа погодив з "червоними дияволами" новий п'ятирічний контракт. Де Хеа виступає за "Манчестер Юнайтед" з 2011 року. У минулому сезоні іспанський голкіпер зіграв...Ua-football

Бельгія розгромила Панаму у першому турі ЧС-2018

своєї штрафної, і в неї раз по раз спотикалися бельгійські зірки. У марних спробах прорватися вони провели весь перший період. Червоним дияволам явно не вистачало винахідливості, але вони все ж створили кілька хороших моментів. Найближчим до успіху на 22-й хвилині...Unn.com.ua

вистояли лише одну 45-хвилинку. Команда Ернана Даріо Гомеса добре діяла у захисті, проте одразу після стартового свистка на другий тайм червоні дияволи відкрили рахунок. А при таких розкладах майстерна команда завжди доведе діло до перемоги. Голи у бельгійців забили Дріс...Чемпион

основу команди складають зірки світового рівня - Еден Азар, Кевін де Брюйне, Дріс Мертенс, Тібо Куртуа. Навряд чи у плани червоних дияволів, які вважаються першими претендентами на титул із ряду темних конячок, входить у плани втрачати очки із дебютантом. Тож...Чемпион

Манчестер Юнайтед заплатит за вингера Челси 60 млн фунтов

"Манчестер Юнайтед" всерйоз націлився на вінгера "Челсі" Вілліана. Як повідомляє Daily Mail, "червоні дияволи" готові заплатити за 29-річного бразильця 60 мільйонів фунтів. Чинна угода Вілліана з лондонським клубом розрахована до літа 2020 року. Нагадаємо...Ua-football

"Манчестер Юнайтед" названий найдорожчим клубом світу за версією Forbes

"Манчестер Юнайтед" другий рік поспіль очолив рейтинг найдорожчих футбольних клубів світу за версією видання Forbes. Вартість "червоних дияволів" збільшилася на 12% і становить 4,123 млрд доларів. Друге місце займає мадридський "Реал" (4,088 млрд, +14%), третє - каталонська "Барселона"...Зеркало недели (газета)

Король Бельгії пообіцяв національній збірній підтримати її на матчі в Москві 23 червня

Король Бельгії Філіп пообіцяв національній збірній з футболу, Червоним дияволам, особисто підтримати її на матчі зі збірною Тунісу в Москві 23 червня. Про це монарх написав на своїй сторінці в...Unn.com.ua

Манчестер Юнайтед купит защитника Аугсбурга за 40 млн евро

"Манчестер Юнайтед" зацікавлений в придбанні захисника "Аугсбурга" Філіпа Макса. Як повідомляє Daily Star, "червоні дияволи" хочуть підписати 24-річного гравця цього літа. Відзначається, що англійський клуб готовий запропонувати за Макса близько 40 мільйонів євро. У минулому...Ua-football

Група G. Анонс, зірки, шанси на перемогу

Передостання група чемпіонату світу готова розкривати свої секрети. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. БельгіяНайкраще досягнення на ЧС: Півфінал (1986)Прізвисько: "Червоні дияволи"Провідні гравці: Тібо Куртуа, Кевін де Брюйне, Еден Азар, Дріс Мертенс, Ромелу ЛукакуГоловний тренер: Роберто МартінесКоефіцієнт на перемогу в турнірі: 12Бельгійці...Sportanalytic