червоні дияволи

"Манчестер Юнайтед" в гостях розгромив "Суонсі"

подачі з кутового і завдав удару. Кіпер Фабьянскі парирував м'яч, перевівши його в поперечину, де першим на добиванні поспів оборонець "червоних дияволів" Ерік Байі. Вирішити всі питання з приводу переможця матчу команді Моурінью вдалося у період з 80 по 84...Unn.com.ua

МЮ придивляється до Роббена

Роббена, повідомляє Daily Mail. Португальський фахівець раніше розглядав кандидатури Перішіча і Бейла на місце правого вінгера, проте обмежені фінансові можливості "червоних дияволів" змусили Моурінью вибрати більш економний варіант. Нагадаємо, що контракт 33-річного Роббена з "Баварією" закінчується влітку 2018 року. Також...Ua-football

Також бельгієць успішно зіграв на випередження після подачі зі штрафного у виконанні Мхітаряна і подвоїв результат... 1NEWS

Усейн Болт зіграє за МЮ в благодійному матчі.

реальність. Раніше атлет не раз заявляв, що хотів би спробувати свої сили у великому футболі, і говорив, що є вболівальником "червоних дияволів". Нагадаємо, що недавно з'явилася інформація про те, що Болта, який недавно завершив кар'єру легкоатлета, на перегляд може запросити...Ua-football

"Манчестер Юнайтед" купить гравця "Барселони" за 40 млн євро

Півзахисник "Барселони" Серхі Роберто вже дуже скоро може стати гравцем "Манчестер Юнайтед". Повідомляють Футбольні трансфери "Червоним дияволам" настільки потрібен 25-річний хавбек, що вони готові заплатити за нього 40 млн євро.Варто додати, що саме така сума відступних прописана...Футбольні трансфери

Дубль Р.Лукаку приніс "Манчестер Юнайтед" перемогу у стартовому турі АПЛ

Єдиний гол до перерви за "червоних дияволів" забив Ромелу Лукаку після точної передачі на хід від Решфорда. Також манкуніанці провели ударну заключну п'ятихвилинку - відзначилися Марсьяль і...Unn.com.ua

МЮ - Вест Гем 4:0.

Останнім матчем першого туру АПЛ стала зустріч "Манчестер Юнайтед" та "Вест Гема". Перший у складі манкуніанців дубль Ромелу Лукаку допоміг "червоним дияволам" святкувати розгромну перемогу.Ua-football

2017 року. Точні удари Каземіро та Іско допомогли переможцю Ліги чемпіонів Реалу впоратися з переможцем Ліги Європи МЮ. У складі Червоних дияволів вже при рахунку 0: 2 один гол відквитав новачок команди Ромелу Лукаку. Варто відзначити, що успіх підкорився команді...Spy-Football

Реал - МЮ 2:1.

для обох команд. Карлос Каземіро в першому таймі вивів "вершкових" вперед, а Іско на початку другого тайму подвоїв перевагу мадридців. "Червоні дияволи" зуміли на це відповісти лише одним голом, який на свій рахунок записав літній новачок команди Ромелу Лукаку. Нагадаємо,...Ua-football

Шестеро футболістів "Манчестер Юнайтед" пропустять гру за Суперкубок УЄФА

Моурінью розповів про кадрові проблеми з якими він зіткнувся перед важливим стартом в єврокубках, передає УНН з посиланням на сайт "Червоних дияволів". "Не буде Філа Джонса, Еріка Байї і Фонсу-Менса, тому що Тім, ймовірно, піде в оренду. Тому ми вирішили,...Unn.com.ua

Повернення Івана Чендея

Іван Чендей "був і залишився духовною опорою. Буквоид

Як з нічого створити собі проблеми і одразу забити у відповідь.

Юнайтед" зіграв черговий контрольний поєдинок в рамках підготовки до нового сезону. Цього разу команда Моуріньо перемогла італійську "Сампдорію" 2:1. Рахунок червоні дияволи відкрили вже на 10-й хвилині. Постарався Генріх Мхітарян, який головою замкнув ефектну контратаку. А виникла вона після того,...Ua-football

Двоє футболістів "Манчестер Юнайтед" пропустять матч за Суперкубок УЄФА - ЗМІ

Юнайтед" отримали дискваліфікацію через порушення правил здачі допінгу після фіналу Ліги Європи, повідомляє УНН з посиланням на The Guardian. Центрбек "Червоних дияволів" Філ Джонс дискваліфікований на два матчі за звернення зі співробітником, відповідальним за допінг-контроль. Повідомляється, що гравець образив його,...Unn.com.ua

Півзахисник "Челсі" Н.Матіч перейшов до стану "Манчестер Юнайтед"

Контракт із сербом "Червоні дияволи" підписали терміном на три роки. Нагадаємо, що "МЮ" раніше підсилили склад нападником "Евертона" Ромелу Лукаку.Unn.com.ua

Офіційно: Манчестер Юнайтед підписав Матіча

Півзахисник "Челсі" Неманья Матіч підписав з "МЮ" трирічний контракт, повідомляє офіційний сайт "червоних дияволів". Угода підписана за схемою "3+1". Фінансові умови як контракту, так і трансферу, не повідомляються, проте британські ЗМІ говорять, що манкуніанці...Ua-football

Захисник ПСЖ Орьє може перейти в Манчестер Юнайтед

Орьє в найближчі дні може стати гравцем Манчестер Юнайтед, повідомляє Sky Sports. За інформацією джерела, футболіст погодився перейти в розташування Червоних дияволів, незважаючи на інформацію про інтерес до нього з боку Барселони, Інтера і Тоттенхема. На початку червня повідомлялося, що...Ua-football

Гол Неймара приніс "Барселоні" перемогу над "Манчестер Юнайтед"

першому таймі – захисника Валенсія втратив м'яч біля власних воріт, чим і скористався Неймар. До перерви ще не раз рятував "Червоних дияволів" Давід Де Хеа. У підсумку 1:0. Варто відзначити, що для "Барселони" це друга перемога в двох матчах. У...Unn.com.ua

Конте: Лукаку і Мората - гравці одного рівня

Також слід зауважити, що раніше "Челсі" активно цікавився Ромелу Лукаку, проте форвард "Евертона" перейшов в "Манчестер Юнайтед" і підписав з "червоними дияволами" угоду також на п'ять років.Ua-football

оренди в "ПСВ" і зіграв за "містян" в першому ж контрольному матчі. На 74-й хвилині за рахунку 0:2 на користь "червоних дияволів" він вийшов на поле замість дебютанта першої команди Ман Сіті, 17-річного Філіпа Фодена. Однак за цей час не...Ua-football

О.Зінченко у складі "Манчестер Сіті" зазнав поразки від "Манчестер Юнайтед"

Перемога дісталася "Червоним дияволам", які оформили її впродовж двох хвилин першого тайму. Зауважимо, що обидва клуби наступні матчі проведуть проти мадридського "Реалу".Unn.com.ua