червона картка

Без офсайду та пенальті.

третьої картки помаранчевої. "При отриманні помаранчевої картки гравець міг би відбувати 10 хвилин покарання, якщо порушення було недостатнім для пред'явлення червоної картки", - розповів голландець. Крім цього, ФІФА розглядає варіант з повним скасуванням жовтих краток. Їх мають змінити персональні фоли,...Еспресо TV

Інтерпол має намір підняти питання міжнародного розшуку Януковича

Януковича Олександра, екс-глава МОЗ Раїса Богатирьова, екс-міністра фінансів Юрія Колобова і екс-керівника "Укртелекому" Георгія Дзекона.По всіх цих чиновників була виставлена "червона картка", яка передбачає затримання для екстрадиції в Україну.Але потім Інтерпол припинив це рішення через скарги адвокатів екс-чиновників.За матеріалами...Infokava.com

Суддя Майк Дін знижений в статусі

суддівства 48-річного Діна було чимало запитань, особливо після матчу між "Вест Хемом" і "Манчестер Юнайтед" 2 січня, коли Майк показав червону картку Софіане Фегулі, пізніше скасовану за допомогою апеляції, і зарахував гол Златана Ібрагімовича з офсайду, Трохи раніше матчу...Ua-football

Один танцевал, другой - подстригся.

кинув у бік гравця пляшку з водою. Лише через кілька хвилин після початку інциденту до справи підключився арбітр і показав червону картку футболістові, який грубо обійшовся з беззахисним собакою. Неоднозначний епізод трапився в одному з матчів чемпіонату Туреччини. У лютому...Слободской край

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль.

11 разів і тричі виграв протягом 14-ти візитів на Олд Траффорд у часи Прем'єр-ліги;- У цьому протистоянні було показано 16 червоних карток, що є другим показником після мерсисайдського дербі;- Тільки Рууд ван Ністельрой (15) забив більше голів у 19-ти перших...Новини футболу

Захисник господарів Христос Лісгарас зробив убивчий підкат, встромившись шипами в коліно Себа. Червону картку також отримав Себа, який висловлював обурення підкатом суперника.ДеПо

Андрей ЗАПОРОЖАН: «Посвятил футболу всю свою сознательную жизнь»

одного боку яскраві перемогу та результативні матчі, можливість спробувати свої сили в Лізі Європи, а з другого травми, розчарування та червона картка на фініші року складають суперечливе враження. Маю надію що рік новий принесе більше приємних миттєвостей. Хочу привітати усіх...Спорт.ua

Владимир ЧУЛАНОВ: «Картушов может заинтересовать клубы Премьер-лиги»

такого сказати не можу. Можливо, трошки стриманішим потрібно бути Костянтину Махновському. У кубковому поєдинку з «Геліосом» поліз у бійку, заробив червону картку, підвів свою команду. Футбол – командний вид спорту і від помилки однієї людини може постраждати колектив. — Складіть...Спорт.ua

Балотеллі дискваліфікований на 2 матчі чемпіонату, Беланда - на один

Нападник Маріо Балотеллі не допоможе "Ніцці" в 2 найближчих іграх чемпіонату через прямий червону картку, отриману в зустрічі з "Бордо" в рамках 19-го туру Ліги 1. Про це повідомляє L'Equipe. Одноклубник Балотеллі Юнес Беланда, який...Ua-football

MyScore UA огляд офігенного додатку для спортивних вболівальників

до найпопулярнішої сьогодні гри НогаМяч. MyScore UA дає можливість переглядати розгорнуту статистику футбольних матчів склади команд, авторів голів, жовті та червоні картки, заміни і так далі. Звісно не обділили додаток і push-повідомленнями, щоб тримати якихось забудькуватих вболівальників в курсі футбольних...Pingvin.pro

Півзахисник Манчестер Сіті, екс-гравець Шахатря Фернандіньо дискваліфікований на 4 матчі. Футбольна асоціація Англії залишила в силі червону картку, отриману гравцем у матчі 20-го туру АПЛ проти Бернлі, передає Eurosport. Фернандіньо пропустить ігри чемпіонату проти Евертона, Тоттенгема та Вест...Чемпион

іншої думки і зауважив в діях футболіста Порту злий умисел і підступність. Не роздумуючи ні секунди, реф дістав з кишені червону картку і відправив Данило відпочивати завчасно.ДеПо

Бразильський півзахисник "Манчестер Сіті" Фернандінью покараний за другу поспіль червону картку в матчах АПЛ...ДеПо

Манчестер Сіті - Бернлі 2:1.

рахунком 2:1 над "Бернлі". На 32-й хвилині зустрічі "Містяни" залишилися вдесятьох після того, як уже третю за останні шість матчів червону картку отримав півзахисник Фернандіньйо. Однак у другому таймі підопічні Хосепа Гвардіоли змогли вирвати перемогу завдяки точним ударам Гаеля Кліші...Ua-football

майже всього поєдинку, здобув важку перемогу над Вест Хемом у 20-ому турі АПЛ. Головний рефері Майк Дін показав досить сумнівну червону картку Софьяну Фегулі.Spy-Football

Біліч: Червоної картки не було, а другий гол МЮ був забитий з очевидного офсайду

команди було важко, але у нас були шанси. Я розчарований результатом і тим, як ми програли, але пишаюся своїми гравцями. Червоної картки не було. Це була обопільна боротьба, і порушував правила Філ Джонс. Нога Фегулі не була високо піднятою, це...Ua-football

Суд в Чехії: Кидатися яйцями в президента Земана - не злочин

в адміністративному порядку. Нагадаємо, президента Чехії Мілоша Земана освистали і закидали яйцями в 2014 році. Демонстранти закликали Земана піти у відставку, а також показували йому символічні червоні картки. Невдоволення мітингувальників викликали як попередні висловлювання Земана про «оксамитові революції», так і проросійська позиція глави держави.Ракурс

На 32-й хвилині бразилець отримав пряму червону картку за підкат проти Йоханна Гудмундссона. Тепер Фернандінью загрожує автоматична 4-матчева дискваліфікація.ДеПо

Фернандіньо отримав третю червону картку за шість матчів

Фернандіньо втретє за останні шість матчів "Манчестер Сіті" отримав вилучення. У домашньому матчі АПЛ з "Бернлі" бразильський хавбек отримав пряму червону картку вже 31-й хвилині, за грубий підкат проти вінгера "Бернлі" Гудмундссона. Екс-гравець "Шахтаря" своє перше вилучення в сезоні отримав...Ua-football

Львівські спортивні команди підбили підсумки 2016 року

приміряли три сезони тому. «Енергетик» Михайло Грицина згадує: «У фінальній грі, на жаль, я не брав участі, бо мені дали червону картку. Сидів на трибунах і, напевно, кілограми три втратив зразу. А після свистка, як закінчився поєдинок, коли усвідомив, що...Галичина спортивная