червона картка

Термалика с Путивцевым проиграла в 32-м туре чемпионата Польши

Шльонськ. У стартовому складі господарів поля вийшов український хавбек Артем Путівцев. Відзначимо, що клуб з Нецечі догравав зустріч в меншості. Червону картку заробив Мартін Мільковіч. Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь Шльонська. На даний момент Термаліка займає передостанню сходинку...Ua-football

про нашу взаємоповагу з Венгером, хоч з боку іноді здавалося, що її немає", - сказав португалець. "Футболісти отримують жовті і червоні картки за агресивні дії один проти одного, лаються протягом своєї кар'єри - те ж буває і з тренерами", -...Чемпион

таймі цього матчу був видалений захисник “Бешикташа” Пепе. У першій півфінальній зустрічі, яка завершилася з рахунком 2:2, було показано три червоні картки. Зазначимо, що у фіналі Кубка Туреччини переможець цієї пари зіграє з ФК “Акхісар Беледієспор” українського форварда Євгена Селезньова.ICTV

Безчинства у півфіналі Кубку Туреччини: фанати зірвали матч і травмували тренера "Бешикташа"

з гри захисник Бешикташа Пепе. Примітно, що в першому півфіналі, в рамках якого була зафіксована нічия 2:2, було показано три червоні картки. Нагадаємо, що в іншому півфіналі дубль Селезньова вивів Аксіхар до фінального раунду боротьби за...Unn.com.ua

Вболівальники зірвали матч "Фенербахче" - "Бешікташ"

щоб уникнути погіршення стану здоров'я. Це був матч-відповідь, а в першому півфіналі, який завершився з рахунком 2:2, було показано три червоні картки. Нагадаємо, раніше українець Євген Селезньов вивів у фінал Кубка Туреччини "Акхісар"...Зеркало недели (газета)

Матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка Туреччини Фенербахче – Бешикташ завершився гучним скандалом. Арбітр зустрічі тричі був змушений зупиняти поєдинок через безчинства фанатів, які жбурляли на поле різноманітні предмети, а на 58-й хвилині хвилині рефері остаточно скасував матч. Селезньов дублем вивів Акхісар...24 канал

ЛНЗ-Лебедин - у півфіналі Кубку України серед аматорів

продовжився. ЛНЗ нарешті повноцінно заволодів ініціативою. Факел зупинився. До того ж, гості грали в меншості. У першому таймі за розмови червону картку отримав Драган. У другому за те саме Факел залишився вдевятьох. Але до цього команди ще встигли обмінятися голами:...Про Все

Шальке - Айнтрахт 0:1.

всіх і головою відправив м'яч у сітку. Добре? Так, але не зовсім. Одразу ж Айнтрахт залишився в меншості: Фернандес отримав червону картку за грубий підкат. Цікаво, що рішення про видалення арбітр прийняв після перегляду відеоповтору. У Шальке залишалося не так...Ua-football

34-й хвилині зустрічі. Гравець почав штовхати головного тренера Едгардо Малвестіті. За тренера заступились партнери футболіста, а сам Дос Сантос отримав червону картку. Нагадаємо, нещодавно сталась бійка після матчу жіночого чемпіонату України.24 канал

"На жаль, арбітр не міг побачити це, але якби була застосована система відеоповторів, то могло бути обране рішення про винесення червоної картки (див. випадок з червоною карткою Бонуччі в матчі серії А Мілан - Дженоа в цьому сезоні)", - написано...Чемпион

Призрак катеначчо.

Мілан - Наполі 0:0 32-й тур здавався найкращим кандидатом на звання найяскравішого, найінтригуючого у сезоні. Жорсткій, вкрай слабкій, ледачій, позбавленій бажання і уяви. Навіть дивно, що тур закінчився лише з двома червоними картками. Ua-football

Львівські "Карпати" продовжили переможну серію в чемпіонаті України

швидко залишив номінальних господарів у меншості він віддав тонкий пас на Карраскаля, але мяча рукою зупинив Грачов: друге попередження і червона картка. Таким чином, леви завоювали третю підряд звитягу в чемпіонаті і з 29 набраними балами відірвалися від Сталі і...Unn.com.ua

"Карпати" переграли "Сталь" і відірвалися від зони вильоту

помилку біля свого штрафного майданчика. Знову не обійшлося без вилучень. За останні три поєдинки за участю "Карпат" судді показали 5 червоних карток. Втім, лише одну з них отримав гравець львівського клубу (в минулому турі видалили Лобая). У цій зустрічі рефері...Ваші новини

Динамо святкує, Макаренко йде на підвищення, Барса б

ще в першому таймі Володимир Шепелєв скористався невдалими діями Хочолави та забив, як виявилось, переможний гол. Звісно, не обійшлось без червоної картки вже в компенсований арбітром час нерви не витримали у Тайсона, який накинувся на Мбокані за досить грубий підкат.Ua-football

Динамо перемогло Шахтар.

пішли розбірки під час першої Тайсон отримав попередження, а під час другої він же повівся на провокацію Мбокані і отримав червону картку. Як підсумок, кияни наблизилися до донеччан на відстань однієї перемоги що ж, тим цікавіше! Шахтар Динамо 0:1 Голи:...Високий замок

Михайленко: У Першій лізі у нас буде завдання посісти перше місце або те, яке дасть право вийти в УПЛ

зробили в кінці дві заміни. Вирішили йти ва-банк? Побачили, що Володя Киричук зняв футболку, і зрозуміли, що у нього буде червона картка. А нам потрібно було забивати, тому випустили одразу трьох нападників. В принципі, це спрацювало. Може, хлопці, які вийшли...Ua-football

Фещук о матче с Десной: Я подвел команду

прокоментував інцидент в матчі Першої ліги проти Десни. - Сподіваюся, що моє покарання буде м'яким. Нагадаємо, що Максим Фещук отримав червону картку в матчі Арсенал - Десна (3:3) за святкування голу в ворота суперника.Ua-football

До квартету приєдналися «Реал» і «Баварія»

Перший матч - 3:0. Основний час завершувався, і рефері додав три хвилини. За сумою двох поєдинків перепустку до півфіналу вибороли мюнхенці. Голос Украины (газета)

Буффон може отримати дискваліфікацію в Серії А через вилучення в матчі ЛЧ з Реалом

протокол гри. Також санкції можуть бути, якщо дисциплінарний комітет УЄФА розгляне післяматчеві заяви голкіпера в пресі. Нагадаємо, Буффон отримав пряму червону картку на третій компенсованій хвилині поєдинку через реакцію в різкій формі на призначений у ворота "Ювентуса" пенальті.Ua-football

Чуйченко: Матч Шахтар - Динамо - це свого роду свято для Харкова

"Шахтарем" не пограєш, тому, думаю Хацкевич будуватиме гру на контратаках. Багато може вирішити швидкий м'яч. Думаю, що побачимо ми і червоні картки, адже цей матч може стати ключовим у боротьбі за чемпіонство. - Ви як колишній нападаючий, що можете сказати...Ua-football