червона картка

В чемпіонаті Іспанії серед молодіжних команд відбулася бійка Гравець однієї з команд отримав червону картку і на шляху до роздягальні його спровокував один з фанатів і розпочалася сутичка.1NEWS

Коли перевага ще не означає перемогу

Але на цьому харків’янин зі свистком не зупинився. Після боротьби у центрі поля і якогось непорозуміння він несподівано показав пряму червону картку Борисові Баранцю. Що там відбулося і хто правий, а хто ні у тій ситуації, сказати складно — хай...Галичина спортивная

МФК «Кремінь» сьогодні приймає хмельницьке «Поділля»

за виїзну поразку в Горностаївці. На жаль, команді не допоможе захисник "Кременя" Євген Кравчук, який у матчі з "Миром" отримав червону картку. Пряма трансляція Анонс 22 туру: «Металург» - «Нива» - 0:4 25.03 «Кремінь» - «Поділля» «Жемчужина» - «Мир» «Енергія»...Кременчугский Телеграф

Захисник Сток Сіті Філ Бардслі, який отримав червону картку в останньому матчі, вирішив скористатися паузою і вирушив із дружиною до Дубаї. Бардслі не отримав виклик до збірної Шотландії, тож вирішив...Znaj.ua

76 хвилині Сергій Герасимець подвоїв перевагу червоно-чорних. Рахунок 2-0. Після цього у гостей нерви почали здавати. і як підсумок арбітр червоною карткою видалив з поля охтирця Іраклія Циколію. Далі було ще кілька гострих моментів які так і не були втілені...Все

(2003 і 2007). Зеєдорф також є володарем ще одного унікального досягнення - за всю професійну кар'єру він не отримав жодної червоної картки. 5. Рауль Гонсалес (Іспанія - Реал, Шальке-04) 161 матч В активі Рауля три тріумфи в Лізі чемпіонів і...Znaj.ua

На Прикарпатті під час гри футболіст зламав щелепу арбітру

і продовжував використовувати на полі лайку. В момент зупинки гри суддя застосував до порушника повторне попередження, пред’явивши почергово жовту та червону картки. А коли схилився записати рішення у робочий зошит, отримав удар у щелепу від обуреного спортсмена. Після чого футболіст...Галичина спортивная

Як і в першому матчі, червона картка в грі Порту і Ювентуса стала вирішальною. Про це заявив тренер португальської команди Нуну Еспіріту Санту.Чемпион

"Лестер" переміг "Севілью" і пройшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

положення, а на 54 хвилині Марк Олбрайтон вдруге засмутив воротаря андалузців Ріко 2:0. Примітно, що Севілья догравала зустріч у меншості червона картка в пасиві Саміра Насрі. Таким чином за підсумком двох поєдинків з результатом 3:2 далі продовжить боротьбу за трофей...Unn.com.ua

і продовжував використовувати на полі лайку. В момент зупинки гри суддя застосував до порушника повторне попередження, предявивши почергово жовту та червону картки. А коли схилився записати рішення у робочий зошит, отримав удар у щелепу від обуреного спортсмена. Після чого футболіст...Бліц-інфо

"Шанхай Шеньхуа" скоротив зарплату своєму гравцю через фол (ВІДЕО)

Китайський "Шанхай Шеньхуа" застосував нові санкції до півзахисника Цинь Шену.Повідомляє Футбол газета. > Хавбек, який отримав пряму червону картку на 24-й хвилині матчу другого туру китайської Суперліги проти клубу динамівця Жуніора Мораеса - "Тяньцзінь Цюаньцзянь" (1: 1). Футболіст спеціально...Футбол газета

Верес обыграл Нефтяник в перенесенном матче 15 тура Первой лиги

добиванні був Сергій Герасимець. З двох метрів він пробив вище воріт. Заключні п’ять хвилин гри гості догравали у меншості. Пряму червону картку отримав Іраклій Циколія. Гостям у цей час довелося несолодко. В одному з епізодів після удару Руслана Степанюка з...Спорт.ua

Иван ГЕЦКО: «Хачериди просто не хочет защищать цвета Динамо»

«Звісно, причина скандалу у конфлікті між Хачеріді та менеджерами «Динамо. То вдарить когось на полі і заробить червону картку, то вчинить безглузду витівку!Sportgid

Під час пікету активісти тримали в руках червоні картки, свищики, футбольний мяч та зустрічали учасників засідання скандуванням Права людини поза грою.Високий замок

російської делегації "зіпсували" представники української громади у Мадриді, як прийшли із мирним пікетом під будівлю Сенату. Вони тримали в руках червоні картки, свищики, футбольний м’яч та зустрічали учасників засідання скандуванням "Права людини поза грою", - йдеться у повідомленні. Учасники пікету...Європейська правда

Бойченко Євгеній відмітився прямою червоною карткою на 26 хвилині першого тайму.Голос Карпат

що мітингувальники засуджують «політику в інтересах олігархів. «Методи цієї системи нічим" не краще методів системи Януковича. Ми вважаємо, що це червона картка цій владі », - заявив він. Колона після мітингу на площі попрямувала маршем вулицями міста. Нагадаємо, в Україні...7 днів

божевільний фарт був на боці однієї з команд. Ключовим епізодом зустрічі міг стати момент, коли «телефоніст» Валерій Директоренко отримав пряму червону картку. Після цього «ЛТК/ІнБев/НПУ» довелося грати дві хвилини у меншості, але вони вистояли. На останній хвилині наставник «залізничників» Євген...Spy-Football

"Волинь" - "Шахтар": відео онлайн-трансляція матчу

зробити, то лучанам доведеться дуже важко. Відзначимо, що "Волині" в протистоянні з "Шахтарем" не допоможе нападник Анатолій Діденко, який отримав червону картку в попередньому турі. Що стосується гостей, то Паулу Фонсека не зможе розраховувати на нападника Факундо Феррейру (дискваліфікація), Дентіньо...Зеркало недели (газета)

божевільний фарт був на боці однієї з команд. Ключовим епізодом зустрічі міг стати момент, коли телефоніст Валерій Директоренко отримав пряму червону картку. Після цього ЛТК/ІнБев/НПУ довелося грати дві хвилини у меншості, але вони вистояли. На останній хвилині наставник залізничників Євген...Спортивний Житомир