червона картка

Набі Кейта отримав триматчеву дискваліфікацію

- "Боруссія" (М) (2:2), гвінеєць на 83-й хвилині матчу вдарив ногою в обличчя Крістофа Крамера, за що і отримав пряму червону картку. Таким чином, Кейта не зіграє в матчах чемпіонату Німеччини з "Аугсбургом", "Айнтрахтом" і "Кельном". Чи буде "Лейпциг" подаватиме...Ua-football

Олімпік - Динамо 1:2.

зможуть контролювати хід гри. Навіть якщо не вести мову по всіх спірних рішеннях, то момент на Кадаре - це чиста червона картка, адже гравець "Олімпіка" цілеспрямовано йшов у стик з ризиком нанесення травми. Крім того, на Мбокані був чистий пенальті.Ua-football

"Зоря" - "Карпати" - 0:0

«Карпат» і далі нічого не вдавалося, за винятком проривів Ді Франко, якого, правда, одразу ж грубо збивали, ціною жовтих та червоної карток. У допомогу аргентинцю випустили Карраскаля, але й колумбійцю не вдавалося щось вигадати біля воріт Луніна. Натомість Мисак крутився...Галичина спортивная

Але серйозних політичних успіхів це покоління зараз не має. У нас практично немає політичної еліти цього покоління. Високий замок

Жіноча футбольна збірна України провела перший матч відбору до КС-2019

зі штрафного. Команді Божидара Мілетіча вдалося витримати тиск української збірної і вирівняти гру. А незадовго до свистка арбітра на перерву червону картку отримала Моніка Цоняр. Після перерви на 57-й хвилині небезпечно пробивала Дятел з 10-ти метрів, але "сфера" зрадницьки оминула...Unn.com.ua

Після апеляції Реала дискваліфікація Марсело скорочена до одного матчу

розгляду якої покарання було скорочено до однієї гри. Нагадаємо, що в матчі 3-го туру проти "Леванте" (1:1) бразилець отримав пряму червону картку за удар по спині суперника, який не володіє м'ячем. Поведінка гравця було розцінена грубою, однак яка не призвела...Ua-football

чемпіонату Іспанії через удар суперника ногою по спині. Відповідне рішення узвалив дисциплінарний комітет чемпіонату Іспанії, повідомляє AS. Марсело отримав пряму червону картку в матчі третього туру чемпіонату Іспанії проти “Леванте” (1: 1) за фол проти Джефферсона Лерміт. У протоколі арбітр...1NEWS

"Шахтар" програв "Наполі" в матчі Юнацької ліги УЄФА

Алессіо Дзербин, який замкнув подачу Гаетано зі штрафного. Відзначимо, що 80-й та 93-й хвилинах гравці "Наполі" (Пальм'єрі і Еспозіто) отримали червоні картки. "Шахтар" U-19 - "Наполі" U-19 - 1:2 Голи: Кулаков, 71 - Гаетано, 44, Дзербин, 72 Склад "Шахтаря": Вертей,...Зеркало недели (газета)

Марсело дискваліфікований на 2 матчі чемпіонату Іспанії

Ліги дискваліфікував захисника "Реала" Марсело на два матчі. Нагадаємо, що в матчі 3-го туру проти "Леванте" (1:1) бразилець отримав пряму червону картку за удар по спині суперника, який не володів м'ячем. Сьогодні епізод був розглянутий дисциплінарним комітетом, а порушник був...Ua-football

А в другому таймі червону картку отримав єдиний воротар житомирян Єгор Угольніков. Дуже здорово у воротах грав і Олександр Розпотнюк, якому доводилося виручати свою команду.Спортивний Житомир

Акценти Ліги Чемпіонів.

матчах чемпіонату Португалії він забив пять голів. Однак зіграти проти своєї колишньої команди Абубакар не зможе, оскільки відбуває дискваліфікацію за червону картку, отриману в поєдинку "Бешикташа" проти "Ліона" в Лізі Європи. А це серйозна допомога чорним орлам, які всерйоз розраховую...Ua-football

FA відхилила апеляцію Ліверпуля на дискваліфікацію Мане

Футбольна асоціація Англії відхилила апеляцію "Ліверпуля" на дискваліфікацію півзахисника Садіо Мане. Таким чином, гравцеві доведеться пропустити три наступні матчі "червоних" у внутрішніх турнірах. Хавбек пропустить поєдинки чемпіонату проти "Бернлі" і "Лестера", а також матч Кубка ліги, повідомляє Sky Sports. Нагадаємо,...Ua-football

Ліверпуль подасть апеляцію на дискваліфікацію Мане

з ключових гравців команди Юргена Клоппа, на 37-й хвилині гри зіграв прямою ногою проти голкіпера Едерсона, за що отримав пряму червону картку. "Ліверпуль" планує подати апеляцію, аби скоротити покарання до одного або хоча б двох матчів, передає ВВС. У випадку...Ua-football

ФФУ: потрібно було давати червону картку гравцю «Ворскли»

Правильна оцінка з боку АА № 1? "прапорець внизу" - під час взяття воріт командою гостей. В момент передачі вперед, нападник команди гостей Sportgid

АПЛ. Ганьба "Ліверпуля", осічка МЮ, успіх "Челсі" і "Тоттенхема"

Червона картка Садіо Мане, котрий завдав важкої травми воротарю "Ман Сіті", визначила розгром на "Етіхаді". "Тоттенхем", "Челсі" та "Арсенал" перемогли, а "Манчестер Юнайтед" несподівано втратив очки проти "Сток Сіті". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: АПЛ. "Манчестер Сіті" - "Ліверпуль" -...Sportanalytic

Хет-трик Іммобіле допоміг "Лаціо" розгромити "Мілан"

Четвертий раз м'яч у сітку відправив Луїс Альберто в проведеній контратаці. Гол-престижу на рахунку Монтоліво. Зауважимо, що в компенсований час червону картку отримав представник "орлів" Марко Пароло. Відзначимо, що у турнірній таблиці "Лаціо" піднялися до 4-го щабля – 7 очок,...Unn.com.ua

На Закарпатті відбулись матчі 15-го туру чемпіонату області з футболу у Західній зоні

у матчі гості, які відзначилися в першому таймі (Руслан Лемак). Очевидно, далося взнаки й вилучення в господарів. Вони отримали пряму червону картку після перерви. Завдяки ж вікторії В.Копаня упевнено почувається в золотій середині. Загалом туро виявився цікавим: порадували як господарі,...Голос Карпат

Марсело буде дискваліфікований на два або три матчі

Захисник "Реала" Марсело не допоможе своїй команді в найближчих матчах чемпіонату Іспанії. Раніше червоні картки отримували Кріштіану Роналду і Серхіо Рамос.Ua-football

Куман: Не потрібно втрачати почуття реальності

складно впоратися. Третій гол позбавив впевненості нашу команду. Я розчарований другим таймом. Я не прошу, щоб гравці отримували жовті або червоні картки, але в деяких ситуаціях ми були занадто м'якими. Ми були занадто м'якими, занадто слабкими і у нас не...Ua-football