червона картка

А ще суд забов'язав обласну раду виплатити компенсацію за вимушений прогул Сергія Ротоноса понад 50 тисяч гривен... Новамедіа

В матче с Бешикташем его команде повезло

(5:0). Нагадаємо, що в складі турецької команди вже на 16-й хвилині заробив вилучення екс-гравець київського "Динамо" Домагой Віда. "Звичайно, з червоною карткою нам дещо пощастило, однак і ми в першому таймі діяли нервово. Ми дозволили супернику створити кілька моментів. Радує...Ua-football

Львівські «Карпати» перемогли втретє в сезоні

погодні умови не дозволили продовжити матч. Сьогодні Карпати вигризли три очки завдяки класному удару Хорхе Карраскаля з-за меж штрафного. Згодом червону картку за фол проти Акулініна отримав орендований в київського Динамо захисник Зураб Очігава. Після такого Олімпік вже не зміг...Щоденний Львів

Екс-гравець "Динамо" "наламав дров" в Лізі чемпіонів (ВІДЕО)

1\8 фіналу чемпіонської ліги між "Баварією" і "Бешікташем" хорватський оборонець вже на 16-ій хвилині залишив свою команду вдесятьох, отримавши пряму червону картку.Мюнхенці сповна скористались чисельною більшість і розгромно перемогли в домашній грі з рахунком 5:0.Нагадаємо, Віда перейшовз "Динамо" в турецький...Футбол газета

Тренер Бешикташа: Мы не могли играть в свой футбол, поскольку Бавария оказалась слишком сильной

Гюнеш прокоментував поразку від "Баварії" (0:5) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. "Ми не заслужили хороший результат сьогодні. Після червоної картки ми повністю втратили контроль над грою. Ми намагалися чинити опір, але після першого гола суперник розкріпачився. "Баварія" -...Ua-football

Баварія - Бешикташ 5:0. Вони розважалися як могли

створили на два матчі вперед, проте знову зіткнулися з проблемою ефективності своєї гри. Віда грубо підкотився під Левандовскі і отримав червону картку, але щоб це якось позначилося на розподілі сил на полі - навряд чи. Бешикташ як сидів у своєму...Ua-football

Ліга чемпіонів: "Челсі" і "Барселона" зіграли внічию, "Баварія" розгромила "Бешикташ"

В Європі продовжилися матчі плей-офф Ліги чемпіонів. Попередження: Мората, Рюдігер - Ракітіч, Суарес, Бускетс. Зеркало недели (газета)

Домагой Віда провалив свій дебютний матч в Бешикташі в Лізі чемпіонів. У грі 1/8 фіналу проти Баварії хорватський захисник отримав червону картку вже на 16-й хвилині. The two earliest red cards in the Champions League this season have both come...Чемпион

Віда отримав червону картку вже на 16-й хвилині матчу з Баварією

вийшов в стартовому складі на перший матч 1/8 Ліги чемпіонів проти "Баварії" і вже на 16-й хвилині матчу заробив пряму червону картку. Захиснику поблизу штрафного в підкаті довелося зупиняти прорив Левандовскі, який погрожував виходом один на один. У підсумку, прикордонну...Ua-football

Главный тренер Манчестер Сити подрался с наставником Уигана (ВИДЕО)

Сутичка сталася після того, як півзахисник "городян" Фабіан Делф отримав червону картку. Благо, що співробітники "Сіті" швидко розняли тренерів.Ua-football

Герой хітової пісні Євро-2016 вибив "Манчестер Сіті" з Кубка Англії

в матчі 5-го раунду Кубка Англії. У другому таймі "городяни" грали вдесятьох після того, як наприкінці першої половини зустрічі пряму червону картку отримав півзахисник Фабіан Делф. Єдиний м'яч у матчі на 79-й хвилині забив нападник господарів Вілл Грігг. У поточному...Зеркало недели (газета)

Рефері у чемпіонаті Бразилії показав 9 червоних карток (ВІДЕО)

Матч нижчого бразильського дивізіону "Віторія" - "Байя" завершився дуже несподівано. У другому таймі на полі зав'язалася масова бійка, після чого нерви гравців розхиталися остаточно. Футбол газета

Футбольний матч в Бразилії закінчився танком та масовою бійкою гравців

воріт, вирішив станцювати, чим розлютив суперників і спровокував бійку. За підсумками масової бійки і в наступні три хвилини арбітр показав червоні картки п'яти гравцям "Байї" (двом запасним) і трьом футболістам "Віторії". Однак на цьому арбітр не зупинився. На 77-й хвилині...Високий замок

Денис Гармаш / ФК Динамо Київ Лідер Динамо Денис Гармаш заслуговував на червону картку у грі 1/16 фіналу ЛЄ проти АЕКа (1:1) Про це заявив екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар. "Денис Гармаш отримав би друге...Чемпион

Карпати перемогли грузинський Самгуралі

вилучення. Іван Лобай помилився і відразу взявся виправляти ситуацію. Оборонець зірвав атаку «Самгуралі» перед самим штрафним майданчиком і отримав пряму червону картку. Згідно з регламентом спарингу Лобая відразу замінив Ніка Сандохадзе. Грузини не скористалися нагодою скоротити рахунок і небезпечний штрафний...Галичина спортивная

"Шахтар" у меншості переміг на заключному спарингу в ОАЕ

Вже черз п'ять хвилин автор голу покинув поле. Натуралізований українець в центрі поля вдарив ззаду по ногам опонента і отримав червону картку. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шевченко відвідав поєдинок "Шахтаря" на зборах в ОАЕ На 87 хвилині швидкий випад три в три...Unn.com.ua

уникав вилучень буквально на рівному місці. Таких у Руслана в цьому сезоні накопичилося аж два. І нехай дискваліфікацію через одну червону картку бельгійські футбольні інстанції перевели в умовний розряд, суті це не міняє. Адже раніше у професійній карєрі Маліновського вилучень...Спортивний Житомир

Олімпіакосом, інформує УНН з посиланням на прес-службу ФК Динамо.Поєдинок виявився дуже насиченим на події, було показано 8 жовтих і 1 червону картку, а вся розвязка трапилася в останні 10 хвилин гри. Спершу, на 81-й хвилині, господарів вперед вивів іранець Карім...Unn.com.ua

Карпати поступилися Ягеллонії

«Зелено-білі» завершували поєдинок у меншості. Назар Вербний грубо зіграв проти свого опонента у центрі поля, за що побачив перед собою червону картку. Поляки скористались територіальною перевагою та забили вдруге: гравець «жовто-червоних» у стилі Мякушка пробив із-за меж штрафного — 1:2.Спорт.ua

два голи наприкінці зустрічі. Зазначимо, що у цей момент столичні футболісти перебували у меншості: на 63-й хвилині Кільян Мбапе отримав червону картку. Цікаво, що суддя виписав вилучення футболісту після перегляду моменту на відео. Le @PSG_inside se qualifie pour sa cinquime...Чемпион