червона картка

"Севілья" мінімально перемогла "Лестер" у першій грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

стару синьйору забили гравці, що вийшли із заміни Пьяца і Дані Алвес. Португальці починаючи з 27 хвилини грали у меншості червона картка у пасиві Теллеса.Unn.com.ua

Мирослав СТУПАР: «Современные футболисты не являются джентльменами»

навколо пальця. Інша хвороба футболістів - після будь-якого зіткнення вони корчаться та імітують біль, щоб суддя показав супернику жовту чи червону картку. І дуже часто такі фінти спортсменам вдаються, адже рефері «клюють» на ці хитрощі. Сучасні...Sportgid

26-го туру Ліги 1 проти Лорьяна, нападник Ніцци Маріо Балотеллі став першим гравцем серед футболістів топ-5 ліг, якому тричі показували червону картку в нинішньому сезоні. До цього форвард вилучався в поєдинку 19-го туру проти Бордо і 8-го туру проти того...Чемпион

комітет Федерації футболу України дискваліфікував форварда київського Динамо Жуніора Мораєса на 5 матчів. Про це повідомляє FootballHub. Мораєс покараний за червону картку в грудневому поєдинку 18-го туру української Премєр-ліги з Шахтарем (3:4). Нагадаємо, що по ходу матчу бразилець зумів відправити...Spy-Football

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України дискваліфікував форварда київського Динамо Жуніора Мораєса на 5 матчів. Раніше повідомлялося, що Мораєс вже передумав виступати за збірну України. Чемпион

Спаринг. "Карпати" - "Б93" (Копенгаген, Данія) - 2:2

як «Карпати», так і данці. Не обійшлось і без прикрощів — перестарався Саламаха, за відмашку якого арбітр показав Максиму пряму червону картку. Майже відразу білоруський рефері дозволив провести заміну карпатівцям, на поле вийшов Дмитро Саутін. Після чергового стандарту та необережних...Галичина спортивная

Несподівана поразка "Руху-2"

Спочатку після подачі з кутового вдало на другому поверсі зіграв Остап Пульків. Іван Білий зупинив гравця ціною фолу і червоної картки. Галичина спортивная

Тетяна ШТЕФАН: «Інколи поступаються навіть чемпіони»

Сідлецька. Я передивлялася гру — без причини вилучили Наталію Воловник на дві хвилини. Звичайно, вистачило і наших помилок, за які червону картку заробила Марина Коновалова, вдруге на дві хвилини була вилучена Наталія Воловник. Після цієї гри ми зробили правильні висновки,...Спорт.ua

Забранський: виходом у півфінал хочемо привернути увагу до МФК "Миколаїв"

Берка не було б, якби не ця його травма. Він просто не встигав за суперником через біль. Усі бачили: побачивши червону картку, Віктор уже просто не міг іти… Вважаю, достойно Берко зіграв проти Кисіля й не дав йому нічого зробити.Миколаївська правда

37-річний хавбек готувався до заміни шість хвилин до кінця гри, коли футболісти «Мельбурн Вікторі» забили переможний гол. Кейхілл разом з партнерами по команді і тренерами «Мельбурн Сіті» спробував оскаржити рішення головного арбітра зустрічі, який зарахував спірний гол, і отримав червону...Spy-Football

Кубок ДЮФЛУ-17: "УФК-Карпати" U-16 - BRW-BIK U-15 - 3:0

тільки призначити пенальті, а й видалити голкіпера з поля за фол останньої надії, але в останню мить вирішив не показувати червону картку. Сам же Сікан і виконав вирок арбітра — 1:0. Другий м’яч було забито на 25-й хвилині і знову...Галичина спортивная

Славетний австралійський футболіст Тім Кехілл відзначився курйозом під час матчу за "Мельбурн Сіті" проти "Мельбурн Вікторі". Він отримав червону картку, ще не вийшовши на футбольне поле. Кехілл планував увійти у гру наприкінці матчу, а перед цим захисник його команди Манні...Znaj.ua

Наполі знищив Болонью

сторін. Адам Масін з допомогою порушень правил зупинив вихід Мертенса один на один з Міранте – фол останньої надії і червона картка для захисника господарів. Сам Дріс Мертенс і виконав штрафний з двадцяти метрів – м'яч залетів точно в дев'ятку...Новини футболу

Початок першого тайму став вдалішим для гостей. Лише в останній десятихвилинці господаркам вдалося вирівняти гру. Голос Карпат

не за цільовим призначенням (наприклад, за документами це невеликий торговий центр, а в реальності будується житлова багатоповерхівка). У 2017 році червону картку КМДА отримали: Голосіївський район У Голосіївському районі з порушеннями будуються 9 будинків. До них відносяться: ЖК "Тихорєцький", за...Znaj.ua

Інтер - Лаціо 1:2.

перевагу гостей подвоїв Лукас Білья, реалізувавши пенальті, призначений за фол у своєму штрафному Жоау Міранди, за який останній отримав пряму червону картку. Під кінець зустрічі "Інтер" вже в рівних складах зумів лише скоротити відставання. У півфіналі Кубка Італії "Лаціо" зустрінеться...Ua-football

хвилині та був близьким до продовження фантастичної серії без поразок. Наприкінці першого тайму "Лейпциг" зрівняв рахунок, а у другому таймі червону картку отримав Сандро Вагнер. Читайте також: Фердінанд: у Руні тіло 40-річної людини "Лейпциг" скористався чисельною перевагою та вийшов уперед...Znaj.ua

Кропивницька «Зірка» зіграла з учасником фіналу Ліги Європи УЄФА

77-й номер нашої команди відправив мяча точно за призначенням. Слід відзначити, що перед цим епізодом один з гравців Астри отримав червону картку, та за домовленістю сторін його замінив інший виконавець. Але на 70-й хвилині вже інший футболіст румунської команди заробив...Fotoinform

Шадрін та Сух отримають «Червону картку»

Олійник Михайло - Голова осередку у Херсонській області ГО «Федерація гирьового спорту України». Голая Пристань