червона картка

навісу зі стандарту — 2:1. Ближче до завершення поєдинку склади команд зрівнялися, коли Криволесов, зупиняючи прорив кременчужан, отримав від арбітра червону картку. Але в останні 10 хвилин «Кремінь» свій штурм воріт Теленкова до логічного завершення так і не довів —...Кременчугский Телеграф

Конте: Арсенал трохи нас здивував

підхід, і нам було важко в першу половину першого тайму. У другому таймі ми стали грати краще, і момент з червоною карткою став вирішальним. Я не бачив епізоду по телевізору, так що складно зрозуміти. "Арсенал" добре почав матч, з великою...Ua-football

Вже сьомий рік поспіль працівники поліції охорони стежать за порядком та законністю проведення ЗНО. Терноград

"Енергія" мінімально поступилась "Продексіму" у другому матчі фіналу

Ігоря Москвичова. Передачу партнера в штрафний майданчик вдало замкнув Калуков. Але після цього Калуков одразу отримав другу жовту і, автоматично, червону картку, оскільки побіг святкувати взяття воріт на трибуни. Енергетики отримали чисельну перевагу. І за дев'яносто секунд, що залишались до...Галичина спортивная

Ігоря Москвичова. Передачу партнера в штрафний майданчик вдало замкнув Калуков. Але після цього Калуков одразу отримав другу жовту і, автоматично, червону картку, оскільки побіг святкувати взяття воріт на трибуни.Енергетики отримали чисельну перевагу. І за дев'яносто секунд, що залишались до кінця...Pravda.ks.ua

Олексій Дитятьєв зможе зіграти проти "Ворскли"

матчі проти «Ворскли». Нагадаємо, що у поєдинку 27-го туру Ліги Парі-Матч, що проходив у Кропивницькому проти «Зірки», Олексій отримав пряму червону картку від арбітра зустрічі Сергія Березки. Таким чином, Дитятьєв пропустив матчі зі «Сталлю» та «Дніпром». До слова, Олексій розпочав...Галичина спортивная

приймали лідера чемпіонату – маріупольський “Іллічівець”. Вирішальний епізод […]The post У Тернополі під час матчу першої ліги обидва тренери отримали червоні картки appeared first on Галас Новини Тернополя та області.Галас

Легендарний футболіст прокоментував суддівство фіналу Кубку України Експрес

не повинен був коментувати суддівські рішення того матчу, як і не міг торкатися вилучень в матчі з "Уралом", а ті червоні картки були правомірні. Навіть сильний фахівець Валерій Газзаєв це підтвердив. Згодом Луческу достроково завершив прес-конференцію. На прохання оцінити дії...Чемпион

Гравця жіночої команди Железнічара дискваліфікували довічно за побиття суперника

газон і стала бити її по голові, поки в інцидент не втрутилися інші гравці та судді. - Так, я отримала червону картку. Але, принаймні, я їй [суперниці] вломила як слід, - прокоментувала епізод Секачіч. У ДК вважають подібну поведінку такою,...Ua-football

Екстра-ліга: цифри та факти після півфінальної серії

«ЛТК/Інбев/НПУ» (1:1). – П'ятий матч серії з «Продексімом» став для «Локомотива» вже 25-й грою без вилучень. Команда Євгена Ривкіна уникає червоних карток, будучи єдиним колективом, не отримували вилучення в цьому сезоні. Загальні показники 1/2 фіналу, всього плей-офф і всього чемпіонату...Галичина спортивная

у Запоріжжі, пише "Моя Олександрія".   На 40 хвилині олександрійський голкіпер зіграв руками за межами штрафного майданчика, за що отримав червону картку і видалення до кінця гри. У ворота став Владислав Леванідов. Перший тайм команди дограли з сухим табло 0:0.Новини Кіровоградщини

Підозрюваному приписують скоєння замаху на умисне вбивство. Відносно підозрюваного була заведена «червона картка». 7 днів

На 40-й хвилині воротар жовто-чорних Андрій Новак зіграв руками за межами штрафного майданчика, виправляючи помилку своїх захисників, за що отримав червону картку. Його місце зайняв Владислав Леванідов, а поле залишив Сергій Старенький. Після звітного туру луганчани закріпили за собою реноме...Гречка

Причому цього разу червона картка не викликає запитань.Mig.com.ua

Організатора замаху на Чорновол 2013 року арештували

2014 року його оголосили спочатку в державний, а потім у міжнародний розшук каналами Інтерполу. Стосовно нього була вставлена так звана "червона картка". Тракало не назвав імені підозрюваного. “ Слідством було встановлено, що кримінальний авторитет з Дніпродзержинська Олег Нетребко з прізвиськом...Online.ua

склалося на користь господарів поля: на 40-й хвилині кіпер олександрійців Новак зіграв руками за межами штрафного майданчика і отримав пряму червону картку. Майже відразу після перерви "Зоря" реалізувала більшість. М'ягков сфолив у власному карному майданчику - суддя показав гравцеві жовту...Зеркало недели (газета)

Зоря в більшості мінімально обіграла Олександрію

Андрій Новак отримав червону картку в першому таймі. Попередження: Соболь, Петряк - куліш, Банада, Мягков, Гітченко.Новини футболу

Зоря - Олександрія.

Капітан луганчан мав проблеми ще восени і ось, нарешті, повернувся в стрій. В Олександрії буде відсутня Сергій Сімінін, який отримав червону картку в матчі з Динамо. Зате в грі з тими самими киянами після довгої паузи вийшов Станіслав Куліш. Повернення...Новини футболу

"Гірник-Спорт" - "Скала": анонс матчу

«Десні» - 0:2. До речі, ця гра була найбрутальнішою у турі. Арбітр показав команді з Полтавщини 8 жовтих і дві червоні картки (чернігівцям, натомість, лише три попередження). А фактично доля цього принципового протистояння вирішилася лише на четвертій компенсованій хвилині, коли...Галичина спортивная