червона картка

одним з хибних рішень зелено-білих. До того ж, ближче до екватору другого тайму енергетики залишились без основного воротаря Кардаш отримав червону картку. Рівнянам для реалізації більшості знадобилась фактично хвилина. Після цього вже Кардинал був ближче до перемоги, однак скористатися своїми...Спортивний Житомир

львівської “Енергії”. У першому таймі рахунок відкрили гості – відзначився Віталій Радевич. А після перерви “Енергія” залишилася у меншості. Пряму червону картку отримав Володимир Кардаш. Рівняни одразу використали чисельну перевагу. Рахунок зрівняв Олександр Басич – 1:1. Нині і “Кардинал-Рівне”, і...В кулуарах

Ворскла готується до матчу зі Сталлю у повному складі

у команді немає. Всі готуються до недільної зустрічі зі «Сталлю». Тренери не зможуть розраховувати лише на Андрія Ткачука, який отримав червону картку в грі молодіжних складів «Динамо» - «Ворскла» минулого туру, й все ще чекає на вирок КДК щодо кількості...Спорт.ua

Партнер украинца пропустит матчи с Ромой и Челси в Лиге чемпионов

Дисциплінарний комітет УЄФА розглянув вилучення півзахисника "Карабаху" Педро Енріке в матчі Ліги чемпіонів з "Атлетіко". Згідно рішення від УЄФА бразилець дискваліфікований на два поєдинки, - повідомляє офіційний сайт "Карабаху". Таким чином, "Карабах" зіграє два матчі групового етапу ЛЧ з "Челсі"...Ua-football

Кадар: Я не з тих футболістів, які багато говорять

Ми намагалися добре зіграти ще проти Люксембургу, але в першому таймі у нас нічого не вийшло, а потім ще й червона картка була. Але ось з Коста-Рикою ми почали добре, зосередилися на атаці і швидко домоглися свого. Знаєте, всі наші...Ua-football

Екс-гравець «Динамо» Алієв: Грати у Росії під час конфлікту між країнами? А що тут такого?

є порядок, то він має бути, незважаючи на те, що ти прийшов із першої команди. Ми тоді посварилися, йому дали червону картку (Родріго тоді вдарив Олександра ногою - примітка «Главкома»), я зайшов у роздягальню, ми почали перепалку на словах, але...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

хвилині Віталій Дзюба зміг скоротити рахунок. Більш того, у нашої команди зявилася можливість зрівняти рахунок після того, як Колесніков отримав червону картку. Однак, розіграти більшість підопічним Валерія Директоренка не вдалося. ІнБев/НПУ (Житомир/Київ) ХІТ (Київ) 1:2Голи: Дзюба (38) Тменов (27 з...Спортивний Житомир

Стало відомо, хто судитиме матч ФК Буковина - ФК Полісся

09.09.17. Полісся Нива Т 3:0 01.10.17. Агробізнес Арсенал-Київщина 4:0 Загальна статистика арбітра: показала 30 попереджень (13 господарям, 17 гостям), одну червону картку (в пасиві гостей) та призначила 5 пенальті. Матчів за участю Буковини Людмила Тельбух не судила. Допомагатимуть головному арбітру...Погляд

заарештували, ватажок наклав на себе руки під час затримання. Каверзіну вдалося втекти. У розшук його оголосили 1996 року, він отримав червону картку Інтерполу. Утікачем Каверзін створив власне угруповання. У Хмельницькому він убив оперативників місцевого УБОЗ. Крім того, в Миколаєві Каверзін...Незалежний громадський портал

Доменек: Пирло не был гением десятки, он должен благодарить Анчелотти

теж дуже гарний. Якщо ми говоримо про фінал в 2006 році, то кращим був Матерацці. Він забив, змусив Зідана отримати червону картку і реалізував пенальті. Він був кращим. Пірло? Він був відмінним гравцем, але не...Ua-football

Главный тренер сборной Франции прокомментировал выходку Патриса Эвра

що Евра вдарив фаната ногою в обличчя ще до початку матчу Ліги Європи з "Віторія" (0:1), за що і отримав червону картку. Пізніше клуб до закінчення розслідування відсторонив 36-річного футболіста.Ua-football

"Зоря" у меншості вирвала нічию у матчі з "Олімпіком"

Луніна 3:1. А далі трапився неприємний епізод. Цимбалюк в боротьбі з Андрієвським отримав ногою по голові. Арбітр показав Андрієвського пряму червону картку і "Зоря" залишилася в меншості. Поступово "Зоря", незважаючи на те, що грала в меншості, все більше контролювала м'яч.Unn.com.ua

Олімпік - Зоря 3:3.

нашим контролем. Хлопці молодці, дотиснули суперника і в черговий раз показали характер. - Чи згодні ви з рішенням судді щодо червоної картки? Раз так вирішив суддя, напевно, червона картка була.Ua-football

Кривцов: Мені дуже легко дружити з Сидорчуком

заважає в футболі? - Я намагаюся себе стримувати. Розумію, що зі своїм запальним характером можу отримати жовту, а то і червону картку. На поле намагаюся бути максимально холоднокровним, з холодною головою ставитися до футболу. Є моменти, коли накриває, але я...Ua-football

Ліга Європи.

Арбітр показав Евра червону картку ще до початку матчу. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

туру Ліги Європи проти Віторії. Головний арбітр матчу Тамаш Богнар вилучив футболіста з поля ще до початку матчу, показавши йому червону картку. #VSCOM un truc de fou s'est pass entre des supporters semble-t-il Marseillais et des joueurs dont Evra!...Чемпион

до виїзду, - цитує Віталія Лясковського офіційний сайт ФК "Полісся". Як повідомляє офіційни сайт ФК "Полісся", Олег Охріменко отримав пряму червона картку 30 серпня в матчі 9 туру проти хмельницького "Поділля". Він пропустив два матчі - 11 туру з тернопільською...Спортивний Житомир

Рябоконь : Завдання на сезон - вихід в УПЛ

і ще забити. Непогано почали другий тайм. А потім, в найпростішій ситуації груба помилка центрального захисника - 1:1, тут же червона картка і гра поламана. Дежа-вю якесь. У першому колі, щось подібне було. За суддівство нічого хорошого сказати не можу,...Ua-football

Житомирському ФК «Полісся» зарахували технічну поразку в матчі з ФК «Львів»

ФК Полісся зумів вирвати важку нічию 3:3 у матчі з ФК Львів, програючи по ходу матчу 1:3. Охріменко отримав пряму червону картку в матчі 9 туру проти хмельницького "Поділля". При цому Охріменка забрала швидка з підозрою на струс мозку. Спортивний...Житомир.info

Поліссю зарахована технічна поразка у матчі проти ФК Львів

У складі команди з Житомира грав футболіст, котрий у попередньому турі отримав червону картку Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ анулював результат матчу 13-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги ФК «Львів» - «Полісся» (3:3) і...Новости ФК "Металлист"