чемпіон світу

Тайсон Фьюрі та Артур Бетербієв (ФОТО)

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Тайсон Фьюрі (25-0, 18 КО) та чемпіон світу в напівважкій вазі за версією IBF Артур Бетербієв (12-0, 12 КО). Great catching up with @arturbeterbiev in Montreal at he...24boxing

Екс-чемпіон світу в середній вазі канадець Давід Лемьє (38-4, 33 КО) прокоментував свій бій проти чемпіона світу в середній вазі за версією WBO британцяі Біллі Джо Сондерса (26-0, 12 КО), у якому зазнав поразки одноголосним рішенням суддів. "Я був не в...24boxing

Чемпіон світу в середній вазі за версією WBO Біллі Джо Сондерс (26-0, 12 КО) після перемоги над Давідом Лемьє (38-4, 33 КО) сказав, що хоче провести бій з чемпіоном світу в середній вазі за версіями WBA, WBC і IBF Геннадієм...24boxing

У Житомирі відбувся турнір з бочча

З БОЧЧА це СЕРГІЙ ЛЕБІДЬ(Пулинський р-н), який отримав спеціальний приз від ЖРЦ ІНВАСПОРТ. Свої сили у БОЧЧІ спробував і наш чемпіон світу з шашок Олександр Гонгальський, який був в захваті від гри і висловив бажання й надалі брати участь, однак...0412.in.ua — сайт города Житомира

Чемпіон світу в середній вазі британець Біллі Джо Сондерс (25-0, 12 КО) прокоментував свій бій проти екс-чемпіона світу Давіда Лемьє (38-3, 33 КО)."Хіба я не говорив всім вам, що цей бій буде легким для мене? Я ж казав вам, що...24boxing

Брук привітав Сондерса з перемогою над Лемьє (ФОТО)

Екс-чемпіон світу в напівсередній вазі Келл Брук (36-2, 25 КО) привітав свого співвітчизника, чемпіона світу в середній вазі британця Біллі Джо Сондерса (25-0, 12 КО) з перемогою у бою проти екс-чемпіона світу Давіда Лемьє (38-3, 33 КО). Masterclass from @saundersbillyjoe.24boxing

- повідомив екс-футболіст Динамо. "Знаєте навіщо? Щоб років через двадцять сидіти на трибуні і дивитися, як збірна України отримує медалі чемпіона світу. Мрія у мене така", - розповів Ващук. Нагадаємо, що Ващук у складі ветеранської збірної виграв Кубок легенд.Чемпион

Пропонуємо вашій увазі відео поєдинку, у якому чемпіон світу в середній вазі британець Біллі Джо Сондерс (25-0, 12 КО) переміг екс-чемпіона світу Давіда Лемьє (38-3, 33 КО).24boxing

Чемпіон світу в середній вазі британець Біллі Джо Сондерс (25-0, 12 КО) у провінції Лаваль (Квебек, Канада), переміг екс-чемпіона світу Давіда Лемьє (38-3, 33 КО).Вже в другому раунді Сондерс потужно похитнув Лемьє, але той вистояв. Далі британець почав беззаперечно контролювати...24boxing

Також у Броварах перемогли Малиновський і Бурсак. Малиновський нокаутував Девида Берну з Угорщини в першому раунді. Високий замок

Берінчик вийшов на бій у костюмі олімпійського ведмедика

Варто відзначити, що Берінчика прийшов підтримати український чемпіон світу Олександр Усик.Зеркало недели (газета)

"Я готовий до бою з будь-яким суперником. Я знову хочу стати чемпіоном світу. 24boxing

Мадридський "Реал" став клубним чемпіоном світу 2017

"Реал" знову офіційно став найкращою командою планети (до цього подібне не вдавалося нікому) Реал Мадрид (Іспанія) - Греміо (Іспанія) - 1:0 13 грудня "Реал" у другому півфінальному матчі клубного ЧС-2017 здолав "Аль-Джазіру" та вийшов у фінал турніру. Еспресо TV

"Реал" втретє став чемпіоном світу з футболу серед клубів

Футболісти мадридського "Реала" завдали поразки бразильському "Греміо" у фінальному матчі чемпіонату світу серед клубів в ОАЕ. Интерфакс-Украина

"Реал" - клубний чемпіон світу!

Мадридський "Реал" утретє за останні чотири роки став кращим клубом світу. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Екс- чемпіон світу у важкій вазі Олександр Повєткін (32-1, 23 КО) переміг румуна Крістіана Хаммера (22-4, 12 КО), завоювавши вакантний титул WBA Inter-Continental.З...24boxing

Касільяс стане одноклубником Швайнштайгера

"Порту" Ікер Касільяс може перебратись в МЛС. Повідомляють Футбольні трансфери "Чикаго Файр" хоче взяти легендарного іспанця в пару до іншого чемпіона світу Бастіана Швайнштайгера.Касільяс готовий на цей крок, адже незадовлений ігровою практикою в нинішній команді.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні...Футбольні трансфери

раунду. Відзначимо, що для Івана Редкача цей бій став дебютним у першій напівсередній вазі. Також в головному поєдинку вечора колишній чемпіон світу в двох вагових категоріях Джессі Варгас переміг одноголосним рішенням Аарона Ерреру. Нагадаємо, що це перший бій українця після...Чемпион

Чемпіон світу за версією IBF в легкій вазі американець Роберт Істер (20-0, 14 КО) 20 січня в Barclays Center (Нью-Йорк, США) зустрінеться з екс-чемпіоном світу в другій напівлегкій вазі домінцем Хавьєром Фортуною (33-1-1, 23 КО).Нагадаємо, нещодавно у пресі з'являлась інформація...24boxing