чемпіонські титули

завершивши бій з рахунком 15:12 на свою користь. У вирішальному поєдинку дня Володимиру Станкевича не вистачило трьох уколів, щоб завоювати чемпіонський титул. У фіналі представник збірної України поступився одному з лідерів чеської команди - Якубу Юрці (12:15).Чемпион

Студентська звитяга Віктора Петрова

бронзового призера Перших Європейських ігор, заслужений тренер України Віктор Петров, завітавши в гості до редакції, розповів, що на шляху до чемпіонського титулу перед атлетом стояли чотири конкуренти. Знаючи заслуги Віктора, і зайвий раз переконавшись у першому раунді, що з ним...Галичина спортивная

У ніч з 29 на 30 квітня зійдуться на ринку Ентоні Джошуа та Володимир Кличко

На кону бою стоятимуть чемпіонські титули WBA Super, IBO і IBF. Кличко свій останній поєдинок провів ще 28 листопада 2015 року.Погляд

Кевін Джонсон: В суботу я виїду з Болгарії з двома сувенірами: чемпіонським титулом і новою дружиною

Я візьму цього хлопчини за руку і відведу до школи. В суботу я виїду з Болгарії з двома сувенірами: чемпіонським титулом і новою дружиною".Sportgid

розповів про очікування від гонки у Росії. "Я виступав в Сочі раніше і досягав хороших результатів — там я забронював чемпіонський титул GP2 в 2015 році. Останнім часом мені не щастить, і я пропустив багато важливих кілометрів, але сподіваюся, що...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Найближчої суботи, 29 квітня, в Калуші стартуватиме фінал Першості України з баскетболу. За чемпіонський титул змагатимуться БК "Житомир", БК "Коростень", "Калуш-ПНУ" та "Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ". Фінальну серію відкриє поєдинок БК Калуш-ПНУ та БК Житомир о 17.00. Після...Спортивний Житомир

ігри його команди проти Локомотива. Мовляв, перемоги у Суперкубку та Кубку України то вже історія, а тепер на кону стоїть чемпіонський титул, і...1NEWS

його команди проти Локомотива. Мовляв, перемоги у Суперкубку та Кубку України - то вже історія, а тепер на кону стоїть чемпіонський титул, і боротьба за нього розпочинається з нуля. Матчі фіналу повністю підтвердили слова спеціаліста, оскільки всі чотири поєдинки серії...Чемпион

WBA презентувала унікальний пояс для бою Кличко - Джошуа

У найближчу суботу Володимир Кличко та Ентоні Джошуа позмагаються за вакантний чемпіонський титул. Ваші новини

Кличко Джошуа.

Американський телеканал Showtime анонсує великий бій. Чемпіонські титули розіграють Ентоні Джошуа (18-0, 18 KO) (Велика Британія) та Володимир Кличко (64-4, 53 КО) (Україна). Стадіон "Вемблі", 29 квітня, 23:50...Sportgid

У 29-му турі чемпіонату Греції Олімпіакос, перемігши Янніну 5:0, завоював 44-й чемпіонський титул в історії. #olympiacos #superleague #champions #7inarow #44champions pic.twitter.com/7afxsaU7YA Olympiacos FC (@olympiacos_org) 23 квітня 2017 р. Пірейський клуб всьоме поспіль оформляє...1NEWS

Ростислав Герцик - найсильніший рапірист України

півфінальному поєдинку львівський фехтувальник виявився сильнішим киянина Дмитра Чучукало - 15: 9, а у вирішальному бою дня Ростислав залишив без чемпіонського титулу ще одного господаря доріжок Андрія Погребняка - 15:13. Окрім Чучукало, бронзовим призером також став Клод Юнес, який в...Галичина спортивная

Тернополянка Аліна Сивак 2000 року народження завоювала чемпіонський титул на Чемпіонаті України з вільної боротьби у ваговій категорії до 44кг...Спорт Тернопільщини

Максим Бурсак зробить все можливе для здобуття чемпіонського титулу. Про це він заявив напередодні бою за титул чемпіона світу за версією WBO проти Хільберто Раміреса. Я старанно готувався до...1NEWS

Ще два вихованці спортклубу "Тигр" із Івано-Франківська вибороли нагороди в Абу-Дабі

першість на чемпіонаті з джиу-джитсу в Абу-Дабі. У змаганнях беруть участь близько 7000 спортсменів різних вікових категорій. Вони змагаються за чемпіонські титули та призовий фонд у розмірі 3 млн дирхамів ОАЕ (1 долар США — 3,67 дирхамів). Зокрема цими днями,...Галичина спортивная

Василь Турянчик: "В обороні я був жорстоким, різав з м

поселили практично разом — дали по однокімнатній квартирі на вулиці Госпітальній, 14. Також там мешкав оборонець Толик Сучков. - Перший чемпіонський титул у Союзі «Динамо» могло здобути ще в 1960-му. Проте тоді кияни програли вдома вирішальний матч московському «Торпедо». -...Галичина спортивная

Спортивні сім

Шведова із 7 років пов'язане з водним поло. Він виступав за клуби України, Франції, Ірану та Білорусі. Із ними вигравав чемпіонські титули та кубки. І вже із 15 років отримував запрошення у національну збірну. Зізнається: «Одного разу я зловив себе...Галичина спортивная

Дві франківчанки здобули золото на чемпіонаті з джиу-джитсу в Абу-Дабі

на чемпіонаті з джиу-джитсу в Абу-Дабі. У чемпіонаті беруть участь близько семи тисяч спортсменів різних вікових категорій. Вони змагаються за чемпіонські титули і призовий фонд у розмірі трьох мільйонів дирхамів ОАЕ. Зокрема цими днями, 16-17 квітня, тут проходить молодіжний чемпіонат...Галичина спортивная

У чемпіонаті беруть участь близько семи тисяч спортсменів різних вікових категорій. Вони змагаються за чемпіонські титули і призовий фонд у розмірі трьох мільйонів дирхамів ОАЕ, пише Репортер. Зокрема цими днями, 16-17 квітня, тут проходить молодіжний чемпіонат...Бліц-інфо