чемпіонські титули

П

Інакше як пояснити таку кількість перемог Реала на останніх хвилинах? Поганий сезон БарселониПри всіх заслугах Реала, нерозумно заперечувати слабкості Барселони. Новини футболу

Цього разу увагу вболівальників прикули наші гравці у першостях Туреччини та Польщі. Чемпион

"Іллічівець" став чемпіоном Першої ліги України

У матчі 32-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги із "Колосом" маріупольський "Іллічівець" здобув чемпіонський титул першості сезону 2016/2017 років, обігравши команду з Ковалівки рахунком 3:1. Про це повідомляє сайт ФФУ, передає УНН. За переможців дубль...Unn.com.ua

"Реал" став чемпіоном Іспанії вперше за 5 років

найсильнішими в Європі, але на внутрішній арені ніяк не могли завоювати "золото". Однак гегемонія "Барселони" і "Атлетіко" перервана, і 33-й чемпіонський титул в історії клубу завойований. Результати усіх поєдинків останнього 38 туру: "Гранада" "Еспаньйол" 1:2; "Спортінг" "Бетіс" 2:2; "Леганес" "Алавес"...Unn.com.ua

Партизан став чемпіоном Сербії і влаштував вогняне святкування

було в буквальному сенсі жарко — адже вогонь був розлучений по всьому периметру. Партизан обіграв Младость Лучани 5:0 і оформив чемпіонський титул і виграв свій восьмий чемпіонат Сербії.Святкування вийшло вельми незвичайним – навколо стадіону було зведено кільце з вогню.Завдяки тріумфу...Новини футболу

Барселона привітала Реал з чемпіонством

Вчора відбулися матчі заключного 38-го туру чемпіонату Іспанії, в якому було вирішено долю чемпіонського титулу за підсумками сезону 2016/2017. Перемігши "Малагу" (2:0), "Реал" завоював 33-й титул чемпіона Іспанії, а "Барселона" не дивлячись на спонукало над...Ua-football

Коломийські “Карпати” мчать до свого чемпіонського титулу. Команда має пристойний відрив від найближчих переслідувачів та вперше з 2013 року може отримати звання кращого аматорського колективу Прикарпаття. Серед...Дзеркало Коломиї

"Шахтар" потрапив число найсильніших команд в Лізі чемпіонів

"Ювентус". Не будуть грати з гірниками також "Монако", "Бенфіка" і "Спартак". Нагадаємо, що "Шахтар" став 10-кратним чемпіоном України. Гірники достроково завоювали чемпіонський титул, який став для них вже десятого за рахунком. "Шахтар" тепер може отримати зірочку в емблему клубу. Як раніше...Ваші новини

Я пообіцяв Богові, що перемогу посвятимо дітям у лікарнях

Після перемоги над "Малагою" в матчі 38-го туру (2:0) і оформлення чемпіонського титулу, воротар "Реала" Кейлор Навас з'явився у мікс-зоні з поголеною головою. Воротар виконав свою обіцянку, яку давав в ході боротьби. -...Ua-football

Ювентус в шостий раз поспіль став чемпіоном Італії

шостим поспіль. Таким чином, б'янко-нері перевершили своє ж досягнення, встановлене з 1931 по 1935 рік. Тоді Стара Синьйора зуміла виграти чемпіонський титул п'ять разів поспіль, після чого перервала переможну серію Болонья. Ювентус – Кротоні 3:0Голи: Манджукіч, 12, Дибала, 39, Сандро,...Новини футболу

Селтік став першою шотландською командою, яка не програла жодного матчу в сезоні

Селтік оформив собі черговий чемпіонський титул в Шотландії і став першою командою в історії вищого шотландського дивізіону, яка провела сезон без поразок. У першому етапі чемпіонату...Ua-football

Закарпатець може стати найсильнішою людиною України

Нагадаємо, що наші стронгмени протягом останніх п'яти років не повертались із міжнародних змагань без здобуття призових місць, а також абсолютних чемпіонських титулів.У Олексія є всі шанси на вікторію в Кубку України, тож погаласуємо під грюкіт заліза і вперед до перемоги!...Голос Карпат

Так прощаються з Капітаном.

йому належне. Карло Анчелотті, на відміну від декого в Києві, зробив усе як слід. 518 матчів у червоній футболці, вісім чемпіонських титулів, шість національних Кубків, Кубок Чемпіонів, Суперкубок Європи, Чемпіон світу статистика говорить сама за себе. Лам справедливо вважався найкращим...Ua-football

Збірна Іспанії тріумфувала на юніорському ЧЄ з футболу

Іспанська запасний Начо Діас перевів гру в серію пенальті, за підсумками якої піренейці завоювали чемпіонський титул. Unn.com.ua

Президент ФІФА привітав "Шахтар"

Президент ФІФА Джанні Інфантіно написав лист з нагоди ювілейного чемпіонства "Шахтаря". "Для мене велике честь привітати команду з 10-м чемпіонським титулом! Він є результатом наполегливості всієї команди, тому, я вітаю усіх гравців, тренерів, адміністрацію, увесь технічний і медичний персонал, а...Футбол газета

Дані Педроса - "темна конячка" Moto Grand Prix France 2017

адже впродовж 2003-2005 рр. він здобував у ньому тільки перше місце.Останні роки мотодром Сарта-Ле-Ман є складною перепоною для отримання бажаного чемпіонського титулу іспанцем. Адже на відміну від решти мотодромів, траса в Ле-Мані дуже коротка. Саме через таку незрозумілу ситуацію зірка...CARONIT.club

Євген СІДАШ: «Динамо поверне собі чемпіонський титул за сезон-два»

дуже багато, я ніколи так довго не був поза межами України. - Я впевнений у тому, що «Динамо» поверне собі чемпіонський титул, якщо не у наступному сезоні, то через сезон.Спорт.ua

Андерлехт став чемпіоном Бельгії у сезоні-2016/17. Для брюссельців це 34-й чемпіонський титул. Чемпіонат Бельгії-2016/17 з футболу Шарлеруа - Андерлехт 1:3 (1:0)...Чемпион

ФК "Монако" став восьмикратним чемпіоном Франції

Футболісти "Монако" на своєму полі обіграли "Сент-Етьєн" у перенесеному матчі 31-го туру Ліги 1, оформивши собі чемпіонський титул. Про це інформує сайт УЄФА, передає УНН. Авторами голів у складі "монегасків" стали Кілліан Мбаппе і Валері Жермен 2:0. Таким...Unn.com.ua

Малага заробить мільйон євро, якщо дозволить Реалу стати чемпіоном

Мадридському "Реалу", щоб виграти перший чемпіонський титул за останніх пять років, залишилось здобути бодай одне очко у матчі проти "Малаги" в останньому турі Ла Ліги. Між тим...Ua-football