17:13

Метки новостей

чемпіонський

Харківський «Олімп» достроково став чемпіоном України

Львові пройшов другий тур чемпіонату України з регбі-7 в чоловічій Суперлізі, і перемога в ньому достроково принесла харківському «Олімпу» золоті чемпіонські медалі. Підопічні Валерія Кочанова і Вадима Колишкіна провели в столиці Галичини три мат...Новини Харкова

Ватерполісти львівського "Динамо" повернули до Львова чемпіонський кубок.Гал-info

Анастасія Давиденко - переможниця конкурсу "Міс Чирлідер - 2018", тож слідом за чемпіонськими медалями до Черкас відправляється і звання найкрасивішої дівчини групи підтримки.Прес-Центр

Світоліна піднялася на четверте місце в чемпіонській гонці WTA

Українська тенісистка Еліна Світоліна піднялася на четверте місце в чемпіонській гонці Жіночої тенісної асоціації (WTA).iPress

Шовковський: Неприємно, що чемпіонські медалі вирішувалися не на футбольному полі

Шовковський розповів в інтерв'ю FootballHub, що думає про розв'язку в Чемпіонаті України 2017/18. - Найнеприємніше в цьому чемпіонаті те, що чемпіонські медалі вирішувалися не на футбольному полі. Відрив в два очки в турнірній таблиці і технічна поразка, яка є у...Ua-football

Влаштує Динамо чемпіонський коридор Шахтарю ?

Дехто з гірників сподівається, але букмекери не вірять. Ta4ki.net

Впродовж найближчого тижня у холі Черкаського міськвиконкому експонуватиметься чемпіонський кубок "Черкаських мавп".Прес-Центр

Четверта «ракетка» світу українська тенісистка Еліна Світоліна (на фото) посіла шосте місце в ТОП-10 чемпіонської гонки за оновленими в понеділок, 14 травня, даними Race To Singapore.Западная информационная корпорация

Українець Василь Ломаченко (11-1, 9 КО) висловився щодо поєдинку з Хорхе Лінаресом (44-4, 27 КО)."Я вийшов на чемпіонські раунди, і мій батько сказав мені: "Тобі потрібно бити в корпус". Лінарес - великий чемпіон, і бій був хороший для...24boxing

Касильяс: Барселона cделала нам коридор несколько лет назад. Я бы им устроил его

Нагадаємо, перед Класіко мадридський клуб відмовився влаштувати чемпіонський коридор "Барселоні".Ua-football

Сергій Бабич став чемпіоном України зі спортивного орієнтування (ФОТО). На чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, що пройшов у Херсонській області, чемпіонське звання у найпрестижнішій – елітній – категорії знов виборов 35-річний закарпатець Сергій Бабич.Закарпаття онлайн

Повний випуск програми Профутбол від 6 травня

В останньому випуску ПроФутбол про матчі 30-го туру чемпіонату України, кінці чемпіонської інтриги в цьому сезоні і багато іншого. Гостем програми став Олександр Алієв.Ua-football

Зідан сказав, чи зробить "Реал" чемпіонський "коридор" для "Барселони"

"Чому ми не будемо робити чемпіонський коридор? Якби "Барселона" зробила для нас чемпіонський коридор, його б зробили і ми".Футбол газета

Динамо втратило очки і фактично вбило інтригу в чемпіонських перегонах. Головний тренер «...Експрес

з пляжного футболу 2016 у фіналі Чемпіонату Європи перемогла чинних чемпіонів світу португальців 2:1, і вперше у своїй історії здобула чемпіонське звання.The post Збірна України з пляжного футболу зіграє з “Ураганом” (ФОТО) appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

У Барселоні пройшов парад в зв'язку з чемпіонством Барселони. Нагадаємо, що Барселона здобула чемпіонство в минулому турі, обігравши Депорттво. Чемпион

Мадридський Реал не влаштовуватиме чемпіонський коридор для Барселони. Про це повідомив капітан вершкових Серхіо Рамос. "Барселона, завоювавши два титули, провела чудовий сезон.Чемпион

Як "Динамо" на зубах перемогло "Ворсклу" в Полтаві

Хай ця перемога і була мінімальною, але "Динамо" залишається у чемпіонській гонці. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Ужгородські гандболісти стали Чемпіонами України та розпочали боротьбу у Кубку (ВІДЕО). Чоловічий ГК "Карпати" (Ужгород) достроково завоював чемпіонське звання у Першій лізі чемпіонату України.Закарпаття онлайн