чемпіонство

Черкасців закликають підтримати наймолодших "Мавп" у вирішальній грі сезону

Чи вдасться "Черкаським Мавпам" вибороти чемпіонство цьогорічної Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2005-го року народження стане відомо вже цієї суботи, 27-го травня. Фінальні ігри розпочнуться...ВIККА

Студенти кропивницьких вишів визначили найсильніших із армрестлінгу (ФОТО)

До змагань долучилися студенти медичного університету, медичного коледжу ім. Після турніру переможці вагових категорій провели спаринги за абсолютне чемпіонство. Гречка

Луческу зробив зухвалу заяву щодо чемпіонства "Спартака"

Втрутився президент федерації, глава арбітрів був замінений, рефері відсторонений. Нагадаємо, "Зеніт" посів третє місце, поступившись "Спартаку" і "Зеніту". Online.ua

Наступний матч, у якому команда українського форварда зможе оформити чемпіонство, відбудеться на паркеті Бероє 27 травня.Чемпион

Блискуча перемога Марії Томищ на історичному чемпіонаті Європи

10:0 над румункою Аною-Марією Нучіфор. У вазі до 40кг срібною призеркою чемпіонату стала однокласниця Томищ Дарина Мацола. У поєдинку за чемпіонство Дарина поступилася Валерії Капусціній з Білорусі з рахунком 0:6, а перед тим легко розправилась з туркенею Назар Кая та...Галичина спортивная

Інформаційно-аналітична програма Україна футбольна.

- Маріупольський "Іллічівець" оформив чемпіонство за два тури до кінця змагань - Шалена злива голів перша ліга оновлює рекорд результативності, встановлений минулого туру...Ua-football

Серія А. "Ювентус" святкує шостий титул поспіль, перемоги "Роми" і "Наполі"

Туринський "Ювентус" розгромив вдома "Кротоне" і оформив шосте поспіль чемпіонство, а "Рома" та "Наполі" продовжують вести боротьбу за пряму путівку в Лігу чемпіонів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Серія A.Sportanalytic

ФК "Шахтар" cвяткує свій 81-й День народження!

командного духу, віри в успіх і прагнення до перемоги. У нинішньому сезоні клуб повернув собі звання найсильнішого, завоювавши історичне, десяте чемпіонство, та доповнив цей тріумф перемогою в Кубку України. «Золотий дубль» виявився довгоочікуваним подарунком для кожного вболівальника. Вітаємо всіх, кого...Infokava.com

Шахтарю виповнюється 81 рік

днем народження донецького "Шахтаря". І сьогодні клубу виповнюється 81 рік. За свою історію "Шахтар" здобув 34 трофеї: Кубок УЄФА, 10 чемпіонств, 11 Кубків та 7 Суперкубків країни, 4 Кубки й 1 Суперкубок СРСР. Нагадаємо, що в поточносу сезоні "Шахтар" зробив...Ua-football

Мілевський: Цей Кадар, Антунеш ...

говорять про те, що в у "біло-синіх" зараз немає команди. "Що робити з Сергієм Ребровим? Людина за два роки виграв чемпіонство. Я вважаю, що це рівень. Зараз у "Динамо" команди немає, якщо ще Ярмоленко піде, то буде взагалі погано. Тоді...Ua-football

"Ювентус" виявив готовність підписати А.Іньєсту - ЗМІ

Як повідомляв УНН, "Ювентус" шостий раз підряд виборов чемпіонство Серії А.Unn.com.ua

Програма ПФЛ Україна футбольна - о 21:30 на каналі Xsport

- маріупольський Іллічівець оформив чемпіонство за два тури до кінця змагань; - злива голів - перша ліга оновлює рекорд результативності, встановлений в минулому турі; Відверте...Ua-football

Рекорди результативності та гроза авторитетів з Охтирки.

"Геліос" 0:0 "Миколаїв" - "Тернопіль" 7:1 22 травня "Інгулець" - "Гірник-Спорт" 2:0 "Іллічівець" слідом за виходом в Прем'єр-лігу офіційно оформив чемпіонство в першому дивізіоні. За два тури до закінчення сезону. "Колос" вперше в календарному році пропускає на виїзді. Серія тривала...Ua-football

"Карпатам" поки не видано атестат УПЛ

аж до позбавлення професійного статусу. Отриманню Карпатами ліцензії УПЛ заважає і сам факт непогашеного боргу Гудими. Іллічівець, який достроково оформив чемпіонство в першій лізі, вже отримав атестат УПЛ. Очікується, що на засіданні атестаційного комітету ФФУ 24 травня відповідний атестат буде...Spy-Football

призу "Золотий бик", який вручається кращому бомбардиру чемпіонату Бельгії. Як відомо, саме дубль польського нападника у ворота Шарлеруа приніс Андерлехту чемпіонство у Бельгії.Чемпион

Роналду: Люди говорять про мене, ніби я злочинець, не знаючи ні чорта

його персони. Гол Кріштіану Роналду на 2-й хвилині матчу з Малагою став переможним для його команди і дозволив завоювати 33-е чемпіонство в Ла Лізі.Тим не менше, після поєдинку нападник вирішив поспілкуватися не про футбол, а про те, що відбувається навколо...Новини футболу

Манчестер Юнайтед не буде проводити чемпіонський парад в разі виграшу ЛЕ

роз'їдуться по відпустках відразу зі Стокгольма. Варто згадати, що останній парад "червоних дияволів" пройшов в 2013 році в честь 20-го чемпіонства клубу і завершення кар'єри колишнього головного тренера Алекса Фергюсона. Нагадаємо, що фінал Ліги Європи пройде 24 травня в Стокгольмі...Ua-football

"Шахтар" отримав вітання з неймовірної висоти (ФОТО)

"Вітаю кращий футбольний клуб України з десятикратним чемпіонством! Футболка клубу "10"- на вершині світу, горі Еверест! Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

учасників чемпіонату і львівська команда «Леви», яка дебютувала цьогоріч у Суперлізі України. У найсильнішому українському дивізіоні у цьому сезоні за чемпіонство змагаються чотири команди. Фаворит – чинний чемпіон України та базова команда національної збірної – одеська «Отрада», яку тренує головний...MediaStar